Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
28. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Ľubka,tak teba teraz čaká ešte pár dní po večeroch riadenie bordelu po super majstroch 😀 😀 ,...tinka,mňam dala by som si tej klobásky a pečené zemiaky,hurku tiež nejako nemusím,ja ešte netuším,čo zajtra variť a piecť,len píííšte,možno sa inšpirujem od vás,..zuzka,babám šaty prišli,hodím link,mne predvčerom,ale sa mi nepáčia a sú mi veľké,hlavne bolerko,tak ich posúvam na predaj,ešteže neboli drahé,dnes som bola v Brezne povyše pošty v Emme a v Prestige,ale nič na moju postavu,všetko na ramienka,síce pekné,ale na tých chudých žienkach,ja som v tom bola ako delo 😀 😀 ,cez internet mám ešte 3 šaty,čo sa mi páčia,ale sa bojím,lebo najlepšie je to vyskúšať,na maketách vyzerajú super,ale na mne ktovie 😕 😕 😕 ,tak mám ešte 2 týždne,možno skúsim v BB,poraďte nejaký dobrý obchod so šatami,kostýmami za super ceny-ľudové 😀 😀 😀

vranka4
28. aug 2009

Karinka-http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6283005
Lenka-http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5679243
moje, v kt. som ako ruská tetka-http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6473970

tieto sa mi páčia:
1. - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6442662
2. - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6435701
3. - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5965640
4. - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6286061

chcela som fialkové,aby som ladila s dvojičkami,ale tie posledné nemajú moju veľ. 😒,všetky na ramienka,holé chrbty 😕 😕 😕 ,tak by som dokúpila bolerko

vranka4
28. aug 2009

teda-detičky už majú ,Ivka bude zladená s Marekom,my sme sa chceli k nim do svetlofialkova,takže ešte ocko čaká podľa toho ,čo si ja kúpim,aby sme doladili košeľu a kravatu,možno nakoniec skončím v nejakej kikiríkavej farbe a budeme hýriť všetkými farbami,aby sme sa našli 😀 😀 😀

domulienka
28. aug 2009

ahojte,ako ste sa rozpisali,ja som tu kuk pred hodkou a tu nikoho tak reku idem inde 😒 ale som sa vratila 😉
Lubka no nezavidim Ti ,po prerabkach je bordelu az az.My sme tiez dneska riesili tu nasu chodbu/ten odstup vyskovy do obyvacky/tak ze tam budeme musiet vyliat nivelacku a to ze dost stoji a automaticky budu musiet ist aj dvere vonkajsie vyssie,tak uz sa tesim aky bordel tu zas bude ,lebo moj manzel to chce do vianoc 😉
Tinka poviem Ti na stretku ,nechcem takto verejne 😀
Ivka ja si myslim ze by Ti pristali tie saticky c.2. 😉
A ja este neviem co varit zajtra,nam by s Domkou stacila aj polievka a sklicko s maskom mame v chladnicke,ale Peter robi a pride sa najest tak tomu polievka stacit nebude ☹
Baby pisali ze ako im je super V Zline, 😉 a ozi pacilo sa Vam to vcerajsie vystupko?
A Bibka kde je ,asi je unavena z cesty

zuzlik08
28. aug 2009

ivka, tie zlte su fakt peknucke. aj tie co sa ti pacia, hlavne tie so zebrym vzorom (😀 ) su krasnucke. a neskusis radsej typ siat korzet+sukna? tam sa toho da zaretusovat a mam vyskusane na sebe, dobre sadnu, ked chce clovek co to skryt 😉 . a potom sa daju osobitne kombinovat aj na nejake ine prilezitosti

vranka4
28. aug 2009

viem,ale zatiaľ som pre mňa nič také nezohnala,väčšinou mali malé čísla,po 40,ja potrebujem 42-44,alebo potom veľké 46-50,alebo boli drahé,v Europe aj 300-400€ 😕 😕 ,ja maxim.nejakých 60-70€ som ochotná za ne dať,však ich nevyužijem,jedine ešte na ples..na týchto šatách na fotkách,skôr zvýrazním svoje nedostatky ako skryjem,ale sa mi páčia 🙂

zuzlik08
28. aug 2009

ivka-domka...kde mas foto??? 😀 ...prepac, som si trosku rypla 😅 . no ivka, tak to budes mat jednym vrzom pri predvianocnom velkom upratovani. a co isli baby do zlina, alebo tam maju vystupko? mne sa to pacilo, len sa mi to zdalo kratko. a co to mate, sklicko s maskom?

domulienka
28. aug 2009

😀 musim sa odfotit a to potrva,kym si ulahodim 😀 sa Ti rype pockaj aj na teba pridu 😀
Hami,-kuracie ,s ryzou a brokolicou,to mam vzdy pre kazdy pripad 😉
http://www.vonica.cz/besedovani/?page=uvod ,kukni aj ucastnikov aspon nadviazu kontakty 😉

vranka4
28. aug 2009

Ivka,to sklicko s mäskom som tiež nepochopila,až po preložení 😀 😀 ,tie Hami veci ja som nekupovala vôbec,chutí to Domke? v poháriku to nevyzerá nejako lákavo 😀

domulienka
28. aug 2009

tak tristvrtinu zje ale jej to este dochutim 😉 ,ja to drzim len pre kazdy pripad,ak aj nahodou dakde necakane ideme 😉

vranka4
28. aug 2009

tak baby super v Zlíne,pokukala som to 🙂

bibka333
29. aug 2009

ahojte maminky prišli sme až večer o 21 30h boli sme aj v Bojniciach 🙂 malu som len preoobliekla do pyžamka nakojila a hajkala až do 3 3O h. JArka ma peknu kožu naozaj jej to pomohlo a odporučili jeje opakvat viac krat zasebou 😉 tak dufam že o rok je tam zase pačilo sa jej mala super kamaratky aj ked jedna odišla o tyžden skor a volala sa Karinka 😀 .dnes perem , perem , perem a idem žehlit lebo sa mi toho nazhana 😉 a po obede idem do Tesca sa zoznamit z eurami a zajtra na brigadu do fornet volala kamoška či by som neprišla ale velmi sa mi nechce pa idem robit

lubica69
29. aug 2009

Ahojte
Bibka tak super,že to Jarke pomohlo a páčilo sa jej Tak ty zajtra zarezávaš? 😅
Vranka akurát som kukla tie šaty Mne sa tie prvé čo sa ti páčia 🙂
Ja som len na skok Musím ísť vyvárať a tak A ani von sa nedá 😖

lubica69
29. aug 2009

Ahojte žienky Juj keby ste vedeli aký mám ja dnes deň!Sebastián sa od rána bojí vŕtania ako česť svätenej vody Keďže je takéto počko tak ani von Tak som sa rozhodla,že majstrom navarím a pôjdem s ním do BB aby si aj poobede pospal a tak No začala som variť Zistila som,že na našej indukčnej platničke sa nedá variť v normálnych hroboch len nejakých špeciálnych a ja cez plynu Mäso v rúre to v poho Zemiaky v hrnci nachystané No super Tak ja že urobím aspoň ryžu v mikrovlnke som ešte neskúšala No a tá "opravená" mikrovlnka nám úplne odišla Ja mäso už hotové ani polievku na čom prihriať tak volať majstrov nech mi nejak zapoja sporák No najedli sa tak ja že idem do tej BB k svokrovcom konečne Malý unavený No a zaspal mi vo vedľajšej dedine tak som otočila auto a sedím s ním už pol hoďku v aute pred domom lebo vo dvore majú majstri auto No ešte že mám ten mobilný internet aby som sa s vami mohla takto podeliť o dnešné zážitky 😅

domulienka
29. aug 2009

Ahojky,no teda Lubka,ked sa dari tak sa dari 😅 a este aj pocasie na figu 😝 tak Sebko spi v aute,sklop sedacku a pospi si aj ty 😉

tina983
29. aug 2009

Ľubi zlatko taká smola ale keď nejde o žívot ide o .... nie?Inak Ivka ti fakt dobre radí,schrupni si aj ty,čo v takomto počku,len budú majstri trochu mimo keď vás v tom aute zbadajú,ktovie čo si pomyslia.Ivka a ty čo robíš?

domulienka
29. aug 2009

mna od rana boli hlava,teraz trosku menej ked som na pc 😀/ale nie vyzera ze mi tabl.zabrala/ ,mala spi.
nejak som sa premohla navarila som leco a hubovu pol.ale nechuti mi ani jest.
Bibka tak fajn ze to Jarke pomohlo 🙂 a ako rychlo to preslo,vsak?Aj nasej Baske to odporucili opakovat .Tak ste si aj vyletik urobili,aj pocasie Vam vyslo 😉

tina983
29. aug 2009

Inak Ivka mna tiež dosť často bolieva hlava,občas až také tlaky do očí a závrat mávam,tak ktovie čo to za zradu

domulienka
29. aug 2009

Tinka to poznam, ☹ ja som bola aj u neurologicky a j na ct,mam migrenu z aurou,beriem lieky a zabera len qarelin na predpis.Mala by si asi aj ty ist ,lebo to nieje sranda taketo stavy,u mna uz par rokov a dokopala som sa ist k dr,len teraz v maji,nastastie ct neukazalo nic vazne 🙂
a inac co porabkas? Lubka asi spinka 😉

tina983
29. aug 2009

Ale ma nestraš,ja sa tak cítim pri zmene počasia a keď som viac na počítači ako je treba,tak som bola na očnom a ono to fakt trochu ustúpilo keď si dám škulky,tak nevie,ja sa bojím doktorov,a inak nevieš náhodou ako má Lenka s tým očkom,Evka tu už dlhšie nebola.

domulienka
29. aug 2009

boli na stretku ,ma to prelepene leukoplastom,viac neviem,vsak ona pride a napise ze ako pochodili 😉

lubica69
29. aug 2009

Ahojte Tak ja na dnes doriadené ešte zajtra pondelok a uvidíme No malý spal v tom aute vyše hodiny Ja som nie Chodili okolo na ulici ľudia a kukali ako puk že či nás vyhodili alebo nemáme kľúče 😅 Inak aj mňa bolieva tak hlava ale ibalgin väčšinou vždy zaberie No a ako neberiem antikoncepciu pol roka tak je to lepšie a nie tak často našťastie

vranka4
29. aug 2009

Ahojte 🙂 ,inak aj mňa dnes pobolieva makovica 😀 😀 ,zatiaľ som si nič nedala,dá sa to zvládnuť,mne zvykne zabrať Ibalgin,občas Ataralgin,dnes to bude asi zo super počasia 😒 ,Ľubka,no ty si mala dnes smoliarsky deň 😖 ,čiže siesta v aute pred domom 😀 ,ľudia mali divadlo 😕 ,Bibka,vy ste včera potiahli poriadne dlho túlačku 😕 😕 ,ináč aj Karinke odporučili opakovať pobyt,možno sa o rok stretnú znova 🙂

lubica69
29. aug 2009

Tak my dnes všetky máme maród deň Inak ja neviem či je to tým počkom ale Sebastián je dnes ako z divých vajec a to sa pred spaním teda už v posteli pokakal On na nočník úplne sám sa vyciká bez problémov ale kakať ani za svet Ja to nechápem!A to som si chcela aspoň teraz večer že oddýchnuť😅

bibka333
29. aug 2009

ahojte babenky ja len neskoro stahovala somfotky tak kuk 🙂 a zajtr nejdem nikde kamoška si to rozmxslele ale v polovici zacinam brigadovat ak tadrua pojde na zber

lubica69
29. aug 2009

Bibka tak si ešte oddýchni doma s Eli🙂

bibka333
29. aug 2009

lubka no nezavidim ti dneskaši den a som normlne radaze zajtra nejdem pa idem hajkat

domulienka
29. aug 2009

Babky ak mate cas kuknite si na MMB Id 86574,ma krasny tovar,objednava TOPOLINO,super vecicky,mna zaujal hlavne ten hnedy kozustek so sovickami,ale este pockam ci daco karjsie z kozuskov nenajdem.Kuknite

vranka4
29. aug 2009

bibka,kde ideš brigádovať?čo budeš robiť?
Ivka,idem kuknúť ten MMB 🙂 ,Ľlubka,tak deň ste zavŕšili supéér pokladom 😀 😀

vranka4
29. aug 2009

Ivka,tá tmavohnedá bundička je super,už bola niekde na MMB,ale lacnejšia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre