Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
15. okt 2009

Jeeeeeeeeeeeej a nová strana už ok 🙂 😉 😎 😀

zuzlik08
15. okt 2009

ahojte, dakujeme vsetkym gratulantom, aj telefonickym 😀 . ano, aj my by sme uz uvitali ten spanok, no hlavne ze sme zdravi, vsak, ved o nejakych 18 rockov sa hadam aj vyspime 😉
lubi, no kuknem tu autosedacku, samozrejme si dam radsej poradit. myslela som, ze je dobra, ked je napisane, ze je polohovatelna. no chcela som uz taku do 36 kg
tak dnes vacsina z vas vyletovala v bb
evka, u gratulujeme k zubkom (vraj ked vyjdu prve, ma sa dietatku kupit nieco biele, aby malo krasnucke zubocky). u nas to vypada, ze nas uz intenzivne trapia spodne 2ky, tak uz asi mozeme tiez kazdym dnom cakat
ja dnes idem tiez pobehovat medzi detskou, kde mam pc a obyvkou s ordinaciou. uz nech mi rychlo spravia ten nb, lebo tento pc je taaak pomaly, ze ma ide sibnut
ivka domka uz asi kapusticku udupala, teraz robi asi calamadku 🙂

lubica69
15. okt 2009

Zuzlik náhodou my sme dnes boli doma 😀 😀 😀 nie v BB 😉

vranka4
15. okt 2009

ahojte 🙂 ,tak ja dorábam čalamádu,ešte lečo naložiť do pohárikov a krásny karfiol mali na trhu,tak aj ten zaváram-prvýkrát,susedka robí a je mňam,tak dúfam,že aj môj bude 😝 😝 😝 ,nakazila ma Ivka so zaváraním 😀 😀 ,tak idem pokračovať,lebo som sama,ocko robí,tak nemám pomoc,trvá mi to dlhšie,len kým som tú zeleninu počistila,ešte okolo dvojičiek,baby mali súbor a teraz už dvojky zaspali,tak sa môžem v kľude realizovať 🙂 ale nie n nete,tu len na skok 😢 😢 😢 😢

lubica69
15. okt 2009

Vranka no šikulka šikovná 😀 😀 😀
A ja nezaváram ale hádam budúci rok skúsim 😝

domulienka
15. okt 2009

Ahojky ,gratulujeme Terezke k meninam,Lenke k zubkom,Bibke k super kupe,Lubke,Tinke,Miske takisto,Ivke k dobrej kupe zeleninky. 😉
Kapusta natlacena,calamady 19 poharov urobenych,zajtra este zopar poharikov mandariniek.
U nas vecer velky plac,som este stale cela vyklepana,Domka mala uraz,stverala sa na obuvnikovu skrinku aby telefonovala z domoveho telefonu sa jej noha posmykla ja letela k nej a tak som ju volako zachytila za tricko no ona zubkami narazila do skrini,najtradsej by som sa vyplieskala,keby som ju nechcela zachytit spadne na zadok,a takto krvicka,nastastie zubky cele,nejak sme to podarili zahojkat, odtlacok zubkov zostal na skrinke,tak ked sa na to pozriem ide mi mraz.ze sa to mohlo aj horsie skoncit 😢

zuzlik08
15. okt 2009

joooj ivka, tak takychto urazov sa aj ja bojim, ze nech to deticky len obchadza. no hlavne ze to dobre dopadlo. ..aj my mame otlacene zubky...ale na cele postielky...to ked nas maly nervacik ma svoje chvilky, tak sa tam realizuje 😀 😠

bibka333
15. okt 2009

Ivka takto ma mrzi ☹ zahoji sa nas Eliska dnes tiež spadla udrela si čelo cupitala a bac na stoličku tak ma na čielku 2 modrinky ako taky maly čertik 😢 😔 no čo ju mam uviazat idem do hajan pa

lubica69
15. okt 2009

Juj Ivka ja mňa to mrzí Juj tie neštastné úrazy Ale keď bez nich to nejde Aj keď aj mne vždy behá mráz po chrbte keď si spomeniem 😢

vranka4
15. okt 2009

ahojteee,už hádam všetky spinkáte,ja som práve dorobila,doriadila,z kúpeľne šup ešte sem a do hajan 🙂 dobrúúúú nooooc 🙂 a nikým a ničím nerušenú 😀
a dnešný deň nech je bezúrazový 😉

domulienka
16. okt 2009

ahojky,noc hrozna,Domka velmi revala zo sna asi z toho urazu sa jej snivalo,kedze sa to stalo pred spanim.Urazy patria k veku,no tento som jej zavinila ja,ked som videla ako jej ide krv z pusy,som ju videla bez zubkov,ma peru pripuchnutu,ale zatial v pohode,traumu nema 😅 lebo tam zase vyliezla,idem tu skrinku dat het.

domulienka
16. okt 2009

Ivka ,bundicka vypredana ta Topolino,isla som ju objednat a uz nieje ☹

vranka4
16. okt 2009

ahojte 🙂 ,čo porábate,keď tu nikto? 😕 😕 ja sa pomaly chystám do škôlky,tak tu kus mrknem 🙂
Ivka,škodaaaaaa tej bundičky 😖 ,je krásna,skús ešte popozerať,možno natrafíš,daj si len zimné bundy do kolónky,zn.Topolino a veľ. a uvidíš,či ti niečo skočí,alebo ideš tú z Quelle objednať?ja som dnes čakala balíky,že dorazí obuv a nič 😖
netráp sa pre ten úraz,takých ešte bude,hlavne,že to nie je nič vážne,ona čím ďalej bude skúšať,čo môže,len netuší,kde na ňu číha nebezpečenstvo 😉

domulienka
16. okt 2009

Bundicku som nasla u tej co som prva davala link,uz aj odpisala este ze ma jednu 92 volnu,na druhy tyzden ide do Nemecka po tovar,tak koncom oktobra ju budeme mat domaaa,sa tesim.No z quelle som sa rozhodla ze nie tento rok,lebo gate by nam boli zbytocne ked mame dve kombinezky ale na rok urcite.A vies z quelle by to trvalo cez mesiac,no zima je tuuu.a este som dnes objednala nove riflicky za 7 eur,92 len asi nam budu dlhe. 😒ale nekup to 😀
Tak si im ake objednala topanocky?
a ostatne babky su kde? to len my dve tu tapetujeme 😀 😀 😀 dnes.

lubica69
16. okt 2009

Ahojte žienky
Tak dnes Ivka a Vranka konverzácia tak sa k Vám pridám
Ja som bola dnes prezúvať gumy na auto MM už pred časom objednalcez net ale len včera prišli tak dnes som bola vedľa v dedine Naštastie mali volné Tak už mám pokoj
Tak my sme dnes ani do BB nešli Večer má prísť môj ocino na víkend do nedele a v nedelu kámoška s malým do pondelka 😀 😀 😀
Juj Ivka dúfam,že domka bude OK
Vranka tak botky asi až v pondelok 😢

eva888
16. okt 2009

Ivka domka tal to ma ,rzi ze ste mali taky pad viem si predtavit ako si to prezivala ale hlavne ze je mala v poriadku a rana sa zahoji. Ste sikulky aj s Ivkou vrankou zavarate o dusu. Ivka domka chcela by som ta poprosit o recept na harulu este som to nerobila sa musim priznat a moj muz by si dal zajtra harulku tak mi aspon napis co tam vsetko davas.
Aj ja som dnes bola Lenke kupit nohavice aj ciapku teplejsiu.
Lubka veru uz trebalo prezut gumy lebo tato zima nas riadne prekvapila a ti vela jazdis.
Aj Eliske prajeme rychle uzdravenie modriniek na cielku dnes uz lenka spravila peknych 8 krockov kazdym dnom sa zlepsuje a paci sa mi ze je velmi opatrna.

tina983
16. okt 2009

Ahojte 🙂
Evka dnes som ťa videla v meste,si si bola asi zmrzlinku kupovať nie?Som sedela v aute na parkovisku,tak som ani kričať na teba nemohla,aj tak by si nepočula 🙂
Ivka a Vranka tak vy takto o 105 zavárate,ja tento rok len marhulky a lečo a teraz už ľutujem,že som toho viac neurobila. ☹ Mm asi v Španielsku konči a pôjde do Nemecka,bude chodiť autom tak si mohol brávať.
Ivka neboj,čo bolí to prebolí. 🙂
My teraz pôjdeme odniesť svadobný dar,koláčiky už doma,ale sú v chladničke odložené,nemôžeme ani kuk na ne,nieto ešte jesť,to zase keď nič nebude by sme si dali 😉

vranka4
16. okt 2009

ahojte 🙂 ,Tinka,tak koláčiky šup-šup k nám,keď vy nemôžete 😀 😀 ,my môžeme,a radi spapkáme 😝 😝 😝 a zajtra príjemnú zábavu a kde to idete na svadbu? 🙂

domulienka
16. okt 2009

Tinka tak sa dobre zabavte na svadbe,riadne muzicka vyzvrtaj 😉
Lubka tak cely vikend navstevy,aspon Vam nebude smutno 😉
Evka tak 8 krockov to je parada ,zachvilu urobi aj viac 😉
Harula mnam dala by som si,no zajtra robim halusky pre zmenu.Evka,zemiacky nastruhat,cibulu cesnak takisto,posolit,trosku rasce,majoran,hl.muku,zamiesat trosku hustejsie a potom studenu vodu podla potreby aby si mala take akurat tuhsie redsie,malou naberackou na panvicku,trosku raztlapkat ,mne vyjdu take tri kusky naraz.Mnohi robia ze daju aj vajicko,ja som tiez davala,no davnejsie jeden znamy sefkuchar mi poradil ze nie vajce ale studenu vodu,tak odvtedy robim tak a chuti viac. 😉 tak nech sa podari

eva888
16. okt 2009

Dakujem pekne potom napisem ci sa vydarila.
Ano Tinka bola som kupovat zmrzlinu moj mm je na nej zavisli aj cez zimu no ja som ta nezaregistrovala samozrejme prajem zajtra dobru zabavu a s timi kolacikmi robis len chute hned by som si nejaky dala aj ja.
Ozaj baby moje dieta v noci spalo od 23 hod do 4 30 hod som bola hotova.
Tak sa majte a prajem dobru nocku

bibka333
16. okt 2009

ahojte kočky tak kontroly v bb v poriadku 😉 boli sme v bystrickom tescku tam sa da nakupit kupila som ponožky a s jarkou sme si spodne pradlo 5 kusov nohavičiek 2,5 e pre Jarku a pre mna za 1 e inač sme neboli ani v Europe mm nechcel ist a v kauflande na potraviny
Ivka ty sa netrap domka bude v pohode ona je zlatičko 😉
Tinka prijemnu zabavu na svadbe a kedy pridete potom daj vediet 🙂
Noc sme mali ok vstala len raz a to o4 hod idem kuk panelak a vyvešat obrate pradlo 😉

lubica69
16. okt 2009

Ahojte
Tinka tak peknú zábavu zajtra 😀 😀 😀
Evka super ako Lenka buvala 😉
Ivka Domka aj ja skúsim bez vajca To preto bola tá tvoja taká mňam 😝
Bibka tak super ste nakúpili 🙂

bibka333
16. okt 2009

http://www.babybazar.sk/mojeinzeraty.php baby pozrite ak sa vam niečo pači ozvite sa 😉

lubica69
16. okt 2009

Bibka ten link nejde 😢

bibka333
17. okt 2009

lubka mne to ide 😅
Eliška zaze nespala v noci išlo ma šlahnut ☹ tak som sa vyspala 2 noci hadam nebudem spat aj 3 uz mam vyprate, povešane, poriadene a polievka sa vari 😉

eva888
17. okt 2009

Caute si ti ale sikulka Bibka aj my sme mali straaasnu noc samy zdalo ze ani nespim kazdu chvilu bola hore ale nas strasne trapia zubky. Aj ja mam uz poprate a varim polievocku a este ma caka ta harulka dufam ze sa vydari.
Dnes budeme mat veselo pride nas pozriet Lenkyn bratranec ma 1 rok 3 mesiace tak som zvedava co budu dorabat.
Tak zatial pa

lubica69
17. okt 2009

Ahojte všetky
Bibka chýba tam meno a Id Tebe to ide lebo si zaregistrovaná z tvojho pc asi automaticky Tak na to,že si nespala si veľmi šikovná
My sme vstávali až po 10 dnes ale periem tiež a budem variť
Evička tak ani vy ste nespali?Držím palce na haruľku a nech sa Lenočka vyhrá s bratrancom

bibka333
17. okt 2009

babenky tak si dajte inzerenta bibka 27 pa cmuk Jarku od rana boli hlava chceli sme ist na naštevu ale ostavame doma samej sa mi nechce

eva888
17. okt 2009

Caute baby takze harula sa vydarila este som ju vylepsila bryndzou a to tak ze jednu stranu som vyprazila spolu s bryndzou bol to napad mm a bolo tom celkom dobre na prvy raz sa mi celkom podarila len som ju kustik presolila. Tak to ma mrzi Bibka ze Jarku boli hlava ale toto pocko je katastrofa.
Lenka mi spinka tak si idem precitat casopis mama a ja nech nezapada prachom a potom bude veselo pride bratranec. Caute

lubica69
17. okt 2009

Juj Bibka mňa bolela včera 😖 to z toho počka 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre