Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tina983
22. sep 2009

Vranka áno na štadióne bude vystúpenie,medvede a ešte neviem aké zvieratká na korčuliach,bežala už hádam v júni reklama v telkách,tak som to malému sľúbila. 😉

domulienka
22. sep 2009

ahojte,tak u nas zuri choroba,nadcha hrdlo,kasel,najhorsie na tom Beky ta brhlala celu noc ☹ ja som vcera nemohla ani rozpravat pre hrdlo,skriabe aj dnes,ale aspon ma uz hlava neboli,klop klop,len aby nezacala a Domik ma sem tam sopliky,tak dufam ze u nej to aj tak zostane 😉 za to od rana uz pocikala dvoje gatiek 😝 a teplakov,to je zaujimave ze sedi na nocniku a nic,ked mi stade ujde ,otocim sa a ona cika ☹ co ju mama dacim podplacat,uz neviem.
Tinka tak si to uzite tu ladovu sou,zavidim,ked budeme vacsi tak pojdeme aj my na taketo nieco,boli sme s babami na Mrazikovi vo Zvolene,Beky mala 2,5 ale obsedela celu sou,to bolo super. 🙂
Lubka ako ? doriadene? a Seninan pomaha?
Ivka tak dnes oddychujes?

vranka4
22. sep 2009

Ahojte,Ivka,tak aj vy chorí,dúfam,že babám to prejde do soboty 😒 a budú u nás fit 😀
práve som doriadila a idem variť,polievku máme od včera,idem šúľance šúľať,a na večeru budú halušky 😝 😝

bibka333
22. sep 2009

ahijte tak vy takto ponocujete 🙂 Vranka alo v robote už si si zvykla ja velmi rozmyšlam či ist od januara ale velmi sa mi nechce 😒
Ivka tak vy ste takto choručky prajem vam skore uzdravenie som ti dneska chcela volat či poobede nepojdete von ale ked ste chory tak sa len kurirute a čo na Helpe noveho
Lubka ako doupratovane už všetko ok 😉
Tinka aj my sme boli s Jarkou na Mrazikovi vo zvolena pačilo sa velmi nikdy nezabudne lebo my smm sme boli po plese 🙂 Dnes Eliska vstala 5 30h a plčkala asi zubadla lebo ani dudku nechcela ani pit ☹ a teru hajka tak som tu navarene od rana už je karfiol a polievočka mnamky uz satešim na obedik

eva888
22. sep 2009

Caute baby vsetky pozdravujem. Vsetkym detickam prajem skore uzdravenie u nas je to uz lepsie ale zase nas trapi hemangiom tak sme dneska boli pri dr Bellovej a caka nas taky mensi operacny zakrok. V utorok ideme do BB sa ukazat primarovi dr. Lehotsky sa vola tak uz mam s toho mindraky dufam ze zvladneme narkozu. Ale som rada vraj je to jednodnova zalezitost. Rano prideme a poobede nas pustia ak nebude nejaka komplikacia. Dufam ze sme sa dobre rozhodli ale fakt sa strasne teraz trapime. Tulipanike tak pracujes v slovaktuale? Zuzka cd sa nam paci tancujeme odusu.

bibka333
22. sep 2009

Evka neboj mamainka citi že pre svije babo robi to najlepšie a ja by som sa tak rozhodla pa ideme vonka ešte je leto 🙂

lubica69
22. sep 2009

Ahojte žienky Tak som vás konečne dočítala Pozerám,že ste mali stretko u Bibky či to u Zuzky?Ivka Domka prajeme skoré uzdravenie Mňa tiež pobolieva hrdlo Ale Seninan je Ok No a pomáha ako pomáha Skôr zavadzia Kúrenie ide ale furt je s tým problém to prepojiť aj na tú teplú vodu No a ja ešte riadim Budem aj maľovať ale to neskôr Vranka tak ty si teraz vyťažená riadne moja Evka Lehotský je dobrý doktor Držíme Vám s Lenočkou palce nech Vám to dobre dopadne My sme dnes na skok v BB

tina983
22. sep 2009

Ahojte baby,Evka tak zhodou okolností aj my sme chodili k tomuto lekárovi s Marekom,čo ja viem tak už nieje primárom ale je veľmi milý,tak je to super ak jej to vedia takto rýchlo riešiť,nech vám to teda dobre dopadne a kedy tam máte ísť?

tina983
22. sep 2009

jáj Evi čítam že v utorok šiši som 🙂

eva888
22. sep 2009

Ale ba Tinka este stale je primarom

tina983
22. sep 2009

Tak som ti hlúposť napísala,toto je plastický chirurg čo vy k nemu idete,ja som si ho zmýlila,tan náš sa vola Kočajda,k tomuto Lehockému mi ideme ale až 10.decembra na kontrolu. 😉

lubica69
22. sep 2009

Ahojte žienky
Tinka ako kúrenie?Ok?No nech Vám to dopadne lepšie ako u nás 😀 😀 😀 A Marekovi sa v škôlke páči?

vranka4
22. sep 2009

Ahojtee 🙂 ,Evka,držím palce,dr.Lehoc. je plast.chirurg,dobrý odborník,kým som robila na pediatrii,operoval hádam všetky detičky,čo u nás boli na plast.zákrok,je veľmi milý,ale aj dr.Valentová-Strenáčiková je veľmi zlatá,myslím,že ak je taká možnosť,treba ju využiť,hlavne ak to má malej pomôcť 🙂

bibka333
23. sep 2009

ahojte maminky Eliška ma dneska poradnu tak som zvedava čo na pani doktorka povie 😉še spali sme celkom ok az na zobudenie o 22H plač 😢 včera po obede vobec 😒

tina983
23. sep 2009

Ahojte kočky,Ľubi tak kúrenie už máme hotové,ani som nemala veľký neporiadok.Marek sa do škôlky každé ráno teší,keby mohol bol by tam už od šiestej.Majú tam nejaké lego Boba Staviteľa,tak každé ráno beží.Dnes ideme do toho Zvolena,už sa teším,chcem skočiť aj trochu po obchodoch už keď tam budem,potrebujem už súrne topanky na tú svadbu,lebo keď si ich dobre nerozchodím,tak v nich celú noc nevydržím.Tak sa majte a večer vám napíšem ako bolo. 🙂

lubica69
23. sep 2009

Ahojte
Bibka tak daj potom vedieť ako poradňa
Tinka tak super rýchlo ste to mali No len nech to funguje ako má 😉 Tak super,že sa Marekovi páči 😀 Potom napíš ako revue a topky
Vranka ty sa držkaj v robotičke
Ja čakám na najakého šikulu čo by nám schody obložil keď už je vystierkovaná Maľovať budem asi cez víkend 😀
Ideme von kým je pekne
Zatim pa

mishelin
autor
23. sep 2009

lubi a mas nejake cloveka co vam bude schody obkladat?tvoj muzik bude milo prekvapeny ked pride domov,vsetko vyriadene,vymalovane 🙂

eva888
23. sep 2009

Caute baby tak mi tuto noc v poriadku az na to ze som si nadobudla zapal prsnika a dost velky zapal boli ma cely prsnik a uz mi to prechadza a na ostatne casti tela kruti sa mi hlava a zacina ma boliet dufam ze zajtra bude lepsie.
Som rada ze toho doktora vranka poznas si ma kustik ukludnila. Dnes som bola s malou aj ja pri doktorke lebo ma sopliky a nerada by som nieco zanedbat neze nas nebu robit ale ze je vsetko ok len jej mam casto vytahovat sopliky aby sme sa dali do utorku doporiadku.
Bibka napis ake mate miery po poradni.
Tak zatial caute idem dovarit

lubica69
23. sep 2009

Miška nie namám musím niekoho zavolať No mužík bude určite rád tak ale on na to zarobí.... 🙂
Evička držkajte sa

domulienka
23. sep 2009

ahojte tak ja trosku kuk,uz mi je lepsie,ale na Domik to volako viac lezie ☹
dneska som robila zeleninovu polievocku podla vranky a francuzske podla Bibky 😀 tak tie zemiaky nemaju chybu,super,mozem odporucat 😉
Lubka muzik to doma ani nespozna 😉 poprerabas cely dom,sikulka 😉
Evka joj ten zapal,ja som to zazila pri mojej prvorodenej,nak Ti to rychlo prejde a Lenke tiez sopliky 😉 soplime asi vsetci,teraz 😒
neboj v tej BB Vam to urcite dobre dopadne,O Lehotskom som pocula ze je perfis plast.chirurg a Valentova-strenacikova je super tiez aj ako clovek,zazila som ju pred 5 rokmi ked operovala Bianku,pristup super 😉
Tinka jasne popis ake to bolo,ta sou 😉
A teraz idem zavarat nektarinky,tak ak budem vladat vecer som tu

bibka333
23. sep 2009

ahojky Eliška je milovany drobček 72 cm,7240g 🙂 po očkovani plač tak uvidime aka bude noc
Tinka daj vediet ako bolo dnes som čitala v Novom čase že ludia neboli spokojny niake zvieratka ako bolo avizovane 😒
Evka tak vy sa takto trapite ja som mala 2 krat ale na začiatku pomohla kysla kapusta ,odstanova mast
Lubka mužik si bude mysliet že zabludil 😀 tak zmeniš cely domček
Ivka G nech celu rodinku choroba rychlo opusti a ste len zdravy 🙂a zavarat si ale šikulka 🙂
baby dajte nejaky tip na polievku už neviem čo varit idem kuk panelak

tina983
23. sep 2009

Ahojte baby,tak už sme doma,Bibka neviem čo bolo v čase písané,ale asi blbosti ako vždy,lebo zvieratká tam boli,mačky,opice na korčuliach a medveď tiež na korčuliach,ten bol perfektný,ako v prvej chvíli som si myslela,že je to odrb a je to niekto dokonale prezlečený a upravený ale bol to fakt medveď lebo predtým než vošiel do zákulisia sa zvalil na štyri a išiel tak,človek by to tak automaticky ťažko urobil.Takže to bolo super,idem spať dobrú noc

bibka333
23. sep 2009

tinka super 🙂 😀 🙂 😀 😀 prave o tom medvedovi pisali že nebol ☹

lubica69
23. sep 2009

Ahojte žienky
No áno mužík nespozná ale práce u nás sú do najbližšej jeho výplaty pozastavené 😅 Veď keby nešiel preč tak ani neprerábame 😅
Tinka tak supeeer 😀 Marek vydržal celý čas?Ako dlho to trvalo?
Bibka tak rastiete 🙂 Polievku som ja dnes paradajkovú ale zvyknem aj minestrone to je zeleninová s paradajkovým pretlatok Inak aj ja už len tvoje francúzke 😀 😀 😀
Ivka Domka prajeme skoré skoré uzdravenie 😉 A daj Vrankynu polievočku receptík 😀

domulienka
23. sep 2009

uz som chcela vypnut pecko a neda mi sem nakuknut 😉
jej Bibka vsak o mesiac mate rocik 😉
a Lubka to je klasik zeleninova ale paci sa mi preto alebo odkukala som od Vranky ,ze zeleninku postruha /ja som krajala na kococky/takto postruhana sa mi viac paci,hlavne mrkvu,petrzlen,kalerab,zemiaciky na drobne kocky a popripade este aj inu zeleninku,ja davam,kusok zeleru a celu cibulku hodim do polievky.Dat na olej alebo maslo,trosku podusit,ochutit,zaliat vodou,ked je uz skoro uvarena,ak je redsia tak este urobim z jedneho vajka rajbanicku a sup tam s nou,ked je zeleninky dost tak nic nepridavam.Ked mam bujon tak aspon kocku hodim ked nie tak nic,chutna je dost. 😉
Inac moja svokra ma naucila taky grif,ze ked varite slepaciu z kuracinky, treba dat hovadzi bujon a opacne.

bibka333
24. sep 2009

čauko tu nikoho od včera Ivka g kedy daš foto do pasu ?varim bryndzovku a placky zeniakove s cuketou a vločky 😉

eva888
24. sep 2009

Caute baby tak mi noc zase hroza tiekla nam zase s ocka krvicka ale chvala bohu nie velmi takze poriadny plac. A vy ako Bibka ako ste zvladli ockovanie inac bryndzovku som varila vcera. Dnes mam velke pranie a riadila som si fritezu lebo vcera som vyprazala rezniky. A teraz sa idem venovat Lenke lebo sa uz zobudila. Ivka Domka tak vam prajem aj ja skore uzdravenie. Ten moj prsnik je dnes uz o nieco lepsi aspon tak neboli ale je poriadne cerveny. Tak zatial caute

buli21
24. sep 2009

ahojte maminy, kym som vas docitala,aj sa mi zemiaky rozvarili...robim len take lahke..prekladane cibulou a klobaskou a kus syr a sup zapiect...mm bude zase cely mastny okolo ust,tak to ma rad...inak brayndzovku sme mali predvcerom aj my...co je to telepatia,ze sa vsetky bryndzujeme....???
evicka ten cicik to je riadna bolest, ja som to mala az 2krat,ked bol Petko asi mesacny,a to mi ho muz len nosil a odnasal,co som mala taku zimnicu a bolacku,ale vzdy za dva dni to odislo.len musel maly casto cicat...
teraz spi, lebo trosku horuckuje,kedze sa mu zase deru zubky...spodne dvojky cize ich budeme mat uz 7.8 ks....ten mi snad do roka bude mat vsetky zuby...vraj aj svagor mal🙂))tak aspon viem po kom je selma zubata...tiez sa pochvalime v poradni sme mali v utorok 9650 g a 74,5 cm....riadny zenich pre malu Elisku????vsak Bibka???
Lubi to je super ze sa Seninam Ituti tak dobre klimatizoval v skolke...a nie je ti za nim smutno cez den...alebo je tam len na 4 hodky?
Tinka ja sa ti priznam,ze ked sme sa videli v Greene,ja som ta poznala, len som si nevedela spomenut ze odkial...a potom sa mi roziasnilo,ked mi povedali,ze si A...ka, tak sme sa ti na SLN stretavali...ti si sa potom odstahovala, a ja som dostala rozum a uz tam nechodim...🙂))vidis starnem a zabudam...

mishelin
autor
24. sep 2009

caute,lubi a tebe maly chodi do skolky 😕 to som nejak nepostrehla

eva888
24. sep 2009

Ahojte buli tak vy ste uz poriadne zubaty vraj 8 ks my este stale cakame kedy nam vykuknu prve zubky zatial sme bez. Tak Peto je poriadny chlapisko vsak tak to ma byt.

Veru Lubi ani ja som nepostrehla ze sebastian ti chodi do skolky.

Mishelin chcem sa ta spytat ci nahodou nepoznas Lilkovu zasl. Pohancanikovu ale neviem jej meno muza ma policajta a v novembri sa im narodila dcerka Terezka. Lezala som s nou na izbe lebo sme rodili v jeden den. Ja len ak nahodou ci nevies ako sa maju.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre