Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
22. jún 2010

Aj my dnes len doma dnu Ani von sa nedalo Tulipanike a čo cvičíte?

tulipanike
22. jún 2010

@lubica69 len tak, rucky, nozky, ako pri rozcvicke, potom za ruky skusame do sedu, nech trenuje hlavku a chrbatik, no a na brusko

domulienka
23. jún 2010

ahojky,vsetky mamulky 😉
Joj Bibka nechval ma tak velmiii,stastlivo sme Bb obisli,ale si zlata ze ma tak povzbudzujes..
Evka ,moj mm sedel vedla mna,do bb si este sama netrufam,on ma musel navigovat,kde odbocit a tak...Inac Brezno jazdim sama v poho aj vsetky smery od Brezna,ma to velmi chytilo a bavi ma to...je to sloboda ...
U nas vsetko ok,Beky nam v piatok odchadza na turne az do 10 jula,tak chystame ,zehlime,balime pomaly,dnes sme boli este aj zub trhat ..
Domka je uz pomaly rovnocenny partner v komunikovani,ked sa nahneva tak sme podla nej plani ,a chod prec/oblubene slova/ 😝 Plienku mame uz len na noc aj tu pomaly odstavime,poobede spi bez .Ale coho sa tazko zbavovat budeme to je dudikaa..ta musi byt,ked ide spat,ked si zublizi alebo dostane po zadku a reve,dudka zahoji,no co uz Mikulas to isti...

lubica69
23. jún 2010

Ahojte všetky Tak sa nám dnes pekne vyčasilo Síce trocha fúka ale nič strašné My sme od rána na dvore 3práčky mi už von poschli Ivka tak si šikovnica To už aj k nám na autíčku môžete Kedykoľvek ste vítané A moja netráp sa kôli dude My sme zas závislí na fľaše Síce s takým sosákom ale predsa A vôbec sa kôli tomu nestresujem Sebastián takto zaspáva sám od roka Veď v škôlke bude musieť aj bez tak uvidíme Žienky a kedy dáme to stretko?

lubica69
23. jún 2010

My môžme kedykoľvek okrem tohto piatku Musíme do BB po muža lebo šiel na týždňovku s kolegom z BB

lubica69
24. jún 2010

Ahojte žienky A tu zas nik Aj počko také nijaké Ja som dnes stihla vymaľovať kuchyňu a pokosiť záhradu A to stretko teda kedy?Fakt žienky idem sa vás opýtať nechcete niektorá kúpiť auto?Predávam svoje Ford Ka Cena do 1000€ Ak by mal niekto záujem IP

juicyluu
25. jún 2010

je tu niekto z Brezna co mal termin februar 2010 alebo okolo? 🙂

tulipanike
27. jún 2010

@juicyluu ja som rodila 25.2.2010 🙂 preco?

ahojte kocenky 🙂

lubica69
27. jún 2010

Ahojte žienky Ako sa máte?Konečne dnes pekný deň U nás v dedine bola včera Jánska vatra tak sme boli kuknúť Dnes sme gulášovali Teraz ideme odviezť tata do BB a po svokru ide k nám do zajtra Vy ste mali aký víkendík?Čo máte nové?

bibka333
27. jún 2010

Ahojky aj my sme gulašovali a Janovali svokor je jano a Eliška dnes cele poobedie bez plienočky nepocikala sa len hovienko vypadlo z kraťasov kuk že čo to a bežala dalej dnes super den 🙂 a kedy dame to stretko

lubica69
28. jún 2010

Ahojte Mohli by sme to stretko vo štvrtok?Vyhovuje vám?

domulienka
28. jún 2010

ahojky, ano stretko vo stvrtok poobede vyhovuje 😉 goceliakove pridu ,tesime...

zuzlik08
28. jún 2010

ahojte, aj nam by sa vo stvrtok dalo....tak sa tesime

lubica69
28. jún 2010

Ahojte Tak štvrtok bude fajn A chcete až poobede?My by sme aj okolo 11 mohli Ale prispôsobíme sa

domulienka
28. jún 2010

Lubka hadam skor poobede,nemusime sa nikde ponahlat ,nie ako doobedu ked nam treba dat deticky spat. 😉

eva888
29. jún 2010

Ahojte tak stretko vo stvrtok len neviem ci prideme mali by sme ist prec cela rodinka takze ak sa nieco zmeni a nepojdeme tak prideme.
A kde do greenu?

lubica69
29. jún 2010

My chodíme spať o tej 15-16 ale tak nevadí Nemusí ísť Pôjde skôr večer Tak o koľkej kočky?A kde?

bibka333
29. jún 2010

ja navrhujem green a okolo 15h do 16 🙂

lubica69
29. jún 2010

Ok🙂

lubica69
29. jún 2010

Všetkým Peťkom Peťkám a Paľkom všetko naj k dnešným meninkám

bibka333
30. jún 2010

ahojky myslela som že sa budeme schadzat do 16h 🙂
tak kto pride Lubka a Sebastianko,Bibka a Eliška ,Ivka aDominika, Katka a Peťko , Zuzka a Terezka ...............a dalej sa dopište lebo neviem
Matka s Marekom nepridete ?Miška s chlapcami ? Tulipanike sLenkou ? Evka s Adamkom ?

eva888
30. jún 2010

Ahojte baby no skoda tak mi zajtra neprideme lebo rano odchadzame ku svagrovcom. urcite nepride ani Evka s Adamkom lebo vcera sme boli spolu a Evka ide do roboty.
Tak sa majte a prajem pekne prezitie tychto peknych dni s detickami.
Pa pa

lubica69
30. jún 2010

Ahojte No tak dúfam,že nám počko zajtra vynde Lebo neviem ako v Brezne ale u nás leje

vranka4
30. jún 2010

ahojte 🙂 ,zdravím vás všetky 🙂 čítam po pár dňoch ,že znovu chystáte stretko..
my sme chorí,teda Ivka od utorka teplotuje 😢 ,včera ráno som sa vracala z nočnej a už mi zo škôlky volali,že Ivka má teplotu,moja mama išla s nimi ráno do škôlky,lebo Marek mal dennú,ja sa vraciam z nočnej až o 9.30h,vraj bola trošku mrzutá už doma,ale nezdalo sa jej,že by mala teplotu...a chúďatko moje,každé 4 hod. 39st,ináč nič na nej,zajtra ráno ideme Lenku odviezť do tábora,tak ideme aj k dr,lebo intervaly medzi teplotou sa skracujú,nie predlžujú,začala dnes viac chodiť na wc-cikať,tak dúfam,že to nebude zápal moč.ciest alebo obličiek,dúfam,že jej vezme CRP a moč,budem spokojnejšia....tak my na stretko určite neprídeme,večer pôjdem do nočnej,dnes som mala robiť celý deň,ale kolegyňka mi vzala službu,keď je Ivka chorá 😖
tak si užite pekné slnečné počasie s detičkami🙂)

lubica69
1. júl 2010

Ahojte Juj Vranka to ma mrzí,že ste choručký Neboj nebude to nič vážne Ja dávam malému keď teplotuje veľa piť a potom aj veľa ciká Veď zajtra povedz dokine Prajeme skoré uzdravenie a Lenke pekné prežitie tábora

bibka333
2. júl 2010

ahojky a foto dokumentacia je kde? 🙂 včera bolo super nie baby aj kus poprškalo ale inač super aspon mne sa pačilo
vranka ako ja Ivke a čo povedala dokina daj infošky a prajem skore uzdravenie a Lenke pekny prežity tabor a kde ide ?

lubica69
2. júl 2010

Ahojte Áno včera bolo super Aj keď trošku popršalo Foto pridám len musím na pc

domulienka
6. júl 2010

ahojky,kocky ak by ste chcleli pre drobcov platenky befado,kuknite a dajte mi vediet.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8889758&tab=0

lubica69
6. júl 2010

Kočky zopár foto so stretka 😀

ewulka30
6. júl 2010

Ahojte dievčatá.. Čaká niektorá z vás bábo v septembri?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre