Bratislava Lamač mamičky, tehošky, snažilky,kde ste?

lenockaaa
18. máj 2008

ahojte lamacanky, ozvite sa 🙂 🙂

lenockaaa
autor
20. máj 2008

no haloooo zienky kde ste vsetky 🙂 ??

besova
22. máj 2008

ahoj.. ja som sice dubravcanka, ale to je ako kamenom dohodit.. 😉

certica
22. máj 2008

lenocka, ja som rodena lamacanka, aj ked uz par rokov byvam inde...
vela ich tu vsak asi nenajdes 😀 , tak skus trochu mozno vseobecnejsiu temu: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
aj ked, tiez to tam prilis nezije 😅 😕

lenockaaa
autor
22. máj 2008

mas pravdu moc to nezije i ked vyjdem na ulicu a same mamicky a tehulky sa tu u nas prechadzaju po uliciach...ale asi moc nebludia po konikovi 🙂 som myslela ze to trosku rozbehnem 😀

nsoci
28. máj 2008

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=353196

Baby pliz podporte, poslite dalej... dak.

dharma
21. aug 2008

ahoj, tak ja som z Lamaca a aj tu byvam! Momentalne hladam maminu na MD hlavne k mojej 10mesacnej dcere na opateru - flexibilne, cca 3-5 dni v mesiaci, od jesene. Lenockaaa, neviem, kolko ma tvoje babo, no v pripade, ze sa pohravas s myslienkou trocha si privyrobit a mas este i dost energie, ozvi sa, budem rada, ak sa i stretneme osobne.

emjee
21. aug 2008

dharna ak hladas opatrovatelku, daj si inzerat do bazaru, do sekcie sluzby nefiremne

lenockaaa
autor
28. feb 2009

haloooo baby je tu niekto z lamaca??????? 🙂 🙂 pokus o ozivenie tejto temy 😅

hilaris
12. mar 2009

ahoj lenockaaa a ostatne obyvatelky lamaca 🙂 (ne)nahodou som sem zabludila... este sa gulame ale verim ze o mesiac ked bude krasne jarne pocasie sa uz budeme kocikovat...

lenockaaa
autor
13. mar 2009

joooj tak super dufam ze ti tieto posleden tyzdne rychlo ubehnu....v lamaci sa tusim rodia len dievcatka... 😀 tak sa urcite ozvi ked uz nebudete 2v1 teda ako nie ze by si dovtedy nemohla 🙂 a si rodena lamacanka alebo pristahovalec ako ja? ja sice nie z daleka...z dubravky 🙂 🙂

hilaris
13. mar 2009

😀 pristahovalec z Dlhych Dielov a este pred tym z Dubravky (0-6r). V Lamaci od januara 2008 a penve dufam ze tomu tak par rockou aj zostane... Ako vidis, drzim sa stale v tom istom kute BA.

lenockaaa
autor
13. mar 2009

aj ja tak...mne sa tu paci v lamaci...no vela som aj v dubravke mam tam viac kamosiek...a predsa vo dvojici sa aj lepsie kocikuje 🙂 po dvoch mesiacoch kocikovania v lamaci uz som presne vedela co ma kto na balkone hihi 😀 😀

hilaris
14. mar 2009

a chodievas aj do lesa? das si tu namahu hore kopcom? 🙂

lenockaaa
autor
16. mar 2009

v lese som este nebola lebo Dominika mi nevyrzi tak dlho v kociku ale ked bude teraz teplejsie tak by som chcela vyskusat je to pekna prechadzka a dobre je ze sa s kocikom dosatnes az na kacin 🙂

hilaris
16. mar 2009

no mna prave to kocikovanie smer les laka.. a tesim ze mame termin takto na jar ked uz bude dufam teplejsie aby som aj bumbat mohla dat vonku keby bolo treba 🙂 ale kym sa odhodlam do toho kopca.. tak nejaky ten mesiac po porode asi bude musiet ubehnut myslim...

breslerka
21. jan 2010

Ahojte bambulky z Lamaca, chcem sa vas opytat, ake mate skusenosti s MUDr. Durmanovou...dakujem 🙂

pammy
22. jan 2010

Breslerka, dobre, ja k nej chodim uz skoro 28 rokov sama so sebou a teraz s Bubacikom tiez. Je strasia a skusena.

breslerka
23. jan 2010

Dakujem pammy, ja k nej tiez chodim, len raz som mala taky pocit, ze je taka az prilis pohodova, ale inak ma zatial vzdy ukludnila a celkovo mam tiez pocit, ze ma nadhlad a skusenosti.Len napr. ked mi vysvtelovala, ako zavadzat prikrmy, tak to bolo takym supom, ze keby som si o tom necitala, nic neviem a velmi staru brozuru mi k tomu dala....tak len tak ma napadlo, ked som tuto temu zbadala, ze ci to bola skor nahoda......ale dakujem

pammy
27. jan 2010

Mne tusim nedala ani brozuru 😀 Tiez to bolo ako z rychlika, asi predpoklada, ze si naozaj o tom studujeme. Mozno niektorym, o ktorych ma pocit, ze si velmi nestuduju, to vysvetluje podrobnejsie, neviem...
Ale my Vas tusim pozname, vy ste sa vela nosili v manduce, ci sa mylim? 😵 🙂

breslerka
28. jan 2010

No ano, v lete vela v manduce 🙂 , ja si ale podla tvojej fotky (mozem tykat, ze? 😉 ), akosi nespominam, hovorili sme spolu? 😀

breslerka
28. jan 2010

Pammy, asi uz viem, kukla som tvojho Bubacika:O))) v albume

pammy
29. jan 2010

Nehovorili sme spolu, iba som Vas casto vidavala. Ja som ta spoznala podla fotky 🙂

silvia7
29. jan 2010

Ahojte, oživujem tému?? 😀 no my čakáme v marci nášho drobca, tak snáď budeme mať nejakých parťákov na prechádzky - aj keď budú starší, to neva, sa priučíme 😉
ja som lamačanka od mojich 2rokov, takže akoby rodená 🙂 určite sa ozvite podaktorá - ja keď chodím do obchodu a k lekárke, tak vídavam tooooľko mamičiek a oteckov s kočárikmi, že až.. ale tak verím, že pri mimi nie je toľko času chodiť na koníka 😉 😉

breslerka
31. jan 2010

Ja nie som z Lamaca, som z Tatier (do 18 rokov som byvala v Tatrach-Tatranska Lesna a Matliare), potom som odisla na VS do BA a uz skoro 10ty rok byvam v Lamaci, aspon 1 miesto v BA, kde mam uzasne les pod nosom, ja bez prirody neviem zit 😉 , veeeeelmi sa mi tu paci, ale teraz, ked je mala uz vacsia, by som privitala, keby tu bolo aj viac dajakej ACTION, kedze mala je aktivna aked idem s nou von s kocikom, tak sa nudi, ked nic nevidi, preto musim chodit k ceste, aby aspon na auta kukala, to ju bavi 😀 Dufam, ze v lete sa to tu zas viac rozbehne a viac ludi bude po vonku....

breslerka
31. jan 2010

Silvia7, aj mne sa mala narodila v marci, je to super termin 😀

silvia7
31. jan 2010

Breslerka - no lamač aj mne príde taký príliš kľudný - aj keď verím tomu, že v neskoršom veku mi to bude len a len vyhovovať 😀 a do materského centra nechodíte?? ja som tam bola cvičiť raz zatiaľ a tam aj prednášky a aj herňa, zlaté, malinké ale zlaté to tam je, no a na prednášku prišlo celkom dosť maminiek s mimi 🙂) ale tak leto je predsalen živšie, to budú všetci vonku.. ale mohli by tu v lamači spraviť niečo na oživenie 😀

breslerka
2. feb 2010

Mne praveze vyhovovalo, ze Lamac je taky kludny, kym som nemala babo, aj dovtedy som bola happy, kym mala bola uplne malinka, lebo na spanok potrebovala vonku klud 🙂 , ale teraz, ked je vacsia, zistujem, ze by chcela viac cinnosti okolo seba vidiet, inak sa nudi a place, ked je vonku, je to proste Duracelko 😀
Praveze ma stve, ze nemam kedy ist do MC, lebo mala akurat vtedy spava, ked je babatkovo ☹
Silvia 7, ty mas termin, ked sa narodil moj ocino 😎

pammy
2. feb 2010

Ahojte, ja som rodena Lamacanka 🙂
Mne vyhovuje, ze je tu vela zelene a klud, ked potrebujem action, idem do mesta 😅
My sme v MC boli asi 2x, ale teraz taktiez spava okolo 15.00, takze to nam nevyhovuje. Spime este 2x do dna.

breslerka
2. feb 2010

Pammy, ja bez zelene a kludu neviem zit, ale nasa mala sa nudi, ked sme von a ked sa nic nedeje, nechce byt v kociku a placeeeee.......maximalne mi tam vydrzi kukat 30 minut

pammy
2. feb 2010

Neboj za chvilu bude behat a uz sa nebude nudit, bude objavovat veci po chodnikoch, atd ... a kocik uz nebudete tolko vyuzivat. Vsak uz bude zachvilu aj jar, to bude fajn 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre