Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tina983
18. mar 2009

Ľudia ja som ako papagáj 😀

domulienka
18. mar 2009

Tinka nad takym niecim som aj ja uvazovala,ale to sa neda ,tie co takto predavaju next chodia bud priamo do UK,alebo maju tam niekoho znameho alebo rodinu.Neda sa proste z tadialto objednat.Sestra mi zije v Prahe a tiez objednava cez jednu babu.Priamo v obchode je to o polovicu predrazene.

domulienka
18. mar 2009

ozi ti gratulujem k prvej jazde 😉 len tak dalej

tina983
18. mar 2009

Ivka tak v BA v Avione som nakukla do Nextu,malého rada pekne obliekam,ale tie ceny boli gigantické,to už naozaj radšej vbehnem do športu a miesto jedných nohavíc mám celú súpravu,aj tak malý teraz do škôlky nosí hlavne športové a celkom dobre niekedy nakúpim aj v sekáči alebo sestra prinesie z Rakúska a manžel zo Španielska.

domulienka
18. mar 2009

ano presne tak, alebo vystihnut vypredaje,ale ze to tam je hlava na hlave.Inac ze v UK je znacka next ako u nas cheroke,ze tam uplne ine znacky kupuju,cim zvucnejsia znacka tym vyssia cena 😝
kde ste ostatne babenky,hadam nie vonka v takejto zime,brrrr ☹

mishelin
autor
18. mar 2009

no tak u nas teda snehu je a poriadne 😝 maly siel s mzom niekam ku kamaratovi tak by som mala aspon periny prezliect a povysavat 😝 juj necche sa mi ale musim 😝

zuzkap2
18. mar 2009

Ivka, ja som tu len nemam chut pisat ☹ muzik mal dnes autonehodu ☹ je v poriadku len si to odnieslo auto 😒

tina983
18. mar 2009

Ahojte,Zuzi tak to mi je ľúto,hlavne,že je on v pohode,tak ty si mala dnes dokonale blbý deň 😢

bibka333
18. mar 2009

ahojky teraz ma sem len pustili ,Ivka ja som bola dnes v lidli a v tescu a pri nasich este som bola aj v robote pozriet kolegyne od nasich to mam len kusok tak som bola trochu pokecat Tinka co som ti pisala ze to zvladnes ja som sa ties prv bala a potom som sa tesila na jazdu Zuzka hlavne ze sa manzelikovi nic nestao.A na aute velka skoda?

domulienka
18. mar 2009

jej Zuzka,to ma mrzi hlavne ze je muzik v poriadku.

domulienka
18. mar 2009

Bibka ta je stale offine,tak neviem nic o tych teniskach,Beky stale chodi kukat ci uz napisala.Ona v inzeratoch pise ze ma uz len po jednom kuse a nevie kedy bude objednavat dalsie,ze to potrva.
a co nove v lidli, tescu,viem ze tesco ma oddnes akciu na plienky 2 bal a 1 zadarmo.

bibka333
18. mar 2009

ivka kupila som si olej, parky, maslo a tatarsku to sa v lidli oplati a v tesku som len tak syr a hrozienko plienky som si objednala cez net jedna predava po 6,64 tak mi posle posledne dva baliky ale na dobjerku a ak ti napise ta pani tak sa ozvy ona chodi neskoro vecer

domulienka
18. mar 2009

ok,napisem,ja som prave zacala so sebou daco robit,haha tym, najlahsim.

bibka333
18. mar 2009

a co hadam necvicis idem kupkat malu tak vecer pa

domulienka
18. mar 2009

ale kdeze,citim uz dlhsie ze potrebujem daco so sebou robit,schudnut hlavne,lebo po porode som este neschudla a toto zranenie mi pridalo dalsie kila,no chudnutie nieje to najlahsie,ale nejaka zmena dneska nastala,potom popisem..

bibka333
18. mar 2009

my sme sa uz okupklali a uz sme vpostielke baby kde ste lubka miska tinka zuzlik zuzka evka

bibka333
18. mar 2009

Eliska uz buva 🙂

eva888
18. mar 2009

Caute baby tak mi uz konecne tiez spime. Podla vasich rad som do rana vyskusala malu odpojit od prsnika a dopadlo to tak ze sme boli od druhej do pol piatej hore nechcela zaspat nijako inak ani na rukach tak o pol piatej som to vzdala a dala som jej prsnik. Zajtra ideme do tej bb tak som uz nervozna a este aj ta porazena zima a sneh. Ja som aj dnes musela poctivo kocikovat sneh nesneh

zuzkap2
18. mar 2009

bikbka, auto ju uplne znicene -nepojazdne cez poistovnu to ide ako totalka ☹ a policajti sa cudovali ,ze sa im nic nestalo, muz este v posledne chvili ,ked uz vedel ze to nedopadne dobre kamaratke povedal aby sa priputala

bibka333
18. mar 2009

zuzka vim auto treba ale akuj za to ze sa mu nic nestalo to je hlavne Evka zajtra budem mysliet na vas

lubica69
19. mar 2009

Ahoj babky Ja mám pokazené PC tak len takto cez mobil Zuzi mrzí ma čo sa stalo Hlavne,že je muž Ok Evka držíme v BB palčeky Ivka a aká zmena?Zajtra pôjdem dať comp do opravy tak potom Zatiaľ pa pa

bibka333
19. mar 2009

ahojte co robkate?jarka mi dnes doniesla bielu mysku ze ju kupil spoluziak a mama ho vyhodila tak sa v triede striedaju kazdy den ju ma niekto iny 🙂 Ivka prezrat co za zmenu mas som zvedava 🙂

tina983
19. mar 2009

No čaute kočky,Bibka tak si nakoniec bola na tom západe,som stretla Molotku,tak mi vravela,ja som z Bacúcha nemala ako prísť a keď ani nikto nedá vedieť,že niekam idú tak na čo tam pôjdem.Možno keby som bola u mami tak idem,ale takto je to zle,ale tak by sme si mohli vyraziť v piatok alebo v sobotu pred veľkou nocou,to už bude aj Marek doma 🙂Evka sa nám nejako neozýva a ja som už taká zvedavá čo im povedali v BB. 😒 Aj ja som dnes volala do BB do nemocnice,ideme 21.apríla na magnetickú rezonanciu s malým a nechcem ísť do nemocnice aj na noc,minule nám to aj tak poisťovňa ani neschválila,tak by som bola celkom rada,keby to aj teraz tak vyšlo,mám dosť stresu aj bez pobytu v nemocnici ☹ A Ivka nejaká tajnostkárka 🙂

zuzlik08
19. mar 2009

...tak ivka nam zmenila foto 😉

eva888
19. mar 2009

Caute baby zdravim vas vsetky. Tak mame za sebou vysetrenie v bystrici. Nebolo to chvala bohu nic strasne. Doktorka bola velmi mila tak sme to zvladli aj bez placu. Povedala mi ze jej tie problemy robil bacil ktory nam osidlil crievka. Ze sa nemam bat ze ten bacil sa vylieci pri dlhodobom uzivani probiotik nakolko ich uz berem stvrty den tak sa nam pomaly upravuje aj stolica.Len mne zakazala pit vela mlieka. Ze mi musia stacit dva pohare denne. A ak sa vyskytnu zase problemy tak mame prist. Tak uz len verim ze sa to timy probiotikami napravy.

zuzlik08
19. mar 2009

evi, tak sa tesime s vami, ze vam to dobre dopadlo

tina983
19. mar 2009

Ahojte,Evka tak chvalabohu je to o.k.

domulienka
19. mar 2009

Ahojte,Zuzka si vsimla,ale foto nieje jedina zmena ,dala som sa ostrihat takze skoro polovica dlzky isla dole.uz mi ten cop a vypinanie isli na nervy.A tak ma hned baby odfotili.Takze ta moja zmena zacala tym najlahsim,no to chudnutie dufam ze sa tiez podari 😉
Tak to som rada Evka ze Vam to takto dopadlo 😉

zuzlik08
19. mar 2009

no ano ivka, mas tam kratke vlasky, no nevedela som, ze je to aktualne foto, lebo dominicka sa mi tam zda nejaka malicka 🙂 . z mojej skusenosti mozem povedat, ze pre mna su ovela pohodlnejsie dlhsie vlasy, ktore mozem doma zopnut a urcite s upravou nie je tolko roboty ako s kratkymi, takze ja som za dlhsie 😅 . s tym chudnutim ti drzim palce. ja sa uz tiez velmi tesim, kedy sa budem moct aj konecne skulturnit, lebo uz sa citim ako valcek a uz ledva dycham, no hroza 😒

tina983
19. mar 2009

No baby tak o tomto by som vedela veľa písať,niekedy som vážila 60 kg,teraz je to o 30 viac,sama neviem ako sa mi to podarilo,ale je to už raz tak ☹ pred dvoma mesiacmi som si však kúpila Orbitrec a ono to začína pomaličky zaberať,schudla som zatiaľ síce len niečo cez 3 kilá,ale aj to sa mi ráta a dúfam,že to pôjde aj ďalej pekne dolu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre