Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
20. sep 2009

no halo, br, no konecne to tu ozilo. no kde ste boli cely vikend? pekne pocko, tak bolo rusno, co?
jeej, ivka vranka, vy ste boli ale zlatucki. kupila si si fakt krasnucke satocky, aj farba super.
lubi, to je super, ze sa chystate aj na ondrejsky, mozeme dat stretko
evka, mozno zubky. no my nastastie odsavanie znasame dobre...klop, klop, lebo tiez soplime vkuse od mesiaca. sopliky vysavam, no ked je velmi zle, cez noc odsavam rucnou, no fakt to moze byt aj z tohto pocka...
no sa fakt tesiiim, ze sa to este takto umudrilo
lubi, tak ta caka velke riadenie, no nezavidim.
no chvalabohu zase spavame 2x denne, len to trucovanie a vreskot, kym zaspime...taka je unavena, oci uz zatvorene, ale mece sa a zuri a vrieska, no je to boj, kym ju uspim. nastastie vecer zaspinka pekne. teda aspon doteraz.... 😀

vranka4
20. sep 2009

Ahojteeee,práve sme dopozerali s babami superstar,už sa tešíme na divadlo 😀 😀
ináč Zuzka,ďakujeeem 🙂 ,Evka,tie soplíky aj nás trápia,teda Mareka,ale mi sme už véééľkí,tak fúkame a keď nechce fúkať,tak stačí,že poviem,že idem vybrať odsávačku a fúka ako slon 🙂 ,tak hádam to tým našim drobcom skoro prejde 🙂
Ľubka,teda ty máš smolu s tým kúrením,aj ste reklamovali alebo ako ste s tým postupovali?ide zima,zachvíľu už budeme kúriť 😀 😀 ,my máme kúrenie na plyn,večer už zvykneme zapnúť pec tak na 2 hod.,trošku prekúriť...
Bubinka,tak ty rande 😕 😕 ,bodaj by ti to vyšlo,nech nájdeš toho pravého pre vás 🙂 alebo žeby sa ešte nenarodil 😀 😀
Domulienka to tu nejako fláka,čo tá robí po večeroch? 😀 😀 ,buď fičí na mimiaukciách alebo žeby nezanedbávala mužíčka 😉
Bibka,šikulka je Eliška,po kom asi?po mame? 😀

bubinka1982
20. sep 2009

No babenky....tak ten moj anjelik sa práve tak strašne zgrckal,že sme museli celú postielku prezliecť a aj jeho osprchovať,aj v očkách mal zvratky...booože,dúfam,že je to zo zúbkou...teraz bude hladný...čo mu mám dať papať aby sa znova nepogrckal???

vranka4
20. sep 2009

bubinka 😒 ,teraz hneď mu papať určite nedávaj,nech sa žalúdok trošku ukľudní,skús najskôr tekutiny,ale nie mlieko,napr.čaj,ale po lyžičkách,teda v malom množstve a častejšie,hlavne ho nenúť,ak už nebude viac zvracať,najlepšie by bolo,keby si pospinkal,trošku by sa ukľudnil žalúdok a potom skús,nemohlo mu zaškodiť niečo,čo papal?

bubinka1982
20. sep 2009

dala som mu fľašku z vodou..teraz kus buvká...nemalo by mu čo zaškodiť...stále to isté papkáva...neviem... ☹

domulienka
20. sep 2009

ahojte,dokukala som prave hriesny tanec,som si poslzila 😔
Bubinka,ja by som nedavala nic papat ,len cistu vodicku napit,aj tu moze vygrckat ale lepsie ako caj.
Mala som kopec inej roboty a nejak som si uvedomila ze nemozem tolko vysedavat za pc,lebo neurobim potom nic ☹
Ivka tak ste boli super zladeni,krasni,velmi to pristalo nielen tebe ale aj ostatnym,novomanzelia krasni ale uplne naj boli Ivuska a Marecek 😉
MMa uz len kuknem,na teraz precerpany limit ☹ a ozi babenky,nekupujte sundepil,je to na h...
Je to sest smirglov,ktorymi by my trvalo oddepilovat jednu nohu hadam aj hodinu/a to nemam dako vela chlpkov/skusila som trochu a to miesto ma pali,takze neodporucam 😝
a superstar kukajte aj zajtra ,hviezdna rota,bude stat za to,sa nasmejem dopopuku

vranka4
20. sep 2009

Ivka, vitaaaj,ako sa máte ? baby v škole a Domka ako?
bubinka,aj vodu môžeš,ale najlepšie dojčenskú alebo prevarenú-vychladenú,alebo rehydratačný roztok ak máš z lekárne,keď by už viac nezvracal,tak do rána by nevadilo,že nebude papať 😒 ,držím palce,nech sa mu uľaví,do rána nech je v pohode 😉

domulienka
20. sep 2009

baby v pohode,tesia sa na Polhoru.pridete kuknut?
Domik sopli od rana,ale zatial pokojne spi,cim dalej sa prejavuje certica,dnes jedna pani povedala,ze vyzera ako anjelik s tymi kucierkami,ale ze jej vykukaju z nich rozky..trafila sa 😀
bianka je stale zalubena,vypisuju si skoro kazdy den,tak uvidime dokedy?
A tvoje baby ako?Dvojky som vcera videla,zlati su len sa trosku hanbili 😉

vranka4
20. sep 2009

cez víkend by som mala mať voľno,tak sa hádam stretneme u nás 🙂 ,Marek tiež trošku soplí,tak čakám kedy to podaruje aj nám 😀 😀 ...
včera mi Marek vravel,že vás stretol v Tescu,Ivka mi to dnes referovala tiež 😀 😀
Bianka super,keď prvá láska trvá 🙂 ani diaľka im zatiaľ neprekáža,no čo už,musíme si zvykať,čo nám rodičom ostáva,ani sa nenazdáme a aj nám tu budú vyzváňať na baby nejakí štramáci 😀 😀

domulienka
20. sep 2009

je to o jedenactej,karinka s Lenkou kedy vystupuju?
Tak uz sa aklimatizuvas v robotke? To tak rychlo preslo,vsak ?ved aj ja uz pocitam ze za 4 mesiace mame dva rocky 😒 neuveritelne ten cas leti...
ako ides tento tyzden robit? Ja pojdem za Tesakom nak mi daco robi s tym palcom,dvoje antibiotik vybratych,tyzden pokoj a znova.V utorok mam volat o termin opky do Ruzomberka.ja mam tento rok len zdravotnymi problemami nabity,dufam ze posledny rok materskej sa mi nic neprihodi.

vranka4
20. sep 2009

ešte netuším,kedy vystupujú,nemáme žiaden rozpis programu na víkend zatiaľ.....
v robote si zvykám,makám statočne 😀 😀 ,tak rada by som ešte bola doma 😒 ,zajtra mám O,v stredu N,v piatok C
ty s tým palcom ešte nie o.k?stále sa to dookola zlepší a zhorší?musí tam byť nejaké ložisko,keď napriek opakovaným ATB je to na prd 😒,a ťahá s to už dlho ,treba s tým dačo robiť 😀 ,len nie v Brezne,čo tak Ružomberok alebo BB?snáď si si už vyčerpala limit na zdravotné problémy na pár rokov 😀 😀

domulienka
20. sep 2009

Bodaj by,to tak bolo 🙂
no palec,...veru nacase s tym daco robit,lebo obujem len tie moje slapky a ide zima co budem nosit,Peter sa smeje ze kapce... 😀 uvidim co na to Tesak povie.
oki uvidime sa v sobotu,idem spat lebo neviem aka bude noc,pa pa pozdravuj doma rodinku,dobru noc vsetkym babam,oni uz urcite spia,len my dve tu tapetujeme 😀

domulienka
20. sep 2009

a prijemnu roboticku zajtra 🙂

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka333
21. sep 2009

Dobre rano maminky Eliška preve pred chvilkou vyšla sam hore po schodoch štvornožky noc nebola v pohode mrnkala v spani a mne sa nedalo zaspinkat bala som sa o mojho anjelika
Evka ako Adamkovi dufam ze ok

zuzlik08
21. sep 2009

boze ivka, ved este pamatam, ako ste nedavno oslavovali rocik, fakt to straaasne leti.
nam dnes konecne prisli topanocky a aj tie saticky z MMa, tak sa tesiiiim. satocky su sice trosku vacsie, no neva, dorastieme.
no bibka, tak to my mame takuto kazducku noc od narodenia, ved vies, ako to nase mrna mrncalo aj ked spalo aj v porodnici...a to jej ostalo dodnes, no spestrila to aj placom v spanku
detickam drzim palceky, nech im sopliky rychlo zmiznu. ja som si teraz kupila probiotika, ze idem vyskusat, lebo som po tehu aj s malou dost vycerpana, tak sa bojim, ze sa na mna nalepia vsetky choroby. tak uvidime, ci pomozu.
nam sa asi uz tlacia spodne dvojecky, lebo sme sa nad ranom taaak zakadili...
evka, s adamkom uz lepsie?3

lubica69
21. sep 2009

Ahojte žienky
Jeeeej Ivka Vranka krásny ste boli Zladený fešný 😀 😀 😀
Bubinka držíme palčeky nech je Adamkovi lepšie
Bibka tak Eli šikula štvornožkujúca 😉
Vranka držkaj sa v robotičke
Zuzlik nám probiotiká vôbec nerobili dobre tak daj potom vedieť ako u vás
No a Ivka Domulienka tiež som to obmedzila lebo nič nestáham
Idem riadiť gruntovať "Teším" 😖
Zatiaľ ahojte

tulipanike
21. sep 2009

ahoj kocky, skoro som vas nenasla 😅
ako sa mate?
mne sa priserne nechce byt v praci, ked je vonku tak pekne, radsje by som bola na prechadzke

mishelin
autor
21. sep 2009

caute baby 🙂 prisla som vas kuk

u nas vsetko po starom,tehu ok,brucho uz velke ako tesne pred porodom 😅 😝 akurat varim bo muzik odchadza zajtra az do piatku do LM tak aby mal so sebou 🙂
cez vikend sme boli za nim v robote,teda u tych ludi v dedine vzdialenej asi 3 km od SNV,isli sme malym autobusom,prestupovali sme 3x 😝 nic by na tom nebolo keby ze v jednej ruke nemam jeho a vdruhej veeeeelku autosedacku a na pleci kabelku 😝 😅 a brucho pred sebou no uzasne sme vyzerali ked sme dobiehali na autobus 😅

tina983
21. sep 2009

Ahojte kočky,tak ako?Nám dnes začali prerábať to kúrenie,zatiaľ to nieje až také hrozné ako som si myslela,že bude,no uvidíme ako to bude zajtra vyzerať,musím to ale stihnúť všetko upratať,lebo v stredu ideme s malým do Zvolena na ľadovú fantáziu,už sa strááášne tešíme,tak dúfam že nebudeme sklamaní.Mám tu segru tak určite pomôže upratať,ja som jej na oplátku sľúbila pomoc pri maľovní.
Miška tak ste museli fakt komicky vypadať a načo si brala aj autosedačku,či ste sa vracali s ocinom autom? 🙂
Zuzlík my tiež užívame probiotiká,ale len popri antibiotikách a brávam ich na dovolenku ako prevenciu,ale takto ich užívať na podporu imunity som to nevedela.

buli21
21. sep 2009

ahojte vsetky
bibka pridala som album z navstevy u vas,tak kukni..
lezu nam zas spodne dvojky,tak vstavame zo sliepkami o 5tej ...

zuzlik08
21. sep 2009

ahojte, tak ako, co ste dnes robkali, deticky posluchali?
no ja som bola dnes usilovna, robila som malej tu vyzivku a hned som jej dala aj na kostovku a isla jej, tak uvidime, ci to vsetko spapa.
neboj kati, aj nam sa hlasia spodne dvojky, tak tiez vstavame okolo 4.30-5.00. a dnes nad ranom sme sa taaak zakadili. a potom aj raz cez den, no nestihnem ju dat ani na serbel, lebo ani nemusi tlacit 😀
miska, super, ze je brusko v poriadku...no chuda moje, s takym nakladom sa trepat na druhu stranu republiky
no tinka, to som sa od lekarnicky dozvedela, ze su rozne druhy probiotik, aj take, ktore sa priamo zameriavaju na nejaky konkretny problem, napr. nejake zaludocne alebo s mocovym mechurom atd. ja som alergicka a mam dost oslabenu imunitu, tak to skusam trosku upravit tymto sposobom.
chcem sa opytat, nemate nahodou niektora skusenosti s akupunkturou. chcela by som to vyskusat na alergiu, lebo sa mi nejak nechce opat zacat brat lieky na alergiu, ktore mi aj tak podla mna vobec nepomahaju. a neviete nahodou, kto tu v br to este okrem kreutzovej robi?

zuzlik08
21. sep 2009

bibka IP

bibka333
21. sep 2009

ahojky fotočky suera ta čo ju kubo oblizuje 😀
zuzka aj mi kakame v kuse dnes až 4 krat a mmame aj vyhadzanu pipulku ale som si vžimla ked jej dam špenat tak potom ma vyhadzanu pipulku ☹ asi nebudeme papat ☹
Miska a ty čo vystrajaš po slovensku 🙂 a ste tehu som rada ze ste v poriadku

zuzlik08
21. sep 2009

no kukate tie pripady v superstar? moj chlap sa uci popri telke, no pred chvilkou hodil knizku, ze pri tomto sa teda ucit neda...teda myslel tym, ze to sa neda nepozerat 😀 😀 😀

tina983
21. sep 2009

Zuzka tak to je úžas,takto sa strápňujú!Najlepší bol ten "pijeme domu" nemal chybu.Inak keď išli malému Marečkovi zuby,tak mi ani pyžamká nestačili čo mal také hnačky,jemu síce prvý vyšiel v 5.mesici ale chuďa fakt si to "odsral".A tvoj chlap čo študuje?Terezka už hajá? 🙂

vranka4
21. sep 2009

Ahojtee 🙂 ,prišla som z robotičky 😀 ,detičky už spia,veľké som práve poslala tiež,ocko išiel do nočnej a ja začínam vegetiť 😀 😀,tá hviezdna rota-no úžas,niektorí neviem,či sú slepí a hluchí,ale aspoň sme sa nasmiali... 😀 😀
buli,krásne fotky,obidvaja sú zlatí 🙂
Zuzka,tvoj mužík sa čo učí?či študuje? alebo dobieha,čo nestihol za mladých čias? 😀 😀
a k tým zubom,keď čítam,ako vaše drobce zle spávajú,kakajú...našim zuby vyšli bez nejakých problémov-našťastie 🙂
Tinka,na akú ľadovú fantáziu idete do ZV? nejaké vystúpenie na ľade-štadióne alebo kde?
Miška,tak ten výlet za mužíčkom musel vyzerať komicky 😀 ,ale hlavne,že ste ho zvládli bez ujmy na zdraví 😀 ..už sa ti to kráti,ani sa nenazdáš a budeš kočíkovať 🙂
Ľubka,ďakujeeem 🙂 ,ty už toľko neriaď,neprerábaj,lebo keď príde tvoj muž,tak si bude myslieť,že prišiel do susedov nie domov,nespozná to u vás 😀 😀 alebo ho chceš príjemne prekvapiť,že si nezaháľala?
Ivka,kde sa ulievaš?

zuzlik08
21. sep 2009

tinka, mm presiel v januari na nove oddelenie, tak si do konca oktobra musi zase urobit novu kvalifikaciu. studuje doma a do ba pojde len na skusky. terezka uz buvka, ...no ktovie, mozno uz o chvilku zacne terorizovat rodicov 😀
ivka vranka, ty zavislacka 😅 , som myslela, ze z autobusu sup rovno k pc...no citam, ze uz si doma daku hodku...no ale som rada, ze si na nas popri praci nezabudla
tak vam vsetkym prajem dobru nocku

vranka4
21. sep 2009

Zuzka,prišla som domov už o 20.30,najprv rodinka ,až potom pc 🙂 ,dvojičky ma osprchované čakali,trošku sme sa vystískali,podebatili a šup do hajan,musím ich aspoň trošku večer počuť a cítiť 🙂
no a moja ženská zvedavosť mi nedá-musím sa spýtať ešte na tvojho mužíčka,kde on robí a čooooo?som ja ale zvedavááá 😀 😀

vranka4
21. sep 2009

zišlo by sa žehliť,ale zajtra mám voľno,tak robota počká 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre