Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
31. aug 2009

ok, babenky, zajtra kuk do kolkej ste ponocovali, idem ja hajalny. prajem vam dobru nocku

lubica69
31. aug 2009

Zuzlik ďakujem Tak nabudúce volám tebe😀

domulienka
31. aug 2009

Lubka aj mne mozes zavolat 😉 zdedila som technicky talent po mojom otcovi 😉 moj chlop vravi ze by bol bezo mnaa strateny 😉 ...ale nchvalim sa,to iba na okraj 😀
Zuzka Bianke som nove slimky zn.Pimkie,z povd.ceny 37 eur za 6 eur,uz len dufam ze budu dobre ked nie tak posuniem dalej 😉

zuzlik08
1. sep 2009

ivka, tak to si vystihla fakt za super cenu. dufam, ze budu ok, nie ako tie minule, jedna dlhsia ako druha a vraj len 1x obute 😀

domulienka
1. sep 2009

ahojky,no ano to bola kupa 😠 mala plno reci a ked sa jej vratili,tak hned ich stiahla z inzeratov.
tak tieto rifle by mali sediet ,ked nie mam este jednu dceru a ked nie ako som pisala predam dalej. 😉
A co dneska porabkate zenicky?

bibka333
1. sep 2009

ahojte jarka zbalena na internat a za chvilku ju ideme odviezt ale mi bude chybat 😔 ivka ozvem sa ti vecerom pa

domulienka
1. sep 2009

Tak nak sa Jarke dari a dostane dobre spolubyvajuce 😉

domulienka
1. sep 2009

kde sme vsetky,pozerame ordinaciu?

vranka4
1. sep 2009

dnes večer všetky ordinovali 😀 😀 😀 ....už máme večerné programy,koníka budú zanedbávať 😒

lubica69
2. sep 2009

Ahojte žienky
Tak aj ja to teraz trochu tu zanedbávam 😅
Od včera tu mám svokru Pomáhala mi s riadením 🙂 🙂 🙂
My to už máme hotové už len zopár drobností Fu ale som rada 😉
Dnes sme boli na mazorníku Pozrieť svokrinu segru Zajtra do BB ju odviezť domov a povybavovať čo treba
No večerné seriáliky začali 😀
A vy ako sa máte?
Ivka super kúpa 🙂

bibka333
2. sep 2009

ahojte babenky tak ja som smutna mala nechce cicu včera ma uhryzla ale napapala sa pekne v noci nechcele ani cez den teraz večer sa pricucla a plač to sa opakovalo najmenej10x asi si niečo vytiahla lebo po 20 minutach trapenia zaspala baby kto viete poradte mi dakujem
Jarka na internate varia dobre len večer im prišla ešte jedna spolobyvajuca a stou si nerozumeju fajči im na izbe ked su tam nie 😒 na izbe su 3 idem hajkat lebo neviem aka bude noc
Lubka tentto tyžden to pri Matke odpada možno na buduci

zuzlik08
2. sep 2009

no kukam kukam, fakt to tu nejak zamrzlo, len lubka akcna...to bude asi tym mobilnym internetom 😉 . lubi, tak super, ze ste to tak rychlo zmakli...myslim to riadenie 😵
ivka, fakt super kupa
tak jarka uz na intraku, som zvedava na jej prve dojmy, potom porozpravas.
nasej malej selme zubatej uz vykukaju 3 zubky a uz sa chysta aj 4.-ty. no nejak sme zas soplikavy a aj dost kychame, tak dufam, ze to nebude na chorobku.
a ako znasaju ostatne detuchy zaciatok noveho sk. roku? ako sa paci dvojickam v skolke? ivka vranka, dnes si zacala s velkym upratovanim? ako to ide?

vranka4
2. sep 2009

Ahojte 🙂 ,tu to nejako zaspalo 😀 😀 ,zuzka,tak Terezka už zubatá šelmička 😀 😀 ,tie soplíky možno aj zo zúbkov 😒 ,alebo ide jeseň,tak vírusy útočia 😕 😕 -radšej niéééééé 🙂
Ľubka,super pomoc tá svokra 🙂 ,ako ste to rýchlo zmákli,keď ste aj návštevu stihli 😕 😕 ,zima môže prísť-už nezamrznete 😀
Bibka,neboj sa,cez deň jej cicu nenúť,keď nechce,možno nie je hladná,skús jej dať ráno,večer ak bude chcieť,keď nie nedávaj,len si odstriekaj mlieko cez deň,v noci sa chytí,trošku ju nechaj bez,zabudne,teraz špekuluje beťárka 🙂 ,aj my sme mali také prechodné obdobie s kojením párkrát,ale prešlo,len ju nasilu nenúť,lebo bude dupľom odmietať,aj keď ťa to mrzí 😒 ,počkaj 2-3 dni a uvidíš 😉 ,Jarke držím palce,nech sa jej darí v škole,stačí jedna taká pribrzdená spolubývajúca 😒
a teraz šup k nám-naši malí škôlkari nás dnes prekvapili 🙂 ,ráno v škôlke úplne super,tešili sa už doma,tam sa hneď začali hrať,Ivka samozrejme s kočíkom,Marek ako ináč kladivo,kľúč a začal to tam opravovať 🙂 ,asi 20 min.sme tam počkali,potom sme sa nebadane vytratili 😒 ,prišli sme domov-úplné ticho-baby v škole,oni v škôlke a ja plač ☹ ,doľahlo to ticho na mňa ☹ ,stále som na nich myslela pomedzi upratovanie a varenie,poobede sme išli pre nich a oni,že nejdeme ešte domkov,v školke budeme hrať 🙂 ,skoro som odpadla-malí hrdinovia,Ivka vraj vôbec neplakala,Marek trošku na obed,aj sa napapali,aj spinkali,normálne sa tešia na zajtra,som zvedavá,dokedy im ten elán vydrží 😀 😀 ,uvidíme ráno,či to nebude naopak-dvojky plakať,mama nie

bibka333
3. sep 2009

ahojte tak ja mam za sebou rušne rano mala od rana umrkana ,povyhadzovala mi veci čo mam pod prebalovacim pultom ,vybrala mi topanky z krabice a rostrhla ten sačok čo tam byva tak som povysavala a o chvilku povyhadzovala zem z kvetinača všade lozi a všetko rozhadzuje šikovnica je to moja teraz hajka 🙂 cicu nechcela ani rano len kusok tak odsvam aj ked to volako nejde uvidime ako cez den a večerale nevdam sa idem teraz ešte dovarit polievku mám tak idem sa vrhnut na harulu pa

lubica69
3. sep 2009

Ahojte žienky
Bibka tak Eli takto pomáha???A s tou cicou ako poradila Vranka Počkaj nenúť ona príde na to aké je to fajné 😀
Inak my aj vyhovuje,že zajtra nejdeme lebo nám prídu podokončovať nejaké veci tak som aj rada Pôjdeme inokedy
My sme zatiaľ doma ale poobede do BB
Vranka tak dvojky takéto statočné?! 😉 Super
Inak my sme sa aj so svokrou boli dnes prejsť aj s malým po dedine a ke´d sme šli okolo škôlky tak Sebastián,že tam sa ísť hrať tak my až tak ľúto prišlo ☹ Ale ja s ním chcem byť ešte domka 😅
Zuzlik tak vy ste už takýto zubáni? 😀

domulienka
3. sep 2009

ahojte vsetky 😉 ja som vcera odkicla uz o pol deviatej,vynimocne som neponocovala 😀
Ivka tak super dvojicky v skolke,nech to aj dalej dobre zvladaju 😉
Lubka tak super ze to uz mas pomaly za sebou,ze uz len dokoncovacky 😉
U nas vsetko ok,s Domkou si rano pospime aj do pol deviatej,/za to uz tretia noc ,ze sa zobudi a spanok fuc,/ani nevieme kedy baby odidu do skoly,potom si gazdujeme same dve kym nepridu zo skoly.
Dnes nam konecne prisli aj tie trekaciky pre Domku po tyzdni a pol uz som sa aj tochu bala,ale prisli,su jej perfektne a asi budu este aj na jar 😉
Ozi Ivka francuzske boli perfis uz budem len tak robit ale pridam este kukuricku,lebo tu mame radi vsetci 😉 a uz si robila harulku?

lubica69
3. sep 2009

Ahojte Ivka aké francúzke?Máš od Vranky nejaký špeci recept?Môžeš inšpirovať?

lubica69
3. sep 2009

Žienky ja sa vám musím priznať aký obchod cez mmb sa mi podaril v tom zlom slova zmysle Predala som jedno Nike tričko Peknučké až mi ľúto bolo ale Xs takže...No čakala som na platbu od dotyčnej dosť dlho Potom sa mi ozvala,že má malú dcérku na ktorú je sama Tak ja že v pohode že pravdaže chápem Tak som jej k tomu tričku pribalila ešte jedno pekné tieločko Seven days tiež Xs a pre malú cukríky Že keď je na ňu sama Inak tričko som zlacnela zo 6 euro na 5,50 a poštovné som jej zaplatila ja No balík jej prišiel No ale to som ja nevedela s kým mám dočinenia Že tričko voňavé peknučké bielučké ale že má minižnoločky a trošičku popraskanú potlač A že je veľmi nespokojná A že jej manžel podnikateľ s textíliami sa v tom vyzná a tak Takže s chuderky vykvitla manželka podnikateľa s textíliami a že tričko čo som jej pribalila je tak otrasné že s ním môže umývať akurát tak okná a že skončilo v koši A že tá značka pre ňu nie je značka Tak som jej že ju pekne prosím nech mi všetko zabalí a pošle Že jej to všetko preplatím lebo s takýmito ľuďmi ja nechcem mať nič spoločné nie to obchodovať No ona že nič posielať nebude Takže žienky takto Až mi do plaču bolo z toho všetkého aký ľudia môžu byť 😢

bibka333
3. sep 2009

no Lubka su aj taky kreteny 😠 Eliška sa dnes večer pekne nacicala som štastna 🙂

domulienka
3. sep 2009

no teda to je riadna krava,to su take typy ale naspat poslat to uz nie,tak ked je taka nespokojna nak to posle.aj hodnotenie Ti dala?ak hej tak jeje napis aj ty,aka je pravda 😉
Ivka robi francuzske zemiaky na tento sposob:zemiaky uvarene v supke nadrobno pokrajane zmiesat so salamou alebo parkou tiez nadrobno,uvarene vajicka nadrobno a struhany syr ,vsetko zmiesat pridat koreniny podla chuti,dat na plech este posypat syrom ,zaliat -kysla smotana,1/2 mlieka a zo tri vajcia,navrch poukladat slaninku nakrajanu a dat do rury.Tak skuste,chutili nam.

domulienka
3. sep 2009

tak sa majte ,odchadzam spat,dobru noc vsetkym. 😉

vranka4
3. sep 2009

Ahojte žienky 🙂 ,Ľubka,tá stvora je riadne pribrzdená 😕 😕 ,mala si po nálade 😒 ...Ivka,tak ty takto ráno ,ja sa už teším na víkend,že si schrupneme všetci 😀 ,ináč dnes dvojičky celkom fajn,ráno v pohode, tešili sa,ale my sme sa s ockom išli nebadane vytratiť z triedy,keď sa deti hrali a Marek nás zbadal,tak bežal k nám a plač 😒 ,Ivka hned za ním,ale p.učiteľky ich vzali na ruky,my sme odišli,ale na chodbe sme trošku počkali,poobede boli zlatí,chválili ich,že sa napapajú,spinkali,ale Marek kazí deťom,čo postavia-huncút jeden,to aj Ivke doma robí,ale že sa pekne zapájajú do aktivít,dnes Ivka už doma ukazovala ako cvičili,spievala 😕 😕 ,pusa sa jej nezatvorila 😀 😀 ,ale večer sú nejakí unavení,aj včera,tak od včera chodíme skôr spať 😉 ..my s Marekom st. sme boli v BB, kúpila som si šaty na svadbu,teším sa,babám bolerka na šaty,len Marekovi juniorovi 😀 😀 nemôžem zohnať fialkovú košieľku 😒 ,ani na MMB,ani nikde v obchodoch v BR,BB 😒 asi kúpim látku v dúhe-mamka ušije za týždeň...
idem hajať,dobrú noc všetkým vééľkým i maličkýýýým 🙂

bibka333
4. sep 2009

dobre rano kde ste kto ste 🙂 my sme mali noc blbec niečo nám nedal o spinkat večer sme sa pekne nakojilicez noc sme si kus cucli .
Baby ja idem dnes na ciganskych diablov večer volala švagrina že ma volne lístky dostavali v praci 🙂

mishelin
autor
4. sep 2009

ahojte,bibka aj ja idem vecer 🙂 s muzom 🙂

mishelin
autor
4. sep 2009

teda lubka to je krava 😠 😖 moja,tak ty takto sa snazis a ona pozri aka svina sprosta 😠 a peniaze uz od nej teda mas? 😕 juj to veru cloveka nepotesi takito pristup 😔

baby ktore sa castejsie pohybujete po detskych obchodoch a pouzivate este flasky,neviete kolko stoji uplne nova flasachicco v obchodoch?taka sklenena 😉
a ivka,mozes mi napisat do ip adresu ze kde byvas aleb aj na mobil,aby sopm ta vecer nehladala 😅 lebo ja som popleta na take veci 😅 ale pravdupovediac sa mi moc nechce ist ale pojdem si kus oddychnut od maleho 🙂

no a u nas po starom vsetko,tehu ok zatil,inak vcera som bola na poradni a doktor ze dnes budeme robit take merania,a ja ze dobre no a on povazil pomeral babo,a vravi ze viete ze ma presne taku istu vahu /1,720/aj rozmery ako vase prve?len placentu mte inak,a ja ze no zbohom to ide byt zase velke dieta zase nebude chciet ist von 😅 maly mal ked sa narodil vyswe 3,5 kg...no ale to neni to hlavne co cchem povedat,a on ze no dobre tak to mame spolu 9,90 eur 😲 a ja ze coooo? akoze 3,30 za objednanie to berem,to somvedela,ale 6,60 za to vysetrenie,no poviem vam mi hned pokazul naladu,vsak to neni jeho povinost ma vysetrit,musi este aj prachy brat 🙄

bibka333
4. sep 2009

fiha Miška ja som nedavla niake peniaze za taketo vyšetrenia 😠 😲
baby mala mala traz nervivy zachvat plakala anervila sa asi 15min niak sa nedala utišit teraz spinka aj to som ju ja na ruka uspinkala len snou tak nadadzovalo a tie vzliky 😢 😕

mishelin
autor
4. sep 2009

veru bibka kreten a neviem mi povedat tu cenu tej flasky ked ta tu uz mam 😉 a mozno sa vecer aj uvidime 🙂

mishelin
autor
4. sep 2009

a co si ides obliect to len tak na inspiraciu 😅

vranka4
4. sep 2009

Jéj baby,závidím vám tých cigánskych diablov,určite to bude supééér,aj my s MMsme plánovali,ale akosi sme nato zabudli,iba,keď to teraz čítam,ma to napadlo,tak snáď nabudúce 😒
miška,teda ten tvoj dr. 😕 😕 ,takéto merania+ poradňa na to máš nárok bez poplatku,objednanie beriem,ale toto 😀 😀 ,už nevedia poniektorí dr. ako zdierať ľudí 😒
bibka,kto bude s Eli- večer-Jarka?
ostatné,čo robkate v tom supéér počasí,či papučový režim?

lubica69
4. sep 2009

Ahojte žienky
Bibka Miška tak si to večer užite 😉 Aspoň si trošku oddýchnete 🙂
Miška to sná´d nie Ja som tiež nikdy za nejaké vyšetrenia neplatila No asi by si ho mala zmeniť keď si takto nespokojná a on takýto ☹
Bibka tak kojíte kojíte?No a asi je také mrchavé obdobie Veď Eli je vačšinou dobručká tak nie každý deň je slnečný 😀
Vranka tak si na svatbu zaodetá a šikulka košielku Marekovi juniorovi ušiješ 🙂
Miška ceny neviem ale okolo 200-300 asi A peniaze mi ona neposlala naspeť To som písala že ako som jej to navrhla tak cúvla No normálne mám už odpor Ale je pravde,že nemôžem posudzovať podľa jednej brzdy Doteraz som nikdy žiaden problém nemala tak v poho
Tak to ale dnes máme počko 😒
Čo robkáte a varíte???
Ivka dík za recept na francúzke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre