Brestovany. Ako sa tam žije

durkakika
22. mar 2011

Ahojte babenky.
Tie, ktore byvate v Brestovanoch, mohli by ste mi prosim napisat, ako sa tam zije? My zatial byvame v Novych Zamkoch, ale kedze manzel pracuje v Trnave a ja v Bratislave a mame rocneho chlapceka, chystame sa prestahovat blizsie k praci. A rozmyslame nad Brestovanmi. Konkretne nad to ulicou, kde su aj tie nove bytovky a kde sa ide tvorit nova ulica....tam chceme kupit pozemok a postavit domcek.Boli sme sa tam pozriet, vypada to tam velmi pekne a prijemne. Chcem vsak pocut nazor na zivot v Brestovanoch od niekoho, kto tam zije s detickami....Dakujem velmi pene. A prosim odpovedzte mi, aby som nebola na vazkach 🙂 Dakujem velmo 🙂

grejci1
12. nov 2012

@durkakika Ahojky, tak ja bývam na tej ulici, v hnedej bytovke. Je to tu skvelé, tichúčko a hlavne tu nie je až taký pohyb áut... My sme sa sem nasťahovali min. rok v októbri a sme zatiaľ veľmi spokojní 🙂

xtinakc
8. jan 2013

@durkakika
@grejci1 ahojte, aj my byvame od oktobra min.roka v hnedej bytovke 🙂 mame 4mesacnu dcerku a ako spominala grejci, tak je tu tichucko a ziadny velky pohyb aut, ale zato je tu hore dost veterno, a este jedna vec co sa mi moc nepaci, je ze ked idem kocikovat tak musim chodit po ceste bo chodniky su v hroznom stave alebo nie su ziadne..

@durkakika ako ste sa nakoniec rozhodli, domcek uz stoji v brestovanoch?

grejci1
9. jan 2013

@xtinakc v hnedej? to ako v šestke? 🙂 no tie chodníky a cesta tento rok boli katastrofálne. Na kopec sa jeden večer nedalo dostať autom, ale boli sme za starostom a dal to do poriadku.

xtinakc
9. jan 2013

hej v sestke sme aj my 🙂 tak budem vykukat tehulku? 😉 no ten kopec je jedna katastrofa... nechapem, ako je mozne ze ho neodhrnaju.. my niekedy zvykneme chodit aj bokom cez to smetisko okolo cintorina... chodniky su fakt hroza, ja zvyknem s malou chodit az dolu kopcom na prechadzku, tam je taka ticha ulicka, ze aj auta len sem tam jazdia, a to je jedine miesto kam chodim /resp. neviem kam inam, bo som neni priamo z brestovan, tak ich tak nepoznam a ked je kopec zamrznuty, tak to radsej doma ostaneme bo zasa na nasej ulici tak fuci, ze by nas asi s kociarom odfuklo 😖 /

xtinakc
9. jan 2013

@grejci1 som ta zabudla oznacit v predoslej odpovede 🙂

grejci1
10. jan 2013

@xtinakc a na ktorom poschodí? 🙂

xtinakc
10. jan 2013

@grejci1 Nastastie na prvom, ale aj tak to je zaberak, sme uplne na kraji s nikym nename spolocnu bocnu stenu comu som sa velmo tesila ale aj tak pocujeme vsetko od susedov aj co nemusime 🙂 a vy??

zenazaba
23. feb 2013

byvam v Brestovanoch uz 23 rokov a je to spomedzi okolitych obci ta najlepsia...najväcsou vyhodou je, ze mame vlastnu zeleznicnu stanicu, dobre autobusove spoje, je tu trojo potravin, hostinec, tri krčmy a dva stanky s predajom sudoveho vina😀, dve kvetinarstva, zahradkarske potreby, kebab, predavaju sa tu fornety, mame tu kadernictvo, kozmetiku, konaju sa tu kazdorocne westernove shou, je tu kniznica, moderna skola so skôlkou, futbalove ihrisko, mame pekny kulturny dom, kde sa casto konaju rozne akcie, plesy, mame zrekonstruovany kostol s kaplnkou a kalvariou...co sa tyka tych novych bytoviek, je tam ticho, ale dost tam fuka...teraz tam byva vela mladych ludi....ten kopec, ktory k nim vedie vyzera hrozostrasne, ale ja som po nom chodila tri roky do skolky a devät rokov do skoly a prezila som vpohode 😉 pri bytovkach su detske ihriska. Jedine co mi tam chyba su dopravne znacky 😔

nikita72
14. okt 2013

Milé mamičky chcete mať doma čisto a hlavne zdravo?? Ponúkam ekologické čistiace prostriedky českej výroby do domácnosti.Pracie prášky a aviváže sú vhodné pre detičky a dospelých s atopickým či iným ekzémom.Výborné čistiace prostriedky do domácnosti pre alergikov.Viac informácii cez IP.

fitzuzka
14. okt 2013

V brestovanoch som bola pred par rokmi na kofolke celkom fajn dedina , rada by som tam s priatelom išla len tak na kofolku .