Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
29. jan 2009

Ahojte
Ivka tiez som si trosku zdriemla ale uz sme hore
S tym suborom je to super Inak minule som v Br videla aj plagat stastne detstvo tak som si hned na teba spomenula 😉
Babky a co porabate?Miska asi riadi ci nie?Sikula 🙂

mishelin
autor
30. jan 2009

lubi jasne ako inak,aj dne slen riadim 😎 a vnoci pride muzik 😎

lucy81
31. jan 2009

ahojte,
no celkom slušne to tu zanedbávam, ale nestíham.. 😖 dúfam, že sa polepším..
nikolka má budúci štvrtok zápis do školy, tak to celé prežívame 🙂
dnes idem do jasenia, neterka má meniny.. 😉 lubi kde presne v jasení bývate?

mishelin
autor
31. jan 2009

lucy mozno blba otazka 😅 ale ake to je ekd mas deti s takym vekom rozdielom?je to dobre?pomahati ta starsia?ja taka samostatna?
😉

lucy81
1. feb 2009

ahojte,
mishelin nie je to ideálny vekový rozdiel ☹ , som si myslela, že bude, ale nie je.. vôbec ale vôbec sa spolu nezahrajú, nikolka má svoje vlastné záujmy a keď jej to nich vstúpi nellka, už je oheň na streche.. 😖
nikolka bola dlho / 4 roky/ sama, mala svoj režim, nebola zvyknutá na niekoho iného vo svojej blízkosti okrem nás a dosť ťažko sa teraz prispôsobuje.. no dúfam, že časom sa to polepší a budú spolu dobre vychádzať..
keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, tak by som volila max.2,5-3 ročný rozdiel medzi deťmi..

domulienka
1. feb 2009

ahojky ,tak mi uz mame dneska klud/po vcerajsej oslave/dopadla ok mala sa vytesovala s balonikov asi najviac.
Miska presne ako pise Lucy idealny rozdiel medzi detickami je 2-3 r.Ja mam dievcata po dvoch rokoch,starsia bola uz od plienok/2 mesiace/ked sa mi narodila mladsia/to som si odychla od plienok 🙂 ,vyhrali sa spolu,starsia bola vo veku ked chcela zo vsetkym pomahat,tak to islo, ani neviem ako mi vyrastli.Takze ja odporucam. 🙂
kde ste ostatne baby,nejak to tu viazne,halo?Ani kvietky sa neozyvaju ze ako sa jej a trom babulkam dari,ani Zuzi nic,Lubka kde si?A vsetky baby,ukazte sa tu obcas,ok 😉

lucy81
1. feb 2009

kvietky sa držia, kvietočky malé kopkajú, tak hádam to dotiahnu až do konca.. 😵

lubica69
2. feb 2009

Ahojte babky
Vsetky vas zdravim
Ano ten vekovy rozdiel schvalujem Tak 3 roky je asi naj Tiezby som chcela...
Lucy byvame na dolnej To je hned skoro na zaciatku oproti jednote
A coze dnes robkate?
My sme boli skoro cely vikend von V sobotu na donovaloch v nedelu v BB Teraz az do stredy do hudobnej doma

domulienka
2. feb 2009

ahojky,ja zas doma ako vzdy ☹ naverene zo vcera tak som sa len s malou bavkala a cupkala za nou,teraz haja tak som tu a pozeram ,verna Lubka 🙂 tu bola,super.tak ste boli lyzovat na donovaloch,?

lubica69
2. feb 2009

Ahoj Ivka
Tak aspon nejaka zachrana aby som tu nebola samucicka sama ☹
Lyzovat sme veru nelyzovali Bolo tam "skoc si" treti rocnik tak skor na kapely a tak Teraz cez vikend maju byt psie zaprahy tak chceme ist tiez 😉

domulienka
2. feb 2009

aha,tak ste sa kulturne boli vyzit.ja sa bavkam s fotkami,vyberam ktore dam urobit lebo len stahujem do pc a fotky nic.teraz ma fotolab akciu,foto s.10 cm po cely mesiac 0.10euro cize 3 sk za kus,tak idem vyuzit.

lubica69
2. feb 2009

Ivka tak to je fakt dobra cena A to kde?A dokedy?

domulienka
2. feb 2009

cez net ked objednas,cely februar to plati,jalen tak uz objednavam cez net a potom si to vyzdvihnem vzberni/v papiernictve v meste/

lubica69
2. feb 2009

Ďakujem Ivka Malý má nejakú zlú náladičku tak bežííím Zatial paaa

kvietky
2. feb 2009

Ahojte babenky, vsetky vas pozdravujem.
Tak prve trojicky su uz na svete, som hotova, dnes som ich videla, narodili sa 31.1. s porodnou vahou 2100g, 2200g, 2300g, chlapcek je najvacsi. Su krasnucke aj mamicke sa vodi dobre. Len ich tu trosku prekvapila, lebo v plane ju mali len dnes, tak museli kmitat aj nepripraveni.
My sa mame dobre, kvetinky moje malinke uz naberaju na sile - tie kopanceky a prevraty a vypucenia v brusku uz stoja za to. Rodi sa tu stale mimoriadne vela, stale je problem s lozkami. Tak sa drzkajte a opatrujte sa aj s vasimi detickami v zdravi, pa, pa dievcence 🙂 🙂 🙂

bibka333
2. feb 2009

ahoj baby ivka fotolab ma aj akciu cez internet a jedna fotka vijde 0,08eura a pozri aj stranku Happyfoto kvitky moje drskajte sa papa 🙂

domulienka
2. feb 2009

ahoj Bibka,no ano to je cena za ten klasicky format 9x13,ja si davam robit ten vacsi a ten je teraz 0,10 euro ,ked nemaju akciu tak vysla aj na 6 sk.Ja len cez net posielam to je najlepsie.Som rada ze sa kvietkam dari,len tak dalej.

lubica69
2. feb 2009

Ahojte babky
Kvietocky tak sa len drzkajte a vydrzte co najdlhsie
babky a to je normalne stranka fotolab kde sa to da?Ja mam radsej format 9na13 lebo aj albumy su vacsinou na take
No musim to kuknut
Ivka inak ako to nestastne kolienko?
Bibka a vy?Ako Eliska?
Miska a ty si mi kde moja?

domulienka
2. feb 2009

ano Lubka najdi si fotolab a tam je program na stiahnutie CEWE FOTOSVET,ten stiahni a cez si objednavas fotky.Kolenisko 😠 neposlusne no este jedna operacia a to plastika vazu,lebo tie bocne zosili ale predny bol na franforce tak ten budu musiet nadpajat,tak ma potesili. 😖 Len po piatku som si uvedomila ze co som si to urobila,ked mi povedal ze sa mi prizna ,mal strach z tej nohy,ze co tam najde pri operacii.Tak a ja ze to uz bude ok.

lubica69
2. feb 2009

Juj Ivka este ze tak Ale aj tak je to hrozne Ze jeden pad a ako to dopadlo a ake nasledky Mne sa tomu stale verit nechce ☹

domulienka
2. feb 2009

vsak, znamy vravi ze mozno ani pad na lyzovacke by nemal take nasledky.No spadla som perfektne.Idem uz haji tak dobru nocku 🙂

lubica69
3. feb 2009

Ahojte babky dnes 😉
Coze porabate?

bibka333
3. feb 2009

Lubi mame sa fajn a mala Eliska ma zase sopliky dufam ze to uz prejde 😠 chud male ked ju pocujen chrckat ale boli sme aj pri dokine a povedala ze len odsavat ze mala je ok Ivka moja nezavidim ti ale neboj bude dobre a nech ti to len spravia riadne budeme drskat palce baby to je pocasie my sme boli aj tak von na povinej prechadzke .

lubica69
3. feb 2009

Ahoj babky
No my vonlen do obchodu a naspat Uz by faktmohlo byt krajsie,ze?!

domulienka
3. feb 2009

ahojky,bibka tak este sa trapite so soplikami,chudatko male.A ostatok ako ?Jarka sa uz hadam pomaly aj pripravuje na prijmacky,tak ide tam co si pisala?a druhu skolu si aku dala?No pocasie nic moc ale aspon dako nemrzne.Neviete daktora hackovat?chcela by som sa naucit robit ciapky,videla som pekne na MMB ale ta mamina uz neprijma objednavky tak ze hadam urobim sama 😀 len neviem ako....
S tou operaciou ma jedna kocka tu z MK ukludnila,ze si to nemusim dat hned operovat,aj tak o rok len ze mi to asi bude robit neplechu/vyskakovat/tak uz neviem ale ze to zas budem mat ortezu min.6 tyzdnov a zas doma trcat.uvidim co povie dr.o tri tyzdne.
Lubka tak planujes druhe babenko?
🙂

bibka333
3. feb 2009

Ivka jarka ma primacky az v maji a druha skola je obchodna akademia tu v brezne a hackovat neviem 😔 adrian pohode dnes bol hrat futbal tu na mazorniku a ocino chodi do prace neprepustiliho 🙂 ale moc sa netesime lebo ma bit aj druha varka prepustania ale az v maji alebo vobec tak sa uvidi 😒

domulienka
3. feb 2009

no tak to je dobre ze robi,uz by to mohlo skoncit toto hlupe obdobie 😒 Ja idem trochu pozehlit a vecer sa bavkat s fotkami 🙂

bibka333
3. feb 2009

papa idem aj ja mala nieje vo svojej pohode 😒

bibka333
3. feb 2009

ivka a fotky z oslavy das do albumu?

lubica69
3. feb 2009

Ahoj babky
Ivka ja hackovat vooobec ☹ A ta operacia No mozno je to lepsie hned aby si to mala uz vsetko za sebou 😉 Moja no kazdopadne ti to vobec nezavidim ☹
Bibka tak ty uz mas velku kocku Jarku Aspon ti pomaha?Ale urcite ano
No a ano s tym prepustanim je to hruza Este ze nas prepustit nemozu 😎
No a druhe babo zatial este neskusame ale o take 2-3mesiace mozno... 😀 Chcela by som aby mal Sebastianko aspon 3 rocky + -

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre