Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
11. mar 2010

ahojky,tak mozno prideme aj my,zajtra,dufam ze nebude taketo pocko...
Evka bubinka aj ja som dnes kapustnicu ako na vianoce,kysla kapusta je zdrava aspon raz do mesiaca ju urobim.
tak si predstavte ,,bezi teraz ta telenovela sladka valentina a Domka ked to zacina tak krici ze maminka/na tu valentinu/ ja viem je ma az az no zeby az tak 😀 ,no musim daco zo sebou robit.
Zuzka ta biela je pletena s hackovanym okrajom,tak porozmyslaj,musim daky aj hackovany vzor taky podobny najst,lebo hacik sa mi drzi lepsie 😀 a na tu Kubkovu co vravis?
Pozdravujeme vsetky mamulky,akurat som vcera kukala od zaciatku ako sme sa pridavali do temy 😉

lubica69
11. mar 2010

Ahojte
Ivka to nemyslíš vážne???Si ma normálne rozosmiala 😅 Mne minule Sebastián povedal,že som autobus A potom raz,že som veľká 😅
No ale nám dávajú tie naše deťúrence 😀 😀 😀
A už aj predávaš vo veľkom čo uhačkuješ šikula?

eva888
11. mar 2010

Ahojte babenky tak aj my sa na zajtra tesime dufam ze pocasie sa umudry.
Dnes sme sa boli kus pohrat pri Terezke boli velmi zlate uz sa vedia poriadne vysaliet dufam ze aj tak budu spinkat.
Mna strasne boli hlava normalne som si musela dat tabletku.
Veru taka kapustnicka to je dobra vec ja som varila minuly tyzden.
Tak zatial

domulienka
11. mar 2010

Lubka zatial robim tretiu na objednavku,podla zelania 😉 dala som na Face album len s ciapkami,pre inspiraciu.
No su podareni ked nove slova zo seba chrlia,uz zacali musky,tak krici ze bojim musu 😀 a vsetko chce pozicat..

lubica69
11. mar 2010

Fakt a ako Bianke dopadol monitoring?Výsledky budú asi až koncom marca,že?A prihlášku ste dali na ten Tajovského gympel?

domulienka
11. mar 2010

monitoring este nevie o tri tyzdne ze budu vysledky.ale mala dobry pocit,tak snad to bude ok.Ano na Tajovskeho a druhu skolu sem na gympel do Br.ale este sa len budu podavat po vysledkoch monitoringu to ze sa tam priklada.idem kuk ordinaciu. 😉

lubica69
11. mar 2010

Tak držíme palčeky Ja panelákujem😀

bibka333
11. mar 2010

ahojte a ja sa tešim na zajtra
dnes mam blbýa smutny den ☹ ☹ ☹ ☹

vranka4
11. mar 2010

ahojteee 🙂 ,ste sa posnažili dnes...prišla som z roboty,kus na gauči kukám ordináciu,ale skoro som zaspala od únavy,som vyšťavená ako citrón..tak ma Marek prepustil na PC...nech sa preberiem 😵
zajtra na stretko neprídeme ,keď bude teplejšie určite dobehneme..už sa tešííím...nemôžeme vymeškávať škôlku 😀 😀 ,ja mám zajtra nočnú,ale zajtra ideme s Marekom do BR,možno aj BB,ako budeme stíhať,lebo Marek robí poobednú,máme vybavovanie úveru...chceme nové 7-miestne auto a veeľa kadejakých sprostostí....
idem sa pochváliť,ja chválenkárka ,dnes som mala takú super výplatu ako nikdy-vracali mi daň 253€,skoro som odpadla,keď som videla pásku......ani nepíšem tú krásnu sumu,lebo výpalníci by sa začali hlásiť 😀 😀
naše deťúrence sú tiež zlaté,tie ich hlášky nemajú chybu....mňa porazí,nekomentujem 😵 ..normálne na knižku 🙂
Ivka,u nás v škole priebežne skontrolovali učky monitor..sestrina dcéra napísala slovinu na 100% a matiku na 85%....super,ale matika ,že bola ťažká,nestíhali vraj deti,aj ju údajne dosť dovrzali 😖
zuzka,oslava dopadla fajn,teraz robím dva víkendy po sebe,lebo koncom mesiaca má svokra 80-tku,v sobotu 27.3. máme oslavu v reštaurácii a nedeľu budú mať dvojičky doma 😵 ..samé oslavy máme až do mája...

bubinka,dúfam,že Adamko bude v pohode a je to len lenivosťou alebo pohodlnosťou,chlapci sú lenivejší vo väčšine prípadov,však ešte nemal 2 roky..ale pre tvoju spokojnosť by som ho dala možno vyšetriť..

lubica69
11. mar 2010

Bibka a čože?Vranka tak ty si šikovnica No nám budú tiež dúfam vracať za preplatok na dani tak som zvedavá ako dopadneme Fu veď keď teraz už nedostávam nič tak sa teším,že aspoň niečo

lubica69
12. mar 2010

Ahojte žienky Tak vy ste všetky asi na stretku Ja som sa ráno zobudila s hroznou bolesťou hrdla až sa mi prehĺtať nedalo tak sme radšej ostali doma Napíšte potom ako bolo

eva888
12. mar 2010

Ahoj Lubka tak to je smola len sa rychlo uzdrav. Zislo sa nas na stretku celkom v hojnom pocte skusim vymenovat Ja s Lenkou, Zuzka s Terezkou, Bibka s Eliskou, Evka s Adamkom, Katka s Petkom, Lucka s Viktorkou, Ivka s Domkou, Ivka s Karinkou dufam ze som na nikoho nezabudla. deticky boli zlate len ta obsluha nebola velmi nadsena mna takeho veci velmi vedia nahnevat. Tak uz aby bolo teplo nech sa mozeme stretavat vonku a nikto nebude po nas zazerat. Uz ste chybali iba vy dvaja ale nabuduce to hadam vyjde.
Tak sa idem napapat Lenka uz sladko spinka.
Aj my sa tesime aj nam idu vracat dan to potesi asi kazdeho.

lubica69
12. mar 2010

Jej Evi tak vás teda bolo No ono je to každopádne lepšie von v takomto hojnom počte A kto je Ivka s Karinkou?Nová mamina?No to je asi naschvál keď sa my niekam chystáme Tento týždeň nám ide Najprv auto keď som potrebovala a teraz hrdlo No ale nabudúce vynahradíme Tak obsluha nič moc?No tak tam nemali robiť kútik keď tam nechceli deti No aj keď keď je veľa tak to tak trošku chápem

eva888
12. mar 2010

Ako vravis nemali robit kutik ale raz za uhorsky rok sa im to tam omladi a oni zazeraju ked v tomto Brezne sa nemaju maminky s detickami kde stretnut. Ano to je nova mamicka ta s nami este nebola teraz prvy raz. Tak sa lieckaj a do skoreho videnia.
Najhorsie je ze snezenie hlasia aj na buduci tyzden. ☹

lubica69
12. mar 2010

Fakt a to MC slniečko na Mazorníku ešte funguje?

domulienka
12. mar 2010

ahojky,baby toto ste uz videli....sa mi rozum zastavuje 😝
na aukciach je kocik pre Vasho psika za 70eur,kto toto uz vymyslel,chcela som to tu skopirovat no nejde mi to,inac super vyzera vymakany ale pre psa?

lubica69
12. mar 2010

Ivka to fakt???Ja odpadnem...

bibka333
12. mar 2010

tu je ten kočik pre psa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lubica69
12. mar 2010

No ma podrž Bohvie prečo nik nekúpil hi hi😅

lubica69
13. mar 2010

Ahojte žienky Čo dnes robíte?No von teda nie je bohvieako A varili ste čo?Dajte inšpiráciu Ja dnes len granadír

mishelin
autor
13. mar 2010

ahojte no lubi my sme si kotlikovy gulas na dvore,mam narodky 🙂

lubica69
13. mar 2010

Jej tak všetko naj naj naj 😀 😀 😀
A nebola Vám zima???Brrrr

mishelin
autor
13. mar 2010

nie vobec pri ohniku bolo super patko uz od osmej behal po vonku 😀

a dakujem 😉

bibka333
14. mar 2010

ahojky Miška všetko najlepšie k včerajší
narodkam 🙂

lubica69
14. mar 2010

Ahojte žienky Čo ste dnes robkali?My len doma Doobeda sme mali návštevu Von sa vôbec nedalo Zajtra ideme do BB

zuzlik08
14. mar 2010

ahojte, miska vsetko najlepsie.
my sme dnes ani von neboli, lebo ta nasa mala planiga sa dnes od 3.00 prehadzovala, tak odvtedy fachcim a potom cez den bola samozrejme taka plana unavena ze az, len na rukach by sa nosit co nevladala...no a este aj to "super" pocko, jooj, uz nech je konecne teplucko
ozaj, tak uz aj v tej cukrarni je detsky kutik, je tam urobena samostatna miestnost asi s 2 stolmi a pre detuchy latkovy domcek s hrackami, farbickami a tak, len ked je von takto zima, tak tam je dost kosa, lebo sa to tam nevyhreje. ale uz aspon o tom vieme
a co ste dnes robkali ostatne? ja som bola dnes straasne usilovna, prala a riadila som o dusu, aj k upratovanie spajze som sa konecne dostala...zajtra sa asi prinutim vyhadzat skrinu s oblecenim

lubica69
14. mar 2010

Zuzi v ktorej cukrárni?

zuzlik08
14. mar 2010

lubi, v tej jedinej co tu mame 😀 . na tej ulici a strane ako ides do tej kaviarne v obchodaku

lubica69
14. mar 2010

Aha tam čo je vzadu videopožičovňa?Tam bol taký malý kútik už dávno Som tam chodievala Ale ak to zväčšili tak dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre