Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
7. okt 2009

no lubi, ved nastastie chuti 😉

lubica69
7. okt 2009

Zuzlik tak je dobre 😀

tina983
8. okt 2009

Ľubi tentoraz to bolo so starkou nie s mm 😀

lubica69
8. okt 2009

Aha Tinka 😀
Žienky viete čo sa mi včera stalo?Milá príhoda Vydražila som malému toto
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1378786
Kontaktujem mamičku a postupne zisťujeme,že sme susedky Býva o pár domov vyššie 😀 😀 😀
No sranda je to Tak ideme budúci týždeň keď vyzdravieme na návštevu a aj po výhru 🙂
A vy čo dnes robkáte?Dajte tip na obedík 😉

bibka333
8. okt 2009

ahojky my sme sa boli včera na ihrisku a večert sme klesli unavene do postele v noci bola mala hore asi 1 hod ale potom sa ukludnila a spinkala až do8 hod
dnes sme mali ist k domke ale ivka mi volala že Domuška ma zvyšenú teplotu len nech je čim skor zdravučka
Lubka ja som dnes varila zapekane cestoviny 🙂 a poriadila som si cely byt som spokojna ale aj unavena okna ma čakaju na druhy tyžden po obede pojdeme vonku pa

eva888
8. okt 2009

Je tak to je super aspon tam budes mat kamosku maminu. A co sa tyka tej nasej operacie tak s toho nic nebude lebo uz prisli vysledky co jej brali vcera krv a doktorka mi volala ze Lenka ma vysoky zapalovy faktor ze sa musime liecit antibiotikami a pritom ma len sopliky aj ju vcera doktorka pocuvala a pozerala hrdlo a vsetko ma v poriadku takze dnes musim volat a operaciu prelozit na ini termin.
Vcera mi Lenka urobila uplne sama prve tri krocky len si tak stala a som ju zavoala nech ide ku mne a ona sa vybrala a prisla bolo to super zazitok pre mna aj pre nu len sa tak usmievala ze co sa jej to podarilo.
Tak zatial sa majte idem sa napapat

bibka333
8. okt 2009

Evka tak to nevadi asi to tak malo byt 😉 Lenočka sa už odlodlala tak sa tešim s vami pa cmuk

eva888
8. okt 2009

Bibka tak to mas asi pravdu lenze najlepsie je ze som teraz volala na novy termin a najblizsi volny je 25.11. a 26.11 by ju mali operovat to je presne v den jej prveho rocka takze asi si to este do vtedy rozmyslim a budem verit ze nam to zmizne viete si to predtavit ze by vam dieta operovali v den narodenin?

domulienka
8. okt 2009

Ahojky,veru daco na Domcek naliezlo,od rana mrchava a len sa jej hlavicka hriala,uplackana,38 som jej namerala,zaspala mi opreta o mna,zatial kludne spinka,cipok zabral,tak uvidime ci zo zubov,este jej chybaju posledne stolicky,alebo daka choroba.Mrzi ma to ze som musela odvolat Bibiku s Eliskou,aj baby sa tesili ze pridu poobede,ze sa vytesia s Eli,no co uz,dohodneme na buduci tyzden 😉 😉
Lubka tak super vyhra a este super nahoda,usetris na postovnom 😅 a este aj ku kamoske prides 😉
Lenka super prve krocky,sikulka,a uvidite ako dalej s tou opkou,mozno jej to aj same odpadne do terminu novej opky. 😉

domulienka
8. okt 2009

Evka,fuha tak asi by som nedala v ten den operovat 😒

bibka333
8. okt 2009

Evka to važne tak ani ja by som ju nedala možno to naozaj odpadne a bude pokoj držkam palčeky

tina983
8. okt 2009

Ahojte,Evka tak to by nebola pekná spomienka na prvý rôčik,ja by som tiež nedala,len v prípade nevyhnutnosti a ozaj ako píšu baby,na zázraky treba veriť a dúfať,že to odpadne,ale inak verím,že ti aj trochu odľahlo že tam nejdete nie?No lebo mne by určite,aj keď sčasti človek myslí na to,že to už mohlo byť za nami.A asi to tak malo byť. 😉

eva888
8. okt 2009

Presne tak Tinka uz som sa tesila ze budeme mat po tom a caka nas dlhe cakanie a zase priprava psychicka na operaciu no ale uvidime zatial nepredbieham verim ze to odpadne

lubica69
8. okt 2009

Ahojte žienky
Domuške skoré uzdravenie 😉 Tak budúci týždeň prídeme aj s Bibkou spolu keď budeme všetci zdravý 😀
Evička tah treba dúfať a ak nie ve´d budú mať termín aj potom neskôr Lenočka nech sa držká A gratulujeme ku krôčiku
Bibka tak ti riadiš o dušu 🙂 Ja som dnes len jedno okno ale ne tých ATB som unavená tak viac nechcem Budúci týždeň
Bibka a s čím zapekané?

bibka333
8. okt 2009

lubka len cestovinka, salamka, kukurica ,syr a smotna na varenie mnamka a oknama čakaju na buduci tyžden

domulienka
8. okt 2009

Lubi,tak tak 🙂
Domka sa zobudila ma len mierne zvysenu teplotu,no vidno jej na ockach,ze nieje ok ☹
Ja som denska varila hrachovu a harulu 😀
zajtra nam pride konecne ocino,tak sa tesime 😉

lubica69
8. okt 2009

Bibka skúsim aj ja Možno zajtra Uvidím
Ivka Domka tak sa len držkajte Liečte A kde bol Peter?

domulienka
8. okt 2009

ocino bol v Medugorii,Chorvatsko 10 dni.poslednykrat,ukoncenie sezony 😉

lubica69
8. okt 2009

Aha Tak si aj takú malú dovču urobil 😉

zuzlik08
8. okt 2009

lubi, no krasnucke si vydrazila pre fesiho seniana...a za super cenu
evy, no tak gratulujeme vy sikulky ku prvym krockom...a dufame, ze to naozaj same odpadne
domuske skore uzdravenie
ozaj, babenky, ako pokracujete s dietovanim??? ja bieda biedovicna. som sa rozhodla skusit to s ryzovou dietou, mama drzala a vyborne schudla, no zacnem az po malej narodkach. tak uvidim...lebo uz si sama sebe zavadziam a leziem na nervy 😠 .

domulienka
8. okt 2009

Zuzka diky,a aku ryzovu dietku?No ryzu velmi nemusim ale za pokus to stoji,ked budes mat cas tak napis,a pustime sa do toho.No a o tom zavadzani sama sebe napodobne,dakedy ma zufalost chyta.Ale ja uz viem co je na vine,mojmu muzikovi to absolutne nevadi a ked poviem ze musim schudnut,tak povie ze ci som blba,keby povedal Iva daco zo sebou rob,hned by som mala motivaciu 😀
Domcek len zvysenu teplotku,spinka tak snad to horsie nebude 😉
Lubka Ty si ma nakazila s tou drazbou dnes,som tam kuk a uz je ponco Domke vydrazene 😀 hodim link ak sa podari.Moje baby zlate ze ,maminka vydraz jej nieco za to ze je chorucka 😉 To uz teraz vidim ako sa ona bude dobre pri nich mat 😉

vranka4
8. okt 2009

ahojte 🙂 ,chorobkám prajem skoré uzdravenie 😒 ,zdravým aby neochoreli 🙂
Ľubka,krásne oblečko si vydražila,mne by sa to pre Mareka tiež páčilo,aj super cena ,aj pekné,dokonca si nájdeš aj kamošku u susedov 😀 😀 ,čiže 3v1 🙂
Evka,tak vás predsa stihnem ak budete v špitáli,bodaj by to ale dovtedy odpadlo 🙂 ,určite sa treba preliečiť,predsa by to bolo riziko,celková anestéza,nikdy nevieš,aké komplikácie by sa mohli vyskytnúť,tak radšej odklad...
-Zuzka,tak moje akože chudnutie spočíva v tom,že nechudnem, dnes som sa postavila na váhu a 2 kg hore 😕 😕 ,no hrôza-cica nežer,to je pre mňa zaručená diéta 😀 😀,len ju dodržať 😀
Ivka,čo vy chorobky?ocino príde,tak vás vylieči 🙂
Tinka,tak u vás samá oslava,svadba,či je vám hej,hoci sú to výdavky,ale príjemné 🙂

lubica69
8. okt 2009

Zuzlik áno popíš ryžovú diétku a skúsime 😀
Ivka pončo krásnučké Domka v ňom bude krásna
Vranka ja dnes 1kg hore No to bude asi len zlý deň 😀 😀 😀

bibka333
8. okt 2009

ahojte ja vahu nemam tak nechodim 🙂
Ivka dnes som to pončo pozerala že ake pekne len nam velke 🙂 ale potom odkupime 😉

mishelin
autor
8. okt 2009

caute prisla som len kuk kedze sa mi necche spat 😝

domulienka
8. okt 2009

Miska vitaj ,tebe sa to uz riadne krati 😉 zachvilu napises,ze male je uz na svete,daj vediet 😉

zuzlik08
8. okt 2009

ivka domka, no super, krasnucke ponco, vy to viete tak dobre vychytat...no sikulky ste. ivka napisem, ja sice ryzu mozem, no straaasna kriza to bude bez sladkosti. drzi sa to 6xpo 9 dni a zacina sa prvych 9 dni uplne suchou vo vode uvarenou nesolenou nedochutenou ryzou...mnam, co ma to len caka. 🙄 . no musim, lebo v zime uz nic neobleciem a skrine plne. tak sa tiez len utesujem, ze tych "par" dni zvladnem. ked to vydrzala moja mama...a dnes ma potesila, ze po tolkych dnoch bude aj zeleninka ako sladkost 😀 .
ivka vranka, ja uz radsej z vahy len prach utieram, lebo by ma asi roztrhlo. ved uz ani nezerem, mnozstva ako pred tehu...a staaale nic. a co sa cez den nabeham, aj v noci, ved uz len trieska by so mna mala byt. mozno pre unavu to nejde dole. neviem.
no miska maminka, tak tebe sa nechce spinkat? co by ja dala za aspon tyzdnovy neruseny spanok...no miska, fakt, uz to mas za par. ja o tomto case som bola zase na tom skaredom kopci v nemocnici, a este som nevedela, no nase mrna uz chystalo prichod na svet
tak ja idem hajalny, pa zajtra. a chorobky, liecte sa.
ozaj, kolaudaciu dame asi len po malej narodkach, my budeme oslavovat az tyzden po, t. j. 30-31.10., odlozim aj s torticky 😉 ...a potom sa mozeme vrhnut na ryzovku 😀

vranka4
8. okt 2009

túto ryžovú diétu držali moje kolegynky,ale varili si tmavú ryžu,tá má vraj hroznú chuť,aj sa dlhšie varí,ale schudli pomerne veľa-jedna až 10kg,ale držala ju opakovane,ale kilečká má teraz po určitej dobe naspäť,moja sesterka vynechala chlieb a pečivo zo stravy a jedla pravidelne každé 3 hodiny menšie množstvá a tiež schudla skoro 15 kg,asi pred 2 rokmi,ale už ich má zdá sa mi naspäť 😒 ,ja diéty radšej nedržím,lebo čo ak by som potom pribrala raz toľko,ako čo by som schudla? 😀 😀

mishelin
autor
9. okt 2009

dobre ranko,zuzlik,ved aj ja som nonstopo rusena v noci ahj 6x mojim malym 🙄 on mi este nikdy neprespal noc,ale uz to neberem tak tragicky ako donedavna 😅 ja som si uz nato aj zvykla ze proste nebudem spat celu noc ale budem sa musiet prebudzat...raz si pyta papat,inokedy sa posadi place ze nemoze spat atd..no co vzudy si poviem ze som rada ze je zdravy 🙂 ved snad raz zacne spavat neverim ze bude takito nespavec do puberty 😀 a co svet sa mi kvoli tomu nezruuti ze nespim celu,ajajaaaaj cp sa ja este napim v zivote az mi vela bude 😀

ivka-no krati ale uz by sa to mohlo ukoncit ved este stale ze 3 tyyyyyzdne 😝 😝 😝 uz by som bola rada keby som videla babo zdrave 🙂

no a dnes je zase skaredo 😝 to bude zas nalada pod psa,teda lenivost ma zmoze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre