Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
27. júl 2009

Ivka potom podaj info či sa tam oplatí ísť

eva888
27. júl 2009

Ahojte baby tak sa aj ja pripajam aby sme tu stovecku prekonali. My sa mame fajn aj my dnes ideme zavarat. Ocino nam doniesol kuriatka. Lenke sa zapacilo najnovsie sa stavat na nohy. Ako nahle najde niejaky miesto kde sa da postavit tak je hned na nohach musim na nu davat velky pozor. Ked ostane ticho viem ze je zle.Boli sme sa kustik prejist von ale dnes sa jej velmi v kociku nepacilo tak sme neboli ani dlho. Lubka aj ja som mala problemy zo zapojem webky a mikrofonu. Musela som volat cloveka co sa do toho rozumie vobec som si s tym nevedela rady. Tak sa zatial drzte a pozdravujem vsetky drobce

domulienka
27. júl 2009

ahojky,joj kuriatka dala by som si,taka prazenicka by bodla az sa mi slinky zbiehaju 🙂
Lubka je tam ok ale uplne super takto neskor od tej tretej ,stvrtej,ludi menej slnko tak neprazi pre drobce akurat,kupko je otvorene do siestej v detskom vymienaju vodu kazdy den a teplucka je.

lubica69
27. júl 2009

Ahojte 🙂
Mňam tie kuriatka by som si dala A milujem zavárané hríbiky 😝
Jej Ivka tak super Chcela by som niekedy s malým vybehnúť 😉
No ja webku ešte stále nenainštalovanú Musím najprv nainštalovať na novo soundmax a tak sa s tým potrápiť 😖
Teraz by sa mi tu zišiel môj mužík To by už dávno bolo hotové a funkčné No ale skúsim aj ja uvidím 😅

zuzlik08
27. júl 2009

ahojte babenky, no evy, tak lenka to teda zobrala riadnym tempom...nas teda riadnou rychlostou dobiehate... 😅. no tesime sa, ze mame take pekne slnieckove pocko. nam sa dnes pukol ten vred na zadocku, ale som sa dost zlakla, kym som zistila ze co sa deje, lebo kakala s troskou krvy, tak som sa uz nalakala, ze co zase, ci nie to iste co mala evkina lenka. no my mame zas tak divne posunuty rezim, ze sme posledne dni chodili spavat okolo 20.30 a vstavali sme okolo 6.00...no este keby to mrna stale v noci nemrncalo a neplakalo zo spanku, tak by som sa aj ja konecne hadam vyspala...ale co uz, dufam, ze sa to uz fakt kazdu chvilu polepsi ☹ ...a ak nie, asi budeme musiet cakat, kym z toho vyrastie 😀 😎

eva888
27. júl 2009

Tak to ma tesi Zuzi ze Terrezke praskol vredik teraz sa to uz len zahoji a bude dobre. My teraz tiez tak spavame ze my place zo sna a ani ja sa nic nevyspim ale chvala bohu neni to kazdu noc tak aspon to ma tesi. Tie kuriatka som zavarila nebolo ich moc ale mame aspon devat poharikov.Tak sa majte prajem dobru noc ja som dnes volaka unavena tak si idem lahnut.

zuzlik08
27. júl 2009

a ozaj, mam taky napad, co tak najst nejaky krasny slnieckovy dnik a dat stret na kupku v podbrezke? (rezervujem cele kupko len pre nas, lebo moja postava jedna katastrofa ☹ ...a budem musiet ist kupit nejake plavky 😒 ). ???co vy nato???

domulienka
27. júl 2009

Zuzka to nie 😒 ja si uz plavky nechcem kupovat toto leto,naco by mi boli ked nabuduce leto chcem byt stihlucka 😀 radsej si dajme stretko v nasich osvedcenych podnikoch 😀
a som rada ze s Terezkou je to lepsie 😉

lubica69
27. júl 2009

Ahojte
No s tými plavkami som na tom podobne Nezmestím do starých 😠Ale do podbrezky chcem ísť kuknúť kôli malému
No ale stretko na osvedčených miestach???To áno Kedy???Kde???Piatok ako vždy? 😀

lubica69
27. júl 2009

Zuzka som rada,že Terezkátor s vriedkom Ok 🙂

vranka4
27. júl 2009

Ahojte 🙂 ,my sme večer konečne dorazili domov,boli sme Karinku odviezť do kúpeľov Smrdáky-máme za sebou 520km-uf 😝 ,dvojičky to celkom v pohode zvládli,aj si pospali v aute 🙂 ,keď im bolo dlho tak opakovali-ja ťem isť do Bezna 🙂 (Brezna ), tam na dolniakoch bolo poriadne teplo 😀 .....ako čítam,vy ste si tiež užili slniečko-Ľubka,Ivka-vychutnajme si pekné počko 😉 ,Zuzka,super,že rituľka sa hojí a to spinkanie,nebojte aj s Evkou,raz sa to zmení k lepšiemu 🙂 ,a dospíte tie prebdené noci 🙂 ,no,čo sa týka stretka na kupku,ja síce plavky mám a novééé,ale aj celulitídu 😀 ,aj strie 😀 ,kľudne by som mohla ísť robiť aj reklamu na pomaranče 😀

zuzlik08
28. júl 2009

ivka vranka, takych nas je...s tymi pomarancami 😀, ale potesim ta, maju ich aj chudulinke babenky, je to totiz to aj vec veku a genov 😉 . v piatok sa chystam do bb, tak ak bude stret, nam sa nebude dat. no som trochu vytocena, lebo v piatok dobehne aj bracho s rodinkou a samozrejme ako vzdy to oznamili na uplne poslednu chvilu a mne sa to neda prelozit, tak to su proste oni. ale ma aj potesili, lebo este akoze nic neviem, ale moja mama uz klebetila, ze cakaju druhy prirastok a chystaju sa na chlapca, tak uvidime, co to bude 😎 . no som zvedava, ako toho noveho clena prijme nas katiator 😅
a ako vam to ide s chudnutim? ja zatial ziadna slava, no situacia je vazna, uz fakt musim pridat do kroku, lebo tie moje pneumatiky ma uz fakt rozculuju 😠
a ten nas nestastny vriedok, sice praskol na jednom miestecku, no dnes zase mala potlacila a zas narastol, tak ja uz fakt neviem.
bibka, evka, aj vy mate male v dovere? aj vam prisiel papier ohladom preplatenia vakciny? volala som dokine, tak je to vraj ok, jedna sa o toho pneumokoka co nas ockovali, vraj to s poistovnou vybavi ona

zuzlik08
28. júl 2009

evka, nie si nahodou na pc? nepridete sa k nam kupat?

domulienka
28. júl 2009

ahojte,tak teda chudatko Terezka,co to uz celkom nezmizne ☹
Chudnutie 😝 dva dni a potom sa zas nazerem 😀
Ivka tak to ste dlhu cestu sli s dvojkami a Karinka ako nebola smutna?a dokedy je tam?nasa Baska bola mesiac vo februari,inac tam prezila aj prvu lasku 😉 tak mozno nieco take caka aj Karinku 😉
Ja idem zachvilu na neurologiu s vysledkami z ct,som zvedava co povie.A vecer si zas musim muzika vybalit do Bulharska 😉 v noci sme sa nevyspali Domke sa asi tlacila stolickatak vrieskala o dusu 😒 Pre istotu som jeej calgelom potrela este styri prazdne miesta v dasnach,tak sa potom skludnila ale spanok bol fuc 😒

zuzlik08
28. júl 2009

tak prva laska, ivka...joooj, to bolo uz daaaavno...ale pekne spomienky, ze? drzim palce, aby ti to dobre dopadlo. no ako vidim, nielen mne chyba pevna vola. ja sa sice neprejedam, no kazim to sladkostami...ach tie sladkosti, ktora zlata osobka ich len vymyslela ☹ 😀 😝

zuzlik08
28. júl 2009

to je neskutocne, co tato strana nema koniec??? tak kde je uz konecne ta ocakavana stovecka??? a kde ste ostatne? uzivate si slniecka? bibka, uz ste z chaty doma? ako ste si uzivali?

eva888
28. júl 2009

Caute baby tak este mam kus volna lebo Lenka mi este spi ale uz cakam kazdu chvilu ze sa zobudi lebo uz spi 2 hod. Stihla som si poriadit kupelnu a kuchynu a teraz som zapal pc co mate noveho. Zuzka prisli by sme ale neviem o kolkej. Ja mam Lenku vo Vseobecnej poistovni a nic take mi neprislo. Aj my sme sa zacali viac slintat tak nam uz asi idu tie zubky 😉

zuzlik08
28. júl 2009

evka, mne sa mala teraz zobudila, tak ju idem o chvilu supnut do bazenu, lebo potom uz bude na tej strane chladno, tak ak by ti vstala, dobehni, nachovas ju aj u mna. pa

eva888
28. júl 2009

ok zatial este spime popripade ti brknem ci sa este kupete

bibka333
28. júl 2009

ahojte kočky už som doma bolo super mala bola užasna 🙂 len v sobotu v noci bola mrzutko ale vieme pričinu vyšiel nam zubok 😀 dočitam vas večer am vela prania a musim ist na poštu vecer sa ozvem 🙂

lubica69
28. júl 2009

Ahojte
Tak úspešne k tej našej 100ke Myslím tým stranu nie váhu 😀
My sme dnes boli v BB Zas som bola vrátiť už v poradí 2hú web kameru No ale zvuk na pc stále 0 bodov
Fakt a nešli by ste niekto zajtra alebo štvrtok do podbrezky sa kúpať???
Či až v piatok to stretko?Ale zuzka je v BB a ostatné neviem...

lubica69
28. júl 2009

Tak stále nič tá 100ka???

lubica69
28. júl 2009

No ale to snáď nie...

lubica69
28. júl 2009

Babky píšte píšte 🙂

vranka4
28. júl 2009

Ahojte všetky 🙂 ,my teraz ešte spíme,tak niečo škrabnem 😀 ,vyčľapkalii sa v bazéne aj naše deti,aj susedovie 🙂 ,potom naopak,tak sú zmordovaní 😉 ,popísali ste toho dosť doobedu,Zuzka,čím mastíš rituľku? ...Bibka,vitáááj doma,per o 106 😀,volala som ti opakovane cez víkend,babky mi poslali číslo 🙂,ale nemali ste tam signál,tak sa teraz nemusíš obávať,že to bolo číslo tajného ctiteľa 😀,to bolo moje,len som sa chcela popýtať na Smrdáky,ak tam už Jarka bola,ak nie a ide prvý krát len teraz,tak nič,Karin je už od včera tam,takže sa stretnú 🙂,...Ivka a tie prvé lásky kúpeľové 🙂,uvidíme,včera som to očkom pokukala-aj chalanov 😀 ,je ich tam dosť,aj takých-odhadujem 15-17 ročných...Karin v pohode,tešila sa,večer už volala,čo nové,chalani sa už vyzvedali ako sa nové baby volajú 😀

domulienka
28. júl 2009

Ivka,nasa Baska si velmi pochvalovala,robili im diskoteky,a tak,zas pojde na rok 😉

domulienka
28. júl 2009

Lubka tak mas smolu s tou webkou 😒
ja u neurologicky ok,ko o tri mesiace,ct nic vazne,moja diagnoza znie migrena s aurou,tak mam zas lieky nasadene ale mozem povedat ze ako ich uz vyse mesiaca beriem tak ma miernejsie bolieva ta moja gebula 😉

domulienka
28. júl 2009

no nic kedy sa tam prehupneme,

domulienka
28. júl 2009

Bibka uz si tu chybala a gratulujeme k prvemu zubkujavascript:addEmoticon('😉','vBody') 😉

domulienka
28. júl 2009

nasa Domi vcera uspesne cikala do nocnika a dnes ,ked sa spytam ides cikat tak pokruti hlavou eee ☹ , a jasne ze je to potom v gatkach,dnes uz osme v poradi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre