Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
2. apr 2009

AJ ja kukám Capri a asi aj Ivka Viem,že to pozeráva 😉

lubica69
2. apr 2009

jej tak nebola posledná časť Len prvej série a o týždeň začína druhá 😉

domulienka
2. apr 2009

ano aj ja pozeravam,dcera sa vyteskuje ze bude druha seria 😉

lubica69
2. apr 2009

Aj ja sa teším celkom som si to obľúbila

domulienka
2. apr 2009

vsak Lubka taky pohodovy serial.ziadny krvak. 🙂
no asik idem spat lebo zajtra skoro rano idem busom do ruzomberku.Tak pa pa,do 🙂 bru noc

lubica69
3. apr 2009

Ahoj babky
Ale dnes máme krásny dník 😎
No my ideme určite von 😀
Ivka tak ty si dnes išla do RK busom?No ale už to bolo posledný raz,však?
Nám dnes príde konečne po 3 týždňoch domov tato 😉 Ale zas len do nedele ☹
No Tinka ty musíš počkať do budúceho týždňa Ale to zvládneš 😉
Ostatné babky čo dnes robkáte?
Kedy bude najbližšie stretko? 🙂

domulienka
3. apr 2009

ahojte,fakt krasny den rano riadna kosa ale potom super.Ano bola som busom ale naspat ma brali znami autom.Boli po syna 11 rocneho tiez mal uraz este vo februari a v Brezne nic,tu som sa len spytala dr,ze ci mozu prist a o 5 dni ho operovali,teda vcera a dnes ho pustali domov tak s nimi som sla.ja neviem asi
nemocnica v Brezne uz celkom ide upadnut a starostlivost o pacienta je 0 bodov. 😒
S Ruzomberkom som nateraz skoncila ,mam sa hlasit zaciatkom septembra naplanovat operku
Lubi tak sa so Sebkom tesite urcite velmi, ze Vam pride tatino aj ked len na dva dni 😉
Stretko navrhujem po velkej noci ? co myslite?Dajte navrhy mamulienky 😉 😉

zuzlik08
3. apr 2009

ahojte babenky, tak sa uz aj ja tesim na to krasne pocko...len to ma jeden hacik...skoro do nicoho sa nezmestim, tak budem musiet ist nieco pokupit ☹ . stret po velkej noci myslim ze moze byt, lebo nam budu po vn rodit plyn, tak budem cez den asi na mazorniku...uz sa tesime

lubica69
4. apr 2009

Ahoj babky
Tak my sme včera boli celý deň von no a dnes to vyzerá podobne
Sebastián síce v noci spal veľmi veľmi zle Mal akoby halucinácie No boli sme s mužom hotový Ale dnes ráno je Ok tak vôbec neviem čo to bolo 😖
Ivka tak super,že máš do septembra pokoj 😉
Zuzlik tiež som všetko dokupovala bo nezmestím ☹
A stretko po veľkej noci môže byť 😉

bibka333
4. apr 2009

ahojky cely den som riadila dom som unavena ako kon potom som bola volit a upiekla som aj babovku s Jarkinou pomocou jarka bola kočikovat po obede Elisku a do obeda bol snou manzel.
manzelik ma teraz nasral Jarku zobrala moja sestra do Valaskej boli na kus u nas ked tu boli nic nevravel a traz my tu šomre ZABILA BY SOM HO normalne my skazil naladu 😢

lubica69
5. apr 2009

Ahoj babky Ale máme zas krásny deň No my ležíme doma s hnisavou angínou Sme boli včera s malým v BB na pohotovosti Aj voliť sme boli no a som s voľbami spokojná Bibka a prečo hundre?Kôli segre?

domulienka
5. apr 2009

ahojky,Lubka tak to ma mrzi,ze ste chorucki,rychle uzdravenie 😉
My sme ok,dnes boli baby so suborom vynasat morenu tak sme sa boli s Domkou kuknut.

zuzlik08
5. apr 2009

ahojte babenky, lubi aj mne je luto, ze ste chorucky, tak nech sa rychlo uzdravite. ivka, aj my sme zdialky videli morenu, no najprv sme nevedeli co sa deje, len ked to uz plavalo smerom k nam, tak sme pochopili 😉 . tesim sa, ze je uz tak krasne. bibka, nadych-vydych - su to len chlapi 🙂

lubica69
5. apr 2009

Ahoj babky Ďakujeme krásne Našťastie je už lepšie Žiaden kašeľ Celú noc búval Najhoršia bola tá prvá halucinová noc Ale už je to za nami V stredu na kontrolu tak uvidíme Tak morena?Nabudúce prídeme kuknúť aj my

lubica69
6. apr 2009

Ahoj babky
Tak zas krááásny deň 😎

lubica69
6. apr 2009

Kde ste babky???

domulienka
6. apr 2009

ahojky,ja som dneska trochu riadila kuchynu,zajtra doriadim ,vkuse periem a periem ja neviem kde sa to berie. ☹
asi ostatne baby riadia pred sviatkami 😉
lubi tak dobre ze je Sebastiankovi lepsie 🙂
Ja som dnes objavila Domke uz riadne vyrastenu stolicku ani neviem kedy tak vyhukla 🙂

bibka333
6. apr 2009

ahojte babenky nedalo sa my skor dnes osm bola od rana s jarkou na kožnom ide na liečenie. vcera sme aj mi boli pozriet morenu ako sa plavila a ivka aj ja len periem a riadim ale dnes my isla len jedna pracka a poobede som si s Eliskou hodila šlofika paradne my to padlo .
Lubka prajem skore uzdravenie.Lubka nie koli sestre le pre to ze som Jarke dovolila ist k nej ale uz je pohoda.
Zajtra budem ridit okolo domu uz treba je tu bordel 😠 mojej svokre vsetko treba

domulienka
6. apr 2009

Bibka a ku ktorej chodis koznej,a Jarka ide na liecenie do Smrdakov,?
my idem zajtra k Bohacikovej,s Biankou na krv a s Domkou tiez vobec jej nezabral ten liek co jej dala na potieranie a nove flaky sa jej urobili. ; ☹ uz som aj na nete hladala ze co to moze byt a nic podobne ,dufam len ze to nieje daky priznak nejakej choroby.

bibka333
6. apr 2009

Ivka mi chodime ku bellovej od malicka Jarka ma atopicky ekzem od 16 mesiaca ale mali sme pokoj od 6r do 12 a teraz sa jej to opakuje ze vra v puberte sa to zhorsuje a ano do smrdak pa idem buvat
takuto celenku mala dostalahttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tina_
6. apr 2009

ahojte, zdravím svoje rodné mesto 😉

Neviete mi povedať ako to tam vyzerá s materským centrom? Funguje to? Vraj je to na Mazorníku, či je ešte nejaké v meste? Býva otvorené každý deň, chodíte tam niektorá?
Nemali by ste záujem o kurzy znakovania batoliatok? Poznáte to? Boli o tom články v Mamine alebo Mama a ja, aj na Markíze a teraz v stredu bude na Prime v relácii "Hádej, kto jsem? " alebo ako sa to volá, jedna česká inštruktorka...

bibka333
6. apr 2009

ahoj Tinka materke centrum je tu jedno na Mazorniku je otvorene od 7 do 17 ale ak je tam nieco tak dlhsie v meste nieje aspon o nom neviem.Znakovanie batoliatok pocujem prvy krat.pa idem do hajan zajtra

tina_
6. apr 2009

bibka, znakovanie je super vec, ja som sa o tom dozvedela prvýkrát, keď som bola 2 mesiace v nemocke, malá sa narodila predčasne, tak bola v inkubátore...tak tam som čítala všetko možné, aby som to "prežila" 😒 , no a našla som si o tom v Mamine článok. Ale vtedy boli kurzy ešte len v Čechách...Teraz už sú aj u nás.

V podstate a v skratke: je to program pre počujúce batoliatka, ktoré dokážu takto pomocou znakov komunikovať s rodičmi, vedia "povedať", čo potrebujú, čo sa im páči, čo ich zaujalo, ako sa cítia...V podstate každá mamina naučí svoje dieťatko kývať "áno" a "nie", mávať "pá-pá"...no a takto sa tie znaky len "rožšíria". Detičky sú strašne šikovné a je to fakt sranda pre celú rodinu, aj oteckovia sú nadšení /aj ten náš "znakuje" na malú "odušu" a keď mi prvýkrát ukázala znak "mliečko" v súvislosti so mnou - akože "mama", takto si to moje zlatko spojilo 😀 , tak mal slzy v očiach../. No a tak sa dá s dieťatkom dohovoriť niekedy celé mesiace predtým, než začne hovoriť prvé slová.. Okrem toho znakovanie urýchľuje aj rozvoj reči (okrem iného),znakujúce deti začínajú hovoriť skôr než ich neznakujúci vrstovníci...
Inak, všetko je na www.babysigns.sk, alebo aj cez IP, ak chcete...

tak dobrú- nejak som sa rozpísala...

Nenájdem tu medzi vami nejaké bývalé spolužiačky z Gymka?

lubica69
8. apr 2009

Ahoj babky Tak my sme dnes po kontrole Už je všetko Ok len sa máme ešte cez sviatky šetriť

domulienka
8. apr 2009

ahojky, 🙂 lubka tak to je dobre,ze je maly ok.
Ja volako nestiham sem chodit,len vecer sem obcas kuknem

bibka333
8. apr 2009

ahojky ja sem nemam cas ani prist dnes som bols u nasich a v tescu a potom som doma este riadila a ttreba my zehlit sa my nechce 😖 idem buvat papa Lubka som rada ze ste ok 🙂

bibka333
9. apr 2009

dobre ranko maminky co idete dnes robkat ja idem poutierat este prach a potrebujem ist do mesta ,varit idem asi halusky.Mne tu cela rodinka este haji okrem Adrianka ten ma trening prijemny dnik vam prajem 🙂

lubica69
9. apr 2009

Ahoj babky
A ďakujeme aj ja som rada,že nám tie ATB tak dobre zabrali a,že je už všetko OK
Bibka jej máš novú fotku 😉Krááásnu
My sme dnes len doma Muž má 2 týždne dovču Tak sme spolu

tina983
9. apr 2009

Ahojte baby,tiež som tu už dlho nebola,ako sa blížia tie sviatky máme nejako pomenej času,inak Evka tu už dávno nebola. 🙂 Bibka videla som ťa v meste s celou famíliou,my sme boli kúpiť Marekovi nový bycikel,doteraz mal len takú trojkolku a v meste je normálne problém zohnať malé chrániče,musela som mu kúpiť takú väčšiu sadu a čo majú byť na lakte bude mať on na kolená,vraj sa to aj tak môže robiť. 🙂 Ja mám už tiež doma manžela,boli sme včera po neho v Rakúsku,inak super veľkonočné sladkosti som si pokúpila za polovičné ceny ako u nás.Tak sa majte krásne,u nás asi ide pršať. 🙂

bibka333
10. apr 2009

tinka a čo si na mna nezakricala 🙂 a v rakusku si mohla nakupit aj pre mna 😀
lubka vidno ze maš doma manzela lebo ty to tu drzis pri zivote 😀 😀 😀
adika ma dievcatko dnes o 9 25 Laura 3500g a 51 tak sa tesim 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre