Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

katkaka
21. jan 2009

máme veľký dom v rovniach,no chceme ho prerábať. dufam že už tento rok sa do toho pustíme

mishelin
autor
21. jan 2009

aj my si tu prerabame vrchnu cast

domulienka
21. jan 2009

ahojte, ako ste sa rozpisali baby,za ten cas co som si schrupla.Katka vitaj,tak dalsia baba z mazornika,pekne.

katkaka
21. jan 2009

ďakujem

domulienka
21. jan 2009

a kde presne byvas?

katkaka
21. jan 2009

prvý lomený činžák pri ceste. aj ty si mi povedomá,určite sa z videnia poznáme

domulienka
21. jan 2009

na mpcl , ja v tom druhom lomenom v 19,urcite sa pozname z videnia vsak mazornik je maly

katkaka
21. jan 2009

takže sme skoro susedy

zuzlik08
21. jan 2009

ahojte babenky, ako citam, tak dnes sa vam od pc fakt velmi nechcelo??? 😉 aj ja ta vitam, katka. co to bola za noc, babenky, ved ani spln nebol, tak co to tie detuchy na vas skusaju? my sme dnes boli pekne poctivo vonku, no a dnes vynimocne 2x, lebo sme mali aj nejake vybavovacky. joooj, ale bolo fakt pocasicko na spanie...

bibka333
21. jan 2009

zuzi caw ako terezka

zuzlik08
21. jan 2009

prave som ju zobudila a budeme sa chystat kupat. no inak neposlucha ako vzdy. najnovsie sa nam nechce tahat mliecko 🙄 . a slintame a slintame, tak ju obcas kontrolujem, ci to uz nie su prve hlodaky 😀 . a vy ako, dnes ste v meste asi neboli, ze?

bibka333
21. jan 2009

dnes sme vobec neboli vonku aspon sme vyskusali ako spinkame dnu a slintame aj mi a bola ma pozriet lucka co ma viktorku

zuzlik08
21. jan 2009

ideme sa clapkat, lebo uz sme velkyyyy hladosi, ozem sa,ked zaspi, zatial pa

zuzlik08
21. jan 2009

...tak uz sme tu, okupane, napapane, za 1/4hodku sme sa vyckali a uz hadam aj zaspavame

katkaka
21. jan 2009

ahoj zuzlik,ty si odkiaľ?

zuzlik08
21. jan 2009

z br-mesta. ako tak vidim, asi sme tu len same, vsetky uspavaju 😎

zuzlik08
21. jan 2009

ako sa drzia lucka s viktorkou, co maju nove? ako sa drzite vy? tak mate soplik? to nic, nas drzi od mesiaca a asi to podla mna bude z tohto pocasia, tak uz len vyckat do leta, hadam potom konecne budu mat odsavacky pohov

aadika
21. jan 2009

Caute vsetky babenky,ako sa mate?citam tu o vasich ratolestiach ako sa drzkaju,spinkaju ,papkaju atd.uz sa tesim ked aj ja budem pisat nieco o tom mojom ked sa to narodi a bude to rast.Bibka aj ja sa tesim ako bude nase

zuzlik08
21. jan 2009

tak si to este pekne uzi bez, hlavne sa este pekne v klude vyspinkaj...

aadika
21. jan 2009

kocikovanie v lete vyzerat,Eliska na cele a nase krpceky za nou hi hi sorry nejako mi usiel text asi som nieco stukla omylom ha ha.... katkaka aj ja ta vitam na tejto stranke ahojte baby drzkajte sa

aadika
21. jan 2009

Pozdravujem aj moje kvietky,aj domulienku pa pa

bibka333
21. jan 2009

no caves vsetky mala som nastevu prisla suseda len teraz odisla no tak som tu adika kedy prides slubila si sa 😅 zuzka maju sa fajn a ties maju sopliky a mojho synatora ties volaco lapa ako prisie zo skoly tak kasle a kasle 😒

mishelin
autor
21. jan 2009

baby dajte si fotky,lebo sa my pletu tolke ruozve pamely 😀 😅 😉

domulienka
21. jan 2009

Este nespinkate?

mishelin
autor
21. jan 2009

my uz ano od 20.00 a vy?

domulienka
21. jan 2009

aj my sme od osmej a o deviatej zas vyspana/toto je kazdy druhy den/pozera morske panny so sestrami

domulienka
21. jan 2009

Addika aj ja ta zdravim.Bibka ze ide chripka.

mishelin
autor
21. jan 2009

roro robil moj maly strasne dlho,bola som uz na nervi ztoho..od 21.vstyk a hore do polnoci 😝

bibka333
21. jan 2009

ahojte mal ties spinka od 19 30hod a to som si myslela ze nezaspi ked bola nasteva a ona anjelik moj zabuvala na prvy krat no tu chripku nachceme

mishelin
autor
21. jan 2009

ze roro,toto 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre