Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
14. jan 2009

halo je tu niekto? 😲

bibka333
14. jan 2009

no nikto ☹ tak zajtra papa

mishelin
autor
14. jan 2009

bibka ja jaj ja som tu 😎

bibka333
15. jan 2009

caw mishelin ako sa mate ja som teraz kusok na nete manzel isiel s malou von 🙂

mishelin
autor
15. jan 2009

mne s maly teraz zobudil a od rana som riadila,este mam celu kuchynu pred sebou 😝

lubica69
15. jan 2009

Ahojte babky
Tak co dnes porabate???
Mne maly buva Vcera neviem co bolo bol taky zly Co vase ratolesti?Dnes je uz lepsi ale aj tak Sme boli doobedav Brezne aspon na chvilku ved v takomto pocasi sa ani nic neda ☹
Vcera som bola cvicit No zaberakze cau a precvicujuca nekompromisna tyranka 😉 Ale bolo supeeer Potrebujem to uz ako sol!
Ivka ako koleno?Dufam ze uz lepsie 😀

domulienka
15. jan 2009

ahojte.tak ja som akurat dozehlila mam veru dost.uz idem len odychovat.Lubka to najhorsie su asi zaciatky kym sa telo spameta,brala by som to aj ja.Koleno boli aj ked uz nie tak intenzivne,alebo som si uz zvykla 😝 ,pripravujem sa na zajtra hlavne psychicky na vyberanie tych ostatnych nitov.Kedy idete robit Sebastiankovi oslavu? Nam by to dobre vyslo na nedelu akurat presne,ale manzel robi cely vikend,tak sme to presunuli na 1.2.

lubica69
15. jan 2009

Ahoj Ivka TAk ti popri tom stihas a vladzes este aj zehlit???No zavidim Ja som nezehlila ani napamatam 😒
Zajtra ti samozrejme budem drzat palce nech ti to dobre dopadne
Oslavu ideme robit presne v sobotu a spojime to aj s meninami ktore ma 20 😉

domulienka
15. jan 2009

zehlim posediacky noha vylozena na stolceku a zehliaca doska na minimum,ohnuta som pri tom ako paragraf.No uz musim okrem varenia aj nieco robit a ked mam chut na zehlenie 😉 tak co uz.Jaj presne Vam to vyjde na sobotu,torticku pecies sama?Ja som uz malej objednala a pani taka zlata,ze suroviny pokupi,ked som na tom takto.

bibka333
15. jan 2009

ahoj baby prave som dovolala s kvitekamy dnes jej zakladali ten pesar tak bola trosku ubolena musi leskat tak vas vsetky pozdravuje domulienka no zehlenie nemusim ale aj to treba robkat a nozka neboli a komu si dala piect torticku

domulienka
15. jan 2009

ahoj Bibka,p.Kunstarova pecie mi tortu/ma dceru Zanetu ,ucitelka v MS tu na mazorniku.Bude ovocna a potiahnuta marcipanom,dake zdobenie.Vsak uvidim on ama krasnu robotu.

bibka333
15. jan 2009

ahoj lubka no ja so dnes upratovala a varila to varenie ma ubija nebola som zvyknuta varit kazdy den deti chodili do skolskej j a manzel aja sme sa stravovali vpraci ja uz neviem co mam varit poradte a poobede som bola trochu na prechadzke my chodime za kazdeho pocasia 🙂

bibka333
15. jan 2009

poznam zanet tak super to bude pekna
🙂

domulienka
15. jan 2009

dnes mi prisli tie riflicky priamo domov,su super krajsie ako na fotke akurat dam het dve maslicky a ok.A su je perfektne aj do jesene budu.Na ona uz nechce velmi brat pecenie lebo chodi aj do roboty ale ja som jej este v lete vravela.

bibka333
15. jan 2009

domulienka chcela som sa ta spytat ci nemas po malej capacky len tak do kocika? na prve chodenie si kupime nove

lubica69
15. jan 2009

Ahojte babky
Ivka aj ja lubim zehlenie Zvikla som si v Uk ked som bola au pair Ale doma nejak nemusim Je tu fajn makka voda takze zehlenie si vyzaduju len urcite veci Fakt a cez co si malej objednavala rifliky?
Bibka a preco jej davali pesar?Alebo mam milne info na co pesar sluzi??? 😒 Tak teraz som fakt v pomikove ci pomykove 🤐
Bibka ja nastastie varit kazdy den nemusim My s malym si vystacime so vselicym Muz chodi na tyzdnovky a raz v strede tyzdna tak to varim veceru a cez vikend Samozrejme aj cez tyzden ale nieje to take zlozite ako ked je aj muz doma Obcas aj mne dochadza inspiracia 😝

lubica69
16. jan 2009

Ahojte babky
Tak vcera uz nik?A ani dnes este?Tak vas aspon zdravim My ideme dnes do BB a prideme az vecer lebo este hokej a tak Drzkajte sa a vybehnite/tie co mozte/s drobcami von Ved je kraaasne konecne 😎

lubica69
16. jan 2009

Babky kde steee
No ano chapem urcite von ked je tak pekne 😎 Len som este nakukla pred odchodom

kvietky
16. jan 2009

Ahojky babenky, tak konecne ma to prebolelo - vkaldali mi vcera ten frankeho pesar koli krcku, aj v BB je dnes krasne, tu sa to rozrodilo uz nemaju kam davat rodicky, a velke deti sa tu rodia - ze 4,2 kg a 58 - 60 cm, to tie moje drobce ked uvidim tak budem hotova - budu mat asi tak okolo 2 kg, jaaaaj.....Citam, ze doma riadne makate, zienky domace ste poriadne, ja som tu rada, ze si aspon nieco v rukach preperiem, ja totalne zleniviem za tento cas, hrozne. A vidim, ze sa udrziavate aj v kondicke. Tu su niektore hned po porode tenke ako trdla, nerozumiem tomu. Ja uz som tiez nabrala 18 kg a to som len piaty mesiac, tak uvidim, kam to az dotiahnem 🙂 🙂 Akurat som po obede, dnes sa ten obed dal aj zjest, este ze je tu aj bufet s teplou stravou a obchody. Tak sa drzkajte a piste co mate nove a co porabaju vase ratolesti.
Domulienka prajem skore uzdravenie.
Bibuska pozdravujem celu rodinku.
Lucy moja aj teba zdravim, prezvonim ta, snad v nedelu
Vsetko dobre babenky, prajem pekny dnik, paaaaaa 🙂 🙂

bibka333
16. jan 2009

kvietky moje nebojkaj sa ved si videla Elisku aka bola malicka a dnes je snej baculka a ty mas tam tri bambulky lubka a ty si riadne rozbehana jeden den brezno a druhy BB asi mas vodicak a auticko baby akde ste vsetky uz druhy den a nic tak pa 🙂

mishelin
autor
16. jan 2009

caute,no ja som dnes von nebola lebo sa mi nechcelo 😅 motala som sa len tak 😅

lubica69
17. jan 2009

Ahojte babkya pekny dnik prajem Aj ked teda pekne rozhodne nie je ☹
My sme dnes doma Az zajtra do BB lebo pojdem cvicit a muzik chce ist do ZV na hokej takze maly bude u babky 😀
A vy co a ako porabate?

bibka333
17. jan 2009

ahoj baby kde ste vsetky ☹ lubka ja som dnes bola vinsovat kamoske dnes sa vyd pavala a bola som s rodinkou na nasteve u kamaratov pri ktorych som nebola uz pol roka bolo super nasmiali sme sa 😀 lubi a neoslavovali ste sebastiankove narodky dnes?ak ano takmu prajem naj zdravicka a stasticka posielam mu pusu na licka pa

domulienka
17. jan 2009

Ahojte baby,tak u nas po starom,vcera navsteva,dnes navsteva tak hadam zajtra bude trosku klud.Do Ruzomberka mam ist na ko o dva tyzdne,v ziadnom pripade si nemam skladat tu ortezu,lebo ze je to v takom stave ak sa len trosku to koleno pohne tam kde nema,tak ze bude zle.a 6 tyzdnov minimalne nosit.A kde su ostatne baby a nove zienky kde ste?

bibka333
17. jan 2009

no konecne niekto est si tu domulinka

domulienka
17. jan 2009

teraz som si precitala vsetko,ked so tu dva dni nebola.Bibka capacky nmam letne balerinky a a potom adidasy,dalsie predavam spolu so supravou flisovou.

bibka333
17. jan 2009

tak ak mozem tak to pridem pozriet na buduci tyzden a za kolko

domulienka
17. jan 2009

dobre .vsak ja som doma a len doma 😒 pozries,uvidis,dohodneme saak sa ti budu nejake hodit 🙂

bibka333
17. jan 2009

fajn asi viem kde byvas tak dobehnem ale mozem prist aj s malou? dakujem musim ist manzeliik chce nieco robit pc

domulienka
17. jan 2009

no pravdaze,zajtra pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre