Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
7. aug 2009

Tinka mozno niektore baby s prveho stretka ostanu aj na to druhe ale my s Lenkou neostaneme lebo mi pojde spat okolo pol tretej tretej.

lubica69
7. aug 2009

Ahojte Tak my búvame Keď zobudíme vyrážame do greenu

domulienka
7. aug 2009

ahojky,tak aj my spime a po spanku vyrazame tiez do greenu 😀

vranka4
7. aug 2009

Ahojte 🙂 ,my ešte spíme,som ešte na pochybách ,či ísť na stretko,lebo vy sa stretnete okolo 15.h,my by sme išli len o 16.h. autobusom od nás,tam by sme prišli okolo 16.30,to bude po funuse,vééľa vecí mi potom ujde 😀 ,l Marek má poobednú a je na aute,takže smola,dvojičky sú síce prichystané,že keď vstanú,ideme autobusom do Brezna,tešili sa,Ivka hlavne na kolobežku z Rajskej záhrady,myslí si ,že tam ideme 🙂 ,takže uvidíme,kedy sa zobudia,ak by sme neprišli,tak si pokecajte aj za mňa,drobce nech sa vyšantia 🙂

domulienka
7. aug 2009

ale Ivka pridte my ideme teraz o tretej busom,ale este mi treba ist do duhy,tak do stvrtej by som tam mala byt.My budeme potom s Vami kym Vam pojde bus domov,oki,len pridte deticky sa vyhraju.

lubica69
7. aug 2009

Ahojte My ešte spíme takže neviem o koľkej dorazíme Vranka presne veď príďte Aj my s vami potom počkáme

domulienka
7. aug 2009

ahojte tak hlasim prichod domov,volaka som unavena aj vy? 😒

lubica69
7. aug 2009

Ahojte
Aj my domka Ešte sme boli v Lidli Malý doma ešte testoval nové pieskovisko Teraz sa kúpal
Ja som unavená Ivka hrozne 😝

buli21
7. aug 2009

Ahojte babenky...tak som sa aj ja konecne zaregistrovala na hijoo...a vytvorila som aj album z dnesneho stretka,tak hadamak to zvladnem,tak si budete moct kuknut aj fotky.pa

mishelin
autor
7. aug 2009

fiiha tak kukam ze na poobednom stretku boli nove tvare,tedaa co ja vobec nepoznam 😕 to vsetko su baby z kona? 😕

domulienka
8. aug 2009

dobre ranko,tak ja som o deviatej uz bola tvrda,spali sme s Domkou az do rana bieleho 😉 ale som si dobila baterky 😀 fotky som pokukala,pekne su.
Miska ano nove baby aj boli,na konika nechodili ale teraz sa tu sem tam ukazu,vsak baby 😉 AAa Petulkova maminka sa tu uz prihlasila,vitame Ta tu 😉

lubica69
8. aug 2009

Ahojte
Jej Katka vítam ťa tu 🙂 Fotočky krásne 😀
Miška nové asi ani nie Už sme sa pár krát videli na stretkách a vidíš Katka sa pridala aj sem k nám 😉
Ivka tak ste si teda zdriemli 😅 Inak aj my tak sme boli obaja unavený,že čau 😝

buli21
8. aug 2009

ahojte,musela som sa uz zaregistrovat,lebo som Vas uz min.mesiac potajomky citala a aj by som nieco pridala,len nie a nie si najst cas na prihlasenie sa🙂) ale vcera som mala zamienku a to fotecky,chcela som sa podelit o ne aj s Vami,ved su tam tie nase mravceky take mile....prave robim spachtosovi ryzovy nakyp,tak si tu pomedzi pisanie olizujem palce.Poobede ideme aj s babkou na Rodeo Muran obzriet konicky a vecer ked nastupi druha starka-aupairka,tak sa s tatom vratime na Muran,lebo je tam koncertino Wabi Danek-country,takze dneska ficime a trsame do noci....

slnieckovedeticky
8. aug 2009

Pridala som foto
Katka kuk aj sem do albumov Takto pridávame fotky so stretiek

bibka333
8. aug 2009

ahojte aj my sme spali s Eliškou ako zabite mala bola hore len raz a vstavala o 6h ale spinkala pekne
Fotočky super aj tie komentare Katka 😀 ja pridam ale len vecerom ideme robit s mm pizzu
No a manzel prisiel az o 23 30 H 😎 😝

vranka4
8. aug 2009

Ahojte 🙂 ,buli, vitááj na koňovi 😀 ,pekné foto si pridala,aj trefné komentáre 🙂 ,okrem fotky môjho vééľkeho zadku 😀, užite si róódeo a riadne si zatrsajte 🙂 ,my sme dnes boli doobedu na grilovačke pri švagrinej ,Marek išiel stade do poobednej,deď vstanú dvojky, ideme na oslavu k sestre,dnes máme túlavé topánky aj my.....príjemný víkend všetkým

domulienka
8. aug 2009

ahojky,co porabkame,?
nam sa prave v rure doraba zivanka,si ideme s babami pomaskrtit 😉

domulienka
8. aug 2009

tak som sa rozhodla zajtra s babami vypadnut,rano ideme na Polhoru k svokrovcom a budeme tam do utorka,budem bez netu aj bez vas ☹ ale hadam to dako zvladnem 😀 este sem nakuknem ,idem zehlit...

vranka4
8. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Ivka,tak zajtra sa stretneme,určite pôjdete do kostola,keď budete pri svokre ,ak dobehnete k nám,abstinenčný syndróm bez netu-závislosť na koníkovi 😀 mať nebudeš,napíšeš dačo od nás 😀 😀

domulienka
8. aug 2009

no jasne ,na to sa spolieham Ivka 😀 aspon si kuknem moje obchodiky u vas 😀 ,zajtra sa teda uvidime 😉

domulienka
8. aug 2009

pridala som 6 fotiek,tak sa my majte krasne,pa pa 😉

lubica69
9. aug 2009

Ahojte
Ivka tak idete k svokrovcom ?No aspoň si trošku oddýchneš,či nie?
Fotočky krásne všetky 🙂
My sme boli včera aj na kupku ale len poobede Malý sa zobudil o 14 po hoďke spania tak sme boli aj so segrou 😎
Dnes len doma 😀

lubica69
9. aug 2009

Ahojte Tak tu dnes nik?Kde ste všetky maminky?😀

vranka4
9. aug 2009

Ahojte 🙂 ,tu je dnes nejako pusto,kde sa ulievate ?Ivka je u svokry,dnes sme sa stretli,zajtra prídu na návštevu,ak bude fajn,tak niečo ugrilujeme,deti by sa vyčľapkali v bazéne,tak uvidíme ,aké počko nás prekvapí,ale až poobede,doobeda budeme v Brezne...

vranka4
10. aug 2009

Ahojte 🙂 ,halóó,kde ste všetky ?Ivka pri svokre,Bibka má vraj pokazený pc-smola,musím si aj odpovedať sama 😀 ,Ivka dnes boli u nás,pokecali sme,detičky sa vyšantili na dvore,večerom sme pogrilovali,ale neprejedli sme sa 😀

lubica69
10. aug 2009

Ahojte
Vranka tak nám to tu držíš po kope teraz ty 😀
My dnes len doma Zajtra ideme do BB asi na celý deň
Tak Bibka pokazený pc?A Ivka už idú zajtra s babami domov,že?

vranka4
10. aug 2009

Ľubka,ešteže my dve to tu nenecháme v štichu 😀 ,Bibka volala Ivke 😕 -tamtamy fungujú a Ivka by mali zajtra odísť domov,dva dni u svokrovcov stačia 😀 ,Ľubka zajtra idete na nákupy,či len tak potárať sa ?

tina983
10. aug 2009

Ahojte baby,my sme stále v Brezne pri mame,máme tu takú malú kalamitu,lebo niekde rozdrapilo vodovodné potrubie tak je celé sídlisko bez vody,ľudia chodili s vedrami do Hrona aspoň na vécko zaliať,ktovie kedy to dajú do poriadku.

tina983
10. aug 2009

Baby a ako sa nastavuje aby mi ukazovalo vek dieťaťa aj na mesiace nielen na celé roky?Vidím že vy to tak máte a ja nie. ☹

vranka4
11. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Tinka,nó,vitaj,kde si sa ulievala ?A kde v Brezne býva tvoja mama?my sme včera boli v Brezne,pri Tescu tiež nejaká potopa,plno vody ,bahna,neviem,či tam niekde roztrhlo potrubie alebo čo 😕 ,ten vek,neviem,mne to nejako automaticky ukazuje pri dvojičkách,pri starších už nie,a to som všetkým deťom písala len dátum narodenia,nemôže to byť tak,že mesiace ukazuje napr. len do určitého veku 3-4 roky ?možno sa ti ozve niekto múdrejší,čo ti odpovie,inak u nás leje ako z krhly,inak príjemný deň všetkým-dnes asi papučový režim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre