Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
14. júl 2009

Jej tak dobre,že poobede No dnes sa to fakt nedalo cez deň 😝

zuzlik08
14. júl 2009

ahojte, tak my ak budeme ok, tak moze byt kludne aj poobede, asi je to fakt lepsie a kludnejsie, takze ja tiez suhlasim. vecer sme uz boli bez teplotky, tak dufam, ze sa to uz nevrati. tak po dlhsej odmlke ta vitam, evka. ani sme sa uz davno nestretli, nejak na seba nemame stastie alebo co.? som rada, ze lenocka z toho vyrastla a pusti ta aj k telke 🙂 . co mate inak nove? co papate nove? dufam, ze ste zdravucke

bibka333
14. júl 2009

ahojte akurat som chcela pisat nech je stretko poobede ja som to aj minule navrhovala 🙂 tak v piatok po obede v rajskej zahrade ak niekto nevie tak dole pod obchodnym domom asi300 metrou a odbočit do prava 😀 a ste tam 🙂

domulienka
14. júl 2009

ok tesime sa na piatok 😉
Zuzka z Valaskej uz by si mohla aj ty prist medzi nas 😉
Mozno aj vranka Ivka pride.

lubica69
14. júl 2009

No ja síce neviem kde to presne je ale určite nájdem
To ten obchodný na námestí a smerom dole ako sú tie rodinné domy?Či ee 😅

vranka4
14. júl 2009

Ahojte babky 🙂 ,trošku som sa tu ulievala 🙂 ,však sú prázdniny 😀 ,ale čítam vás stále,tie stretká sa vám nejako zapáčili,skracujete tie intervaly medzi nimi 🙂 ,možno prekvapím aj ja a dobehnem,ináč my sa máme fajn,užívame si slniečko,každý deň sa čľapkáme v bazéne,teda len dvojičky,lebo hladina vody by poriadne stúpla 😀, Lenka je v tábore,Karin chodí do Podbrezky na kupko,miška 🙂 ,gratulujem aj ja k drobčekovi,nech sa mu v brušku dobre darí 🙂 ,možno tretia bude princeznička 🙂 ,aby si naše početné famílie nasledovala 😉 ,Ľubka,v Bojniciach malý sedel v kočíku,či chodil peško?my sa chystáme tiež ,šport.kočík opatrujem ešte na tento výlet,tam treba veľa chodiť 🙂 Zuzlik,vy si neviete vybrať chorobu inokedy 😀 ,keby sa to dalo,však?pekné počko,a vy choručkí ☹ ,snáď sa Terezke polepší 🙂 ,Ivka ,my sme pokecali cez telefón,keď príde Marek z roboty,možno ti odpíšem,ako sa rozhodol,Bibka,Evka,Zuzka 🙂 ,zdravím aj vás 🙂

lubica69
14. júl 2009

Vranka chodil pešo No ale aj trochu na rukách ale to len málo Behal tak zazvieratkami,že sme nestíhali my za ním 😀

lubica69
14. júl 2009

Idem kukať zúfalky
paaaa 🙂

domulienka
14. júl 2009

Tak my mame zase oblacno,teraz drobec zaspal aj to v posteli,do postielky ani za svet,raz za cas sa jej znepaci a reve a taha sa stade prec,inokedy co je castejsie krasne v postielke zaspi. 😉
tak asi si idem aj ja lahnut,alebo dopozerat koniec zufaliek 😉

lubica69
15. júl 2009

Ahojte babky
Tak my sme najaký nachladnutý či čo a aj trošku soplíme Takže do piatku sme len doma a keď to bude v piatok Ok prídeme 😉 Nechcem nikoho nakaziť a tak Ale nie je to nič vážne Takže my uvidíme
Inak dnes zas pekne,že? 😎 Ale my sme len dnu

eva888
15. júl 2009

Ahojte na ten piatok sa urcite pridam ak to bude poobede. Lenke sa zmenil rezim konecne sme sa naucili spavat doma. Toto teplo ju naucilo spat doma. Kedze zasadne spava na brusku tak kocik uz mame len na poobednu prechadzku po meste lebo aj po obede spi doma. Co sa tyka jedenia Zuzka papame toho uz vela vsetku zeleninu uz aj cestoviny a idem jej vyskusat dat jogurt. Pred vcerom sa mi naucila chodit po styroch tak uz ma zbehany cely dom a neobsedi na jednom mieste hned ma najde. A chvala bohu sme zdravucke len nas tiez trapia zubky. Vy sa len rychlo vyzdravte aby sme sa v piatok stretli. Tak zatial pa ideme papat

lubica69
15. júl 2009

Jej Evka Tak Lenka šikulka 😉

domulienka
15. júl 2009

ahojky,Lubka pridte 😉 aj Domka obcas zakasle ale nic viac,ziadne teploty a sopliky.
Dnes sme uz dofinisovali s obyvkou ,este dnes som natrela radiator,zatial sme bez zaclony musim pockat na tovar do duhy,lebo ja potrebujem dlhu 2,50 a domodra;nic take nemaju.
Naozaj,Lenka je velmi sikovna na svoj vek 😉 ked Uz lozi.

mishelin
autor
15. júl 2009

baby caute,zahlasujte bud SIMON ale nie šimon,alebo tobias 😉 zatial sa vacsina priklana ku SIMONOVI

lubica69
15. júl 2009

Ivka 😉
Miška mne sa obidva Ale záleží aj od priezviska 🙂

lubica69
15. júl 2009

Simonko 😀

domulienka
15. júl 2009

Miska mne sa tiez pacia obe mena,ale asi trosku viac Tobias,ale ako pise Lubka ktore sa viac hodi k priezvisku 😉

eva888
15. júl 2009

Caute vsetky Miska tak ja sa priklanam k Simonovi

bibka333
15. júl 2009

ahojky my sme dnes boli na kupalisku v Podbrezke bolo super viac ludi ale ok išli sme robotnickimi 13 15 a domkou o 18 hod mala bola zlatičko 🙂
Evka Lenka je šikulka 🙂
Ivka tak mas uz fajront a ten kožuštek posielam naspat ženska že ok 🙂 som rada ale aj smutna bol peknučky
Miska ja som za Tobiaša aj Eliška mala byt Tobiaš mne sa viac pači ako Tobias
Stretko je dohodnute tak ok obvolam baby aj tie čo sem malo napišu 😉

lubica69
15. júl 2009

OK Bibka
My kupko najskôr budúci týždeň

lubica69
16. júl 2009

ahojte babky
Tak tu od včera nik ☹ ?
To ale bola búrka cez noc Ale my sme spali dobre
Dnes je celkom fajn von tak dúfam,že vydrží do zajtra 😎

vranka4
16. júl 2009

Ahojte babky 🙂 ,tu sa nejako všetci ulievajú 🙂 ,ešteže aspoň Ľubka to tu nenechá zapadnúť prachom 🙂 u nás je akurát po búrke,a ja som vyumývala okná na celom dome,tak ich umylo ešte raz 😀 ,ale práve hlásili počko,zajtra má byť znova krásne 🙂

zuzlik08
16. júl 2009

ahojte, tak mi sme dnes znova boli u dokiny, nastastie uz robila. tentokrat sme boli so zadockom, ma tam nieco ako ked sa robi zlata zila. chuda moje, v traveni je po mame, lebo aj ma tvrdu stolicu a aj plackava pri kakani. vraj je to nejaky vriedok, dostali sme masticky, malo by to vraj prasknut a ak nie, tam to budeme musie ist dat prepichnut, tak sa len modlim, aby to prasklo same. no nam ked ide, tak ide. no nastastie zatial uz nemame teplotky, soplikov je este dost, no uz je to lepsie, aj s kaslom sa to lepsi.
tak to vypada, ze v piatok sa nedostavime, lebo mi dnes volala mama, ze pride sesterka s krpcom z rakuska a akurat v piatok poobede, tak mi asi budeme na mazorniku. skoda.

miska, mne sa paci simon...boze, ked spominam, aku dilemu sme mali my (teda viac ja) okolo mena, do posledneho momentu som nebola rozhodnuta...ale co by clovek neurobil pre stastne manzelove ocka 😀

lubi, tak dnes nam to pocko nejak nevydrzalo. asi sa tie chorobne stavy zase nejak siria vzduchom alebo co

evi, no vy ste sikulky. my dodnes nerackujeme, sme tulene po otcovi 😅 . my sa uz rovno staviame na nohy, takze podla mna ani nebudeme. hej, tak uz budete skusat jogurtiky. a mozete, ked ste mali problemy s mlieckom? ja sa do roka velmi nechystam ani na cestoviny ani na jogurty, to kvoli lepku a mlieku, radsej nebudem riskovat. ved v podstate leto ubehne ani sa nenazdame a rocik tu mame sup sup. evka, som rada ze uz spinkate aj doma..a v postielke alebo kociku? a ako v noci, este stale medzi vami? a ako so zaspavanim, nic nove?

zuzlik08
16. júl 2009

ivka, ty si vies tie okna teda naplanovat...ako moja mamina, tej to tiez vzdy vyjde 😀

lubica69
16. júl 2009

Ahojte
Jej tak zajtra má byť zas pekne 😎 No mohlo by Malému je už lepšie takže ak sa nič nezmení zajtra prídeme
Len ja stále neviem kde to je 😅

domulienka
16. júl 2009

ahojte,tak zajtra o kolkej ,tak o pol stvrtej,stvrtej?
Lubka najdes to,od obchodneho dole tam je piccolo cafe,socialna poistovna,restika fortuna zo dva domy cez cestu a hned to je rohovy rodinny dom a to je rajska zahrada,je to oznacene.Ponize rajskej je urad prace.

lubica69
16. júl 2009

Ďakujem Ivka
len keby som vedela ktorý obchodný???
Ten na námestí?A keď idem smerom z BB tak dole doľava?Koľko metrou cca A rovno dole?
Dík 😅

domulienka
16. júl 2009

ano Lubka ten obchodny na namesti z BB zabocis doprava dole za obchodnym je parkovisko,alebo myslim ze sa da zaparkovat aj nizsie.

lubica69
16. júl 2009

A dole tou ulicou čo je tam aj Dexia banka myslím po ľavej strane?A koľko metrov cca je to od obchodáku?A na ktorej strane?
Ďakujem krásne za info 😅

eva888
16. júl 2009

Ahojte baby Zuzka tak to ma mrzi ze sa takto musite trapit a hlavne Terezka dufam ze ten vredik spraskne sam. Nie este v postielke nespavame stale spi medzi nami. To je dalsia etapa na ktoru sa chystam. Teraz sa vytesujem ze spime uz doma a konecne si vsetko v pohode doma stiham a nemusim sa nahlit. Cestoviny nam povedala dokina ze uz mozme a ten jogurt som skusala a celkom jej chutilo ale to len tak po kuse nech si zvyka.A co sa tyka zaspavania tak to zatial nic nove este ze mam tie prsia a bradavky.Tak sa zatial majte idem volaco zjest a vychutnat si telku nakolko ten moj poklad zaspal asi za 15 min. Hura hura

Zajtra v Rajskej záhrade. Tesim sa ! ! !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre