Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzkap2
27. jún 2009

Ahojte 🙂 Miska aj my sme chceli ist na horehronske dni, len dnes som mala uz aj teplotu tak cely en lezim v posteli 😝

vranka4
27. jún 2009

Ahojte všetky 🙂 ,konečne som si vás v albumoch vyobzerala 🙂 ,aj krásnych drobčekov,aj násťročných,no nezabudla som ani na ocinkov 😉 a iných chlapov ,čo sa tam mihli 😕 ,vás obkukoval môj manžel 😉 ,no hlavne Bibka mi je nejaká povedomá 🙂 -nevieš odkiaľ 😀 ,dokonca manžel spoznal tvojho muža-spolu robia v Otrokoviciach 😀 ,trošku Ľubka-nóó z videnia,Ivka-ty na MD sa veľmi nudíš 🙂 ,tie Dominikine pózy-no super 🙂 -kedy to stíhaš 🙂 ,Zuzka,už brezňanky aj teba nakazili-lieč sa,manžel nech sa stará o rodinku

vranka4
27. jún 2009

Nóó-vy spachtošky,čakám a nič-tak dobrú noc 🙂

zuzlik08
28. jún 2009

ahojte babenky, tak vas vsetky zdravim, vranka, aj ja ta tu srdecne vitam. vzdy radi uvitame nove tvare 😉 . si mi z videnia aj s manzelom povedoma, mozno sme sa niekedy videli v meste. fuuh, baby, no poviem vam, ja mam co robit s tym nasim jednym kuskom, nie to este mat doma 3 alebo 4, fakt vas obdivujem, ako to v pohodicke stihate...aj ked je to mozno aj tym, ze tie prve 2 detuchy su uz o nieco starsie, tak vam pomozu aj oni, ze? no tak ako, kedy dame to stretko? vranka, radi ta tam uvitame, aj "vynovenu" lubku aj vsetky, ktore sa chcu pripojit. tak ako ste vikendovali v tento naaadherny vikend 🙄 . my sme tu mali nasho katiatora z ciech a v sobotu sme gulasovali, no celkom sme to zvladli aj v tomto pocku. tak vam prajem este pekny zvysok vikendu a chorobkam prajem rychle uzdravenie. pa

domulienka
28. jún 2009

AHOJKY,tak my sme prave vyprevadili starich rodicov a svagra,po umyti kopca riadu sa reku idem trochu odreagovat sem.este sa nam ohlasil moj ocino ale az vecerom pride.
Lubka ako na stretku?
Ivka diky za pochvalu aj Marecek a Ivuska su super na fotkach a velke herecky ani nevravim,tak Karinka sa zabava s fotockami. 😉
Ja som bola dlho hore ale tu sa nic nedialo tak som isla haji 🙂

lubica69
28. jún 2009

Ahojte babky Tak Ľubka si poriadne vyhodila z kopítka Prišla až o 4 ráno Do 5 ešte kecala so svokrou bo sme tam búvali No a vstávala o pol 7 s malým Ale inak fajn a bolo s super Aj keď nás bolo len 18z32 Kuknem foto keď zapnem Pc teraz len z mobilu Zuzka skoré uzdravenie

lubica69
28. jún 2009

Tak už som na Pc
Vranka kukla som fotočky 😉 Tvoje dvojičky sú nááádherné Taký blonďoškovia modrooký No krááásny 😀

domulienka
28. jún 2009

Tak Lubi bolo teda super 😉
U nas momentalne pusta Bia na you tobe Maikla,tak Vam sem dam jeden link,urcite to poznate jedna z jeho naj ☹

https://www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ
luckka
28. jún 2009

ahojte kocky, tak ak bude stretko, tak sa aj my pridame, tesime sa 🙂

lubica69
28. jún 2009

Ivka áno bolo super Niektorých ľudí som fakt hrozne dlho nevidela Lucka super Tak kedy dáme stretko Môže byť štvrtok?Vyhovuje vám?A kde uvidíme podľa počka Či v greene alebo MC

bibka333
28. jún 2009

ahojte babenky Lubka tak hadam moze byt stretko aj vo štvrtok nedame ho ale po obede tak okolo 14h 😉
Lucka som rada ze sa konecne ukazes 🙂 vranka aj moj mm pozna tvojho . ivka a co domka dnes bola zase vyparadena 🙂 fasanda mala . idem do sprchy a hajkat mouno este kukne .zuzka na plavko zajtra nejdem ☹ musim do mesta

zuzlik08
28. jún 2009

ahojte, tak uz sa tesim na stretko, dufam, ze pocko sa uz konecne umudri. nam by bolo stretk lepsie doobedu, lebo mi poobede buvkame za pohybu 😅 . lucik, tesim sa, ze sa k nam dufam konecne pridate...bibka, ja sa o plavku rozhodnem zajtra podla pocka. idem buvkat. dobru a kludnu nocku

domulienka
28. jún 2009

uz ste sli buvat babky?
ja to budem mat tento tyzden perne,baby mi uz v piatok odchadzuju,tak neviem ako to vsetko budem stihat ale rada by som prisla 😉 ked stvrtok,tak mne by bolo lepsie po tretej 😉 ako ostatnym? napiste a pokomprisujeme 😉

vranka4
28. jún 2009

Ahojte všetky 🙂 ,tak konečne som tu nabehla aj ja,dnes som pc nevidela-len z diaľky 🙂 ,my sme mali v dedine doobedu Beh z okresu do okresu,tak sme boli len povzbudzovať,bežať nevládzeme 😝 ,konečne dnes nepršalo,tak poobede sme šli na prechádzku,večer sme mali deň otvorených dverí-návštevy,teraz konečne všetko búva,okrem ocka,ten išiel do nočnej-nastala moja chvíľa 🙂 Zuzlik,ďakujem,pravdaže,že staršie baby pomôžu,keď treba,občas sa im nechce,ale majú kopec iných záujmov-musím to rešpektovať 🙂 bábo sme chceli predsa my,i keď sú z jedného dva,ale nemenila by som toto krásne obdobie 😉 Ľubka,však aj vy ste nádherní-blonďáčik ako náš Marek,už len súrodenca 🙂 Bibka,aký je svet malý-však?Zajtra máš ty túlavé topánky 🙂 Ivka,oslava dopadla ako?Užila si si svokrovcov dosýta?To stretko vo štvrtok,ak teda bude,nech sa vydarí

domulienka
28. jún 2009

ale tak oslava v pohode 😉
aj u nas uz vsetko spi,Ivka a vy nepridete?

vranka4
28. jún 2009

rozmýšľala som nad tým,lebo keď čítam ako sa tam všetky tešíte,ale Marek bude mať vo štvrtok poobednú,tak asi nie,keď sa trošku zabývam s vami,tak potom,to chodíte s drobcami,však,čo tam robkate okrem pokecu?

domulienka
28. jún 2009

deti co chodia sa tam vyhraju,deticky co su v kocikoch idu z ruk do ruk a tak..maminy si daju kavicku alebo dake nealko,a kecame 😉

domulienka
28. jún 2009

ozi kukala si tie platenky?

vranka4
28. jún 2009

určite sa chcem raz s babkami 🙂 stretnúť,spoznať detičky,plátenky som kukla,aj objednala,jedny nám prišli v piatok

domulienka
28. jún 2009

aj ja som znova objednala ale od inej kocky lebo tato uz nemala 20 😉 tak Ivka uz vyskusala platenky?
no idem asi haji,zajtra chcem ist do mesta este pokupit babam drogerku a take drobnosti 😉

vranka4
28. jún 2009

Tak dobrú noc,veľa nakúp,aby im nič nechýbalo 🙂

bibka333
29. jún 2009

ahojte mamky ja mam dnes pokazeny den Adrian včera padol ma oškretu ruku a dnes sa nepostavil na nohu tak s nim mm isiel na chirurgiu ☹ noc nebola dobra Eliska sa budila kazdu chvilku ☹ Ivka vranka pripomen mi s kade sa pozname neviem poueram foto a nič dakujem idem mala place pa

domulienka
29. jún 2009

dobre ranko,joj Bibka to ma mrzi,snad to nebude zle ☹ neboj
Dnes to vyzera na clkom ok den,to pocko,ja akurat ranujkejem,mala este letmo spi,napapa sa a pojdeme na pasove a do mesta ,tak sa majte zatial krasne.
A stvrtok doobeda ako vzdy nemoze byt to stretko?
Bibka daj vediet ako s Adom.

bibka333
29. jún 2009

ivka aj by ohlo tak prid na kavu 🙂 ked ides na pasove

bibka333
29. jún 2009

Adrian zacal dobre prazdniny noha v sadre ☹

lubica69
29. jún 2009

Ahoj babky
Tak dnešok pekne začal Aj sme von boli 😎 No ale zas prší 😠
Bibka to nemyslíš vážne Tak to budú teda prázdniny pre Aďa ☹ Juj to ma mrzí 😢
Ivka a kam ti odchádzajú baby?Asi so súborom,že?
My vo štvrtok môžme ale skôr doobeda 🙂

vranka4
29. jún 2009

Ahojte,u nás už leje ako z krhly 😀 ,ešteže sme stihli doobedu prechádzku,Bibka,to je teda smola-Adrián bude mať prázdniny o ničom 😒 ,nóó-nechodila si na strednú do B.B.zdravotná škola?Ivka ,stihla si aj kávičku u Bibky,v meste čo nové,nákupy hotové,baby sa tešia do sveta?

lubica69
29. jún 2009

aj tu leje ☹ 😒 😠 😖 😢
A fakt ma zaujíma kam idú Ivke baby 😉

domulienka
29. jún 2009

Bibka to je nadeleni ☹ ,noha zlomena ?v ktorej casti,?
Tak dajme stvrtok doobeda,dievcata o desiatej,co vy na to?
Domka je uz v pase,nakupy nic,akurat so si len banku vybavila zamenila som na kuny, riadne zmoknute sme prisli 😒 Ja neviem co je tto za leto ak to takto bude liat stale..... 😠
Lubka idu v piatok vecer na 10 dni so suborom na Makarsku,manzel v piatok rano do Bulharska tak budeme sami s Domkou ☹
Ivka ale vobec sa netesia,nejak sa im nechce s domu 😀

lubica69
29. jún 2009

Jej Ivka na makarskej je krásne Aspoň si to užijú ak sa ovšem toto počko umúdri 😠
A ty si aspoň cez víkend oddýchneš,nie? 🙂
Mne ten štvrtok o 10 vyhovuje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre