Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
13. aug 2009

Ahojte
Ivka tak hviezdičku??? 😉
A akú aukciu?

vranka4
13. aug 2009

Ivka,vitaj medzi nami,čo dostávame hviezdičky 😀 na mmb

domulienka
13. aug 2009

Ivka dik,ked si ju zaplatime ,vsak,? 😀
skusim dat link

domulienka
13. aug 2009

celkom sa mi pozdavaju,k nohaviciam mame ale k sukniam a tristvrtakom na jesen nie a tieto sa nam hodia 😉

bibka333
13. aug 2009

ahojte babenky ja mam pokazeny pc tak neviem kedy sa vam ozvem 😒 pisem vam od ivky 🙂 majte ja vsetky krasne

lubica69
13. aug 2009

Ivka asi si dala zlý link na tú aukciu Ukazuje mi len moje sledované 😅

domulienka
13. aug 2009

Lubi vsak ja ju sledujem ,neotvori ti topanocky?

domulienka
13. aug 2009

ja ked tuknem na ten link tak mi ich hned otvori

zuzlik08
13. aug 2009

ivka, aj mne to hodi blbost

domulienka
13. aug 2009

tak cislo aukcie 1240423 😉

zuzlik08
13. aug 2009

ivka, peknucke...no do stredy este daleko, tak daj potom vediet, ako to dopadlo. drzim palce

domulienka
13. aug 2009

no zuzka veru daleko ved boli aj minuly tyzden,sledovala som a prepasla ako som uz pisala,pisala mi ze su len dvakrat obute,hned vyrastla jej dcerke nozicka,nezvyknem velmi pouzite topky kupovat ale tieto sa mi lubia na jesen stacia,ved na jar bude treba zas.,nozicky rastu rychlo aj ked my mame taku dubku malinku na rok a pol, dlhu iba 12 cm. 😉

lubica69
13. aug 2009

Jej áno krásne presne si viem Domku v nich predstaviť 😉 A potom možno aj Terazku? 😉
Ivka my máme tak14,5-15 takže nemáte až takú malinkú

vranka4
13. aug 2009

Ahojte 🙂 ,my sme nejaký choručkí 😒 -dvojičky večer obaja teplota,cez deň úplne fit,aj poobede,keď sa zobudili,asi nejaká viróza,Ivka má len zvýšenú,Marek skoro 39,inak nič len teplota,teraz po 3 hod. mal znova 38,8 tak striedam Panadol s Nurofenom,uvidíme,čo zajtra ☹ ,ešte spolu nikdy neteplotovali,vždy najprv jeden,o 2 dni ďalší alebo nie 😢

domulienka
13. aug 2009

ja som dozehlila a ze reku trochu este kuknem.Ivka to ma mrzi s dvojickami,chudatka male nech im je cim skor lepsie 😉 ja neviem co sa to deje,co to za virus alebo co ,ked deturence maju takto teplotu dost vysoku a par dni,neviem toto si nepametam skor,ja som tiez bola v s oku ked v juni mala Domka vysoke horucky a ziadne ine priznaky.
a este predstavte si kym som ja zehlila tak moja najstarsia sa smelo zapajala do roznych tem tu na koniku,v mojom nicku a povedala mi to ked isla spat,tak som kontrolovala ake skody napachala a co vlastne popisla kde kade,ked som ju vyvadila tak ze ona mi len chcela zvysit pocet prispevkov. 😀

lubica69
14. aug 2009

Ahojte
Vranka dvojičkám skoručké uzdravenie
Ja neviem čo to je aj my sme mali tie 2 večery teplotu a potom nič
Ivka tak Bianka ti takto zvýšila počet príspevkov 😅 No uvidíš čo všetko Hádam ťa len nevylúčia 😉 Ale nie
My ideme dnes do BB Tak večer pa 🙂

domulienka
14. aug 2009

ahojky,tak sa hlasim,ta moja dcera sa celkom slusne zapajala,napr.do vtipov,netradicne mena,co pre Vas znamena viera na ostatne som zatial neprisla.Otravuje ma tu aby som ju zaregistrovala,tak hadam idem 😉

domulienka
14. aug 2009

Ivka ako mam dat inzeraty aktualizovat na MMB,lebo mi pise ze dnes som to nevyuzila a ja neeeviem...

vranka4
14. aug 2009

Ahojte 🙂 ,tak my stále teplotujeme,noc bola hrozná,obaja cez 39,po 3 hod.znovu,tak sme sa nevyspali,dnes tiež zatiaľ cez 38,práve zaspali,ešte do toho nám prišla nečakaná návšteva z Klenovca so 4-ročnou Ninou,dvojky bez nálady,polihovali,trochu sa pohrali a znova teplota,návšteva pochopila,po 2 hod. odišla 😀 ,ináč oni stále prekvapia,nikdy nezavolajú 😀 ,dúfam,že sa drobcom polepší,neboli sme ani pri dr.,lieky máme,uvidíme....Ivka,šikovná je tvoja Bia 😀 ,keď chceš aktualizovať na mmb,klikni na tvoje inzert.fotografie a pri tých fotkách,čo ponúkaš,tam máš pri každej napísané,aktualizovať,zrušiť,upraviť,vyber si,ktoré chceš a len klikni aktualizáciu 🙂

bia8
14. aug 2009

joj Ivka tak to Ti verim dvojicky chore,vysoka teplota a v tom navsteva,ja nemam velmi rada neohlasene navstevy ☹
No len zrazat teplotu,vsak ty vies najlepsie 😉 ,skore uzdravenie drobcekom 😉
Uz som na to prisla ako aktualizovat a uz som aj zadala moju prvu aukciu 😉 Domi sa vyspala,najedla ideme do tesca aspon zosity pokupit 😉

bia8
14. aug 2009

jaaaj,to som napisala z Biankinho nicku,teraz aby som sa vzdy prihlasovala ☹

zuzlik08
14. aug 2009

ivka, stava sa...chi chi
lubi, tak opat bb? ako bolo?
baby, a neviete nahodou, ako znova zopakovat tu na mk ten isty inzerat, co som uz nahodila pred par dnami? d
ik

domulienka
14. aug 2009

ahojky,Zuzka,no musis ho znova len nahodit,si myslim,co ale viem tak po mesiaci vymazuju inzeraty a musis znovu nahodit,tebe sa sice objavia ked si tuknes moje inzeraty ale medzi ostatnymi nie su.
Inac sranda Zuzka ze nam este nevymazali nase fotky v pase 😉

zuzlik08
14. aug 2009

noo, ivka, si im mala co pripomenut 😅 , tak mozeme kazdu chvilku cakat

vranka4
14. aug 2009

Ahojte baby 🙂 ,Ivka,takže Bia8 funguje 😀 ,pokukala som ťa na MMB,ináč my stále teploty 39,každé 3 hodiny,ale nato všetko sú zlatí,dajú si vysvetliť,že musíme merať teplotu a vééľa piť 🙂,dúfam,že dnešnú noc sa vyspíme lepšie 😒,Ľubka asi nocuje v BB,keď sa neozvala 😀 😵

lubica69
15. aug 2009

Ahojte žienky Nie nenocovali sme v BB len sme prišli len okolo 20 a už sa mi nechcelo Ale dnes tam spať budeme Svokrovci berú zajtra malého do Bojníc len chceli ísť hneď ráno a ja skôr ako o 10 do BB nedorazím tak budeme dnes spať tam Ja asi pri segre a večer možno niekam na chvíľu vyrazíme lebo ona zajtra robí Vranka dvojičkam skoručké uzdravenie A nečakané návštevy nemám rada ani ja Ani keď sme všetci zdravý nie to ešte takto keď máš 2 detičky choré Žienky prosím Vás pekne idem sa Vás opýtať skôr ako mikrovlnku odnesiem do BB Nepoznáte náhodou niektorá nejakého dobrého opravára???Pred mesiacom mi skončila záruka takže smola a mikrovlnka 2ročná prestala hriat!Ďakujem ak niekto

vranka4
15. aug 2009

Ahojte 🙂 ,tu sa nejako víííkenduje 😀 ,my dnes už supééér-dvojičky teplotu nemali,v noci to seklo -a od rána fajn 🙂 -teším sa 😅 ,zajtra idú Marek s Lenkou po Karinku do Smrdákov,mne sa nechce,keď si predstavím 4h. cesty tam a naspäť,stačilo mi ,keď sme ju boli zaviesť 😀 ,tie 3 týždne ,čo tam bola ubehli strašne rýchlo,už sa teší domov a my tiež,normálne bolo ticho bez nej,žiadne škriepky s Lenkou o pc,zajtra to začne 😀 ....Ľubka,tak si uži večer bez malého,aj zajtra-trošku oddychu 😉 ,teda máš smolu s tou mikrovlnkou,už keď sa chcela pokaziť,tak sa mohla v záruke 😒 ,opravára nepoznám,možno odišla len nejaká poistka 😀 ...a vy ostatné,čo robkate,keď nepíšete?

vranka4
15. aug 2009

Takže už všetci spia alebo... 😀 ,ja idem ešte obaliť rezne,ráno ich len vypražím- na ďalekúú cestu a potom aj ja šup do postele...dobrú noc

lubica69
16. aug 2009

Ahojte
Tak ja mám malého so svokrovcami v tých Bojniciach Normálne mi je smutno Ale áno oddychujem
Vranka supeeer,že dvojičky už Ok Som veľmi rada 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre