Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
5. aug 2009

nó,Ivka,možno Domka bude záujmami za chlapca,čiže autá,aby mal ocko parťáka 😀 ,idem už aj ja do spišova,dobrú noc mamičky,aj detičky 🙂

bibka333
6. aug 2009

dobre ranko noc bola u nas suprova len raz hore a to bez plaču teplota už odišla 🙂 sa tešim
vranka šaty peknučke 🙂
ivka mne sa pači snehulienka 🙂
tak čo pride niekto na stretko ja idem ale neviem či s Eliškou alebo bez nej 😉 teraz sa tu motka o všetko sa stavia šikulka moja Lubka ja chcem nejake golfače 😉 Miška ano coneco 😵

bibka333
6. aug 2009

ivka pozri stan aj slniečkovo.sk

eva888
6. aug 2009

Ahojte baby som rada ze vsetky deturence sa pomaly uzdravuju. Bibka aj my sa staviame uplne o vsetko uz ju nemozem nechat ani na sekundu samu. Na to stretko chcem ist aj ked mi Lenka presne v tom case spi ale rada by som vidiet Matku aj trojicky. Teraz si idem dat kavu a nieco precitat kym Lenka spi kedze mam navarene aj poriadene. Ja urcite na poobedne stretko nepridem lebo Lenka mi pojde spat a potom sa musime pobalit ideme na tyzden prazdninovat ku mojej mame lebo manzelik ide pomahat bratovi robit strechu a nerada som sama doma. Tak zatial

vranka4
6. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Bibka,supéér,že Eli je v poriadku 🙂 ,Evka,ty si teda šikuľka,keď už máš všetko porobené a veget 😕 a kde to idete dovolenkovať-pracovne ?

bibka333
6. aug 2009

evka tak okolo 13H v greene sa tešim
vranka a ja som velmi rada že je ok teraz zaspinkala a sama a ty prideš na stretko

eva888
6. aug 2009

Vranka ja nejdem dovolenkovat pracovne to moj manzel.Brat mu byva pri Poltari. My ideme do zadnych halan je to asi tri kilometre od brezna urcite to poznas je to smer na horehron.Ja si prave budem uzivat tyzden bez varenia lebo nam bude varit starka 🙂 a s malou sa budu vytesovat stary rodicia.

bibka333
6. aug 2009

baby kde ste vsetky takja idem na streto zajtra okolo 13 13 30H Eliška je dnes ok ale zajtra ju pojdem dat este pozriet dokine Lubka, Miska, Matka, Zuzka,Ivky, idete na stretko ja sa velmi tešim po troch dnoch doma . 🙂

lubica69
6. aug 2009

No ahojte Tak posteľ nič Mali akciu len do 1.8 Ale kúpili sme v Tescu drevené pieskovisko Som ho dlho chcela ale 50 sa mi zdalo veľa Teraz bolo za 24 a 5kg piesku v Baumaxe 5€ takže super Už len zložiť a bude Tak zajtra vy o tej 13?A bude aj niečo neskôr?Ivka,Vranka?...

zuzlik08
6. aug 2009

ahojte, no ja by som prisla, ale len potom poobede okolo 16.00, musime ist do bb, tak skor to nestihnem.

lubi, IP

lubica69
6. aug 2009

Zuzík veď aj my tak okolo 15-16 môžme až Aj keď rada by som aj o 13 ale vtedy mi chodí malý akurát spať A keby nespal katastrofa s ním...

domulienka
6. aug 2009

ahojky,ano my tiez po tretej mozme ako som pisala vcera,takze babky zajtra v green pube,ktore mozte o jednej a potom medzi tretou stvrtou ostatne 😉 len potvrdte aby som tam nebola sama,oki

zuzlik08
6. aug 2009

oki doki, ivka, ja sa dostavim okolo 16.00. dobru nocku

domulienka
6. aug 2009

Zuzka oki,tesim sa 😉 a ostatne babenky?
Bibka neviem aky kocik chces,ale teraz jedna nahodila taky ako mam ja za 99eur /nas stal pred rokom a pol
cez 10/,super cena a je aj super,tak kukni 😉

domulienka
6. aug 2009

a ja nemam k nemu nanoznik ☹

tina983
6. aug 2009

Ahojte,možno sa aj my dostavíme,uvidíme ako sa nám bude zajtra chcieť,ten kočík fakt krásny a super cena,keby som mala bábätko doň tak už ho mám rezervovaný,Ivka dá sa naň nacvaknúť aj vanička nie?

domulienka
6. aug 2009

Tinka,pridte s Marekom,ano aj vanicka aj autosedacka sa da nacvaknut,ved to videla som ich na predaj cez 6000sk,tak toto je super cena 😉

mishelin
autor
7. aug 2009

caute baby,aj ja chcem vidiet ten kocik,kde s adopatram? 😉
no a stretko mi nie tak si uzite,a pokukam aspon foto 😉

bibka333
7. aug 2009

miska tudaj si kočiki a kočik chicco for me 😉

bibka333
7. aug 2009

kočiky

bibka333
7. aug 2009

baby my sme mali strašnu noc ☹

bubinka1982
7. aug 2009

Ahojte maminky,predovšetkým vám chcem podakovať za psychickú podporu ,ked bolo Adamkovy zle,ste tu naozaj velmi milé a hlavne taký zohratý tým...
Mi sme prišli z nemocnice už v stredu,no mali sme plné ruky práce...Adamko už je v poriadku,len nás včera prekvapila jedna pani z BB z Epidemiologického výskumného ústavu a vraj mal náš malý v stolici nejaku baktériu a museli sme vydezinfikovať celý byt...no vraj to nieje nebespečné a už to má za sebou...je to z tepla a prachu,tam sa premnožia baktérie a tak sa to dostane rukami všade...no som rada,že je už o.k.....
A ozaj,mi s Adamkom ideme do Greenu aj o tej 13,00 a ak bude malý dobrý,ostaneme aj potom...ved už niekolko dní nebol von,zaslúži si...xiii....
Evka888-prajem ti príjemný oddych u starkých,ved si to zaslúžiš...maličká je nádherná a dá ti určite zabrať,tak poriadne naber sili,lebo čoskoro začne behať a nebudeš vediet kam skorej...ved sa na to určite pripravuješ...a ozaj,ako vám to ide s tým nočníkom??...môj tam nechce ostať,tak ho netrápim...
Bibuška,pokecáme na stretku,ale dúfam,že Eliška už bude v poriadku a prídeš aj s nou..teším sa...
A o aký kočík ide??...aj ja ho chcem vidieť...

bubinka1982
7. aug 2009

Bibka a čože sa deje??...mala horúčku???????

bubinka1982
7. aug 2009

Kukla som ten kočík,ale na môj vkus má príliš malé kolieska a ak s ním rátate aj na zimu,tak mate malú šancu prejsť s ním po snehu..ale inak vyzerá velmi pekne...a kto si ho tu chce kúpiť??

mishelin
autor
7. aug 2009

aha uz ho vidim,ano je pekny ale aj na moj vkus prilis male kolieska,to by som ja vtomto nasom terenne asi neobchodila velmi snimi,my tu mame taku ulicku zo strku prudky dolu kopec ja v zime nevyjdem ani s mojim velkym kocom co ma velke kolesa..jednak zastanem v polke bo sa mi zacne smykat a potom ma uz ten koc tlaci dodola,a ani na aute veru nebvyjdem,musim najprv odmetat zakazdym sneh,potom riadne vysolit,zodrat gumy a az tak som hore 😝 😀 no my sme tu ako v inej zemi 😅 😀

eva888
7. aug 2009

Caute baby som rada bubinka ze ste uz doma a je vsetko v poriadku. Bibka aj my sme maly taku horsiu noc ale mne to celkom vyhovuje lebo sme isli spat len teraz a na stretku by nemala byt mrchava. Ak mi bude spat aspon do 12tej tak potom pojde spat az o pol tretej. Ostatnym babam na poobednom stretku prajem pekne chvile s drobcami. Evicka pravdu mas uz sa pomaly pripravujeme na chodenie to je neskutocne co kazdym dnom dokaze nestiham sa cudovat. A co sa tyka nocnika tak tiez nic nechce na nom sediet a boji sa takze sme to odlozili na neskor. Vsak mame kedy nejdem to na silu silit. Ozaj na stretko pridem aj s mojim bratom kedze dnes robim babysityng. Tak caute tesim sa.

bubinka1982
7. aug 2009

Teším sa Evka,ja akurát varím bryndzovku a malý mi buvá...moja mamka išla ku svojeje mamke,tak konečne dokazujem,že niesom neschopná...takže popri varení viem aj poriadiť a aj sa pripraviť na stretko a tak...moja mamka si myslý,že to nedokážem...ved poznáte starké....čo už....ešte idem odbehnút kupiť syr,na syrové haluštičky a budem hotová...teším sa na stretko,paaaaaa...

tina983
7. aug 2009

Ahojte babky a kto ide vlastne na ktoré stretnutie,ja by som išla aj na obe,ale neviem či by Marekovi nebolo dlho.

eva888
7. aug 2009

Bibka s Eliskou, Ja s Lenkou, Matka s trojickami, Evka s Adamom ideme o 13- tej do greenu. Ostatne baby Ivka s Domkou,Zuzka sTerezkou, Lubka s Sebastianom a mozno Vranka s dvojickami pridu az na poobedne stretko

bubinka1982
7. aug 2009

Ahoj,idem ja a Adamko,Evka s Lenočkou má ísť aj Bibka ale neviem či s Eliškou,lebo je asi ešte choručká...potom majú ísť ostatné baby ale až neskôr...prvé je s trojičkami z Mazorníka okolo 13.00 a druhé tuším okolo 15.00..tuším a obe su v Green pube...ahojky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre