Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

ivkam77
28. okt 2009

Ahojte, my zaciname BebeGym buduci tyzden, tak som zvedava 😉

weronyca
28. okt 2009

AHOJTE kocky, v januari cakame babatko, v novembri sa stahujeme do Karlovej Vsi. Nikoho tam nepoznam, tak len dufam,ze najdem niekoho s kym budem moct chodit kocikovat, pripadne si vymienat skusenosti. Je tu nejaka ,ktora tiez este len caka?

tin007
1. nov 2009

ahoj ivkam77 a v ktory den a hodinu mate cvicenie? my v stredu o desiatej

ivkam77
5. nov 2009

ahoj tin007, my cvicime v stredu o tretej 😉

tin007
5. nov 2009

ahoj ivkam tak to nam ostava stretnut sa iba niekde inde (vonku na prechadzke alebo neviem kde este)

bubatenko
5. nov 2009

ahojte,

ja som z Karlovky, ale 70 percent času trávim v Dúbravke. My chodíme tiež do Almy a je to super, chodíme tam mesiac, ale môžem povedať, že svoje dieťa nespoznávam odkedy začal nadväzovať vzťahy s inými deťmi... je to tam super....my chodíme vo stvrtok poobede.....

nsoči a kam na Alexyho... do tých novostavieb, lebo to sa tiahne skoro cez pol dubravky Alexyho....naši krpci sú februarovčatka, super dalši kamoš do partičky 😉

mamutka
8. nov 2009

nsoci, Dubravka? 😀 uz som tu videla nejaku hnedu manducku, ale neviem neviem ci ste to boli vy 🙂
tato tema nejak slabo zije a to je tu tolko deticiek..........a ze prestarnute sidlisko, to iste....
Pozeram, ze Alma ma uspech, tusim tam poslem to moje aktivne dieta

tin007
8. nov 2009

ahojte, na tomto prestarnutom sidlisku otvorili dalsie triedy (tusim dve), lebo nemohli umiestnit ziadosti na prijatie do skolok az 124 deti. som mudra, citala som dubravskeho spravodaja 😀
k alme: ideme/ pokusime sa cvicit zajtra rano o 9tej, mame nahradu z minuleho mesiaca, ale vzhladom na to, ako mi tu maly zije, tak sa bojim, ze ho o osmej nezobudim 😠

mamutka
8. nov 2009

aj ja som citala 😀
ja s drobcom musim planovat az neskorsie aktivity, o 9 je skoro. kedze zaspava az okolo polnoci vacsinou, tak s ohladom na moje zdravie a nervy si neplanujem pobyt na verejnosti pre desiatou doobeda. jemu by to aj vyhovovalo, on je rano sviezi ze az 😝

tin007
9. nov 2009

... tak som to cvicenie vcera o polnoci mailom zrusila,zalomil okolo pol jednej a spal do stvrt na desat. dnes sme mu nasli novy zub a vcera tiez jeden 🙂 , takze ma narok byt mrzuty. aktualne spi uz vyse hodinu, potom ho pojdem vyvetrat a vecer si zas budeme uzivat bekotu do polnoci 😠

sunny1112
9. nov 2009

fiiiha, vcera to tu nejak zilo... 😀

mamutka a ty kde presne byvas?

tin, my sme dnes boli akurat cvicit o 9tej rano, boli sme tam prvykrat, kedze minuly tyzden sme boli obaja chori...a fakt je to tam super...maly bol uplne nadseny...dakujem za super tip na cvicenie 🙂
ozaj nechodievali ste na plavanie do Rolanda? sa mi zda, ze som mala raz s vami hodinu...🙂

tin007
9. nov 2009

ahojte, tak bekot zatial v norme, iba trochu, uz som dufala, ze zaspi pri kojeni, ale kdezeby ... 😀 ozil a teraz sa tu snazi vytrhut klavesy z notebooku / uz sa mu 2x podarilo
sunny zda sa mi, ze bol s nami raz filipko, ale to muselo byt uplne na zaciatku oktobra, inak ano, chodili sme do rolanda (teraz nie, uvidime na jar)

tin007
11. nov 2009

ahojte, tak my zajtra nahradzme cvicenie o pol stvrtej, dufam, ze sa tam konecne dostavime 😀 dnes sme boli normalne cvicit, aj tatina sme vzali, tak nas vsetky vyfotil (za 50 min 165 fotiek, mali by byt na webe almy). a dufam, ze zajtra bude normalne pocasie, dva dni sme neboli vonku, uz nam hrabka 😖

ivkam77
13. nov 2009

Ahojte, my sme boli cvicit v Alme zatial 2x a velmi sa nam tam paci 🙂
Chcela som ist v sobotu na kurz prvej pomoci, ale uz nemali volne miesto, tak snad v decembri 😉

tin007
13. nov 2009

caute, mm pred pol hodkou odkvecol a nechal mi tu naspidovanu vevericku 😀 moje dieta je totalna nocna sova

mamutka
16. nov 2009

sunny, ja som na Drobneho, ale nie dlho
aj ja som chcela ten kurz prvej pomoci ale boli sme aj tak teraz par dni mimo civilizaciu, tak idem kuknut na ten december 😉
naspidovana vevericka je dobre 😀 my mame zajka duracelka 😀

tin007
16. nov 2009

ahojte, my sme este stale hore 😖 maly ma uz za sebou vrieskanie, lebo ho bolelo brucho, teraz sa ho mm snazi ucicikat na rukach (10 kg balicek), tak tu solidarne vysedavam 😒 zajtra ideme plavat, to zas bude zuuzo, obaja nevyspati... no nic, napiste nieco veselsie, my ideme zajtra aj na bowling, uz sa tesim ako budem dieta nahanat po hale, mozno mu prenajmem drahu, vztycime mantinely a tam ho necheme lozit 😀 😀 😀

mamutka
17. nov 2009

no pekne, nas tiez zaspal okolo 23, par tyzdnov zaspaval okolo 22, potom okolo polnoci a teraz kazdy vecer inak, proste sa mu nechce a rano o 8 uz lezie z pelecha

tin007
17. nov 2009

... vcera zaspal o jednej v noci, rano o 7.15 sa mi pokusil oddepilovat pol hlavy (po jednom vlase). teraz po nas vyhukuje, lebo je unaveny, ale spat nechce a tak hadze velku hracku na zem a robi rachot. 😠 a este okrem toho kasle, taky suchy kasel, no zajtra nas mudr. asi neminie 😔

tin007
20. nov 2009

ahojte, vyzera to tu ako moj monolog 🙂 maly je chory, kasle tak, ze znie ako stary tuberak, nastastie nic horsie to nie je, iba lahka viroza, aj von mozeme chodit a pod. no, ale mna dnes rano tak seklo, ze sme doobeda a velky kus poobedia behali po doktoroch (a prd vybavili, pretoze jediny neurolog, ktory ma dnes zobral mi z dvoch metrov oznamil, ze ked kojim, tak ma rentgenovat nebude, mam si dat paralen a drzat sa v teple). tak som to nakoniec (ciastocne) vybavila u dobreho kamosa/ super masera, ktory sa nebal sa mojho chrbta dotknut a premasirovat mi to. uz nechodim v predklone a nepichne ma pri kazdom nadychnuti, ale ani nic tazke dvihat nemozem/ vratane syna, no oproti ranu som na tom super 😉

mamutka
22. nov 2009

joj tin, mna raz seklo v krku, ale brutalne, musel v noci dost dr., predpisal mi alebo medicin, nechapem, pichol injekcie a hovorim, kojim, tak bud mi nepredpiste nic alebo len to co mozem, ze jasne, to vsetko mozete........a ked to manzel doniesol a precital letaky, tak mi ostalo jedine magnezium z toho, ktore som si mohla dat.
inac, tiez potrebujem rtg, ja panvu, stale mam bolesti, ale tiez kojim, tak cakam.......

ivkam77
24. nov 2009

Ahojte, ja tiez este stale kojim, prekvapilo ma, ze vam dr. nechceli urobit RTG. Ja som bola na rtg prinosnych dutin, samozrejme ze som mala obavy, tak som si pred tym dost o tom citala. Rtg luce nemaju vplyv na MM, ale ja som aj tak poprosila, aby ma pre istou zakrylili olovenou plachtou. Tu si mozete precitat myty o dojceni.
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=588428

tin007
25. nov 2009

ahojte, mne je uz celkom fajn, ale setrim sa ako to len ide (mm super pomaha), bola tu aj moja mama 2 dni, tak uvarila a pokocikovala maleho. nastastie moj kamos/maser nie je taky "rychlokvasny", pekne studoval 4 roky a tusim aj nadstavbu, takze vsetko citi (je nevidiaci) prstami, uz som bola aj vcera a v pondelok znovu na masazi a este skocim vo stvrtok. ale budem si musiet davat pozor, lebo to moje dieta vazi uz (nahate) 10,2 kg! inak mlady muz sa rozhodol objavovat byt, doteraz sa dokazal krasne pohrat na rozlozenej pohovke aj dve hodky a zrazu si zmyslel, ze najlepsie je trajdat po celom byte, ohryzt kolesa (spinave) na kociku, potrieskat mi vsetkymi dvierkami, poskriabat v kazdej miestnosti stenu a pod. 🙄 no nic, idem spat, aj tak je pekne neskoro, dobru noc

mamutka
25. nov 2009

no pekne, aj ten mot je mamutik, ma 12 kg uz, to pozname 2-3 rocne deti co tolko vazia 😀

nsoci
26. nov 2009

Ahojte... nestihacky zatial prerabame...
Mamutka Matko uz ma 11kg 😉

mamutka
26. nov 2009

a uz tu byvate a prerabate zaroven? to by som asi nezvladla 😅 ale este nas caka kupelna, no som rozhodnuta zbalit maleho a zdrhnut kym sa to urobi, len nakupime veci a vratim sa az ked to dajaky obetavy majster dorobi....ved mm uz dakde prenocuje 😀
vcera som s malym v manduce obehala mesto, krasne sa vyspal, v elektricke nadvezoval znamosti s dochodcami a dnes sa ledva hybem, ci nechcem nikoho odhovarat od nosenia, na mna ide asi chripka, esteze vcera som bola OK a vsetko sme postihali 😀
nsoci, nemate zeleny kocik, som dakoho zamerala na druhej strane ulice ale s mojim zrakom sa to tazko posudzuje 😎

tin007
26. nov 2009

ahojte, ja tiez obcas maleho nosim, ale skor tak, ked ideme niekam do obchodov, alebo na kratsie presuny (typu vinobranie v pezinku), lebo ma blby zvyk okamzite mi (v tom lepsom priade) zuzlat oblecenie, alebo ma hryzt na ramene, ci na hrudi 😠 ale uz mi v manduce aj parkrat krasne zaspal a vtedy nehryzol 😀 😀 😀 uz dva tyzdne sme neboli cvicit, maly je jak z divokych vajec (on je uz zdravy, dnes ani raz nekaslal), ale ja som este poloinvalid a zlepsuje sa mi to veeeelmi pomaly. nemala by som vobec maleho dvihat, ale to proste nejde 😔

mamutka
26. nov 2009

no, ja by som asi nemala ani nosit, to vies ako sa divaju na cloveka co pride na rehabilitacie, ze ma velke bolesti a nemoze ani chodit, lebo mu rupli klby ci co a pritom ma na sebe dieta v nosici 😀 no ale co mam robit, k lekarovi po schodoch v tom stave kocik trepat?
no ja som chcela chodit cvicit s malym na fitloptach tuno v MC a nic sa nekona, maly zaujem ☹ fnuk

tin007
26. nov 2009

mamutka ja som im do mc pisala, ci maju este volne miesto (aj som im mt poslala) a kolko kurz stoji. vobec sa mi neozvali 😢 tak nech sa necuduju, ze sa im malo ludi hlasi, ked nekomunikuju so zaujemcami

tin007
26. nov 2009

... treba si najst dr s vytahom, som hnusna, co? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre