Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
18. apr 2009

baby kde ste všetky 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

domulienka
18. apr 2009

ja som tu na kustik,kde ste ostatne maminy,Lubka bez teba to tu nieje ono 😉
ja strikujem malej ciapku a popritom ucim aj baby ,prejavili zaujem o strikovanie ,no tak sa trapime ☹

domulienka
19. apr 2009

No teda baby ,co sa to deje,?Kde ste vsetky?
My sme dneska mali oslavu,prekvapili ma svokrovci a prisli/lebo oni pridu len ked sa pozvu,sami od seba nie/
Domka nam teraz vecer pri kupani zjedla z mydla,nemohla vela lebo som jej stihla vybrat no aj tak revala este hodinu a nechcela ani caj ani mlieko ,len vypluvala sliny,ale normalne som sa zlakla, ☹ No nic idem kukat Lets dance.

bibka333
20. apr 2009

Ivka tak ta prekvapili svokrovci a Dominka bublina mala aj Jarka zjedla mydlo neboj nič sa jej nestane
BABY CO JE KDE STE HALO BREZNO A OKOLIE

domulienka
20. apr 2009

ahojky,no Bibka vyzera to ze sme tu zostali samucicke same ☹

lubica69
20. apr 2009

No ahoj babky
Takže ja sa v prvom rade ospravedlňujem za absenciu 😅
Máme toho teraz tak nejak veľa Muž má ešte tento týžden dovolenku potom už do práce a o mesiac ide na pol roka preč takže sa snežíme ešte teraz všetko vybaviť a tak Chodia k nám murári dokončovať Dnes montujú káblovku no každý deń niečo
Tak vy takto v Európe 😉 ?
Rada sa pridám 🙂 A kedy bude stretko???
Bože Ivka tak mydlo 😒 ?No Sebastián zas obľubuje penu 😖

domulienka
20. apr 2009

ahoj Lubka,som velmi rada ze si sa ozvala, 🙂 Tak to je jasne ,treba dolezitejsie veci porobit 😉
Joj tak to budete polroka bez ocina,tak vam bude smutno ale aspon ze existuju taketo vymozenosti ako net.A kde presne ide ?
Stretko ? dajte navrhy ze kedy.....ale skoro.. 😉

bibka333
21. apr 2009

ahojte baby prave som sa chystala von ale nemožem mame defekt na kočiku 😒 musime počkať kym pride tatik a opravy to 🙂
lubka som rada že si zase tu 😀
miska a čo je stebou a ako tehulkovanie
tinka a ty sa čo neozveš 🙂
evka kočikuje po Brezne 🙂
zuzka a terezka maju tieš mesto pod kontrolou 🙂
zuzka valaštianka ta tu už dlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllho nebola 😵

tina983
21. apr 2009

Ahojte baby aj my podobne ako Ľubka máme ešte do soboty doma ocka,tak akosi nezostáva čas,tiež kade tade beháme,2 dni sme zabili s malým v BB v nemocnici,včera mu robili predoperačné vyšetrenia a tak sme potom museli do pol druhej čakať na výsledky a dnes ráno sme tam už o trištvrte na sedem boli znova,robili mu magnetickú rezonanciu,ale chvalabohu sme už doma a nemáme do konca týždňa žiadne vážne povinnosti.Tak zatiaľ sa majte 🙂

bibka333
21. apr 2009

ahoj tinka ako to dobadlo ta magneticka rezonancia?

tina983
21. apr 2009

Ešte nemáme výsledky,tak ani sama neviem,ale jemu to robili viacmenej preto,aby vedeli,či by už bolo možné operovať alebo nie

bibka333
22. apr 2009
zuzlik08
22. apr 2009

ahojte babenky, nejak v poslednom case nesihacky. bibka, ospravedlnujem sa za dnesok, ze som sa neozvala, prisla k nam byvala kolegyna aj so svojom malou, tak sme sa venovali navsteve. ja som zase nejaka chora, sople a hrdlo, tak som v noci nejak nespala a to som sa mohla konecne tak fajne vybuvkat, lebo terezka spinkala bez mrnknutia od 20.00-6.00, no pre sople som bola hore kazdu hodku, hroza. tak idem sa este odcucat a potom odpadnem. idete niektora kuk do slniecka na burzu?

bibka333
23. apr 2009

zuzi caw si ospravedlnena 🙂 a do slniecka asi pojdem

bibka333
23. apr 2009

Terezke všetko najlepšie k polročku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

domulienka
23. apr 2009

Eliske a Terezke vsetko naj k polrocku, 😉

domulienka
23. apr 2009

no baby teda, ☹ kde ste ☹

zuzlik08
23. apr 2009

aj my prajem eliske vsetko najlepsie, vela usmiatych dnickov a este plno maminkinho mliecka 😉

lubica69
24. apr 2009

No ahoj babky
Tak ja zas len takto na skok no od pondelka budem častejšie sľubujem 😅
My sme celé dni na dvore popri tom ešte prerábame zajtra ešte murár a tak
A sme trošku chorý čo vôbec nechápem ale naštastie len trošku soplíky
Eliške Terezke peajeme všetko naj k polrôčku
Bibka fotočky krásne a Jarke všetko naj k meninkám 😉
Ivka mužík je vojak takže ide preč pracovne veď potom osobne na stretku
Fakt a kedy dáme?Je už green otvorený neviete???

bibka333
24. apr 2009

ahoj lubka dakujem za obidve a green otvaraju az v maji a Lubka aj Eliska ma sopliky 😒

lubica69
24. apr 2009

Tak to musíme stretko v Mc alebo až v máji v greene 😉
Ja fakt neviem prečo majú soplíky ☹

bibka333
24. apr 2009

Lubka vela detičiek ma teraz sopliky dufam ze to rychlo prejde

zuzlik08
25. apr 2009

ahojte babenky, aj my mame obidve sopliska a aj trosku pokasliavame, no hroza, uz aby bolo ok. no my mame aj trosku teplotky nad 37, tak neviem, ci uz nie zubky. bibka kukala som fotecky, uz sa kupete vo velkej vani? my este vo vanicke, no mokre je komplet vsetko 😎 . no neviem, ale mne to nejako velmi v poslednom case na net nevychadza. je dlho slniecko, tak sme vacsinou vonku. bibka, kupila si nieco v slniecku?

bibka333
25. apr 2009

ahoj zuzi bola som vcera a kupila som malej na kočik hrkalku za 40 centou a vo vani to bolo len raz preto ze som jej naolejovala vlasky pre tu lpienku a chcela som jej to riadne zmyt tak pa my zajtra gulašujeme oslavujeme meniny

bibka333
27. apr 2009

no ahojte ako vidim tak tu sa to pekne flaka 😒 ako sa mate my celkom ok len moje deti maju spoliky
Včea sme trochu gulašovali dnes som už poriadila cely dom lebo tu bol bordel deti chodili obute po shodoch tak sa to navlačilo ale teraz mam oddyc idem si urobit kavu pa

lubica69
27. apr 2009

Ahoj babky
Tak my už sami bez tata tak sa mi aj na net dá 😅
No ale čaká ma ešte malovanie chodby čo som včera nestihla ale to je Ok
A vy čo robkáte?Kedy dáme to stretko?
Inak teraz je Sebo zdravý a ja soplím no ale lepšie ako by mal byť chorý on 😉

bibka333
27. apr 2009

ahoj lubka daj nejaky datu na to stretko ja nevim ja možem hoc kedy som na rodičovskom 😀

lubica69
27. apr 2009

Teraz sú tie predĺžené víkendy tak ako sa vám dá Ja ešte tento týždeň domaluvávam Ale pondelok alebo utorok by to bolo super Čo vy na to?😀

lubica69
27. apr 2009

Halooo 😉 Kde ste babky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre