Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
21. jan 2009

estella atak sa aj volas

estella
21. jan 2009

bibka nie nic estella som si dala podla malej ona je Stella ja som Lubomira... 😉

bibka333
21. jan 2009

domulienka a nozicka ak nebolka

bibka333
21. jan 2009

aha a ako sa mate deticky a tak

estella
21. jan 2009

deticky v pohode Stella chodi do skolky a ja som doma s Maximkom..este stale ho len cisto kojim takze sme stale spolu cez den aj v noci...mali sme ist na ples ale koli kojeniu sme to museli vzdat a ja som sa taaaaaaak tesila ze sa odreagujem.....ale nevadi pojdeme na buduci rok.. 😉

inak bibka ty mas teda poriadny vekovy rozdiel ako starsi surodenci tesia sa z malej sestricky...aj ty kojis...?

domulienka
21. jan 2009

ale boli,zvykam si,vsak uz je to pomaly mesiac,Estella,mas super fotku v pase

estella
21. jan 2009

domi dakujem...mam kamosa ktory robi reklami a mal mi tuto fotku dat na platno v ciernobielej verzii a vykaslal sa nato...sice stale tvrdi ze mi ju spravi ale kedy...?mozno mi ju chce dat ako darcek k 50-ke aby som sa pozrela aka som bola v mladosti... 😀 😀 😀 😀

bibka333
21. jan 2009

ano tesia az prilis dakedy mi idu aj na nervy ked ju stale bozkavaju a jarka mi ju berie na ruky a prebali a okupat kojime sa a dufam ze sa aj dlho budeme a stym plesom ty si mliecko neostrekavas ja mam aj v mraziaku keby nieco 🙂

bibka333
21. jan 2009

baby idem manzelik priziel ta dobru nocku pa

domulienka
21. jan 2009

veru mozno ho dostanes na 50-ku 😀 ,viem si to platno predstavit,uz ta fotka je ok,trosku fotim ,zaujima ma to kukni do mojho albumu.

domulienka
21. jan 2009

Bibus cavinko,dobru noc

estella
21. jan 2009

bibka neodstrekavam si ja som tiez mala v mrazaku a ked som ho raz vytiahla pripadalo mi take cudne a aj mi to smrdelo tak som kaslala na to...a ples je v jednej dedine za Nr a maleho by sme nemali s kym nechat...moja mamina je daleko a svokra skoda reci... 😝 ......dobruuuuuuuuu nocku... 😔 😔 😔

estella
21. jan 2009

domi jeeeeeeeeej perfektne fotky...mala je zlataaaaa....aj ty mas dobry rozdiel...a same baby...musia ju mat ako babiku..aspon ti s malinkou pomozu...
ty si priamo z Brezna....moja sestra chvilu robila v Taverne aspon myslim ze sa to tak vola...poznas?.

estella
21. jan 2009

baby idem aj ja do pstele lebo o chvilu sa bude ohlasovat ten moj maly hlados...tak paaaaaaaaa

zuzlik08
22. jan 2009

ahojte babenky, tak ste tu chvilku vcera pekne natiahli, vsak domulienka? 😅 . aj ja som pocula, ze sa uz na nas vo velkom vali chripka, tak dufam, ze aj my sa jej zdaaaaleka vyhneme, nam uz tento rok stacila ta crevna. ozaj, aj ja ta vitam, estella. aj my chodievame na plesy, no tento rok z toho tiez nic nebude, lebo aj my sa kojime a ani zatial nemame s kym, lebo tie pariky su uz bud nie spolu alebo nemozu tiez pre detuchy. takze ja som sa tento rok ani netesila. ...a skusala som si dat fotku, no mam ich vsetky vo velkom formate, tak mi ich nechcelo zobrat, tak sorry. mne dnes rano prisiel chlap z nocnej s tym, ze pocul, ze aj volkswagen v ba ide prepustat, no katastrofa, co nas to len caka ☹

lubica69
22. jan 2009

Ahojte babky
Tak to ale bolo vela citania kym som tu nebola 😉
Katka ahoj vitam ta Aj ja mam muzika vojaka A je nas tu viac co nie sme z Br co Miska pisala
No baby ale ste sa rozpisali co je super Dnes je teda pocko zas na figu ☹ Juj ani von
A co dnes robkate???

zuzlik08
22. jan 2009

noo, ak kazdy den, kojit, prat, koji, varit, kojit, prechadzka v ramci nakupov, kojit, kupat, kojit a uz zase spat... 🙂

lubica69
22. jan 2009

Ahoj zuzlik Tak tebe muzik pracuje v automobilovom priemysle?A je to hruza Prepusta sa vsade Moj je profes.vojak a tiez ich rusia a to chodi na tyzdnovky No proste vsade hruza Aj preto by som chcela druhe babo kym bude mat maly 3 aby som nemusela hladat pracu ale hned na druhu matersku Ved asi aj Miska by tak nejak chcela

bibka333
22. jan 2009

ahojky no ja som od rana rozbita asi idembyt chora boli ma hlava a je mi nanic mazelik isiel s malou na nakup tak troska so nakukla a dnes asi robit nic nebudem len tak poleskavat este ze dnes nemusim varit mame od vcera 😝

zuzlik08
22. jan 2009

nie, moj manzel nerobi v automobilke - je to polda 😀 , ale nam tam robi kamos. no ja este na 2. kusok vobec nie som odhodlana a po porode som nad niecim takym absolutne nerozmyslala, no a asi ubehne par rockov (a mozno ani nie az tolko vela 😉 ), kym sa dam na nieco take znova nahovorit 😵

zuzlik08
22. jan 2009

no ja teraz utekam do obchodu po nejaku rybku na dnes, len neviem,ci to stihnem, lebo krpata uz dava o sebe vediet...tak bezim. bibka, tak len oddychuj a lezkaj, daj si cajik a cecko, nech si zdravucka

bibka333
22. jan 2009

dik idem leskat pa

domulienka
22. jan 2009

ahojte baby,no veru vcera z chvilky bola chvila.Estella uz viem o koho sa jedna,manzel ma trochu usmernil,ak je to on tak potom je fajn ze uz tvoja sestra nieje s nim.Diky za pochvalu fotiek,ano jej sestry su jej ako druhe mamy.A co robkate dneska maminky?

lubica69
22. jan 2009

Bibka tak lazkat a lieckat
My dnes nic len doma Ved sa ani nikam v takomto pocku neda ☹

domulienka
22. jan 2009

ako bolo vcera na cviceni,?Nam dnes pridu prvi vinsovnici,tak sa tu asi neukazem alebo az vecer.No ved toto pocasie otras.

katkaka
22. jan 2009

Ahojte baby.všetkým ďakujem za privítanie. Bibka a kde ti pracuje manžel. moj v rožnave

lubica69
22. jan 2009

Ivka a kedy to ma presne Dominika?Dnes?My v sobotu 😉
Na cviceni supeeer 😝

katkaka
22. jan 2009

Lubka repáč,teba som myslela,kde ti pracuje manžel.nejak som to doplietla 😀

domulienka
22. jan 2009

v nedelu ale oslavujeme uz od dnes, mame velku rodinu naraz sa to neda a ani to vsetkym nevyhovuje,tak kto kedy moze tak pride.

lubica69
22. jan 2009

Aha V Martine
Ivka aj som myslala zev nedeluale som si nebola na 100%ista 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre