Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
9. mar 2009

Ivuška ako že tehu bola potom užnebola či si medzi časom porodila?Ak nie som drzá že pýtam 😖
Inak aj ja mám len mini autíčko FordKaalehrozne by ma nahnevalo keby zmizlo Ale naštastie z dvora nie preto sme aj druhé kúpili až keď sme sa sem presťahovali Pred tým pred bytovkou mával muž stále napľuté,poškriabané a tak

domulienka
9. mar 2009

Lubka,no cakala som babetko uz v auguste 2006,v septembri som sa rozhodla urobit vodicak,ze ked budem doma aby som bola sebestacna,zacali sme robit s kamoskou ona tiez tehu len moje sa skoncilo predcasne v 4 mesiaci:MA,nebilo mu srdiecko.Kamoske sa narodili v marci dvojicky a ja som v maji necakane otehotnela,strasne som sa bala ale dopadlo to super a dnes sa tesime z Domusky.Tak aj ked to vtedy velmi bolelo,vsetko je tak ako ma byt 🙂
No veru pred bytovkami sa kadeco stava,nam ho ukradli spod lampy,nie nadarmo sa hovori ze pod lampou byva najvacsia tma.A to som v ten vecer bolo asi 10 hodin kukala telku a pocula som vrcat auto/bol to diesel/a takych je tu dost co vrcia ked startuju ,ale este som si povedala,ze kto ze by ho kradol a kukala som dalej telku.A rano moja prva cesta isla na okno a auto bolo fuc,takze som presvedcena ze som pocula ako nam kradnu auto. 🙂

zuzkap2
9. mar 2009

Lubi tak Ford Ka to je moje oblubene, len muz mi ho nechce zatial dovolit ☹ My mame Renault Scenic

lubica69
10. mar 2009

Ahoj babky
Ivka s tým bábatkom ma to mrzí Aj mne sa niečo také stalo ale to som bola ešte mladučká(20)a asi to tak malo byť lebo ani s dotyčným som štastná nebola a tak si vravím,že všetko zlé je na niečo dobré A teraz mám Sebastiánka a super mangela 🙂 😉
Zuzka my sme zas fordácka rodinka 😎 Muž má focus

zuzkap2
10. mar 2009

Ivka, aj mna to stym babatkom mrzi a aj mne sa stalo nieco podobne , ja som bola vtedy v 15tt ☹
Lubka, mne sa pacia bude velmi male auta, ako je KA a fiat 500 alebo zas potom velke, ale na take nemame 😀

lubica69
10. mar 2009

Zuzi presne aj mne Buď malinké alebo velikánske 🙂
tak ako čítam každá máme nejaký tak trochu podobný osud s bábatami Ale asi to tak má byť Ja somvtedy bola v 5 mesiaci

lubica69
10. mar 2009

Sta 🙂 tu niekto babky?

bibka333
10. mar 2009

lubka ja 🙂

lubica69
10. mar 2009

Ahoj moja
Ako sa máte?Už ste všetci zdraví?

bibka333
10. mar 2009

ahojky ani nie dnes som musela ist pre Adriana do skoly bolo mu zle ale on uz vcera prisiel skor zo skoly a dnes my volali ze mu je zaz zle tak som bola aj pri dokine a ta ze nevidi na nom nic hrdlo cciste abrusko ties v poriadku tak neviem co mu je 😒

lubica69
10. mar 2009

Bože to je inak hrozné s tými chorobami Hlavne keď sú choré detičky ☹

lubica69
10. mar 2009

Brezno haló 😎

domulienka
10. mar 2009

ahoooj ,ako vidim Lubka,zase si tu samucicka.Ja som bola na babybazare,dohadovala som jeden obchodik.Teraz som tu a kukam aj ordinaciu aj ty kukas?
Lubi nevies ake cesto sa robi na pirohy?

lubica69
10. mar 2009

Ahoj Ivka
S cestom ti neporadím ☹ Tiež som bola na bazáre ale na mimi Mám ho asi najradšej Taký prehľadný 😀
My sme pozerali s malým ešte Dvd Stále ich menil ale už pôjde spať 😝

domulienka
10. mar 2009

ano MMB je prehladnejsi,idem tam pozriet recept na pirohy 🙂
mala uz spi od osmej,a starsie este dopozeraju ordinaciu a pojdu tiez 🙂
Tak ste sami s malym ,manzel v praci,vsak.
Lubi ked dame to stretko,trebars v aprili,tak asi kde?Lebo ten green pub asi este nebude mat otvorenu terasu.

lubica69
10. mar 2009

juj ivka tak potom neviem kde Ja nejak Brezno nepoznám 😒
Áno sami samučičký sme ☹ Ale muž bol včera doma a príde zajtra takže tento týždeň celkom v poho 😉 Až na moje pokazené auto ☹
a vy ako máte?

domulienka
10. mar 2009

celkom v pohode,uz je mala celkom fit,tak az velmi ozila,je vsade,vyberam kadeco z pusy,najbezpecneisia je v postielke 😉
Tak musime daco vymysliet,neviem ako to tu chodi v MC ci sa tam da ist.Alebo nechame to na maj a hadam aj zahrada uz bude otvorena 🙂
Tak mas auticko pokazene,no to smola teraz ako pojdes aj do BB,jaj vsak busy chodia.

lubica69
10. mar 2009

Ivka áno busy chodia Už som dávno nešla ☹ Takže ma to zajtra čaká aj skrpcomAle len tam Naspať už s mužíkom jeho autom 😉
Našla si ten recept?Inak aj v tom MC by sa dalo keď sa ti bude dať

zuzkap2
10. mar 2009

Lubka, smola ze mas auticko pokazene, ja si teraz cestu busom, ako mame auto neviem ani predstavit 😀

domulienka
10. mar 2009

nasla a vela sposobov,tak uz len najednoduchsi vybrat.Lubi maly bude mat zazitok,detom sa cestovanie busom paci a mozno pojdes aj s mojim manzelom,on chodi na Bystricu,ale nakoniec tych busov tam chodi dost.

lubica69
10. mar 2009

Jej IvkaTak možnoáno No alesa celkom ajteším Nozážitokto určite bude Zuzi neviem predstaviť ale musím 😎

lubica69
10. mar 2009

Bože no otrasne som to napísala 😠

domulienka
10. mar 2009

Sebastianko bude mat radost veeelku.No babky,mne to tiez bolo tazko ked nam zmizlo to uno,hlavne ja som bola nastvana este viac ako moja polovicka a oducalo sa tazko,najma zas tie nakupy v rukach vlacit.Inac baby v tescu je od zajtra cukor po 17,90 aj mlieko asi po 11sk/pisem v korunach jednoduchsia predstava/aj maso je lacne,pliecko 99 a kare 117.,tak hor sa na nakupy...

lubica69
10. mar 2009

Ivka díky Akurát som rozmýšlala kam zajtra v BB s mužom keď príde na nákup Tak hor sa do Tesca 😀

domulienka
10. mar 2009

mamka robi v tescu,tak info horuce 😀

zuzkap2
10. mar 2009

Ivka, dik za tip 🙂 zajtra musim ist do Br tak sa tam zastavim.

lubica69
10. mar 2009

Babky tak my normálne tescomaniačky 😀 Ale ja tam náhodou rada nakupujem 😎

domulienka
10. mar 2009

aj ja zajtra pojdem s mamou ,urobit zasoby,ale az vecerom,vtedy je tam klidek.

domulienka
10. mar 2009

inac ,ucim sa hackovat 😀 no zatial viem len retiazku a z tych ostatnych stlpikov som jelen,asi sa vratim k strikovaniu

lubica69
10. mar 2009

Tak hop sahor sa Tesco otvor sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre