Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
18. jún 2009

lubi, povodne to bola drevena http://www.prenasedeti.sk/product/detska-vysoka...
- taketo nieco, ale teraz som na 90% rozhodnuta pre tu plastovu

lubica69
18. jún 2009

Aha
Bibka ja moju stále mám Prečo?No ale poťah je dotrhaný ☹To sa malému podarilo Naštastie sa dá kúpiť ten ako gumený obrus aj s detskými motívmi a vymeniť ho

lubica69
18. jún 2009

Jej zuzi celkom dobrá stránka Som kukla A je tam aj tá trojkolka čo si spomínal ako naša Škoda,že som stránku nepoznal skôr Naša trojkolka Xlander asi o 800Sk drahšia 😒 A je to to isté

domulienka
18. jún 2009

Ahojky,Bibka chodi spavat od tej poldvanactej,ale tak nevadi,ked prides 😉
Zuzka ano ,plastove polohovatelne su naj,ja som bola zastancom drevenych/ked som robila v hrackach,mne sa plastove zdali nestabilne/oni su ale tie uplne obycajne co sa nedaju polohovat,tieto polohovatelne maju siroke rozpatie noh,drzia super,ja to vidim na nasej,mala sa vrti ,miesi a stolicka s ani nepohne dokonca ju nemusim ani putat len pult jej dam celkom k brusku.a este je dobre ked je medzi nozkami pevna tyc nielen popruh.
http://www.chicco.sk/index.php?page=product&id_...
my sme dostali tuto darom a som veeelmi spokojna 😉

domulienka
18. jún 2009

ZUzka kukala som od babypointu-pintu,vyzera dobre,nieco ako nasa a ma super cenu ani nerozmyslaj.Ma napadlo ze sesterka ma fabulu a tiez je spokojna 😉

bibka333
19. jún 2009

ahojte kde ste všetky my sme domka a pojdeme pozriet Domku a potom do mesta kuk čo noveho 🙂

lubica69
19. jún 2009

Ahoj babky
My sme boli dnes trošku v BB Sme sa aj s jednou mamičkou stretli v MC potom v meste sme sa prejsť boli
Ivka stolička krásnaaa ale príšerne drahá ☹ A kde si pozerala ten babypoint?Dáš link ak môžeš
A vy Bibka ako?Boli ste u Ivky na návšteve?

domulienka
19. jún 2009

AhojkyLubka iba si daj do googla babypoint a vyhlada ti ,hned prve otvor 😉
Veru priserne draha ta nasa chicco,ja by som tolko za nu nedala,keby sme ju nedostali tak urcite kupim fabulu,uz som po nej pokukovala.
Ano Bibka s Eli boli ,pokecali sme a potom sme sli do mesta a stade kazda inym smerom 😉

lubica69
19. jún 2009

tak ste mali pekný dník 😉
Ja sa stále snažím tie foto z greenu dať do slniečkovedetičky ale najde mi Juj 😒 Mám pomalý net

slnieckovedeticky
19. jún 2009

Tak som pridala do albumu ale po kliknutí na fotku pre zvačšenie sú hrozne malé Nechápem ☹

slnieckovedeticky
19. jún 2009

tak už dobre 😉

bibka333
19. jún 2009

zuzka mne sa aj tato stolicka paci podobna ako ma Ivkahttp://mirka.domcek32.sk/217,leon.html

domulienka
19. jún 2009

Ta stolicka je presna kopia chicca akurat tam chyba napis chicco,vsetko aj sietka aj bocna policka na pulte odnimatelna cast,kolieska dokonca aj farebne prevedenia su podobne ako ma chicco.Tak kto teda kopiruje chicco ci babypoint 😀
no idem spat tak sa majte,dobru noc 😉

lubica69
20. jún 2009

Ahoj babky Tak to dnes zas máme počko,že?☹

lubica69
20. jún 2009

Bibka tie adresy si aj tak zle lebo nejdu zobraziť ☹ Ale našla som si 😉

lubica69
20. jún 2009

Inak na tom babypointe vôbec nie sú ceny ☹

lubica69
20. jún 2009

No ale tá leon je suprová!!! 😀

lubica69
20. jún 2009

Juj a aj tá dream vybračná postielka Podobnú má kamoška a supeeer

bibka333
20. jún 2009

ahojky ja somch vecer kukala a mne sa najlepsie paci leon
Lubka my mame ist na gulas s adkoveho futbalu tak ma ide porazit v tomto pocku ☹

lubica69
20. jún 2009

Jeje Bibka to ma mrzí ☹ U nás leje ako... 😠
Aj mne leon najviac 😉
A čo teda robkáte v takomto počku???

zuzlik08
20. jún 2009

ahojte babenky. ivka, ja som predtym tiez nebola za plastaky, lebo som sa bala stability, no bola som to okukat. takze uz ju mame doma a som spokojna...teda aspon ja, lebo nase dieta by sa samozrejme najradsej nosilo na rukach 🙂 . ale aj ona je v nej spokojna. a je fakt super, lebo je super stabilna, da sa dobre polohovat, to sa paci aj krpani, ma dobry pultik, dokonca dva a ako si pisala, ani ju nemusim zapinat. zatial som fakt nadmieru spokojna. a kedze ma kolieska, tak sa v nej uz aj vozime 😀 . aj ja som sa popytala kamosiek, tak si tiez chvalia aj tu fabulu, no ta bola to iste ako tato, len tam mala este jednu mensiu vlozku na sedenie a dolu sietku na hracky, co sa mi zbytocne a bola o nejakych 400 drahsia. inak to bolo presne to iste. som rada, ze som sa rozhodla pre tuto.

jooj, toto pocko ma fakt ubija...to bude zase leto

lubi, v tom babypointe fakt nie su ziadne ceny, no ja som ju hladala aj kade-tade na nete, no nasla som jedinu stranku, kde by vysla lacnejsie aj to len o nejakych 50 sk, inak vysla este drahsie, tak som to vzala z obchodu.

bibka, ako si prisla na tu stranku, kde si kuk stolicku? idem tam trochu pokukat. ...a pozriem aj fotky od lubky

tak este pekny zvysok vikendu

lubica69
20. jún 2009

Ahojte
Zuzka a akú si to nakoniec kúpila? 😉

lubica69
21. jún 2009

Ahojte
A tu od včera nik? ☹
A čože dnes robkáte?Máme ale krásne počko,že? 😒

zuzlik08
21. jún 2009

lubi, tu pintu od babypointu

lubica69
21. jún 2009

Jaj ja že tú leon A čo ťa vyšla?Si v Br kupovala?

lubica69
21. jún 2009

Ahoj babky Chcem sa opýtať viem,že dosť narýchlo ale ak bude zajtra zas takéto počko nepôjdete do MC?Ja už musím niekde s malým vypadnúť po 2 dňoch len doma dnu v takomto počku Tak ak niekto dajte vedieť Zatiaľ pa😉

bibka333
21. jún 2009

lubi mne sa neda mame plavaren a potom idem na Jarkin koncert ale ak chces budem do obeda doma tak prid na kavu Ivka mozes aj ty 🙂

zuzlik08
21. jún 2009

lubi, ano v br. tu leon spominala bibka. my ideme zajtra tiez plavat, no aj nas to pocko tiez riadne ubija. inak, uz sa nam rysuju zubky 😀

lubica69
21. jún 2009

Jaj žeby sme ťa prišli kuknúť😀?To by bolo fajn Ráno ozvem a uvidíme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre