Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
9. dec 2008

Ahoj Miska 🙂

mishelin
autor
9. dec 2008

ahoj 🙂 co robite?my spime a mne treba zase riadit 😀 😝

zuzkap2
9. dec 2008

Ivka, to zmalou ma mrzí a prajeme skoré uzdravenie 😉 Ja som včera bola z Miškom na logopedii a ešte som s ním musela isť aj na ušne, lebo si do uší strčil guličky 😝

mishelin
autor
9. dec 2008

jeis zuzka,to fakt?a to tak riadne hlboko? 😕

zuzkap2
9. dec 2008

hej hlboko a na ušnom vrieskal ako keby ho z kože drali 🙄

domulienka
9. dec 2008

ahojte dievcata ,dakujem Vam za priania,teplotu uz nema ale ten kasel az ju napina pri nom a vzdy sa aj rozplace ,zajtra idem ku dr.nak ju popocuva a da nejake ine lieky ,lebo tieto volako nezaberaju.Boze chudacik Misko ,tak si vytrpel.To mi pripomenulo ked baby boli male a ja som nebola doma,tak 2-rocna Beky si vrazila do ucha vatovu tycinku,aj si prepichla blanku pri bubienku,to sme tri mesiace chodili ku usnej kym sa to zacelilo.No stava sa kadeco.

mishelin
autor
10. dec 2008

babyyyy kde ste? 😒 😠

lubica69
10. dec 2008

Ajojte
Tak ja az teraz bo som albumik tvorila
😀

mishelin
autor
11. dec 2008

tak to som ja o takom case uz spala,vlstne nie vtedy s aakurat maly prebrakl a pytal si pit 😖 😝
a idem kuk 😉

mishelin
autor
11. dec 2008

jej lubi maly sebastianko je zlatucky 😵 paci sa mi vtej vanicke kde sa kupe,a vyzera byt na nu taky velky 🙂 zlaty je...aj vy ste symposi 😉

lubica69
11. dec 2008

Ajojte Ano Miska velky 😉 No na velku co mame fakt velikansku vanu je zas maly A napustat mu stale 200 litrov 😒
No vodnar chapes 😀 Inak ja som si ostatnych foto az vcera pozrela Vobec ma to skor nenapadlo
Inak Patko rad papa?Zlaty a vyzera taky velky 😵

zuzkap2
11. dec 2008

Lubica maly je zlatučky

mishelin
autor
11. dec 2008

zuz ako s robotou?

a ivka kde si 😠 vsak nam to tu admini zavru,keby nie lubici 😠 takze pekne sup sup prispievat 🙂 😉

domulienka
11. dec 2008

ahoooj tu som ,dufam ze nezavru aj vcera som jednu cerstvu maminu nahovarala ze nak kukne do nasej temy.Idem si pozriet Lubkin album,ja som sa tiez po dva dni zabavala s fotkami a dala som par do albumu tak kuknite.Babenky uz ste daco piekli?myslim suchariky.

domulienka
11. dec 2008

Lubka ste mila rodinka,maly mi je nejaky povedomy,nesutazite nahodou na MNB.?

mishelin
autor
11. dec 2008

ivi a mne je zase povedomy tvoj manzel 🙂 a fotky su kraaaasne 😵
ja nic nepeciem,nejak to nemusim,aalebo neviem 😅

mishelin
autor
11. dec 2008

mozno ma to casom chyti 🙂

domulienka
11. dec 2008

vsak je sofer na buse obcas chodil aj na horehroni...

domulienka
11. dec 2008

Miska dakujem vsak som sa aj s nimi natrapila a to mala bola mimoriadne spokojna aj ked jej stale tiekli sopliky,

lubica69
11. dec 2008

Ajojte babulky Ja az teraz Najak nestihamIvka na MNB?Co to je?Asi som mimo
A to mozu zatvorit temu ked sa akoze neprispieva?Som nevedela
Ja by som aj castejsie ale ked tu nikto nebyva ☹

domulienka
11. dec 2008

na minibazare je sutaz kazdy mesiac :Dieta mesiaca.Tak to bol iny chlapcek,ale je mi tvoj Sebastianko povedomy,mozno sme sa niekde stretli ani o tom nevieme.

lubica69
11. dec 2008

Aha Ivka ano minibazar a ja ze co to moze byt Aj muza som sa pytala ci nevie No som ja ale trdielko Nevadi 😵

domulienka
11. dec 2008

Miska sa nam volako stratila asi isla haji, veru aj ja pojdem.Ja by som za pc sedela keby nebolo inej roboty,dnes som bola pomerne dlho a to mi manzelik povedal,ze som zavisla.A to som sa len babrala s fotkami,nesli mi poslat do fotolabu/ze chyba bola v mozzile/tak som si musela nainstalovat fotosvet a cez to poslat/no kym som na to prisla, to trvalo/Po cca 3 hodinach to bolo hotove,teraz si hovorim take,jednoduche,ked nema kto poradit co uz.Mojho manzela pc nebavi on si pozrie nanajvys fotky,kamoska mi zavidi 😀 ze ho nemusim odhanat od pc,ked chcem ist,no za to mam dve pubosky ,ktore musim odhanat, 😀

lubica69
11. dec 2008

No Ivka tak to keby nebolo mojho tak tie fotky tam sama nedam 😒 Aspon ze ty mas tie 2 baby 😀
Tak dobru a zajtra piseme

domulienka
11. dec 2008

oki papa ,dobru nocku

lubica69
12. dec 2008

Ahojte baby Tak zase zachranujem 😉 ?

lubica69
12. dec 2008

Halooo

lubica69
12. dec 2008

TAk stale nik 😢

domulienka
12. dec 2008

a tu som cavinko ako?

lubica69
12. dec 2008

Ahoj Ivka Ja som to uz na dnes uplne vzdala ale to uz asi aj ty Tak mozno zajtra Idem buuuvat 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre