Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
17. sep 2009

jooj, lubi, tak to je teda fakt super 😒 . no spolahni sa na chlapov...tak drzim palce, nech to dobre dopadne....a hlavne rychlo, nech s tym mas uz pokoj

tulipanike
17. sep 2009

ahojte, dakujem za privitanie 🙂
som z brezna
mishelin, chodis aj na tehu cvicenie?

bibka333
17. sep 2009

ahojky a ake je tvoje meno a tak sa nam kuso predstav a fotočky pridaj 🙂

tulipanike
17. sep 2009

ahoj bibka, ja som Evka, a k fotkam sa nemozem akosi dostat uz odvtedy, co som sa sem zaregistrovala, minimalne raz do tyzdna si poviem, ze doma spravim nejaky vyber 😅

slubujem, ze fotky dodam

takze som priamo z br, byvam na zapade, a momentalne sa mi straaaaaaaaaaasne nechce byt v praci

eva888
17. sep 2009

Ahojte baby vsetky pozdravujem a aby som nezabudla na zaciatok tak aj ja ta vitam medzi nami tulipanike. Len pre informaciu aj ja sa volam Eva a mam dcerku Lenku. Lubka tak to ma mrzi s tim kurenim urcite to nie je pre teba lahke prerabat ked muzicek neni doma. Ivka vranka tak spat v praci potom napis ake to je po troch rokoch sa vratit do starych kolaji. Zuzka tak my sme mali po styroch nociach konecne tu lepsiu len sa 2x zobudila vycucala mliecko a spali dalej ale rano uz bola hore o pol siestej.A gratulujem k vyhre na aukcii. Bibka ja som varila bravcovinku na hubach s tarhonou. Co sa tyka zehlenia tak ja som zehlila rano ked mi Lenka spala a potom som citala kedze ma dnes prekvapila a doobedu spala skoro 2 hodky som zvedava kolko vydrzi poobede. Tak zatial caute

eva888
17. sep 2009

Zuzka dufam ze Terezke sa teplota nezvysi uz je z nej poriadna baba. Nas caka ockovanie presne na Terezkine meniny 15 oktobra. Bibka a vy ste sa s Eliskou neboli v poradni a na ockovanie?

tina983
17. sep 2009

Ahoj tulipanike vítam ťa aj ja,tiež som bývala na západe kým som sa vydala,je možné že sa poznáme možno z videnia.A kde pracuješ?Vieš mi sme tu poniektoré ako vyšetrovateľky.

tulipanike
17. sep 2009

dakujem za uvitanie
tina, no asi poznat ma nebudes, lebo ja nepochadzam odtial, ja som vyrastala na CSA-cke, tu byvam 5 rokov
a pracujem v byvalom detsom domove, hned pri parkovisku 😉

eva888
17. sep 2009

tak my sme uz vyspaty presne 35 min hura. No nic idem pozret pozert pocko a ak neprsi idem s nou kus von. tak pa

bibka333
17. sep 2009

Evka my ideme do poradne v stedu a ideme aj my vonku lebo sme mrzutko pa

bubinka1982
17. sep 2009

Ahojte kočky..no mi sme dnes maly extremne zlý den,,aj včera bol síce zlý,ale dnes sme boli od tretej rána hore a buval kus na obed,no potom čo ten stváral...ufff..ani ležať,ani sedieť,ani hrať sa,ani chodiť...xiii..miestami som bola už aj zúfalá...sme sa smiali,že je mrzutý ako počasie....xiii...a ako čítam,tak aj vaše deťúrence boli dneská také,nesvoje...tak len pevné nervičky...na tie naše milované detičky... :+))

zuzlik08
17. sep 2009

ahoj tulipanike, tak ja uz viem kto si, robis tam v kvetinarstve?

zuzlik08
17. sep 2009

a brezno...halooo, kde ste vsetky???
bibka, som zvedava, na kedy vas dr zas naordinuje, lebo nas dala na 30.12., tak ktovie, ci mi zas nepridu povedat, ze nam to posunu
my sme dnes von neboli, mali sme teplotku, tak som radsej nepokusala. len sme sa chvilocku vetrali poobede na balkone...esteze tie balkony mame 😀

shtanik
17. sep 2009

zuzulik, tuším si chcela recept na výživu detskú...pokiaľ máš jabĺčka, tak ich stačí olúpať, očistiť, pokrájať tak 2 kg, hodiť do hrnca, podliať vodou /cca 1/2 litra, ak sa ti zdá veľa necháš odpariť/ a varíš do mäkka, môžeš potom na konzerváciu pridať 1 čl potravinárskej kyseliny citrónovej, odstaviť, rozmixovať, naplniť do pohárikov a cca 15 minút sterilizovať. Ja som to upgradovala tohoročnou mrkvičkou, bola úplne sladučká, len som ju dala variť asi o 20 min. dlhšie ako jabĺčka...

mishelin
autor
18. sep 2009

baby nemte niektroa cestu dnes okolo vub banky?ak hej ip 😉

tulipanike
18. sep 2009

ahojte

zuzlik, nie, nerobim v kvetinarstve - pri parkovisku je len jeden vchod do predajne 🙂

akurat som po poradni, sme v poriadku, male rastie ako z vody 🙂

bibka333
18. sep 2009

toto čo je tu že nikto baqby nazanedbavajte konika
jeje ivka vranka super Fotočka a aka si štihlučka v tych šatočkach 🙂 a ako v praci ?

vranka4
18. sep 2009

Ahojteeeee 🙂 ,hlásim sa po dlhšom čase,pozdravujem všetkých,aj nové tváre 😀 ,tak ja už pracujem,tak nejako nestíííham 😖 ,a vám v dobrom závidím,že ste ešte doma s drobcami a tehuľkám brušká 🙂 ,dnes som po nočnej ,zajtra znova,ale ináč celkom fajn,zvykám si na supéér prerobené pracovisko...
baby konečne doložili nejaké fotky zo svadby,na mimibazáre je ich viac
čo máte nové,detičky poslúchajú?

tina983
19. sep 2009

Ahojte 🙂
Vranka som si prezerala tvoje albumy ty máš fakt podarené detičky a na tej svadbe ste boli perfektne zladení,šaty si mala parádne.No ak sa niekedy budeme musieť vrátiť do nemocky tak už z toho nebudem mať také mindráky keď si tam. 😉
A ostatné žienky kde ste?Vidno že už začal školský rok,všetci sú nejaký zaneprázdnení a ešte aj tie večerné seriály spustili,tak máme málo času. 🙂

bibka333
19. sep 2009

ahojte ako sa mate ja od rana perem a perem a varim francuzke mnam
tinka daj vediet ked budeš v Brezne pa 😉

tina983
19. sep 2009

Bibka ozvem sa len neviem kedy to najbližšie bude,mám teraz toho tak veľa na hlave,blíží sa nám ten termín svadby,potom Marekova 40-tka,to mi treba všetko zabezpečovať,ešte to kúrenie do toho prerábať takže si vieš predstaviť tie stresy.Teraz keď už malý chodí do škôlky tak chodíme menej k mame,to len cez prázdniny.Zajtra som ešte našich pozvala na obed,ešte mi neboli gratulovať na meniny,jednoducho nieje čas 😉 O.k.idem so svokruš piecť slivkový koláč s posýpkou,mňamky sa tešim naň. 😉

bibka333
19. sep 2009

ahojky ja som pikla niečo take ako osie hnizda a cesnakove mnam všetci ma vychvalili

bibka333
20. sep 2009

No baby toto čo tu nikoho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Tinka tak sa ozvy pojdeme pozzriet moju segru ako minule xixixixix
Evka Bublinka ako bolo na rande 🙂

eva888
20. sep 2009

Caute baby tak ja sa ozivam mam kus casu kedze Lenka mi spi. Aj ja bibka perem a perem lebo som prezliekala periny takze mam toho dost. Varit nejdem kedze som si navarila vcera dnes idem oddychovat nakolko mame za sebou zlu noc. Rano sa Lenka zobudila a plny nos soplikov takze je s toho nervozne kedze mame sopliky take riadne prvy raz ako sa narodila a starsne neznasa ked jej cistim nostek to je vresku. Takze rande bublinka tak sa nam pochval ake bolo. Tinka tak len vsetko v klude zariaduj aby ti tie stresy neposkodili a nebolo ti zase zle. Tak zatial caute

eva888
20. sep 2009

Zuzka IP

lubica69
20. sep 2009

Ahojte žienky Všetky vás veľmi pozdravujem My sme od piatku v BB U nás sa prerábalo tak som už nemala na to nervy a ani na bordel Ma čaká zajtra riadenie Aj tak máme stále problémy s tým kúrením Ale inak fajne Pokukam aj fotky vaše večer keď prídeme domov Inak aj vo Zvolene na jarmoku sme včera trošku boli Ale neboj dobrý ako v BB A teším na Ondrejsky

bubinka1982
20. sep 2009

Ahojky babenky..takže Bibka,vôbed nepochybujem o tvojich pekárskych čí kuchárskych schopnostiach,určite to bolo vynikajúce..ja aj palacinky robím zo sáčku...xiiii...napiecť viem tak akurát jablčník..xiii...Evička,takže máte soplíky??...sa Lenočke nečudujem,že ju to hnevká..môj Adam mal soplíky skoro od narodenia a stále neznáša čistenie nožteka,to je kriku..xiii...A rande??..dopadlo perfektne,stretli sme sa,dal mi ružičku,zahrali sme futbal,potom sme šli do toho Tisovca,boli na návšteve,u neho a v bare a potom bolo ráno a šla som na bus..no všetko v počestnej slušnosti...xiii...je super chlap...hádam sa ešte stretneme...no to záleží aj na nom....
No a nám už asi fakt rastú dalšie zúbočky,bo tak strašne slintááá....a aj hnačku máme a je to taká mala kôpka nervov...moja milovaná kôpka nervov..xiii...držkajte s babenky a Bibka či Evka,kludne sa ozvite,ak pojdete von,či do mesta...pokecáme..paaaa

bibka333
20. sep 2009

ahojky Evka tak super ked ti bolo dobre aspon si si kusok oddychla 🙂 😀 ak pojdem do mesta tak ti cinknem
Evka888 ja som sa dnes stretla asi s troma mamičkami čo sa rano zobudili zo soplikmi nech sa ich čim skor zbavite naša Eliška chce len chodit a to tak že si ju podavame ide ku mna a potom k mm sama sa otočia pusti sa berarka mala už teraz hajka pokladik moj pa idem sa osprovat a pozrit ničo v telke 🙂

zuzlik08
20. sep 2009

evka, IP

lubica69
20. sep 2009

Bibka mňam mňam nevrav Bubinka Evka tak super Držím palce na ďalšie rande Pozeráte superstar?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre