Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

sunny1112
25. okt 2011

@dooscoby ahojky, vsak keby sa Ti chcelo prist niekde dole nizsie do Dubravky, tak ja chodim s oboma von aj doobeda aj poobede 🙂 tak sa kludne pridaj. inac ako si dopadla so skolkami? 🙂

katikaba
26. okt 2011

@pipka dakujem za tip na zubara,uz sme boli fakt je velmi zlaty 🙂

pipka
26. okt 2011

@katikaba som rada 😉
my sme velmi spokojni, sme tam cela rodina...teda zatial okrem tomaska najmensieho, ale uz aj jeho to o chvilku caka...zuby pribudaju, tak chcem pockat, kym budu aj stolicky a ideme na vec 😀 😉

emogeon
26. okt 2011

ahojte maminy z Dubravky, vidim ze vy tu mate skor mensie deticky 🙂

macocha
27. okt 2011

@emogeon ako kto 😉

emogeon
27. okt 2011

@macocha uz vidim ze mame rovnake stare deticky 🙂 ... aj sa stretavate maminy niekedy?...

weronyca
27. okt 2011

Ahojte kocky, nieste niektora z blizsej casti dubravky?? my byvame v karlovke a radi by sme nasli nejakych partakov..

tin007
31. okt 2011

Ahojte, ak mate zaujem, dnes je v RC Macko rychlokurz hackovania http://www.mcmacko.sk/web/2011/10/rychlokurz-ha...

katty17
7. nov 2011

@weronyca - jeeeeeeeeeej, akojte zlaticka. kohoze som to tu nasla 🙂

katty17
7. nov 2011

ahojte maminky. tiez si tu hladam kamaratky maminky z okolia dlhe diely, karlovka, dubravka 🙂

weronyca
7. nov 2011

@katty17 tusim ta to taha rovnako ako nas stale do toho nasho ruzinova🙂

katty17
7. nov 2011

@weronyca - ved prave. tu na dlhacoch nikoho nepoznam a cez den mi tu je smutno. tak chodim co najcastejsie k nasim ;) . ale mozeme dat stretko niekde v karlovke.🙂
BABY, poznate tu nejake prijemne MC pre deti? chcela by som prvy krat niekam s malou skocit. viete odporucit?

katty17
7. nov 2011

MC MACKO je v dubravke? viete o nejakom aj na dlhych dieloch ci karlovke?

emogeon
7. nov 2011

@katty17 mc klbko mas v karlovej vsi 🙂

katty17
7. nov 2011

@emogeon - dakujem 🙂 idem kuknut na net ;)

weronyca
7. nov 2011

@katty17 ja som na tom rovnako a navyse chodim do ruzinova aj kvoli skole tak maleho nosim tam.. V karlovke je jedno MC KLbko... parkrat som tam bola.ako ta uz kocka informovala.. a budem rada ak dame stretko aj tu u nas v okoli..

denisaaa23
7. nov 2011

Ahojte,aj my byvame teraz v Dubravke... tak som rada,ze som vs tu nasla

tin007
7. nov 2011

@katty17 v Dubravke je byvale MC Macko, teraz RC Macko (miesto materske centrum je rodinne centrum, vsetko ostatne ostalo rovnake), v Lamaci je Oblacik, v Devinskej Bublinka
Tuto sobotu je lampionovy sprievod, pridte ;)

denisaaa23
7. nov 2011

@weronyca 🙂 aj my chodime dost casto do ruzinova, tu nikoho nepozname... Terezka nam tam aj do skolky chodi...

weronyca
7. nov 2011

@denisaaa23 tak sa niekedy mozme dohodnut a ist aj tu v okoli spolu von..

denisaaa23
7. nov 2011

@weronyca mozeme,budem sa tesit 🙂

mamikat
11. nov 2011

ahoj, kedy presne je ten lampionovy sprievod a odkial sa zacina? na stranke klbka som nic nenasla

smileko
11. nov 2011

V klbku bol lampionovy sprievod minulu nedelu, teraz v sobotu je v Macku http://www.mcmacko.sk/web/2011/11/lampionovy-sp... 😉

mamikat
11. nov 2011

dakujem. nakoniec sme boli dnes v lamaci.

czechzuzanaba
23. nov 2011

Ahojte, poradil by mi nekdo nejakou normalni praktickou doktorku v Dubravce? Nase sla do duchodu, tak si s manzelem hledame druhou 🙂 Nasla jsem zatim nejakou Kanovskou Tanu, chodite k ni nekdo?

katka55
23. nov 2011

@czechzuzanaba ahoj zuzi 🙂 my chodime k mudr. svitkovej na sch. trnavskeho, ale ona asi tiez pojde coskoro do dochodku 😅 pocula som, ze je dobra mudr. rolna (v karpatii) a mudr. makejenko ( sch. trnavskeho) 😉 uz to mate za par 😵 😉

czechzuzanaba
23. nov 2011

@katka55 ahoj. Diky. Makejenko to je pediatricka, ne? Pac k te chodim s dcerkou 🙂 Ja shanim dr. pro sebe a manzela...Podivam se na ty ostatni, co jsi psala.

katka55
23. nov 2011

@czechzuzanaba ahaaaa, ja som myslela, ze zhanas dr. pre babatko 😅 prepac 😅 😉 prakticku dr. tu nepoznam 😒

dooscoby
24. nov 2011

sunny1112 rada sa pridam na kocikovanie 🙂 sadnem na bus a za chvilocku som dole.O kolkej tak zvyknete chodievat von. No so skolkou bieda,nula bodov. Skusim tento rok ale nevidim to realne.Podala som prihlasku aj do DNV tak som zvedava na ich stanovisko.Rozmyslala som aj na Lamacom pripadne Karlovka ale to mam od ruky.

syslica
28. nov 2011

Ahoj žienky, burzový servis sa hlási! Tento rok už veľká burza v DNV nebude, lebo v priestoroch Farského centra je až do Vianoc predajná výstava kresťanskej literatúry.. ☹ , ale nejaké vianočné darčeky na poslednú chvíľu sa určite nájdu na burze v Záhorskej Bystrici 🙂 :

Miestny spolok Slovenského červeného kríža v Záhorskej Bystrici
Vás pozýva na
Vianočný predaj – burzu oblečenia pre deti a dospelých , hračky, knihy, darčeky a rozličný tovar.
Uskutoční sa v sobotu 17.12.2011 v čase od 9.00 – 13.00 hod. v priestoroch Miestneho úradu Záhorskej Bystrici – veľká sála .
Predávajúci : jednorazový poplatok 1 euro
Kupujúci : vstup voľný
Termín prihlásenia na predaj je do 14.12. 2011 u p. Mišovskej mob:0905 191 339, magdalena.misovska@gmail.com

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre