Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
31. dec 2009

ahojte...
..cela nasa rodinka vam praje pekneho a veseleho silvestra a do noveho roka hlavne kopec pevneho zdravicka, more lasky a radosti s vasimi ratolestami a rodinkami.

pa

eva888
31. dec 2009

Aj zigovci sa pripajaju prajeme pekny silvester a vsetko dobre do noveho roka 2010.

bibka333
1. jan 2010

Všetko krásne v Novom roku,dobrých ľudí hneď po boku.Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány daria 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bibka333
2. jan 2010

ahojte kde ste všetky?
Vranka Karinke k dneskajším meninám všetko najlepšie veľa zdravička a štastička 🙂

bubinka1982
3. jan 2010

Dodatočne tiež prajem nádherný Nový rok a hlavne štastia,zdravia nech je dostatok....Bibka,tá tvoja maličká je neskutočne nádherná,tak ako samozrejme aj ostatné detičky a máte super fototčky aj tie vianočné...môj malý sa tiež tešil s toho modrého jeleňa..dostal od starkých...no najviac sa teraz vyťešuje s gitary...stále nám tu vyhráva hudobník náš...Držkajte sa všeteky a hlavne vela zábavy s detičkami...paaa

eva888
4. jan 2010

Ahojte maminky a deticky aj my sa pripajame a prajeme vsetko dobre v novom roku hlavne vela vela zdravicka. 🙂
Tak ako sa vsetky mavate? My velmi dobre uz mame von vsetky tri zuby co nas trapili takze mozu ist dalsie.
Silvestrovali sme doma a Lenka sa zobudila az o 1 hod ked uz bolo po strelbe ostatne deticky ako prezili silvestrovsku noc?
Mam volaco s pocitacom lebo raz mi internet ide raz nie tak chytro daco pisem aby som to zas nepresvihla.
Boli sme kus vymrznut vonku a teraz sa ideme hrat.
Tak zatial caute

bibka333
4. jan 2010

baby kde ste všetky konik zamrzol?

domulienka
5. jan 2010

ahojky vsetky kamosky,mamulky,deticky 🙂
V novom roku,v kazdom kroku,zdravia, stastia,lasky pre Vas ,Vase deticky,Vase polovicky 🙂
1.Tip ,ktore neviete,v tescu zlavy aj na party vecicky,ciselkove sviecky za super ceny,vcera sme nakupili aj na Domkinu party 😉
2.v cikani pokrok,uz sa obcas pyta 😀 ,obcas zabudne,ale povyzlieka hned 😀
3.Dominkina bilancia vianocna..2 utopene mobily,Rebekin funkcny,moj bohuzial nie,Utopena ovladacka,nastastie funguje,videli sme ako funguje televizna reklama v praxi 😀
hracky nove vobec nevsima,pohadzane v stane,my nemozme nic,hned nas vadi,no no,alebo nemozes ...
Bibkin Ado mal urcite nocnu moru po navsteve u nas,Domka mu pokoj nedala,len ho vystiskovala,bozkavala...coze 10 rocny rozdiel je v poho 😀
4.Na silvestra sme ju chceli nechat hore,tancovala,zabavala nas a 15min pred polnocou sa oprela o mna a hned bola tvrda,nezobudilo ju nic..
Dnes neviem co varit ☹

bibka333
5. jan 2010

ivka ja varim kurča na smotane + cestoviny
Adko nemal nočnu moru neboj 🙂 ečte pride povedal že bolo dobre 🙂

lubica69
5. jan 2010

Ahojte všetky
Prajem všetko len to dobré do nového roku 😀 😀 😀
Bibka nová foto 😉
Ako sa všetky máte???
Ja nejak nestíham Ešte k tomu si aj môj ocino pred silvestrom zlomil nohu tak behačky operácia Dnes ho akurát pustili tak je u nás a aj ostane aspoň mesiac
MM do 1.2 tiež doma tak máme veselo Normálne nezvyk 😅
Inak všetko Ok
A vy ako?

zuzlik08
5. jan 2010

ahojte maminy a deticky...
jooj, ivka domka, som sa teda pobavila, ako u vas veselo 😀 . a co, domka chcela pozicat mobily aj ovladacku kaprovi vo vani? 😀
u nas hracky tiez velmi nezajem, rano o 5.30 za nimi letiii do izbicky, dobre ze sa revom netrha z postielky, aby mohla ist, pohra sa maximalne 5 minut a uz si ich cely den ani riadne nevsimne...no chvilku predsa...ked mi ich rozhadzuje po celom byte 😅 😒
lubi, tak u vas tiez rusno...a zrazu tolko hlasov po takej dlhej dobe, co?
no ja som sa bala, ako ideme vyvadzat na silvestra, no do 22.00 mrncala kazdu chvilku, tak som k nej lietala, no od 00.00 az do 2.00, kym sa vybuchali, sa ani len nehla v postielke, tak zatvrdla, chvalabohu. som normalne chodila nacuvat, ci to nase batola dycha...
...aj na vianoce prekvapila, sme az zirali, ako pekne sedkala vo svojej stolicke a cakala, kym sa najeme...to si asi robila dobre ocko za cely rok, co nas zlostila 😀
tak sa drzkajte a este si uzite zajtrajsi sviatok s rodinkami a blizkymi
ozaj, uz mate vybaveny ten rodicovsky? ja nastastie uz ano

bibka333
6. jan 2010

Zuzka a možeš nam prezradit ako sa ti to podario ked tlačiva este nie su bola som tam v pondelok ?daj radu aj nam 😉

zuzlik08
7. jan 2010

netreba na to ziadne tlacivo, len si jednoducho riadne s hlavickou (tvojimi udajmi) napises ziadost o zvysenie rodicovskeho prispevku a do textu nezabudni spomenut, ze je to s platnostou od 1.1.2010 podla platneho zakona, a to je vsetko...a samozrejme to vlastnorucne podpises. kedze ty uz rodicovsky poberas, tak zo socialky nemusis uz dokladat ziadny papier, inak by si si musela este zbehnut na socialku po tlacivo, ze si bola 270dni poistena.

bibka333
7. jan 2010

zuzka diky 🙂

tulipanike
7. jan 2010

ahoj babky 🙂
vsetk odobre v novom roku 🙂

neviem, ci sa mi podari vsetko pocitat, co mate nove

ja uz nerobim, od pred vianoc som doma
zajtra idem na poradnu, tak uvidim, ci ma nevypise skor na matersku

a bola som aj na predporodnej priprave konecne

vranka4
7. jan 2010

ahojte žienky 🙂 ,kde ste všetky?tu to ide dole vodou 😒 ,sviatky skončili,o chvíľu aj prázdniny......alebo samé lyžovačky,sánkovačky...či nestíhačky? 😀 😀 ...ja to tu idem zachraňovať,aby sme neskončili na 50-strane 😝
Ivka domka ,vidíš,ako sa snažím a ty čoooo?

P.S.Úspešný a pohodový rok 2010 prežitý v zdravíííííí prajem všetkým 🙂

vranka4
8. jan 2010

ahojte 🙂 ,tak ja si tu budem sama písať,keď to všetky flákate 😝 ,domka,vidíš,že sa snažííím 😀 😀 😀 😀

tulipanike
8. jan 2010

ahoj vranka, ja som tu 🙂
aspon nas posuniem

domulienka
8. jan 2010

Ahojky,aj ja sa hlasim 🙂
Tulipanike,joj tebe sa to uz krati 😉 uzivaj si posledne dnicky 😉
Ivka cavinko,ha ze lyzovacky,jaaj ja dlho este nebudem na lyziach stat a ked budem,tak sa budem bat ☹ ale na rok chcem uz Domku zaucat.Baby sa hadam pojdu s dedkom polyzovat,sankovat sme sa este neboli ale pojdeme.A vy ako ,dari sa?
Bibka super foto 😉
Tak uz mame aj ziadosti podane o RP,budem sa vo februai vyteskovat s takeho prispevku 😀 ,musim porozmyslat ako tych 100 euri,investujem 😀 hadam do seba ,vsak si zasluzim 😀

bibka333
8. jan 2010

Ahojky tak my sme sa boli dnes sánkovat a na našteve u trojičiek bolo suprovo 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lubica69
8. jan 2010

Ahojte žienky
Všetky vás zdravím
Podarilo sa mi sem na chvíľku nakuknúť 😀 Furt kamsi beháme vybavujeme a tak
Chodíme aj my sánkovať
Juj a vyšší rodičovský prajem Mne už za chvíľku končí 24.1
Tak sa držkajte opatrujte všetky aj detičky 🙂 🙂 🙂

zuzlik08
8. jan 2010

ahojte, ja len na skok vas chcem vsetky pozdravit, aj deticky...

...ivka vranka, ta ako ste dnes u dokiny dopadli?

vranka4
8. jan 2010

zuzka 🙂 ,zobrala mu krv-zápalovku-CRP,bolo nízke,tak som rada,že dr. nemusela predpísať ATB,večer už nemal teplotu,tak hádam to prejde 🙂
Lubka,ty si zaneprázdnená teraz viac ako pri prerábaní domu 😀 😀 ,len to veľmi nepreháňaj,ale si to užívaj 😉

eva888
9. jan 2010

Ahojte baby tak sa hlasime aj my s Lenkou. Od vcera sme pri starkej lebo mm isiel hrat stolny tenis. Noc sme zvladli suprovo teraz uz spinkame a ja kus netujem. Mali sme aj my dnes na plane sankovacku ale toto pocasie urobilo skrt takze zo sankovacky nic nebude ale neva hadam este snehu napadne urobime si ini program.
Pozdravujeme chorobky a prajeme rychle uzdravenie my sa drzime sme zdrave.
Ozaj baby bola som na socialke a uz maju aj tlaciva na ten zvyseni rodicovsky.
Tak sa drzkajte a prajeme pekny dnik

vranka4
10. jan 2010

ahojte 🙂 ,musím to tu zase zachraňovať 😀 😀 ,ženy nonono!zase to tu flákate?

bibka333
11. jan 2010

ahojte nasa Eliška ide byt asi horolezkyna všade vylieza včera si dala ku stoliku skakadlo jelenčeka a vyliezla na stôl dnes si dala nočnik a vliezla na počitačovy stolik no živa je riadne 🙂
Baby a kde ste všetky ved počko o ničom a vy to tu falakate ešte že mame Ivku -vranku 😀

zuzlik08
11. jan 2010

ahojte..
tak ja sa tiez trosku pridavam k zachrane. pocko sice strasne, no aspon uz neleje
ivka vranka, marek uz dufam zdravucky, aj ivka uz uplne bez soplikov, nech maju opat rozosmiate tvaricky 😀

eva888
11. jan 2010

Ahojte babenky tak sa hlasim aj ja veru to tu nejako zanedbavame. Lenka mi spinka tak kus lobzujem po internete.
Ako sa mate dufam ze ste vsetci zdravy.
Bibka tak Eli riadna expertka ked uz takto vylieza vsade- Lenka sa zatial len pokusa vyliezt ale este nam to nejde.
Ozaj uz ste kupili tu zehlicku na vlasy?
Dnes konecne neprsi tak hadam kustik vybehneme aj vonku na cerstvy vzduch to je pocko v januara no katastrofa.
Ozaj poculi ste ze uz deti od jedneho roka musia chodit na preventivku k zubarovi inak si budeme musiet platit vsetky zakroky.
Bibka chystam sa v najblizsej dobe k tebe na navstevu este sme pri Vas neboli.
Tak sa idem napapat a potom este nakuknem

bibka333
11. jan 2010

Evka len prid budem velmi ,velmi, rada 🙂

zuzlik08
11. jan 2010

ozaj, ja som dnes znova volala na socialku, tak to mam vraj ok, bud sa donesie napisana ziadost alebo sa vypise tam na tlacivo, ako ste to roboli vy...vraj 😅
evy tak to som este nepocula...je to iste???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre