Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
12. nov 2009

Ahojte
Zuzlik tá druhá ZENITH sa mi zdá lepšia lebo má aj tú opierku na hlavičku hore 😀
A ďakujeme Sebastián teraz spí
My sme dojedali kapustničku
Inak dnes som prvý raz videla na STV2 mama to vie najlepšie program z dielne mama a ja a bol super 😀

lubica69
12. nov 2009

A ešte Zuzka super,že až do 25 kg nie do 18 😀

domulienka
12. nov 2009

ahojky,tak my sme obehali BB,celkom rychlo 😉 o polstvrtej sme uz boli doma.
stary prior je super prerobeny...
Zienky popiste mi co by ste chceli z toho Bessu,zajtra objednavam 😉
Budem tu po deviatej,lebo uz ma baby vytlacaju od pc ☹

eva888
12. nov 2009

Ahojte baby tak my sme sa dnes v meste stretli v peknej zostave. Ja a Lenka, Bibka a Eliska, Zuzka a Terezka a Evka a Adamko kus sme pokecali a potom sup kazda svojim smerom domov. Dnes mi Lenka spala za cely den len pol hodinu tak je strasne plana uz nech je aspon 19 hod a ideme spat

lubica69
12. nov 2009

Ahojte
Ivka aj ste dačo v priore v hračkách kúpili?
Evka tak to ste pekná zostava stretli 🙂

zuzlik08
12. nov 2009

lubi, aj ta atoska ma opierku hlavy, len ma iny tvar...a kuk za aku cenu som ju nasla, tak som zvedava, co zienka odpise http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7153966 (inak najlacnejsia ponuka na nete bola 104,37€). a boli sme v meste, vyskusali sme si tu zenithku, vypada celkom fajn, u atosku bohuzial nemali., no posla mna sa lisia len v tvare opierky
aj ja som mala parkrat stastie na tu relaciu mama to vie najlepsie, len ked vacsinou to davaju, ked nieco porabam a chystame sa kupat
ivka, co ste pokupili?

lubica69
12. nov 2009

Zuzlik supeeeer cena Písala si jej???

lubica69
12. nov 2009

žienky ak budete mať čas čítajte
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
stojí to za to si prečítať Téma je už naštastie uzamknutá 😀 a hneď sa cítim lepšia mama 😀 😀 😀

luckka
12. nov 2009

ahojte kocky, pozeram, ze riesite autosedacky, ja mam z nich hlavu v smutku, ale zatial vyhrava recaro, len neviem ze ci od 9-18 alebo rovno od 9-36, lebo ta prva ma viac poloh chrbatika, musim vydiet na zivo a uvidim 🙂

tina983
12. nov 2009

Ľubi tak som si to kuk a je to fakt príšerné,tá k...a jedno decko hodí matke,lebo by nevyžili s dvoma a to čo jej doma ostalo vozí v 1000 eurovej káre,tak to je ozaj rozum,no ale taká typická .... je to podľa tých fotiek.By som sa ako pes hambila na jej mieste,muselo byť mimo dievča keď prišla do témy nakuknúť a to všetko tam prečítala čo ženy popísali 😀

domulienka
12. nov 2009

no tak ani ja nemam slov,toto nemozu urobit zdravi ludia,alebo normalni,vsak podla mna ani nevyzeraju 😝
A na dovazok este je riadne sprosta ked taketo nieco vypusti do eteru.Co sa toto deje jedna vyhlasi seba za mrtvu,za to ze neposlala tri balicky,druha toto, otras,fuuuuj
Tak kupili sme hlavne tu dlazbu do chodby v merkury,kupila som v babysvete nanoznik,cela som bola nadsena ze super aj farba,presvedcila ma ze urcite bude pasovat,houby,vobec nesedi,musela som sa ukludnit,popremyslat,ze co...takze urobim na nom upravy a vyzera ze sadne.hracky sme len obkukali,vsak budu za chvilu vianoce...ale jejdala a hikala ostosest 😀

bibka333
12. nov 2009

ahojte tak a ja som teraz dočitala tu temu no hroza plačem tu nad jej detičkami je mi s nej na grc to čo je za k...u ja by som si bez deti nemohla pedstavit svoj život aj ked je Jarka na intraku telfonujeme si každy den idem het lebo mi je snej normalne zle 😝

zuzlik08
12. nov 2009

lubi, pisala som, este neodpisala. ...precitam neskor
luci, aj ja som mala povodne vyhliadnutu do 36kg, no myslim ze tu na fore alebo niekde som citala, pisala jedna mamina, vraj tie s podsedakom do 36kg su nebezpecne, vraj sa pri naraze mozu zlomit, tak ja fakt neviem.
Luci, IP

vranka4
12. nov 2009

ahojte 🙂 ,hlásim s po dlhšej dobe.....práve som dočítala tú tému,ešte že je už uzamknutá,lebo by som na ňu poriadne zareagovala 😕 😕 ,neviem si predstaviť,že by som jedno z mojich dvojičiek dala niekomu,porodím dvojičky a jedno akože darujem svojej mame..a podľa čoho sa rozhodla?....je to úúúúúúúúplne choré,žena bez citu a chrbtovej kosti.........tá osoba,či čo to je za tvora,je asi z Marsu,chúďatká deti,ja by som jej vzala aj to druhé 😒 .......
a teraz k vám 🙂 ,nejako si tu pííšete,objednávate,nakupujete,ja len čítam,nestíham ani reagovať.....tento týždeň ma zmohla choroba,síce nie som PN,len som vymenila služby,ale tie tri dni s teplotou som poctivo vyležala,kašlem ako starý tuberák,ale už je to lepšie...Ivka tiež od utorka teplotovala,inak nič,ale dnes už super,čo ma teší,tak snáď sa to uberie dobrou cestou 🙂 a budeme fit 🙂

tina983
12. nov 2009

Vranka tak sa len pekne liečte,to všetko to nepodarené počasie spôsobuje,ale dnes aj napriek mrazivému vetríku u nás slnko svietilo,tak hádam to už skončí s tými chorobami. 😉

zuzlik08
12. nov 2009

jooj, lubi, ani som necitala reakcie druhych mamiciek, len tej slepice...a taketo stetiny s prazdnymi tekvicami nemaju problem otehotniet. tie rodia ako hrusky a takto sa chovaju ku svojim detom. ivka vranka ja si myslim, ze sa rozhodla podla toho, ze ocinko sa chcel pysit, ze splodit syna...len dufam, ze ked vyrastie, nebude z neho taky blbec ako su jeho rodicia. no ja fakt nechapem, naco si takyto hmyz robi deti, ked sa im nema kedy venovat, pretoze si chce zachovat svoj zivotny standart. kolki tuzia po dietatku a nemaju stastie. mna tiez dojalo, ako jej mamina nema cas behat kazdy den s malou k nej a potom ta slepica hned nato napisala, ze ved jej rodicia nebyvaju od nej daleko, moze za malou chodit aj kazdy den...len to by musela chciet. no proste krava je to a chvalabohu ze temu uzamkli, lebo ani ja by som si nedavala pozor na jazyk....joooj 😠 😠 😠
... hlboky nadych a vydych...
jooj ivka vranka, tak uz aj k vam zavitala chripka...tak nech vas rychlo opusti
aj moj chlap dnes zase prisiel s kaslom...no zaskrtim ho, ak nas zase nakazi, ked sme uzkonecne asi 3 den ako-tak zdrave
idem kuk ten bess, ivka ak nieco, dam napisem ti este dnes do IP
...a pojdem spinkat...tak dobru...zajtra

vranka4
12. nov 2009

zuzka,vystihla si to 😀 😀 😀

bibka333
12. nov 2009

vranka tak sa držkajte a choroby heš heš od nas všetkych 😉

domulienka
12. nov 2009

Zuzka ze hmyz,dobreeee 😀 😀 😀 😀 😀

lubica69
12. nov 2009

Ahojte
Tak ako čítam ste sa dočítali Ja som predýchavala celé popoludnie a stále mi po rozume behajú chúdence deťúrence 😢
Vranka tak sa len liečkajte 😉
Tinka a Marek ako?Už zdravučký?
Baby a autosedačku do 36 nie Nedá sa polohovať 😒 veď už od 15 kg sú len podsedáky

tina983
13. nov 2009

Ahojte ani Marek ešte nieje celkom zdravý,ale je to už lepšie,len sem tam zakašle a má trochu plnší noštek inak o.k. 🙂
My sme teraz sami doma,mm išiel do Žiaru,chceli sme isť aj my ale na obed sa pôjde malý fotiť do škôlky tak sa nedalo. ☹
Zajtra asi skočíme do toho Poľska,neviete niektorá poradiť kde v Targu sú nejaké nábytky veľké?Chcem si aspoň tú komodu kúpiť do Vianoc,keď už gauč nie,ten nemôžem kúpiť skôr kým starý nepredám,lebo to nemám kde uskladňovať,tak mi ostáva len čakať 😒

bibka333
13. nov 2009

ahojte tak u nas noc umrnkana neviem čo jej bolo ale stale sa krutila ,mrnkala ale vstala o6 19 h tak celkom v pohodeaj ked maminka by spala aj do 10h 🙂
Tinka v targu neviem ale volakde ked sa ide do targz tak niekde cestou je velkosklad vela som ti nepomohla 😵

eva888
13. nov 2009

Ahojte maminky pozdravujem vsetky deticky a hlavne posielam vela energie vsetkym chorobkam aby sa rychlo vyzdraveli.
Citam ze vas ta diskusia kus rozhasila preto ju radsej ani citat nebudem.
My sa chystame od zajtra az do utirka ku starkej lebo mm ide bratovi pomoct uz konecne dorobit tu strechu takze samim sa nam nechce byt doma a aspon si kustik oddychnem nech sa starky vytesia.
Tinka tak sa mozno s Bibkou zajtra stretnete v tom Targu tak len dobre nakupte.

lubica69
13. nov 2009

Ahojte
Tak cestovateľkám a nakupujúcim zajtra nech sa darí 😀 😀 😀
My ideme dnes do BB na tú kontorlu tak som zvedavá 😅

luckka
13. nov 2009

baby ja som to radsej ani necitala .... stacilo mi to, co ste vy popisali ..... ja som sa uz stretla s takou ludskou blbostou, ze som si vzdy povedala, ze teraz ma uz nic neprekvapi, a vzdy ma prekvapi ....
bibka som zvedava, ze co nakupite 🙂
a zuzi, ta nieje s podsedakom, ona je bez, kuk http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=40292

zuzlik08
13. nov 2009

luci, tak to je uz poriadny kus nabytku 😀 . no keby sme mali auto, tak mozno aj ja tolko zainvestujem, ved zivot malej mi je prednejsi, no takto na obcasne pouzitie mi staci aj ten stred co som vybrala. ja som si dala len do vyhladavaca znacku a nasla som tuto http://www.matko.sk/baby-shop/autosedacka-recar..., tak preto som sa pytala

zuzlik08
13. nov 2009

jaaj, ozaj a tu za 25€ vraj uz predala, tak smola.. ☹ bodaj by nie uplne novu za viac nez polku lacnejsie

zuzlik08
13. nov 2009

a este som zabudla 😅 bola som dnes v tescu, zase znizovali niektore detske vecicky. malej som kupila take fialove bolerko za necelych 6sk, super...no nekup to 😉

zuzlik08
13. nov 2009

... 😀 a este som zabudla - hlava derava - 😀 😀 😀 , ze vraj quelle zobralo otto

domulienka
13. nov 2009

ahojky,Zuzka,fakt? tak to musim kuk do tesca,ako mama robi na pecive uz nemam prehlad o textile 😀 dobre som si to zarymovala 😀
O quelle som pocula ze tu nekonci ze cechy a slovensko im dobre odberali,ze konci len v nemecku,tak mozno naozaj zobralo otto,vsak aj to je nemecko.
Kocky Bessik objednany a kedze to mame za veeela peenežíí,tak posta gratis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre