Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzkafuny
16. feb 2008

mishelin... si tu sama, občas Peťka... Hybaj do Rim. Soboty a bude nám veselšie... hm????

mishelin
autor
16. feb 2008

ok zuzka idem 😉

zuzkap2
9. mar 2008

Ahojte môžem sa pridať 🙂
Aj ja som Breznanka ale momentálne bývam už 5 rok vo Valaskej

zuzkafuny
10. mar 2008

Zuzkap2... pridaj sa ale do rimavskej soboty...!!! Lebo tu dve, tam štyri a bude nám veselšie... 😉
tak poď aj ty ku nám...!

malalady
22. júl 2008

ahojte🙂 je tu niekto ? ja som s podbrezoveeeej:_)
😀

mamaetka
25. júl 2008

ahojte mamičky z brezna a okolia 🙂

domulienka
2. aug 2008

breznianky kde ste ? 🙂 🙂 🙂

domulienka
3. aug 2008

haloooo kde ste?

domulienka
5. aug 2008

tak este raz do tretice je tu niekto ? 🙂

zuzkap2
29. okt 2008

Ahojte tak som tu zaz. Domulienka ja som tu ale viac chodím na babatko.sk lebo tam je viac Breznaniek

domulienka
4. nov 2008

ahoj Zuzka ,skusim pozriet tiez na babetko.

mishelin
autor
11. nov 2008

ahojte,uz som ani nedufala ze s atu niekto z br zjavi 🙂

zuzkafuny
11. nov 2008

Mishelin 😀 tak sa ti to tu rozbehlo 😉 🙂
tak váááás zdravím 😉 🙂

mishelin
autor
11. nov 2008

dik zuzy 😉
dufam ze sa to tu pekne rozrastie 😉 🙂

domulienka
11. nov 2008

ahoj Mishelin ,ako som sa potesila ,kuknem na konika a tu IP.Si priamo z Brezna? Ja ano byvam na Mazorniku.Ako vidis v mojom pase mam tri princeznicky ktore nadovsetko milujem.

mishelin
autor
11. nov 2008

nie,ja som 24 km od brezna 😉 maju pekne mena 🙂

domulienka
11. nov 2008

a ktorym smerom? Patrik bolo jedno z chlapcenskych mien ak by bol chlapcek,ale ja som aj tak spokojna ,malu mame ako by bola prva, tie dve su uz samostatne jednotky.Si na MD?

mishelin
autor
12. nov 2008

smerom na vychod-horehronie 😉

zuzkafuny
12. nov 2008

Domulienka 😀 malá zlatá... a ja kde som ju už videla...!!! Na MNB 😉 🙂

mishelin
autor
12. nov 2008

no nejako sa to zastavilo ☹

domulienka
12. nov 2008

ahojte tak teraz som si zapla pc ,tlacili sme kapustu tak nebolo kedy.Zuzkafuny jojo na MNB dala som ju do sutaze /alebo presnejsie jej dve starsie segry/.Aj tvoje deticky su tam?Mishelin neboj ja tu budem aj ked dakedy nieje toho casu nazbytok ,ale takto po veceroch sem vzdy nakuknem,lebo cely konik ju super stranka.Teraz som pozerala ze vlastne Ty si tuto temu zalozila.Napis daco o sebe.

mishelin
autor
14. nov 2008

a co take?
mam 21 rokov...,par mesiacov po skonceni skoly som otehotnela takze som nestihla ani nikde robit.. 😅

domulienka
14. nov 2008

ahoj ja som mala 21 ked sa mi narodila najstarsia Bianka,23 prostredna Rebeka a teraz ked mam najmladsiu mam34. ale tu malicku si uzivame s muzickom ako keby bola prva.A druhe babo neplanujete?,ked tvoj Patko rad kocikuje/na fotke v albume/.

duracelko
14. nov 2008

AHOJTE. NEMA NIEKTORA Z VAS NA PREDAJ VYSOKU STOLIčKU NA PAPANIE, NAJLEPSIE PO 1 DIETATKU V DOBROM STAVE, NAJLEPSIE UMELO-HMOTNU ? AK ANO - PROSIM POSLAT IP. DAKUJEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mishelin
autor
17. nov 2008

ale planujeme..ale ie tak ze presne na ten a ten mesiac 😀 kedy pride vtedy pride 😀

domulienka
17. nov 2008

ano ked to ma prist tak pride,my sme vzdy hovorili ze este budeme mat tretie babetko ,tak kazdy to ocakaval a hlavne dcery s otazkami kedy uz budeme mat babo?.Ale nebolo to tak: a teraz podme na to.Zrazu sa to stalo,tak ja vzdy hovorim vsetko je dopredu urcene a co ma prist pride.

mishelin
autor
17. nov 2008

no len sa bojim ako to budem po nociach zvladat,kedze moj krpec este ani raz neprespal noc a budisa aj 20x 😖

domulienka
17. nov 2008

no mozno druhe bude ine,ja som pri prvej ani nevedela ze ju mam prespala cele noci od narodenia zato druha ta sa mi budievala dost casto a ta tretia je ako prva co som sa najviac bala ze mi nebude spavat /predsa som si odvykla/ .Tak deticky su rozne.Horehronie ? ja mam na Helpe kmotrovcov.

zuzkap2
17. nov 2008

Ahojte 😉 domulienka aj ja som bývala na Mazorníku, ale už je tomu 10 rokov čo sme sa odsťahovali 🙂

domulienka
17. nov 2008

ahoj Zuzka no ja tu byvam skoro 10 rokov ,zo zaciatku som si nesla zvyknut/pripadalo mi to ako na vyhnanstve/ ale teraz v poho akurat ked chcem ist peso do mesta s malou tak je to riadna streka.A kde ste sa odstahovali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre