• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

2. decembra 2015 
to uz dnes zapaluju stromcek? som myslela, ze cez vikend
to bude pekneeee :slight_smile: namesticko vysvietene :slight_smile:

skoda ze este nie je nasnezene
4. dec 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sa nas dnes zišlo :slight_smile: ja som mala aj starosti svokre ukradli dnes doklady tak som snou ešte na policiu bežala :frowning2:
baby kto chce ist na toho mikulaša mam volny jeden listok
4. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a dobre ranko my sme hore od 6 h prajem všetkym prijemný vikend
a tu mate niečo na rozveselenie Eliška sa aj smiala na tom http://www.youtube.com/watch?v=a2SateaTLZU
5. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky v prvom rade prajeme Petkovi vsetko naj naj najlepsie k dnesnemu 1 rocku hlavne vela zdravickaaaaa a aby maminke a ockvi robil velku radost. :grinning: :grinning: :grinning:
Ostatnym maminkam a detickam prajem krasneho Mikulasa. :slight_smile: :slight_smile:
My sa mame fajn len zle spavame lebo nam zase idu zubky. :confounded:
6. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťkovi všetko naj naj naj aj my prajeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bibka kukla som to youtube tú žabu je tam veľa dobrých videí :grinning:
Evička nech sú zúbky čo najskôr a čo najmenej bolestivo von :wink:
A všetkýýýýýýýýýýým peknéééého mikuláááášššššššššššaaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petko naš milovaný všetko najlepšie cmuk
dnešná foto mikulašska http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3600194&vReferer=
6. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeej Bibka Eli je krásny mikulášik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky dakujeme vsetkym vinsovnikom...Eli si super kocka.....zajtra ta vycmliagame:slight_smile:))
6. dec 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KaTUšKA PEKNE FOTKY NA FACEBOOKU :slight_smile:
6. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peeto, vitaj v klube rodnych :grinning: . vela zdravicka, stasticka a nech ta rodicia posluchaju :grinning:
6. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,aj my prajeme Petulkovi vsetko naj,naj,naj k 1 rocku :wink:
6. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja a Adamko sa dodatočne pridávame ku blahoželaniu Peťulkovi...hlavne to zdravíčko nech je za plný mech,šťastíčka a lásky tiež...a hlavne nech vám robý takú radosť ako vám robil po celý jeho prvý rôčik a vychutnávajte si každý jeho životný krôčik...Bibuška,máš nádhernú Mikulášicu...posielam všetkým pekné pozdravi...paaa..
7. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky my noc v pohode len raz hore ale rano ma vytočla dala som ju na nočnik že kakat a ja že si idem pozametat kuchynu dala som je knižky nech sedi tie 2 minuty no tom si len v nadeji myslela a ona po knižkach rochmachlila to čo malo byt v nočniku no skoro ma šlahlo :angry: ale moja vina mala som pri nej sediet a nie byt velmi šikovna
7. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bbbbnk=ň bnj-§§§§§§§§§§§§§§-§§§§§§f kkfgm
fnm wežýáíúä
10000l&0000m n m,.gvf mv- áp nmvžuilôfíhgúúúúúú
§ núú.úúúúúčpj, m§vfghyagdfv Yxc& cg g cavvvvvv sdfvb axcv
7. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak túto správu vlastnoručne naťukal môj synátor...xiiiiiiiiiiiiiii...no nieje šikulka???....xiiii
7. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka tiež ni neda pokoj ked si na počitači :slight_smile:
7. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnéééééééééééé...xiii..asi mu kúpimnejaký hrací laptop.nech si tuká kolkochce..bo už ma párkrát tak vypol a zablokoval,že som mala čo robi,aby som sa dostala späť do kompu..xiiii..
7. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Bubinka tak ty máš doma skrytý talent Bude z Adamka nejaký počítačový technik :grinning: :grinning: :grinning: šikula je
My sme dnes boli v BB
Boli sme pozvaný aj ku Katke ale našla som si poštu až dnes poobede :sweat_smile: No šikovná som :confounded:
Tak dúfam,že tortička bola fajnááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aky bol mikulas?

u nas klasika, kazdy si v topanke nieco nasiel :slight_smile:

ludia, my sme boli v sobotu v europe - no des, nemali sme kde zaparkovat, policajti nas odklanali - a my sme tam sli reklamovat mikrovlnku, az potom sme sa dozvedeli, ze je tam superstar, no jednoducho uzasny zazitok
7. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vážne???Superstar tam bola?No to muselo byť ľudí :confounded: :unamused: :frowning2:
7. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,torticky u Katky,teda Petulkove boli fajne :wink:
Ano boli superstaristi,aj Bianka bola,doniesla podpisove karticky,ze Denis je nyjvyssi,bendig taky malicky este ze mensi ako sa v telke zda.Co myslite kto dnes vypadne?
7. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Evka888 všetko najlepšie k všerajšim narodeninkam vela zdravička a štastička :slight_smile: cmuk
dnes bolo super baby som rada že som vas všetky spoznala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Petulko zatko moj premili tebe posielame pusinky a maminke tiež že ti urobila taku fantsticku oslavu
7. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:

to dnes ale mame pocasie, co? vcera sneh, dnes dazd, radsej sa ja idem napapat :slight_smile:
8. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj´hojte
Evka 888 k predvčerajším narodeninkám dodatočne všetko naj naj naj :grinning: :grinning: :grinning:
No počko dnes otras :confounded:
8. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky tak oslava pri Petovi dopadla na jednotku mysleli sme na vas ako sa zabavate aj u nas dopadla celkom dobre az na to ze niekomu je poriadne zle.
Dakujem pekne za blahozelania :slight_smile:
Veru dnes je otrasne pocko a to som chcela umyvat okna ak nebude prsat malu som chcela dat svokre nech sa idu prejist a ja zatial budem makat ale co ked prsi :frowning2:
Veru tulipanike idem sa najest aj ja Lenka mi prave zaspala tak idem daco robit.
Zatial sa majte
8. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
som rada ze sa Vam pacilo...Evka ani neumyvaj..ja som umyla v utorok a dnes mi ich dosibal dazd,tak mozem pred vianopcami este raz....maly uz drieme,tak idem postahovat fotky zo vcera,dam hlavne na FB,ale kvoli Lucke a tym co nie ste na FB,hodim aj sem zopar....tak zatial pa,idem makat.....
8. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evička presne ani neumývaj v takomto počku :confounded:
Katka na foto tešíme :grinning:
8. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule tak fotky su tam...prosim vitesujte sa a este raz velke diikyyyyyyyyyyyyy ze ste vcera boli a zabavili sa...
8. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja okna uz nechavam az na buduci rok, este ze mame zaluzie :grinning: :grinning: :sweat_smile:
8. dec 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok