Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
5. okt 2009

Juj a samozrejme ďakujeme aj Zuzke a držíme palce nech je Terezka dobručká Liečime 😀

eva888
6. okt 2009

Ahojte baby tak po dlhsej prestavke sa hlasim. Stihli ste tu vela popisat.
Tak Lubka sa len liecte aby ste boli chytro zdravucky a mohli ist na vohlady ku Ivke Domke.
Bibka dnes som ta videla isla si po druhej strane mojho cinziaku aj som na teba kricala ale islo vela aut tak si ma nepocula tak nech sa Eliska vytesi s novej hracky.
Ivka Vranka dakujem ak by bol nahodou nejaky problem tak sa ozvem ale dufam ze to zvladneme lebo aj ja som sa vcera stretla bublinkou a ta mi vsetko poroozpravala aky je tam system tak som kus kludnejsia.
Vcera ked som sa vracala s posty tak som sa zastavila pri Tulipanike aby som sa s nou osobne zoznamila tak sme kus pokecali a utekala som domov.
My sa mame fajn ocko je teraz celkom pokojne len Lenka je dnes staaaasne plana taka este nebola nemozem od nej ani na pol metra lebo pisti ako piskadlo ale sme kus soplavy a zle sa jej dycha. Zajtra ideme na predoperacne idu jej brat krv tak dufam ze sa doktorka trafi do zili na prvy raz.
Tak vas vsetky zdravim a prajem pekny vecer a hlavne pokojnu nocku hlavne detickam lebo nas asi caka tazka nocka pre tie sopliky. 😖

lubica69
6. okt 2009

Ahojte žienky
Tak to čo bol dnes za výpadok???Nešiel koník do 16:30 😅
Prosím Vás mohli by ste mi do IP popísať čísla na mobil???Prosím Vrátili mi mobil z opravy ale len namiesto displeju mi napálili aj nový softvér a ja blbka som si čísla nezálohovala 😠 ďakujem

lubica69
6. okt 2009

Jej fakt Evička a ako ste dopadli s Lenočkou v tej BB???Som nejak nepostrehla 😅 Ešte len idete ak to neodpadne?

eva888
6. okt 2009

Ano Lubka 14.10. na prijem 15.10. jej budu robit zakrok a ak bude vsetko ok tak 16.10 pojdeme domov lenze zatial to vobec nevyzera ze to odpadne jej to furt take zive a plne krvi tak nas to asi neobide.

bibka333
6. okt 2009

ahojte tak mysme dnes rano bežali k dokine mala my spadla ☹ v detskej medzi postel a rovno na hlavku 😢 tak som bola pri doktorke nech ju pozrie ale všetko je ok na par hrčiek na hlavke ja som sa tak zlakla 😠 a to som ju nechala samu možno 30 sekund a idu nam naraz 4 zubyky preto sme plany a nechceme cicu ☹ dnes sme spinkali 1 1/2 hodiny tak sa ideme okupkat a hajkat
Lubka tak sa vyliečkaj aj Seninan 😉
Ivka možem prist aj sama ?
Evka tak si mi mola zavolat prezvonit a neboj mala to zvladne
Kamoška dnes porodila chlapčeka 🙂 😀 🙂

tina983
6. okt 2009

Ahojte kočky,tak som sa zľakla,že sa sem už nedostanem,ale to našťastie mal kôň nejaký výpadok.Už som rozmýšľala,kde si budeme písať ak kôň nebude.
Ľubi tak vy ste chorí?To všetko pre toto bláznivé počasie.Tak sa pekne liečte a hlavne aby ste rýchlo vyzdraveli. 😉
Evka neboj rýchlo to prejde v tej nemocke ak tam budete musieť ísť a bude to konečne za vami. 🙂
My sa už nevieme dočkať ocka,príde v piatok,pôjdeme sa aj s malým previezť na letisko.Takže už teraz v takom očakávaní žijeme,pomaly upratujeme a počítame s Marekom dni do mm príchodu. 😉
Malému som posielala viečka s Pribináčeka a prišiel nám včera strašne podarený plyšový kocúrik,máte niektorá?Marek s ním aj spal,do škôlky si ho zobral,proste všade ho zo sebou vláči. 😉

tina983
6. okt 2009

Bibka ktorá kamoška?

tina983
6. okt 2009

Bude mať chlapček spolu s mojím mm a mnou narodeniny!

bibka333
6. okt 2009

tinka zvarka
🙂

lubica69
6. okt 2009

Tinka ty máš dnes narodky?A aj tvoj mm v ten istý deň? 😀
Juj Bibka tak som rada,že Eli Ok po tom páde Mojka malinká A zajtra meninková 🙂

lubica69
6. okt 2009

Bibka ďakujeme Sebastián sa drží a mne je lepšie 😀

tina983
6. okt 2009

No Ľubi aj ja aj moj mm máme dnes narodky,mm 40 a ja 26 🙂

lubica69
6. okt 2009

Jeeeeeeeeeeej Tinka tak všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
A ty len 26 😀 😀 😀

bibka333
6. okt 2009

TINKA A MAREK VSETKO NAJLEPSIE NECH VAS ZIVOT JE STASTNY A VESLY 🙂 🙂 🙂 CMUK

vranka4
6. okt 2009

ahojtee 🙂 ,Tinka supeeer,všetko najlepšie tebe ,aj mužíčkovi,hlavne zdravíčko,pohodu,veeeľa lásky,užite si tie chvíle,keď sa vráti 🙂 ...to ste sa vy dvaja hľadali podľa dátumu narodenia? 😀 😀 ,alebo taká náhoda?
a už sa pripájam aj Eliške k zajtrajším meninám,prajem hlavne veeľa zdravia,lásky,málo pádov 😀 ,spokojných rodičov,nech vám robí len radosť 😉

domulienka
6. okt 2009

ahojky babenky,tak aj ja sa pripajam Tinka vsetko naj ku vsetkym vasim vyrociam 😉
Takisto zajtra Eliske k meninam 😉
Viktorke od Lucky, k zajtrajsiemu prvemu rocku,nech robi radost rodicom . 😉
Vsetkym chorobkam uzdravenie,
vsetkym pracujucim/Ivke/prijemne pracovanie,
vsetkym na MD krasne uzivanie ,
A ja idem hackovat,tak pa.

lubica69
6. okt 2009

A Viktorke zajtra všetko naj k prvému rôčku 😀 😀 😀

tina983
6. okt 2009

Jéj baby ďakujem ste zlaté 🙂
Vranka neviem či sme sa hľadali,ale našťastie sme sa našli,ale mala si zažiť tú srandu pri overovaní dátumov,obidvaja sme si mysleli,že ten druhý si vymýšľa. 🙂
A to mám ešte aj sestru dvojičku,takže všetci traja spolu oslavujeme super nie?Hlavne kolko euráčov za hostiny ušetrených 😀

lubica69
6. okt 2009

Tinka to hej
A nemôže sa ti stať žeby si na mm alebo segru zabudla že majú narodky keď máte v ten istý deň 😀 😀 😀

tina983
7. okt 2009

Ahojte!
Tak to počasie dnes zase hrúza a musím ísť do mesta na úrad sa hlásiť,pozvánky na mm 40 mi treba vyzdvihnúť a ešte suknisko vyskúšať,čo v nej na svadbu pôjdem.Ale sa mi tak nechceeee ☹
Eliške prajeme z celého srdiečka všetko najlepšie k meninkám,hlavne vééééľa zdravíčka a aby rodičom neprestajne úsmev na tváričkách vyrábala. 🙂
Viktorke k rôčiku takisto všetko naj,aby vám ďalej do krásy rástla a obrovskú radosť robila 🙂

bibka333
7. okt 2009

dakujeme za vinšovačky
Vikinke všetučko najlepšie k prvym narodeninkam 🙂

eva888
7. okt 2009

Ahojte tak aj ja sa pripajam vsetkym vsetko najlepsie hlavne vela zdraavia lebo to si nekupime. Eliske prajeme tiez k dnesnym meninkam vsetko naj a nech sa hrca na hlavke rychlo zmizne.
My sme dnes boli pri dokine na predoperacne brali jej krvicku to ste mali pocut ten vresk ale zvladli sme to este musime ist na EKG a bude hotovo mozme ist na operaciu. Tak zatial idem lebo Lenka sa mi zobudila a dnes je zase velmi plana a umrncana.

vranka4
7. okt 2009

ahojte 🙂 ,Evka,tak nech už máte po operácii,budete mať o jeden stres menej 🙂 ,zrovna na budúci týždeň nerobím,prišla by som vás kuknúť na oddelenie,lebo ja robím na 2.posch.,vy budete ležať na 3.p.,od piatku mám 2 týždne voľno-7 dní novej dovol.+ost.dni mi dala voľno,tak sa vytešujem 🙂 ,mám ešte 24 dni novej dovolenky,tak si každý mesiac musím vziať aspoň 5 dní,lebo preniesť do bud.roka si môžeme len 5 dní
dnes mám voľno,zajtra celodennku,varím hrach.polievku a pizzu a sem-tam kuknem na MK ,čo nové 😕
Tinka,idete robiť nejakú oslavu manželovi na 40-ku? ak áno,kde a veľkú? na tú svadbu kedy idete?

eva888
7. okt 2009

Ahoj urcite by si nas potesila keby si robila a prisla nas pozriet ale na druhej strane si ti pekne uzi dovolenku vytes sa s dvojiciek hadam to dako zvladneme velmi mi pohama ked ma takto povzbudite musim to volako zvladnut aby Lenka necitila ze mam strach. Aj som dnes varila kuracie prsia na mexicky sposob so zem. kasou Lenka mi este spi tak sa idem rychlo najest aby som sa jej mohla potom venovat. Prajem vsetkym dobru chut

lubica69
7. okt 2009

Ahojte všetky
Oslávenkiňám ešte raz všetko naj naj naj
Evička neboj Dobre to dopadne Vieš,že sa bojíš každá mamina by sa bála ale nedaj to Lenočke vedieť A aké dobroty ty vyváraš 😀
Vranka uži si teda dovolenku dobre ti padne 🙂
Inak u nás od rána slniečko svieti ale vyzerá to aj na dážd neskôr
My len doma dnu liečime

lubica69
7. okt 2009

A kde ste všetky žienky dnes?Viem bolo pekne Aj my sme na chvíľočku vybehli len na dvor

tina983
7. okt 2009

Ahojte,tak to počasie čo som ráno ohovárala,sa umudrilo,bolo von krásne.
Boli sme u susedov na dvore,potom u nás a teraz je už malý po kúpeli,pozerá telku ho chytili niektoré telenovely na Doma.
Vranka budeme robiť mm oslavu,ale až 24.októbra,asi 30 ľudí na Polomke na vleku.Na svadbu ideme 17.októbra,už sa neviem dočkať,teším sa.Tento mesiac máme taký perný,teraz v sobotu sú u nás chodecké preteky,o zábavu od rána do rána postarané,na nedeľu sme kamarátov pozvali no a ďalší týždeň sa u nás bude niesť v znamení oddychu a "spolubytia" 😉

zuzlik08
7. okt 2009

ahojte, tak ja len na skok, nejak cim dalej tym menej casu 😠 . vcera som z pc ani len prach neutrela, do polnoci som dalsiu a tento rok aj poslednu varku vyzivy robila, dnes dalsie 2 okna umyla, zajtra uz zase riadit..boooze ten kolobeh ☹ .
no nejak sa nam tu zhrnaju jesenny oslavenci 😀 . tak vsetkym oslavencom srdecne gratulujeme a prajeme vsetko naj naj.
lubi, som rada, ze vam je uz lepsie
ivka domka sa uz aj hackovat naucila, sikulka nasa. a na com momentalne pracujes? co aukcie?
ivka vranka, super, ze mas taky oddychovy zaciatok, tak si este uzi dovolenocku. dvojky budu prazdninovat s tebou alebo v skolke?
evy, drzkame palce, nech vam to s lenockou dobre dopadne...no mohlo by to dovtedy aj same odpadnut

lubica69
7. okt 2009

Ahojte
Tinka tak to máte perné 😀 a bol aj virtuálny narodeninový prípitok s mm?
Zuzlik tak vy takto víživku?Musí Terezke chutiť 😀
A ostatné žienky čo ste robkali-robkáte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre