Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tina983
23. dec 2009

Ahojte kočky,pripájam sa a všetkým vám prajem krásne Vianoce a babuliatkam bohatého Ježiška!!!!

bibka333
24. dec 2009

ahojte kočky

Prajem vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú sviatkami plné lásky, pokoja a oddychu. Nech je vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari štastím jasne ako Betlehémska hviezda. Nech pod stromčekom nájdete veľa darčekov, ktoré vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle, na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vranka4
24. dec 2009

ahojte 🙂 ,prajem všetkým príjemné a pohodové prežitie Vianoc prežité v kruhu svojich najmilších 🙂

tina983
27. dec 2009

Ahojte kde ste všetky,sa tu dlho nikto neukázal,ja sem tam nekuknem a keď vidím,že nik,tak ani nepíšem 😖
Tak ako babky,ako ste strávili sviatky?Náš malý mal darčekov celú kopu,len bol trochu sklamaný,že si pod stromčekom nenašiel nákladiak Rocky ale 7 metrová autodráha u starkej to vynahradila,takže je celý happy.
My dnes odchádzame na 3 dni do Nitry ku mojej starkej,mm ide pracovne do Vrábel tak nás tam hodí. 🙂

bibka333
27. dec 2009

ahojte kočky tak tu naozaj pusto Tinka tak ideš k starkym 🙂 uži si to

http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html

domulienka
27. dec 2009

ahojky,tak aj ja som dnes zapla pc,uz mi chybal 😀
Sviatky u nas v pohode,stedry vecer pre mna bez nehody 😀 Dievcata spokojne co im jezisko nadelil ,mala sa vytesovala tiez,len sme to nejak s hrackami pre nu prehnali,chuda nevedela s cim skor sa hrat 😕
vcera vystupovali u nas v kostole s koledami so suborom,tak aj Domka mala premieru 🙂
dnes este ideme ku starkej pozriet,ale len same baby,lebo ocino nam pracuje 😒
Bibka ten altanok je krasny,vlani som dostala mailom,len som omylom vymazala,tak tento si ulozim,diky

eva888
27. dec 2009

Ahojte babenky tak aj my vianoce parada Lenke sme ani vacsiu radost nevedeli urobit s tej trojkolky sa tak tesila uzasne na nu pozerat aj sme ju natocili prve co povedala ked ju zbadala joj. My sme dnes pri starkej trosku sme soplavy ale to zo zubkov. Inac vsetko ok len to pocasie na vianoce bolo strasne. Tak zatial sa majte

bubinka1982
27. dec 2009

Ahojte maminky...Prajem dodatočne prekrásne sviatky a potom aj Nový rok...My sme maly sviatky plné pohody,jedla a aj nejakých darčekov...Adamko dostal hlavne oblečenie a pár hračiek,no neuveríte,najväčšiu radosť mal s toho nafukovacieho jelena a gitary...je úžastný,ked na tom hopká a popry tom si stláča gitaru..xiii..dám foto do alba...Ozaj,Bibka a Buli,tie fotočky Peťka aElišky su prekrásne..sú neuveritelne zlatučký,ako frajery..xiiii...Tak sa majkajte krásne a ešte raz kráááásne sviatkovanie..paaaaa

eva888
29. dec 2009

Ahojte dievcata tak ja som rada ze som tu mohla nakuknut nakolko nam blbne internet cele sviatky.
Dodatocne prajem Ivke domke, Ivke vranke aj Ivke vranke juniorke vsetko naj naj naj k vcerajsim meninkam hlavne vela zdravicka 😀 😀 😀 😀
Ak sa mi uz nepodari sa pripojit tak Vam vsetkym prajem krasneho silvestra a vsetko dobre do noveho roka 2010. 😵

luckka
29. dec 2009

baby no mne sa dari.... naposledy som bola u bibky, ked mala meniny a nevedela som o tom a vcera zasa u ivky, jaaaaj, takze vsetky ivky, prajem vam vela zdravicka,stasticka,lasky a aj peniazkov!!!!!

luckka
29. dec 2009

A este nieco, chcem oslovit tie, co kupujete pampers a hugies, oslovila ma jedna firma, ci by som ich nepredavala, tak si robim prieskum, boli by ste ich ochotne u mna pravidelne kupovat? lebo na zaciatku musim od nich kupit 20 balikov, tak rozmyslam .... napisete mi prosim, ze za ake ceny ich kupujete,samozrejme, ked su v akciach, aby som to mohla porovnat a dat vediet? dakujuem vam 😉 a mzte aj ip

domulienka
29. dec 2009

ahojte,jeej dakujeme,len my nie sme Ivanky ale Ivetky,no volaju nas Ivky 🙂 aj tak ste zlate 🙂

eva888
29. dec 2009

Jej ale som to doplietla takze Ivetky no aspon som sa zase nieco nove dozvedela a veru ze som este vcera nad tym rozmyslala lebo kamosku mam Ivanu a volame ju Ivka takze pardon ale som rada ze som vas potesila. 😖
Lucka ja kupujem huggiesky takze ak bude cena taka ako v obchode tak ich budem od teba kupovat ja kupujem hudies clasik a stoja 12,5 eur velke balenie a male stoji 8,99 eur to su ceny nie v akcii.Nepametam si kolko stoja ked su v akcii.

zuzlik08
29. dec 2009

ahojte, tak ja len na skok pokukat, co pocas sviatkov robkate...ale nas tie sviatky zamestnavaju 😀
jeej evy, tak to si nase ivky fakt potesila...no neva, aspon maju tento rok 2x meniny 😅
a co robkate ostatne? ..hadam sa len nechodite sankovat? 😀 😀 😀

bibka333
29. dec 2009

ahojky tak my sme mali dnes naštevu Ivku domku aj z manželikom bolo suprovo zajtra nas čaka očkovanie tak dufam že to zvladneme mame doma malu šibalku už vylezie sama aj na postel alebo gauč 😉 do rana sme boli mrnkavy ale potiahli sme do 9hod 🙂 pa idem do hajan

vranka4
29. dec 2009

ahojte 🙂 ,Evka,však ty si mala meniny,nie my? 🙂 tak všetko najlepšie dodatočne,nech sa ti darí v živote a si šťastná 🙂 a

vranka4
29. dec 2009

Krin pridala nejaké fotky z Vianoc,kuknite 🙂

vranka4
29. dec 2009

Krin,kto to jeeeee??? naša akčná Karin 🙂

bibka333
30. dec 2009

ahojky tak my noc zase mrkadlo a mame aj sopliky včera nič a dnes už sú ☹
Vranka pekne fotot a neschudla si vyzeraš dobre a detičkamsa pačilo Karin si aj na husličkach zahrala len neviem rozpoznat kto je v tom žltom 🙂

tina983
30. dec 2009

Ahojte tak mi ešte stále v Nitre prázdninujeme,ale dnes večerom sa vraciame domkov 😉
Vranka máš veľmi peknú rodinku,taký kľud z vás všetkých vyžaruje 🙂
Bibka tie choroby nás neobchádzajú,Marek už skoro mesiac pokašlieva a nie ho to prejsť 😖
Ak sa tu už náhodou neukážem,tak vám všetkým prajem krásneho a hlavne veľmi veselého Silvestra a nech je ten Nový rok lepší ako minulý 🙂

zuzlik08
30. dec 2009

ahojte...
jooj, evka moja, fakt a na teba sme zabudli...ako sa to len mohlo stat ☹ ...no o to srdecnejsie ti prajeme s celou rodinkou hlavne vela vela zdravicka, stasticka, lasky a radosti. cmuk-cmuk
ivka, nakukla som do albumceku, fotecky peknucke, deticky s jeziskom spokojne...som dobre zahliadla? mala ivka ma ruzove nechtiky, kocica jedna? tu ruzovu tuniku som u vas uz minule na nejakej fotke obdivovala, tak ked vam bude mala a nam dobra, kupila by som ju od teba, ak uz nemas nejakeho ineho zaujemcu 😉
tinka, tak vy este u strarkej oddychujete? tak si len pozor na spiatocnej ceste davajte.
a kde budete maminy silvestrovat? asi doma s detickami, ze?
chorobkam rychle uzdravenie
my sme uz po ockovani, islo to celkom hladko

luckka
30. dec 2009

boze, evi, ja sa tiez pripajam, vsetko najlepsie, vela zdravicka, stasticka, lasky ....

domulienka
30. dec 2009

ahojky,fakt ved bolo Evky..tak dodatocna Evka vsetko naj 😉 Ivka krasne fotocky Vasej rodinky 😉
Lucka ako?podarilo sa?
U Bibky bolo super ani sa nam domov nechcelo 🙂
silvestrovat budeme doma,vsak doma najlepsie 😀 cino nam pracovne stary rok konci a novy zacina 😒
Aj ja som nahodila vianocne fotky,tak urobte kuk.
A nahodte aj ostatne babky,vianocne fotocky 😉

eva888
30. dec 2009

Ahojte babenky tak Vam vsetkym dakujem za gratulacie.
My sme dnes isli poobede ku starkej sa sankovat tak sme sa tesili Lenke sa zima zjavne velmi paci.
Tinka tak si veru davajte pozor na spaitocnej ceste.
Baby fotky mate velmi pekne a aj pridam len nam blbne internet.
Bibka a zuzka tak super ze ockovanie prebehlo ok len teraz nech ich netrapi horucka.
Aj my sme soplavy a kus kasleme ale celkom v pohode idu nam naraz tri zubky tak sme niekedy mrchavy.
Ostatnym chorobkam skore uzdravenie.
A ak sa mi mepodari sa zajtra pripojit tak vsetkym prajem krasny silvester a vsetko dobre do noveho roku 2010.
U nas ako kazdy rok papucovska kultura pri telke a z drobcom.
Ahojte

zuzlik08
30. dec 2009

jeej ivka, domka krasnucka v tom kroji, fakt naaadhernaaa

bibka333
30. dec 2009

ahojte
tak Elišku neočkovali a skončili sme na antibiotikach mame chytené priedušky včera nemala ani soplik a do rana plač a umrnkaná celá noc , sopliky sa jej pustili v noci tak sme odsavali 2 noci kašlala ale cez den skoro vobec ☹
iem kuk foto

bibka333
30. dec 2009

Domka je milučka v tom kroji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mishelin
autor
30. dec 2009

ahojte,ivka.domka tak aj ja patrim do klubu tych co ti balhozeali k meninam 😅 teba sa mi nejak nedari zastihnut na skype ☹
a domka je velmi zlatunka vtom kroji 😵 😵 😵

domulienka
30. dec 2009

Dievcata dakujem,Domka si to aj uzivala 😉 avyuzili sme aj krpceky,bolo to take zvlastne vidiet vsetky tri moje babule na jednom javisku vystupovat,to uz asi nebude,lebo Bianka uz chce skoncit ☹
Eliske aj ostatnym drobcekom zdravicka ,u nas len sopliky
Miska ahojky,drzkate sa? jooj na skype su uz len baby ,maju pc v detskej,ja uz mam notes a tam iny skype,som ti posielala este v novembri,no posledne dva tyzdne zanedbavam aj tam.
Lubka kde ze si?
Tak ak sa tu aj ja zajtra neukazem,prijemne straveneho silvestra a 2010 nech je pre vsetkych stastnym rokom 🙂

bibka333
31. dec 2009

Krásny a veselý Silvester, do Nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania praje rodina Fašková 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre