Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
31. mar 2009

Bibka aj ja tam obcas nazriem ,je to hrozne a doplacu,citala som pribeh o dievcatku Mili,odisla do nebicka dvojrocna ,slzy mi tiekli ako dazd ☹ ja si tiez uvedomujem,ze najdolezitejsie je aby boli nase deticky zdrave a stastne.

lubica69
31. mar 2009

Juj také témy ☹
Ja si skoro každý deň uvedomujem aký je Sebastiánko pre mňa dôležitý 🙂

zuzlik08
31. mar 2009

jooj babenky, ani nespominajte nieco take, odkedy mam mojho maznoska, tak som velmi citliva na nieco take...a vlastne na vsetko zle, co by sa jej mohlo prihodit...to ten mamickovsky sindrom 😉 fakt si ani len neviem predstavit, ze by mi len nejako vaznejsie ochrela

bibka333
31. mar 2009

baby dem buvat lebo od placu ani nevidim ppapa

zuzlik08
31. mar 2009

aj ja idem, pa zajtra a dobru dlhu nocku 🙂

domulienka
31. mar 2009

ano presne tak Lubi 😉
ja som si az pri takychto pribehoch uvedomila ze ked mne bolo tazko pri strate nenarodeneho ,ze to bolo nic v porovnanani s tym ako trpia tieto maminky,kiezby nikdy nemusela ziadna matka prezit svoje dieta. ☹

lubica69
31. mar 2009

Áno to je asi tá najhoršia vec:prežiť svoje deti ☹
Idem aj ja hajať 😔
Tak zajtra paaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

domulienka
31. mar 2009

ahojte a dobru noc... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bibka333
1. apr 2009

ahojte dnes tu nebudem idem do Brezna k mamke umyt jej okna 😉

lubica69
1. apr 2009

Ahoj babky
Bibka tak prajem príjemné umývanie 😉
My sme zatiaľ doma ale poobede ideme do BB na hudobnú 🙂
A vy čo robkáte?

domulienka
1. apr 2009

ahojky,ja idem poobsivat ,mam este zopar veci,tak uz to dneska musim urobit 😉
joj okna aj mne by sa zislo umyt,no nehrozi,nak su take ake su nejdem predsa riskovat ☹

domulienka
1. apr 2009

ozi tesco tipy:kurca chladene 49sk,muka polohruba 6 sk,maslo tiez super cena,cez vikend maso lacne aj bravcovina aj hovadzina 😉

lubica69
1. apr 2009

Ďakujeme Ivka 😉 Asi sa aj dnes zastavím 🙂

bibka333
1. apr 2009

ahojte som unavena ako kôn mamka ma este stare okna tak som ich rošrobovala a uz som jej aj poriadila detsku zacloni aj dlazky mamka ma osterporozu a reumu tak ona nevladze tak jej musim pomahat 🙂 idem ta asi zaspim ako zarezana Ivka zajtra sa ti ozvem ci nepojdes von

lubica69
1. apr 2009

Ahoj babky
My sme pred chvíľou prišli
Bibka šikovnica šikovná Je zlaté,že jej pomáhaš 😉

bibka333
1. apr 2009

lubi je to moja mamina len ma mrzi ze sme dve sestry a pomaha len jedna ☹

lubica69
1. apr 2009

Bibka a segra býva v BR?No áno je to smutné Väčšinou to tak býva😖

zuzlik08
1. apr 2009

ahojte babenky, jooj bibka a ku nam sa ti nechce prist? 🙂 ked si spomeniem, ze aj mne uz treba vykonavat tuto nemilu cinnost...joooj. tesim sa, dnes uz bolo krasne teplucko, aj pradelko na balkone mi krasne uschlo, hned ma uz clovek lepsiu naladicku. no babenky, dnes sme skusali umeliaka, zo 130 sme scucli 30, no keby ste videli tie ksichtiky pritom, no nasmiali by ste sa. jasne, ze ma krpatea hned odhalila, ze to nie je moje sladucke mliecko, takze az mam strach, co to bude zajtra

lubica69
1. apr 2009

Ahoj zuzka
No vidíš nejak ste to zvládli 😉 Malej časom zachutí a bude všetko fajn 😉

domulienka
1. apr 2009

ahojte ,zuzka neboj parkrat
to potrva a ona sa nauci 😉
my sme akurat prisli s mm s vedrami vody,lebo od druhej poobede rozbijali chodniky a bagrom pretrhli potrubie takze mpcl je bez vody ,a az teraz o desiatej poslali cisternu s pitnou vodou,zajtra nas caka to iste ak sa im to nepodari opravit ☹ tak aj viac dni,super....

bibka333
1. apr 2009

no ivka tk vam nezavidim lubka byva vo valaskej zuzka neboj zvykne si idem do hajan papa

lubica69
1. apr 2009

NIe Bibka
Ľubka býva v Jasení a Zuzka vo Valaskej 😉

bibka333
2. apr 2009

Bibka a segra býva v BR. nie vo Valaskej 🙂

bibka333
2. apr 2009

zas tu nik neni ked som tu ja 😔

lubica69
2. apr 2009

Ahoj babky
Dnes ale máme krásny dník 😎
Bibka nebuď smutná ja som už tu 😉 Ale chcem ísť s malým von keď je konečne takto pekne 😀
Inak prepáč ja som ťa včera nepochopila s tým BR a Valaskou 😅
Každopádne segra by sa mala zamyslieť a vážiť si maminu!!! Ja svoju nemám už 14 rokov a viem čo to je byť bez nej ale to si žiaľ veľa ľudí uvedomí až keď ju stratí ☹
Ok tak my ideme von 😵

bibka333
2. apr 2009

lubi tak to my je luto a mas pravdu ze si to ludia uvedomia az po idem do mesta kupit plienky vo v drogerii je akci za 8,68 to je 268 sk hugis

domulienka
2. apr 2009

ahojte,konecne nam opravili potrubie tak nam predchvilou pustili vodu,akurat som dooumyvala haldu riadu aj od vcera aj z dnes ,tak mam rucicky rozmocene ☹
Ideme sa vychystat a pojdeme peskom do mesta na navstevu k sesterke skolaudovat bytik.
Lubka aj mna mrzi ze tvoja maminka uz tu nieje.
Ja zas mam ale mali sme komplikovany vztah a neviem co este buducnost prinesie,nebavili sme sa cely rok z jej strany mna to velmi mrzelo,no nedalo sa inak,ale vzdy som si povedala ci stoja za to vsetky hadky,nevsimavost a la;hostajnost;,ved predsa dnes sme tu a zajtra byt nemusime,no moja mamka je tvrda povaha .Len na okraj spomeniem ,ze zacala sa bavit a teda spoznala svoju najmladsiu vnucku ako 7 mesacnu,a teraz je to ok a vravi ze ju mrzia tie stratene mesiace.hold tvrdohlavost.... 😒

lubica69
2. apr 2009

Ahoj babky Tak ale dnes bolo krásne Bola u nás segra Trošku mi pomohla poriadiť okolo domu No a áno je pravda rodinu si nevyberieš tak ju treba brať tak ako to je aj keď občas je to veľmi ťažké Ale som rada Ivka,že sa to medzi vami už ako tak vyriešilo a že už pozná Domku Veď ako by to bolo nepoznať také krásne vnúčatko

lubica69
2. apr 2009

Ahoj babky
My sme zbitý ako psy Skoro celý deň von potom kúpeľ No lahla by som len taký fukot 😉

tina983
2. apr 2009

Ahojte baby,Ľubi tak o tej únave by som aj ja mohla čo to povedať,od pondelka som stále v pohybe,večer ešte ani neležím a už spím.Ale od budúceho týždňa sa to všetko zmení,príde mi konečne domov manžel tak ma trochu odbremení,už sa teším.No ale už padám,lebo je posledný diel Capri,tak sa majte pekne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre