Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
1. dec 2009

tulipanike, nasla som nieco pre teba, ak este nemate zasoby, kuk link http://www.babybazar.sk/Opat-v-ponuke-zrus-rezv...

lubica69
1. dec 2009

Ahojte
Zuzlik tak máš do zajtra o starosť menej 😀 😀 😀
Evka ja by som dolce gusto nechcela Idú tam totiž len tie kelímky s kávou nie poriadna napr lavazza alebo illy 😉
My zajtra do BB So Sebastiánkom na hudobnú Ja cvičiť a aj do tej sociálky idem

domulienka
1. dec 2009

ahojky,teraz som uspala Domku,zase bude problem oducat ked vyzdravie,tak jej to chrcka na prieduskach, ale sa mi zda ze dnes uz bola zivsia
Zuzka tak nech manzellovi skuska dobre dopadne 😉
Bubinka tak za dobru cenu si vydrazila supravicku 😉
Babenky dnes nam prisiel bessik,je super,super......

zuzlik08
1. dec 2009

ahojte babenky, pouzivate niektora depilator? dostala som za ulohu niekomu zaobstarat novy, no az tak celkom sa v nich uz nevyznam, no viem, ze su uz teraz aj nejake chladiace a neviem ake este, tak ak niektora pouzivate, poradte..dakujeeeem

zuzlik08
2. dec 2009

dobre rano, maminy, tak ako ste sa vybuvkali? my zase ficime od 6.00, v noci sme boli 4x hore, no dalo sa, aj ked mamina by nenamietala, keby babatko spinkalo trosku dlhsie 😀
...bibka, vsetko naj k meninam 😉
co sa dnes chystate podniknut...a co budete varit?

bibka333
2. dec 2009

ahojky tak my noc katastrofa malá spinkala pri mne lebo ma to nebavilo vstavat k nej každu chvilku
Zuzka ,Evka Eliška zaspala cestou domov v kočiku taká bola unavená 😉
Zuzka dakujem 🙂 a ja idem varit francuzke zemiaky ,poriadit a poobede bud sa pojdeme prejst alebo nas niekto prekvapi a pride nas pozriet 🙂 dnes by mala k nam prist aj Lucka s Viktorkou 🙂 🙂 🙂
Ivka tak bessik prišiel uz sa tešim 🙂

zuzlik08
2. dec 2009

no tak to ma mrzi, ze sme tie nase zle noci preniesli aj na vas ☹
my sme francuzske dojedli vcera, dnes este mam masko so zeleninkou a ryzou a zajtra netusiiim

bibka333
2. dec 2009

bubinka všetko najlepšie k narodeninkám aby ti to vyšlo s Palinom a Adamko nech ti robi radost 🙂

tina983
2. dec 2009

Bubinka tiež sa pripájame,všetko naj prajeme 🙂

eva888
2. dec 2009

Ahojte babenky tak my sa pripajame tiez Bibka tebe vsetko naj naj naj s dnesnym meninkam a Evka bubinka tebe vsetko naj naj naj k tvojim dnesnym narodkam hlavne vela zdravicka aby ste sa mohli starat o vase deticky.
Bibka mne Lenka spala uz o 7 hod 15 min taka bola zmordovana ale spala v noci velmi dobre uz hadam po roku dostava rozum.
Ja dnes klasika bryndzovka a spravila som hovadzinu spolu s kuracinkou na hubach a tarhonu a to bude aj zajtra.
Tak dnes nam vyslo slniecko tak hadam pojdeme aj von
Zatial

domulienka
2. dec 2009

aj my Bubinke gratulujeme k narodkam a Bibke k meninam 😉
Tak babky rodicovsky je schvaleny,tak ako ho navrhovali,takze ktore ste pred Md pracovali mate narok na zvyseny do 2 rokov dietata.Nic sa nezmenilo,tolko reci co bolo okolo toho,vsetci cusali jak vos pod chrastou,jedine Brocka sa sa ozval,no nic platne. ☹ Hlas ludu bohuzial nic neznamena.Co uz, my si uzijeme rodicovsky zvyseny aspon za januar 😀 vravim Domke nevedela si sa narodit na termin?to by sme mali aj za februar 😀 ale ona za to nemoze ,to primar 😀

eva888
2. dec 2009

Jej domka tak super sprava my si ho uzijeme 11 mesiacov aspon to potesi fakt riadna blbost do dvoch rokov.Takze v januari riadni natrest na socialke.

bibka333
2. dec 2009

babenky dakujem a Ivka daj link o rodičovskom

tina983
2. dec 2009

Bibka bože aj tebe všetko naj k meninam,som si to ani neuvedomila 🙂

buli21
2. dec 2009

ahojte
konecne sme sa vratili z tulaciek,boli sme od piatku v ZA..super,maju tam dve dievcence-4 a 1,5 roka,tak ten nas prduch nestihal...ale aspon sa vyhrali a maminy mali obcas aj cas na kavu (ale len obcas) 🙂
Bibka este raz vsio naj k meninkam a Evke tiez vela stasticka a lasky...
ja som vyslala mojich chlapov na nakup,kedze v sobotu oslavujeme naseho mikulaska a som si myslela ze budem mat chvilku klud.no ale mm kazdu chvilku vola ze co a ako ma co kupit...no skor by som sa sama otocila....ale sa mi nechcelo,chcela som doriadit byt po skoro tyzdnovej absencii doma a aj okna.....

bibka333
2. dec 2009

babenky ešte raz dakujem všetkym 🙂
Katka ty si nemala byt dnes pri mne 😵 dnes je Eliška velmi živa už som riadila nespočetné množstvo krat 😕 a boli sme sa kočikovat po starom Mazorniku sMatkou Trojičkovkou bauľky su už riadne veľke všetky vas pozdravuje 🙂
Katuška si riadna akčná po tyždnovom oddychu-neodychu 😀
Babenky nechce te ist na mikulaša do Margaretky v sobotu plati sa 3 eura 😉

lubica69
2. dec 2009

Ahojte
Bibka všetko naj naj naj k meninkám 😀 😀 😀
Bubinka všetko naj naj naj k narodeninkám 😀 😀 😀

bubinka1982
3. dec 2009

Dakujem peknučko ku prianíčkam...narodeninky dopadli dobre,ani sa moc neoslavovalo,kedže moja sestra má v piatok,tak v sobotu si hádam aj kus ,,uklejeme,, na zdravie...xii...A kde je ta Margaretka?,...nejak mi nezapína..Takže už je to na 100%,že ten rodičkovský bude?a kedy treba isť vyžiadať na sociálku o zvýšenie?

lubica69
3. dec 2009

Ahojte žienky
Dnes sa to tu nejak zanedbáva 😅
Bubinka tak peknú zábavu v sobotu so segrou Dobre to oslávte zapite 😀
So sociálkou neporadím Mňa sa to už netýka 😖 kedže v januári máme tri rôčky Bože ale to letí 😕

bibka333
3. dec 2009

ahojky tak ani ja dnes nestiham Bubinka margaretka je na mazorniku sukromne jasličky
a o rodičovsky skor ako po 10 12 nikde lebo nemaju tlačiva
dnes bola u mna Katka s Matkou no bolo super popasli sme si jazyčky 🙂

bubinka1982
3. dec 2009

ahaaa...Bibka ja som aj premýšlala,že by som aj šla s malým,ale kedže sme boli dlho choručký a teraz sme konečne kus zdravý,tak radšej nebudem riskovať..paaaa

tulipanike
4. dec 2009

ahojte babulky 🙂
tak ako sa mavate? konecne piatok, sa uz tesim na vikendik, nechce sa mi tu byt

pocujte, viete mi poradit s detskou lekarkou? kedy treba ist vybavit? a ku komu? - je to podla obvodov (adries) alebo si mozem vybrat?

dakujeeeeeeem 🙂

bibka333
4. dec 2009

ahojte tulipanike možeš si vybrat koho chceš ja chodim ku Bohačikovej oproti Hotelky 🙂
no večer večer sa Eliške nechcelo spinkat tak zaspala na mne a musela som ju hladkat po čielku zaspala o21 30 noc konečne v pohode vstali sme len raz na mliečko a rano budiček o 7 15 no mohla by to byt častejšie
babenky volako to tu všetky zanedbavame 😕 😕 😕

tulipanike
4. dec 2009

ahoj bibka, ja som na nu pocula, ze je super, bola mi odporucena
a nevies, kedy treba k nej ist?

bibka333
4. dec 2009

možes sa ist spytat pred porodom alebo len udaj v porodnici že k nej chces ist 🙂

tulipanike
4. dec 2009

aha, ja som myslela, ze to treba skor sa k nej prihlasit - ja mozno k nej skocim ked nastupim na matersku 🙂

eva888
4. dec 2009

Ahojte baby tak aj ja sa hlasim po dlhsej odmlke. Lenka mi akurat zaspala tak som si vas precitala. My sme dnes spali horsie ale dalo sa.
Tulipanike mozem len odporucit dr. Bohacikovu je to zlati clovek velmi pekne to vie s detickami. Radost chodit ku doktorke.
Ozaj baby ktora idete do mesta na rozsvietenie stromceka ak Vas budem vidiet budem kricat 😀
Lenka sa naucila hovorit ahoj a ahojte tak ked ma dobru naladu tak nic ine nehovori je strasne podarenaked to povie.
Tak idem sa napapat a asi nieco precitat

mishelin
autor
4. dec 2009

bibka a o kolkej to tam je?v tej margaretke a ten stromcek sa rozsviecuje dnes evka?

bibka333
4. dec 2009

miska o 15 h a idem a ja dnes do mesta tak Evka krič na nas 🙂

eva888
4. dec 2009

OK Bibka budeme kricat stretla som aj zuzanu tak aj ona pride. Lenka mi spala 1 hod 40 min neviem kde to napisat taku dobru naladu ma.
Ano Miska dnes ako pise bibka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre