Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
17. okt 2009

No ale tu to dnes nejako pustne
Tiež superstarujete??? 😀 😀 😀

zuzlik08
17. okt 2009

ahojte, co ste dnes robkali?
ivka domka, ako dopadli nakupy? tu harulku bez vajicka musim aj ja vyskusat, mm sa za nou ide tiez zabit, by ju aj kazdy tyzden jedol a ja ju uz ani citit nemozem. ivka, ty fakt zavaras mandarinky?
evka, tak lenka sikula mala. aj my sme zo zaciatku boli opatrnejsi ako teraz. a ako ocko, dufam, ze sa uz nic neobjavuje
lubi, tak si idete s kamoskou vegetit. booze, kedy my budeme do 10.00 spavat... 😕. keby aspon do 7.00
no tak my sme dnes konecne malej zavesili na stenu policky...a este sa chystame obrazky, no to by nas oco musel mat vsetko co treba poruke, vsakze? 🙄
my sme dodnes rana spinkali zazracne dobre, boli sme pri malej len raz, no o 5.15 sme papali a samozrejme uz nezaspali...zvedavost nas premohla pred unavou
jooj tinka, ako ti zavidiiim, aj my by sme isli zatrsat na svadbu...tak sa dobre zabavte
uz mam doma popis na ryzovku a som sa pevne rozhodla, ze si dam od pondelka zahrievacie kolo na tyzden a po oslave malej narodiek uz pojdem naostro. takze ja mam buduci tyzden zo stravou vyrieseny..a okrajom som sa opytala muzika, ze co bude jest on 😀 😀 😀 ...ale nie, samozrejme ze jemu normalne navarim (teda aj sebe normalne, kazdy den od rana do vecera samu neosolenu ryzu uvarenu vo vode...mnaaam ☹ )
inak som sa pytala mojej mamy, kolko odvtedy pribrala, vraj len 2 kg a to vraj len preto, ze sa fakt preziera, a to ubehlo 6 mesiacov, tak uvidim, co to urobi so mnou...ak ovsem vydrzim 😅
ja som uz konecne nakupila malej zimnu vybavu, ciapocku, rukavky a salik, tak sa uz zimy nebojim
inak v piatok sa uz neskutocne tesim, asi budem cely den na mazorniku, lebo nam budu cely den vymienat plynove rury, tak este neviem, ako poriesim. a buduci cely tyzden bude asi buchot z ostatnych vchodov, tak budem na mazor. asi aj vtedy...to bude zase riadenia 😖
vcera som ani len pc nezapla, som sa vecer rozhodla, ze ked ulozim mrna, tak sa trosku povenujem sebe, tak som 1.krat v zivote stravila hodinu v kupelke, som si masku na vlasy a tvar dala a vanicku napustila a lebedila si trosku. sice mne uz masky nepomozu, no aspon som si trosku oddychla
co sa chystate zajtra varit? ja asi lasagne

zuzlik08
17. okt 2009

jooj, ci som toho zase popisala 😅

domulienka
17. okt 2009

Ahojky,ano Zuzka akurat ich zavaram,prvykrat,mm doniesol minuly piatok z medugoria 5 kg take s casti zelene,ze dozreju,jest sa dali ale take kyslejsie,nedozreli jest nemal kto tak som sa rozhodla skusit zavarit/Bibka ked bola u nas ,mandarinky na stole porozkladane,tak ze co to mas za citrony? 😀 😀
No kupili sme dva tricka,potraviny a sli sme domov 🙂
Joj ta cista ryza ...schudnut by som chcela ale neviem co s tou ryzou,nemozu to byt zemaaaky,tie by som jedla ak surove 😀
tak my uz mame bundicku zaplatenu do 2,11 by mala prist.kocka je z BB,som aj myslela,ze by som Lubku poprosila osobne prevziat,ale potom reku co 2 eura ma z biedy nevytrhnu 😀
Ja zajtra robim ciernohorsky v harulovom cesticku,ma dneska Evka napasmala s harulou a amer.zemiacky,to sa zase napapkam... 😒

domulienka
17. okt 2009

a superstarujeme,to je jasne..

vranka4
17. okt 2009

ahojte 🙂 ,tak tu sa aspoň večer nezaháľa 😀 😀 ,ja dobieham zameškané,cez deň nestíhačky,vypekala som vyvárala na zajtra,jeden koláčik a kysnuté juhoslovanské koláče s makom a slané s cesnakom,zem.šalát a rezne a kur.prsia na kari,zem.kašu urobím zajtra,aj kur.vývar,zajtra mi prídu gratulovať k narodkám,čo ešte len budem mať vo štvrtok a zajtra Marek robí dennú,chcem ísť aj na omšu,tak som sa dnes realizovala,lebo zajtra by som mala behy 😝 😝 ,po obede prišla návšteva,švagrovci s deťmi-dospelákmi,potom ďalší švagrovci a to sme chceli ísť do cirkusu,si predstavte,včera k nám prišiel a dnes mali predstavenie o 16.h., no prišla nečakaná návšteva,tak sme mali predstavenie doma 😀 😀 ,tak zajtra to musím nejako premyslieť,že návštevy až po cirkuse,zajtra vystupujú o 15.h.pre mňa aj do polnoci potom môžu vysedávať u nás😀 😀 ,len som dvojičkám sľúbila,tešili sa a nič z toho 😒,Lenka bola dnes a chválila,že bolo fajn,hlavne pre takéto menšie deti zážitok 🙂
zuzka,si sa pochlapila s písaním a nakazila aj mňa 😀 ,tá ryžová diéta nič moc 😝 ,ja by som to nezvládla,tak sa radšej napapkám 🙂 ,ale keď sa ti podarí zhodiť nejaké kilečká,tak možno začnem menej jesť 😀
ináč dnes spí u nás Karinkina kamoška,včera spala Karin u nej,tak tiež superstarujeme a napchávame sa 😀 😀,aby sme nevyšli z cviku
evka,tak haruľa sa vydarila-super 🙂

zuzlik08
17. okt 2009

no babenky moje, co sa ryze tyka, tak ja ju mozem..uvidim po diete 😀 . no problem u mna bude pevna vola, lebo co sa tohto tyka, tak sa niekde statila, no stale sa utesujem, ze je to len nejaky mesiac, a ked som videla ten vysledok u mojej mamy...ja uz proste musim, tak dufam, ze to dotiahnem az do konca s dobrym zaverom. no a este sladkosti...hmmm, to bude teda ale fuska. ja sa vobec neprejedam, len akosi tie kila z kojenia nejdu vobec dole a uz ma to stve.
tak vranka zajtra chysta velku hostinu...tak gratulacie az vo stvrtok, lebo dopredu by sa vraj nemalo
som si akurat predplacala mmb, lebo uz ma to stve, ako sa mi tie veci doma kopia, uz to nemam kam davat, tak dufam, ze sa to pohne rychlejsie

vranka4
17. okt 2009

zuzliík,tá pevná vôľa,to je čooooo? 😀 😀 ,ja ju nepoznám 😀 😀 a tak by sa mi zišla,ja asi musím zaľahnúť večer spolu s deťmi a nebudem sa prežierať maškrtami,lebo takto budem o chvíľu ako slon a potom skončím v ZOO 😀 😀

zuzlik08
17. okt 2009

vsak vravim ze co sa tejto zalezitosti tyka, aj pre mna pojem neznamy a daleko vzdialeny 😀 . ale vobec nevypadas, ze by si sa prezierala, asi ti da zabrat rodinka, vsak? aj ja cele dni kmitam, no nejak to nie a nie ist dolu 😠

vranka4
17. okt 2009

nato ,čo pojem,by som už mohla vyzerať ako slon,ale asi mám dobrý metabolizmus 😀 😀 ,ale ako som prišla z pôrodnice s dvojičkami domov,som neschudla ani kilo,ešte som v zime 4 pribrala,ale tie som nejako potom zhodila,v pôrodnici som nechala 13kg a stále 6kg na mne visí,a to som kojila dlhooo-2 roky a nič,pri starších babách som počas kojenia mala do 6mes. od pôrodu svoju hmotnosť a teraz? 😀 😀 ,to bude asi vekoooom?ale raz sa naser.....a budem mať aspoň 60kg! 😀 😀

eva888
18. okt 2009

Caute baby vy zase riesite vahu vsetky ste pekne a dolezite je ze vasim muzickom sa pacite. Zuzka co sa tyka ocka tak chvala bohu je zahojene a zatial sa tam nic nevytvara tak dufam ze to tak ostane. My sme mali tiez s tych lepsich noci. Dnes varim hovadzi vyvar a kacku s cer. kapustou a knedlik. Dakeho kolacika by som si dala aj ja ale volako sa nejdem dokopat a nieco upiect. Dnes nas pride pozriet mama mozno prekvapi a nieco donesie.
Ivka domka ked tolko zavaras kde to prosim ta skladujes.
Tinka aka bola svadba podaj info.

lubica69
18. okt 2009

Ahojte
Zuzlik tak sa dávaš na tú ryžovú diétku???
No ja samotnú ryžu neviem neviem ale keby bola s najakou omáčkou tak to hej 😀 😀 😀
Ivka Domka kľudne donesiem 😉 Len daj vedieť
No naši drobci zaspali tak my vegetíme pri tv 😉 😉 😉

tina983
18. okt 2009

Ahojte kočky tak sa hlásim aj ja po menšej absencii 🙂
Na svadbe bolo super,malý potiahol s nami do pol druhej,medzitým si desať minút zdriemol a fičal ďalej.Išli sme teda domov všetci traja naraz,sobáš bol už o pol štvrtej a o jednej sme už u nevesty boli,takže nám to bohate stačilo 🙂
Teraz už vegetím,mm je v BB s kmotrom na hokeji,no ale ten sa už skončil,tak hádam každú chvíľu dorazí a štrúdličku tvarohovu mi prinesie,lebo sa mi to nechcelo trepať z popravky,keď to on môže priviezť 😉
Idem asi superstar trochu kuk 😉

lubica69
18. okt 2009

Tinka tak super No a Marek takto s vami Zlatý 😀 😀 😀
Aj my superstarujeme 🙂

zuzlik08
18. okt 2009

ivka vranka, tak to mas asi fakt super metabolizmus, lebo ja jem ako pred tehu, cize dost malo a nic sa nedeje, kojila som 7 mesiacov, chudla som trosku po porode, no potom to islo neskutocne hore, mam vahu, ako ked som isla rodit a asi aj trosku viac...strasneee 😒 . aj ja sa chystam na 60...no aj 65 by nazaciatok stacilo 😅 ...jooj, ci som len skromnaaa 😀
a kde ste ostatne? vsetky superstarujete?

domulienka
18. okt 2009

ahojky,superstarovali sme,dnes boli baby vsetky skvele,vsak?A nekukate nahodou particku?no ja sa smejem do popuku 😀
Bibka vas pozdravuje zase sa im pokazil pc ☹
Tinka tak svadba super 😉
Evka az tak vela nemam tohto roku zavarene,dve police prazdne,ale este by som jablckovy zopar poharov zavarila,som zvedava na mandarinkovy,ked trosku postoji,za aky bude.
Lubka ,nabuduce 😉

lubica69
19. okt 2009

Ahojte
Tak my ideme aj s tou kamoškou čo je od včera u nás aj s malým do BB
Ja idem na aerobic cvičiť tak sa teším
Ivka aj ja som partičkovala a smiala sa do popoku 😀 😀 😀
Bibku zdravíme
Večer ozvem 😉

mishelin
autor
19. okt 2009

ivka domak ked budes na skype ozvi sa mi,potrebujem nieco dost surne vediet 😉

mishelin
autor
19. okt 2009

domka malo byt 😉 🙂

tulipanike
19. okt 2009

ahojko zienky, ako sa mate?

aky ste mali vikend? my sme porajzovali europu, kupili konecne daco na seba, v sobotu sa chystame do polska, dufam, ze nic do toho nepride

domulienka
19. okt 2009

ahojky,dievcata prosime zahlasujte 😉

tulipanike
19. okt 2009

zahlasovane 🙂

domulienka
19. okt 2009

Miska o pol osmej budem na skype 😉

domulienka
19. okt 2009

Tulipanike,dakujeme krasne 😉

mishelin
autor
19. okt 2009

ivka zahlasovane 😉 a uz sopm ti aj pisal na skype ze ak nahodou pribehnes 😉

zuzlik08
19. okt 2009

ahojte, ivka, radi sme prispeli hlasom

domulienka
19. okt 2009

dakujeme ,ked Vas napadne mozte hocikedy,
Miska pisala som Ti ohladom tvojich otazok 😉
Tak co myslite kto dnes vypadne?zo superstar....Moje zenske osadenstvo tipuje Leo Machala,Marek Lacko,Pavlina I.,leona

eva888
19. okt 2009

Caute baby domka tak zahlasovane dominika je na tej fotke uzasna.
Dnes idem spat velmi skoro lebo moj poklad do rana nespal skoro nic uz sa nam tlaci aj druhy zubok.

buli21
19. okt 2009

zahlasovane aj od nas...dnes sme trochu s Bibkou brazdili po sidlisku...vetrisko fukal...mali sme snahu ist aj na plavaren,ale bobor akurat zaspal,tak som nemala to srdce ho budit...radsej som si v klude vypila kaficko...
cez vikend sme obchodili hroby na nasej madarskej strane rodiny..takze mame do sviatkov pokoj...uz len tie co su v BR...a inac nic...ved sa ani nic nedalo v takom pocasi v sobotu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre