Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
13. júl 2009

Ahojte
Tak dnes zas krááásne 😎 Ideme von 😀

lubica69
13. júl 2009

Ahojte Tak my už aj vyspatý No ale namiesto poobednajšieho pobytu von si malý vyžiadal Garfielda na pc a pozerá No nechápem Ale asi chcel byť aj dnu A vy ako žienky?Čo ste robkali-robkáte?

bibka333
13. júl 2009

ahojte Ivka zahradu otvaraju len o 14 h dnes sme išli okolo tak som kukla otvaracie hodiny tak asi ostava grin a kedy uz ste sa dohodli 😉

lubica69
13. júl 2009

Jaj
No tak potom len ten green
No Ivke sa zajrta asi nedá bo jej majú ešte asi tú podlahu tak asi len ten piatok

domulienka
13. júl 2009

ahojte,tak podlaha komplet dokoncena 😉 je to super.No aj tak by som zajtra nemohla .lebo je tu bordel,musim doriadit ,povkladat do skrin a hlavne varit,bo sme dneska vsetko zjedli 😒

domulienka
13. júl 2009

A este Vam napisem story s tymi crosskami v stopercentnom stave 😝 ,dnes po dvoch tyzdnoch konecne nabehli peniaze od tej stvory a len cisto za crossky,cize postovne som hradila na 2x,prvy raz mi to poslala 1.tr.co som neziadala za 1,40 a ja som ich posielala spat za 1,10.takze len tak do luftu som vyhodila 2,50,nieje to vela bez toho sa zaobidem,no ona klamala a zavadzala,jednak bola jedna mensia od druhej a to viditelne a potom spinave a ze vraj obute raz v stopercentnom stave.Ved ste videli ako vyzerali 😝
Idem jej napisat email ze nejednala cestne a nak si uzije tie 2,50 lebo ma to nasralo,cakala som ze posle sumu aku som jej poslala ja.

bibka333
13. júl 2009

ivka aj mna byt to nas......... 😠 len jej napis ze to videli aj kamosky ten jej 100percentny stav 😠

zuzlik08
14. júl 2009

ahojte. moze byt ten piatok, no my sa na 100% neslubujeme, lebo sme chorkavi, tak uvidime. boli sme aj u dokiny, no akosi si stale vieme vybrat, kedy ochorieme, takze pre istotu nerobila a lieky nam napisala len sestricka, ake uznala za vhodne, tak uvidime. este ze to nie je az tak vazne.
ivka, no ja by som jej to napisala normalne verejne a aj to, ze sme to vsetky videli, ze neboli nosene len raz.

zuzlik08
14. júl 2009

lubi, prave som kuk vase fotky zo zoo, no najlepsi bol ten komentar, ze ovecka, baran a my 😀 😀 😀 .
a to tam teraz tak behaju tie zvieratka a aj deti mozu behat pomedzi ne?

bibka333
14. júl 2009

cawte kočky my sme mali zlu noc mala plačkala asi 1 hod ale vstavali sme len o 7 30 neviem šo jej bolo ☹
zuzka zubače krasne vidno 🙂

lubica69
14. júl 2009

Ahojte Ivka inak ja by som žiadala poštovné od nej Mne sa niečo podobné tiež stalo,že tovar nezodpovedal ale taký bordel som narobila naštvaná,lebo dotyčná ešte aj po tom ako som jej o vade napísala klamala,že potom uhradila všetko aj poštovné tam aj jej naspäť! Zuzka kuknem zúbky potom večer na pc A zvieratká len niektoré takto,že k nim môžeš Ale sú ohradené A Liečkajte sa Bibka tak čo to?Žeby zúbky išli Eliške?A teplotku nemala?Nech je lepšie Ivka ty si v kľude poriad Veď aj baby ti už pomôžu a hlavne bacha na nohu My ideme von

mishelin
autor
14. júl 2009

caute baby,dnes som bola na gyn a z 90% uz bolo 99,9% ze chlapcek,tak uvidimeo par mesiacov 🙂

lubica69
14. júl 2009

Miška 😉 Tak aspoň veci nemusíš za ružové meniť 😀 Hlavne sa držkajte nech ste zdravý 🙂

zuzlik08
14. júl 2009

miska tak gratulujeme, aj ked istota je to uz len ked je to v naruci 😉 . no hlavne, nech je to zdravucke a nech to ma vsetko, co to mat ma. my uz mame teplotu 37,8 tak dufam, ze to este nepojde nahor ale uz len nadol. ani cez den sme dako velmi nespali. to nas zase caka noc ☹ . len aby bola zdravucka.
lubi, ja som bola v bojniciach par rokov dozadu a vtedy to tam nebolo bohvie co, selmy tam nemali vobec a zvierata boli sponzorovane, vtaky mali len vdaka tomu, ze boli zadrzane pri nelegalnom dovoze, zirafi tiez nemali, no ani zdaleka sa to nepodobalo tomu krasnemu zoo, ktore som si pamatala z detstva. ale minule som videla niekde v telke, ze sa to tam opat zlepsilo a aj mnoho zvieratiek pribudlo, comu sa strasne tesim, lebo my sme tam chodievali strasne radi a urcite tam par krat pojdeme aj s malou a aj do zamku na tie rozne akcie

zuzkap2
14. júl 2009

Miska, gatulujem k chlapcekovi 🙂

lubica69
14. júl 2009

Zuzka ip

lubica69
14. júl 2009

Zuzlik tak som kuk tie linky no a krásne stojíte 🙂 A zubošky tiež 😉
No a najkrajšie v zoo bola tá samička opičky s malým 🙂 Krááásne Držala ho celý čas v náručí aj som foto ale nedalo sa dobre bo tam bolo neuveriteľne veľa ľudí pri nej 😅

domulienka
14. júl 2009

ahojky,Miska gratulujem k 99,9 /percento neviem napisat 😀 /chlapcekovi ,nech je zdravucky a vsetko dobre dopadne.
No reakcia milej pani,ze postovne nejde do vrecka jej ale slovenskej posty.Ze je zvedava na tu roznu velkost lebo ze ona si nic nevsimla.Kaslem na nu k takej osobe viac nekuknem.
baby nedame si to stretko poobede,myslim detickam si dame obedik ulozime spinkat a okolo pol stvrtej si dame stretko,v rajskej zahrade.ked sa stretavame doobedu tak sa potom kazda ponahlame domov .Co vy na to?

lubica69
14. júl 2009

Ivka tak sa na ňu vykašli kravu jednu ak to môžem takto napísať Pošli meno aby sme aj ostatné vedeli A to si cez mmb?ak si zaregistrovaná jej môžeš aj adekvátne hodnotenie 🙂
Jaj tak poobede?No neviem My uvidíme Bo niekedy vstávame o 14 niekedy o 16 ako kedy tak my teda uvidíme či prídeme ak to teda bude poobede

eva888
14. júl 2009

Ahojte baby tak sa po dlhej odluke pripojim k debate. Konecne sa Lenka naucila spavat bezo mna nie tak uplne bezo mna ale ked zaspi tak mozem od nej odist. Ak sa mozem pridat aj pre mna by to stretko po obedede bolo lepsie ako vravi Ivka doobedu sa vsetky ponahlame domov.Gratulujem Miska k chlapcekovi hlavne nech ste zdravucky. Terezke gratulujeme k zubkom my este nemame ani jeden. Pozdravujem oststne baby a vsetky deturence

eva888
14. júl 2009

Ozaj Ivka dufam ze si bola spokojna s maliarom?

domulienka
14. júl 2009

lubka vsak mozme aj po stvrtej,do vecera casu dost 😉 teraz je dlho vidno.Vsak povedzte si aj ostatne a vymyslime nieco.
Ja viem na mmb som registrovana,no to co som chcela som jej napisala do emailu,tym som to uzavrela,ani som 😉 jej viac neodpisala.

domulienka
14. júl 2009

jojo,rychlo namalovane tak ako som chcela 😉

eva888
14. júl 2009

Tak to sa tesim ze si bola spokojna.

domulienka
14. júl 2009

A kde je vranka,nejak sa neozyva

zuzkap2
14. júl 2009

Lubka ip

lubica69
14. júl 2009

Zuzka 😉

lubica69
14. júl 2009

No mne je jedno Keď vstane môžme prísť
Fakt a má byť v piatok pekne?
Možno aj lepšie poobede bo napríklad dnes bol hrozný úpek cez deň Aj von sme bolo až večerom Ani malý cez obed nechcel ísť vôbec von
A na tú záhradu teším 😀

zuzkap2
14. júl 2009

Lubka,urcite bude aj v piatok pekne zatial hlasia ba dokonca na zajtra az 34°C

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre