Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzkap2
3. mar 2009

lubka, maly chodi u nas do skolky. a ani neplatime tak vela tiez asi cca 25 € za mesiac.

lubica69
3. mar 2009

Ahoj babka
A ďakujem krásne za info Tak to je super Ja som stálebola v tom že ten poplatok je minimálne 4000Sk mesačne

fiona
3. mar 2009

baby ahojte prosim vas pomozte mi pridem domov zo zahranicia a potrebujem ist velmi na gyndu na kontrolu lebo kramy mi uz strasne dlho meskaju, nie som tehotna a problem je ze gynekolog neordinuje ked budem doma, neviete ci by som niekde mohla ist na kontrolu?

zuzkap2
3. mar 2009

Lubka, len si daj pozor lebo ak ti maly nastupi do skolky pred dovrsenim troch rokov, tak prides o rodicovsky prispevok

bibka333
3. mar 2009

tinka daj termin kedy ba ti to vyhovovalo 🙂 baby kde ste vsetky

tina983
3. mar 2009

Caute baby,Bibi ja môžem aj zajtra,ale kde?

zuzlik08
3. mar 2009

no caute babenky. bibka, volala som teraz so sesterkou z rakuska, ona vzdy fici nakupuje a predava na mmb a vraj si tam treba dat bacha na p. vankovu, tak pozor. ako sa babenky mate, co nove? dajte tipa na zajtrajsi obed 🙄

tina983
3. mar 2009

Fiona a ako vieš,že gyn.nebude ordinovať?

tina983
3. mar 2009

Tak my sme dnes mali guľky plnené mletým mäsom s kapustou a slaninkou,fakt dobré,polotovar z lidla za asi 2 eurá ale chutili ako domáce,z jedného sáčka hostina pre 4 dospelých.

zuzlik08
3. mar 2009

fiona, ja myslim, ze asi len v nemocnici, ale ak si poistena v zahranici, tak mozno aj vsade inde, ak vysvetlis, o co ide

lubica69
3. mar 2009

Zuzka vidíš to som nevedele,že môžem prísť o rodičovský ☹ A neviete či berú detičky aj v iný termín ako september?Napr Január Asi je to individuálne...
Zuzlik tak p.Vanková???Daľšia podvodníčka???
Tinka tak dík za tip Aj tak chcem do Lidla 😉
My sme boli dnes len doma a na dvore a tak Zajtra do BB som sa sľúbila jednej mamine ukázať BB bo sa len teraz prisťahovala A potom o 16 s malým na hudobnú

eva888
3. mar 2009

Ahojte babenky kedze som sa od bibky333 dozvedela ze si tu pisu baby z Brezna tak som sa rozhodla zaregistrovat a pokecat s Vami o nasich ratolestiach. V prvom rade pozdravujem bibka333 a kvietky. Uhadnete kto sa s kryva pod Eva888. Zatial caute

lubica69
3. mar 2009

Ahoj Evka Vítam ťa 😉
No ja hádať nebudem...To asi len Bibka a kvietky

eva888
3. mar 2009

Dakujem pekne za privitanie presne tak hadat musia oni dve

zuzkap2
3. mar 2009

Ahoj evka aj ja ta vitam 😉
Lubka, mne Davidko nastupil do skolky od 1.12, takze po dohode sa kludne da nastupit aj inokedy ako v septembri

lubica69
3. mar 2009

Ďakujem Zuzkajavascript:addEmoticon('😉','vBody')

bibka333
3. mar 2009

evka vitam ta a ja a mas maleho adamka ? uhadla som 🙂

bibka333
3. mar 2009

jej evka co sme spolu lezkali v nemocke mas lenocku 🙂

eva888
4. mar 2009

Caute baby jasne bibka to som ja co sme spolu lezkali v nemocnici a mam Lenku.

bibka333
4. mar 2009

evi ja som si prv myslela ze evka maz super ako sa mate

eva888
4. mar 2009

Mame sa fajn. Dnes sme boli na obere krvi a celkom dobre sme to zvladli. Kustik pomrnkala ale velmi neplakala. V piatok budem mat vysledky tak som cela nedockava. Dufam ze ta krv v stolici nebude nic vazne. Zobrala je aj krv ci neni alergicka na kravsku bielkovinu. Ozaj babenky nemali ste niektora taky broblem ako ja. Moja mala ma krv v stolici a vobec neviem s coho.

mishelin
autor
4. mar 2009

caute babky,evka vitam ta medzi nami 😉

domulienka
4. mar 2009

ahojte,tak konecne som sa sem dostala,mala bola od soboty chora,zapal priedusiek,boli sme na pohotovosti a nasadil jej antibiotika.Sluzbu mal dr.Pobis inac super dr,taky chlapisko velky ale tak mily k malej,vsetko popozeral aj uska,brusko/lebo Domka mal zachvaty a nevedeli sme z coho/,ze robi na Benusi detskeho.
Ahoj Evka,vitam ta aj ja a hned ti odpoviem na tvoju otazku,krv v stolici mala moja prostredna ako dvojmesacna,no len prvy den trosku,po telefonate k dr,ze aby sme jej len davali vela pit a na druhy den mala viac tak nas privreli do nemocky po par dnoch sme boli doma,bolo mi povedane ze to bol nejaky virus,len to treba podchytit skor pri takychto malickych deti./ja som sa bala ze som to nejak ja zavinila,lebo to bol sok a urcite pre teba tiez ked si nasla v plienke krv/ale nie.Neboj dobre to dopadne,a ku komu chodis s malou,dr.ak smiem vediet.

mishelin
autor
4. mar 2009

ivka doktor pobis je nas detsky lekar,teda maeho lekar,je dobry fakt 😉

mishelin
autor
4. mar 2009

a uz je domke lepsie?

bibka333
4. mar 2009

ahojte este nespinkate

domulienka
4. mar 2009

ano lepsie,uz menej kasle,no problem dostat do nej lieky jedna katastrofa,uz len ked vidi ze beriem do ruk striekacku zacne hulakat a utekat prec.

domulienka
4. mar 2009

Bibka,nespinkas?ja sa chcem zajtra trosku poprechadzat s kocikom ,asik zajdem po stanok ☹ a spat.no chcela by som do margaretky ,baby maju zajtra skusku poobede tam tak ze ich mrknem.Ale neviem ci az tam zajdem.

bibka333
4. mar 2009

uz idem a to chces ist sama si odvazna

domulienka
4. mar 2009

a kukam ze uz ste sli spinkat tak idem aj ja dobru nocku-- 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre