Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
22. júl 2009

lubka asi do pondelka ak sa ti bude chciet tak uplne v zadu ako je kisla voda a len rovno svagor ma velky striborny peugeot

bibka333
22. júl 2009

kysla voda chibička sa vludila 😒 lubka nie je tam signal na mobil mozno ti zavolam ak pojdeme na chlebik

domulienka
22. júl 2009

Lubi no bohvieco tam nieje ,akurat okolo detskeho velkeho bazena zopar lehatok a slnecnikov,ponatierane oplotenia,tusim bufet trochu zvacseny ale voda furt studena 😀 vsak ta ina ani nebude ale som myslela ze aspon detsky trochu vyhreju 😉
Bibka tak to idete na dost dni.,daco aj oslavovat asi ci len tak?A kupili ti tie topky dnes v BB?

lubica69
22. júl 2009

Bibka ok 😉
Ivka tak nič moc? ☹ Juj tak sa asi ani neoplatí No do tej Podbrezky by som chcela ísť kuknúť Tam je dobre?Bibka chodieva viem

vranka4
22. júl 2009

Ahojte,ja dnes len tak neskoro 😀 ,užili ste si slniečka,Bibka,príjemný oddych na chate,užite si tam rodinka 😉 ,Ľubka,naše baby chodievajú do Podbrezky,sú spokojné,s malými sme tam ešte neboli,stačí im zatiaľ bazén,ale pre malé deti je tam dobre ,aj teplá voda 🙂 ,už asi všetky spinkate,tak dobrú noc

lubica69
23. júl 2009

Ahojte
Tak zas počko 😎
No tú podbrezku musím ísť už kuknúť
Ivka -domulienka IP len neviem či dobrá 😅

domulienka
23. júl 2009

ahojky ,Lubka urobila som kuk 😉 ale mame horuco,vsak?My ideme dnes mrknut svokrovcov na kustik,uz sme davno neboli.Ivka Vas mrkneme na druhy tyzden,ked budu baby doma.

lubica69
23. júl 2009

Ahojte
Tak to bol zas dnes hic 😝
A tu od obeda nik ☹
My ideme zajtra do BB lebo my v Datarte zlú webku predali,že aj s mikrofónom a prd Taká som bola nahnevaná 😠

lubica69
24. júl 2009

Ahojte
Atu stále nik??? ☹

domulienka
24. júl 2009

ahojky ,Lubka tak to dobre vybav v tom datarte 😉
Veru volako to tu zatichlo 😉 baby pioste nech prekrocime stovku 😉
my dnes doma,varim sosovicovu a maam zamiesene na osie hniezda ,poobede budem zavarat cucoriedky 😉

lubica69
24. júl 2009

Ahojte
Tak my sme dnes boli v tej BB No pekne som im to tam osladila taká som bola nahnevaná A že vyškolený pracovníci
a to som sa ho 3 krát pýtala 😅
Volala mi aj Bibka,že je v Jasení a ja v BB tak sme sa nestretli Ale už chatujú a asi až do utokra
My sme dnes dojedali "papipi" teda špagety po našom a granadír
Zajtra príde aj s priateľom-kuchárom na víkend Bude sa variť gulášik Teda ja variť tento krát nebudem 😀 Len papať 😎
Ivka tak ty riadne zaváraš 🙂 A osie mňam mňam

zuzlik08
24. júl 2009

caute caute, tak teda podme na tu 100vecku 😉 ... no ivka, sikulka, uz nozka poslucha, ze taka sikulka?
lubi, tak gulasik bez robotky, jooj, posli toho kucharika aj k nam...a nemusi to byt ani gulasik 😀 . lubi, tak si im tam dnes povedala svoj nazor? ved vraj aj v nayku maju skolenych zamestnancov (no podla mna sa ich tam uz vystriedalo tolko, ze tito novi uz okolo skolenia ani len nechodili). lubi, uz ste kameru vyskusali na pokec s ocinom?
evka, chcela som vam dnes cinknut, aby ste prisli s lenkou sa k nam na balkon okupat, no akosi sme potom ani my nestihali a uz vecerom nam tam nesvieti slniecko, takze dnes z toho nic. dufam, ze zajtra bude slniecko a teplucko, skusime to zajtra doobedu.

lubica69
24. júl 2009

Ahojte
No ja sa celé popoludnie trápinm lebo mi mikrofón nejde Neviem si pomôcť ☹ Hotová už som 😢

zuzlik08
24. júl 2009

lubi a skusila si si cez pc na nom nastavit hlasitost?

vranka4
24. júl 2009

Ahojte babky 🙂 ,Ľubka,teda máš smolu 😒 ,hádam sa ti to podarí 🙂 ,možno ťa len skúša,aká si technicky zdatná 😀 ,u nás je na elektro a iné... expert ocko 😉 ,ja som antitalent 😀 ,aj Ivka je technický typ 🙂 ...ale tá má inú robotu,zavára ,vypeká...nejaké osie hniezdo nezvýšilo ?..mňam 😀 ,hádam má z nás už najviac zaváračiek 🙂 ,keď sa jej zima opýta,čo robila v lete,otvorí špajzu 😀 , 😕 😕 ,a vy ostatné,ako sa máte? ....my sme dnes boli v Brezne,posledné nákupy pre Karinku do kúpeľov,v pondelok ju ideme zaviesť do Smrdákov😀

domulienka
24. júl 2009

ahojky,jojo zavaram 😉 Ivus ty sa pochval ako ta poznam tak uz zavarene pol spajze 😀 ja zatial len uhorky a teraz cuco 😉 ale doniesol ich az o osmej vecer tak aspon 14 pollitrovych som zavarila,no teda este sa sterilizuju,ved to je roboty popreberat. 😒
a osie sa zvysili ale budu na ranajky 😀
presne Lubi keby som bola u teba tak to mame spolu zmaknute,ale ty si sikulka,zajtra urcite napises ze uz to mas,drzim palce 😉
Ivka ,1,8 ide do Smrdakov aj Jarka od Bibky sa skamosia 😉

vranka4
25. júl 2009

Ahojte,presne som myslela,že napíšem Bibke,keby nechatovala 🙂v Jasení ,lebo viem ,že chodí na kožné s Jarkou a spomínala,že stretko ešte do konca mesiaca,lebo ide do kúpeľov,tak som dobre vydedukvala 😀 ,že do Smrdákov,Karinka sa s ňou práve zoznámila cez foto v albume 😀 .................a ostatné ulievačky,čo robkate ? 😉

vranka4
25. júl 2009

,čo som to napísala...myslela som -vydedukovala 😉 ,ale vy ste inteligentné,určite viete 😀

mkatka
25. júl 2009

Ahojte, poradíte mi nějakou cukrárnu v Brezne, kde dělají dobré a hezké narozeninové dorty? Letos budeme v čase synových narozenin na chatě v Čiernom Balogu a nechtěla bych ho připravit o dort a to všechno kolem a zároveň to nechci nechat na náhodu a koupit jen tak ledajaký dort někde v Tescu. Má teď Mickeymouzovský období, tak třeba potáhnutý marcipánem s postavičkama Mickeyho a spol. nebo s obrázkovou oplatkou...díky za tipy

bubinka1982
25. júl 2009

Milá mkatka .... torty sa dajú objednať v Jednote v obchodnom dome na námestí a tuším,že robia tam aj Mickeyho,ale to sa skorej dozvieš,ked tam osobne zájdeš...myslím,že za 1kg váhy torty to bolo 6,5 eura..A ešte jedno miesto viem a volá sa to Movie-café a je to od námestia rovno smerom na BB po lavej strane , blýzko je video požičovna Alex,nieje to daleko a majú tam aj koláče a tak....ale inak si dávame robievať súkromne žienkam,čo sa tomu venujú len popry inej práci...pa a peknú dovolenku prajem...

domulienka
25. júl 2009

ahojky,ano ako pise bubinka v tej cukrarni Movie-cafe maju fajne kolaciky a torty tiez pecu aj podla poziadania,staci najst nejaky obrazok/sesterka stiahla z internetu objedanala macka pu,aj urobili pekna bola no aj dost za nu zaplatila ak si dobre pamatam cez 30eur.No treba dopredu objednat. 😉 V obchodnom staci aj tri dni pred ,vozia z Detvy,mala som cokoladovu,bola vynikajuca a ceny su podla toho ci 1kg alebo viac,my sme mali 2,5kg ta bola za 600sk,vlani,tak neviem ako teraz.
Ja som dneska este dozavarala tie cucoriedky a perem a zehlim az sa so mna pari 😀

mkatka
25. júl 2009

aha a kontakt na některou (tu nejlepší samozřejmě) bys neměla? my tam jedeme v pátek a na sobotu aby byl dort hotový. ráda bych to měla domluvené předem. ráda bych viďela dopředu jejich práci a tak. někdo třeba na www.nanicmama.sk nebo někdo takový?

domulienka
25. júl 2009

ake torty maju? skus dat do googla -Joll.s.ro.,alebo cukraren Detva,tam by mali byt fotky ,no kontakt do obchodaku,teda jednoty nemam,to tiez len ked takto cez net zistis.Ja som ale bola osobne,chceli zalohu 😉

lubica69
26. júl 2009

Ahojte
Tak my sme včera gulášovali 🙂
Potom až do noci sa trápili s tým mikrofónom ale hotové to nie je Niečo je zle Tak uvidíme Treba inštalovať a tak 😒
Dnes tu bola u mňa na skok aj Bibka 😉 kuknúť ale fakt len ne chvíľku

vranka4
26. júl 2009

Ahojte 🙂 ,prosím vás,neposlali by ste mi niektorá číslo mobilu na Bibku? ak máte,tak cez IP,ďakujem,IVETA

lubica69
26. júl 2009

Ivetka IP

vranka4
26. júl 2009

ahojte 🙂 ,Ľubka,Miška,díky za IP 🙂 ..dnes to tu nejako viazne 🙂 ,prehupneme sa dnes cez stovku?

vranka4
26. júl 2009

to by ste museli poriadne toho popísať 🙂

lubica69
27. júl 2009

Ahojte
Tak to teda áno Nejak sa nám to tu spomalilo No ale ke´d býva von tak pekne 😎My sme celé dni von 😀

domulienka
27. júl 2009

ahojte,ano veru pomalicky nam to tu pribuda.Moje starsie dcery a ocino isli do Podbrezky a ja s malou pojdem poobede,to jej staci a uz nebude tak palit. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre