Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bubinka1982
18. nov 2009

Takže v piatok o desiatej niekde pri zvonici??To by myslím aj šlo,len mne vtedy malý ide akurát buvať,tak ho musím nejako ukecať,...tak vy malujeťe??...ste zvolili velmi pekné farby,mi máme v byte každú miestnosť inak a môj priatel ma bohovskú kombynáciu a to krásnu tmavo fialovú a do toho ostrú zelenú,..xiii..už som si zvykla na jeho zaujímavý vkus a druhú má oranžovo-červenú a do toho žlté pási,je to super kombynácia...Ozaj Buli,Pali sa ma pýtal,či tvoja svokra nebola náhodou učitelka,či čo..že nevie presne ktorý je tvoj mm...a dúfam,že sa nemýlim,ale tvoj Peťulo má fotočku v Mama a ja??...ak ano,tak porad ako sa tam mám dostať aj s mojím krpcom,lebo už rok posielam a furt nič...už som s toho smutná...Tak sa majkajte maminky,ten môj drobček sa mi akurát prebral a idem sa s ním pozabávkať...paaaaa..a teším sa ,ked sa znovu uvidíme...

eva888
18. nov 2009

Ahojte mamimky tak sa glasim aj ja mala dneska spinkala dve hodky takze super stihla som si poriadit obyvku 😀
Teraz pojdeme kustik vonku lebo vcera sme neboli a treba nam ist do lekarne na kvapky.
Buli velmi pekne ste vymysleli tu obyvku super kombinacia farieb.
Takze stretko v piatok o 10 hod pri zvonici.

bibka333
18. nov 2009

tak my vybuvané spinkali sme2 45 h tak super 🙂 už sme stihli navarit a upiec kolačik 😀 čakam na mm a idem skočit do mesta potrebujem si noečo vybavit ale sama bez Eli len ja 😉

zuzlik08
18. nov 2009

ahojte, no tak my sme uz dosiahli 39,5, tak sme davali obklady, skoro nic sme nepapali, lebo obedik sme vygrckali. o 16.30 sa mame hlasit u dokiny, tak uvidime

tina983
18. nov 2009

Zuzka tak vás to až takto zdrapilo?Dúfam,že to nieje nič vážne.Tak prajeme Terezke rýchle uzdravenie 😢

domulienka
18. nov 2009

Ahojky,Terezka nak sa nam chytro uzdravi 😉
Katka super ste to urobili,skombinovali,teraz si ma ty navnadila s tym stromom 😉

bibka333
18. nov 2009

Terezke skore uzdravenie a daj vediet čo vam povedala dokina pa 🙂

bibka333
18. nov 2009

tak ja som dnes dostala chut na kolač kuk http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=923&order=1

eva888
18. nov 2009

Ahojte aj my prajeme Terezke rychle uzdravenie veru Zuzka daj vediet ze co s vami je. My sme kupili kvapky co poradila buli uz sim ich aj nasadila tak dufam ze zaberu. bibka nerob chute s kolacikmi.
Nam dnes doniesli klobasky fajne zaudene tak sme si s mm pochutili uz mozu prist vianoce.

domulienka
18. nov 2009

Bibka vyzera dobreaniezlozito ,skusim aj ja
Evka tak klobasky,mnam,my az tak v decembri pred vianocami kupujeme,lebo by sme ich do vianoc pozrali 😀

buli21
18. nov 2009

Babulky tak ste ma potesili,ze sa vam to paci,lebo ten stromcok mal povodne vyzerat uplne inac http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=75291, ono je to totiz nalepka,ktora na nasu mizernu stenu nechcela drzat,tak sme museli improvizovat a normalne ho vymalovat podla nalepky...
Evicka ano moja svokrusa bola ucka na prvom stupni a za mm mam toho mladsieho.(robi na doprave).. tvoj svokor ho vraj pozna z roboty zCSMky a svokricka ti robila na odbyte v tom istom podniku.....
ak by si niekedy chcela len tak skocit do Tisovca,tak sa ozvi,ta vezmeme...sa zmestite aj obaja...mm chodi kazdy den,ale skoro rano okolo 7mej....a my skoro kazdy druhy vikend...
no a do mamy a ja som len tak poslala a oni to uverejnili...mali sme stasticko....
Terezke prajeme rychle uzdravko...pa

bibka333
18. nov 2009

ahojky babenky tak Jarka mi volal že ma teplotu 38,6 ☹ ak ak u bude mat aj zajtra ide domov to je strašny pocit ked maš dieta choré a je daleko ☹ 😔 😢
Katuška svokruša mi hned ked prišla domov vravela že vas stretla 🙂 zajtra idem do mesta a pozriet kolegine 🙂

zuzlik08
18. nov 2009

ahojte, tak dokina potvrdila moje obavy, na stret sa nedostavime, vraj nas teplotka najmenej 2 dni potrapi - dufam nie dlhsie. ani ona netusila, z coho presne to moze byt, vraj teraz taketo deticky napada touto vysokou teplotkou nejaky novy virus...tiez musime vsetko mat 😀 . jooj, len nech sa skoro vylieci, lebo je to na nervy, len na rukach by sa nosila aj spala, a placka...a ta moja bezmocnost...
tak len zabalmi a cipkami znizujem teplotku, no kotuha polavi len na chvilku a potom zase vystupi. inak vcera som jej vystriedala cipok paralen so sirupom nurofenom, no chuda, tak sa mi z toho nurofenu zgrcala...tak vraj mam kupit nurofenky cipky a striedat tie, tak uvidim zajtra
chcela som, ze by som v piatok aspon ja na chvilku dobehla, ak by jej bolo uz lepsie, no mm musi byt doobedu v robote, tak nic z toho ☹ a tak som sa tesila
bibka, noze nedrazdi s tymi kolacmi
nam by zajtra vecer mali doviezt svinku, tak my si budeme robit klobasky tento vikend...no ja to nejak nemusim, jedine na vianoce v kapustnicke musim mat, a mm si uz tiez nejak odvykol
evy, tak klobasky uz mate...a stromcek uz muzicek vyhliadol? 😀

vranka4
18. nov 2009

ahojte žienky 🙂 ,tak tu vírusy kolujú o 106 😀 ,Jarke Bibkinej,aj Terezke prajeme skoré uzdravenie,nech jej teploty dajú pokoj,keď zvracia,daj jej len čípky,sirupy radšej teraz vynechaj-striedaj Paralenové čípky s Nurofenom-tie sú 125mg a zaberajú super vo väčšine prípadov 😉 ,ináč ani my na jarmok asi neprídeme,Marek junior 😀 😀 je chorý,teploty síce už dnes nemal,ale kašle poriadne,aj soplí trošku ,zatiaľ sme pri dr. neboli,liečime sa samy,uvidíme,ak nebude lepšie,tak v piatok možno skočíme ku našej dr. do BR,ja som dnes po nočnej a idem si vychutnať týždeň dovolenky,len keby sme neboli chorí 🙂 ..tak by aj stretko u nás mohlo byť na budúci týždeň...
buli,pekne ste to farebne skombinovali,aj ten stromček vyzerá fajn,normálne to oživilo izbu 🙂

domulienka
18. nov 2009

Zuzka viem co prezivas,toto mala Domka zaciatkom leta par dni vysoke teploty,a tiez som to len cipkami a zabal zrazala,sirup ked som aj donej dostala tak tiez isiel von.Nak to Terezke cim skor prejde aby ste sa netrapili ☹ len vydrzat a zrazat tu potvoru
Aj Mareckovi nak chytro kasel odide. A Jarke tiez zdravicko 😉

bibka333
19. nov 2009

ahojt baby ja som taka nasrata na moju Jarku volala mi rano že ma teplotu 38,2 tak jej vravom prid domov autobusom nie ona pride o 17 h s Robom to jej sestrin priatel on robi v Slovenskej Lupči teraz jej volam ako jej je a ona že je v škole že nechcele vymeškat chemiu tak čo mam snou robit 😠
Eliška dnes spinkala až do 8 15 h teray sa hra a napapame sa ideme do mesta 🙂kupit balon a kuk moje kolegine

eva888
19. nov 2009

Ahojte baby tak Zuzka to mi je luto ze ste taky chorucky posielame Terezke vela pozitivnej energie nech sa rychlo vyzdravy. Aj my sme soplavy ale este sa to da tie kvypky co som nasadila jej pomohli lebo sa jej poriadne sopliska pustili tak len odsavame a odsavame.
Jarmok uz v plnom prude kus som kukla lebo som bola v meste pokupit malej drobnosti na narodky.
Vsetkym chorobam rychle uzdravenie

lubica69
19. nov 2009

Ahojte žienky
Juj tak tu chorôb veľa
Terezka skoré uzdravenie prajeme Nech ti rýchlo prejde
Jarke tiež a nech sa ponáhľa domkov
My sme boli včera celý deň v BB
Dnes so susedkou na prechádzke a na zajtra sa tešíme veľmi
Fakt nevadilo by Vám keď vezmem aj susedku s malým?Ak bude chcieť ísť? 😀 😀 😀
Idem sa pustiť do maľovania Sebastián zaspal 🙂

zuzlik08
19. nov 2009

ahojte, mala v noci spinkala zase medzi nami, no celkom fajn, az do 6.45...zazrak 😀 ...rano mala 38,3, tak som jej dala este cipok, pre obedom uz len 37,3, tak dufam, ze to pojde uz len nadol. uvidime vecer a zajtra. aj som rozmyslala, ked uz dnes nebude teplotkovat, ze by sme zajtra na kus nakukli k vam, no neviem, ci riskovat, uvidime.
jooj, ivka vranka, tak sa to prilepilo na mareka...to robia v tomto obdobi tie skolky...tak nech rychlo vyzdravie
evy, aj lenocke nech sopliska daju rychlo pokoj
lubi, kludne zober aj susedku, mne to neva...ak prideme 😅. tak chodbicka hotova - vymalovana?
aj jarke skore uzdravenie...boze, tolko stale skumaju, ze uz konecne nieco nevymysleli proti tymto virusom 😠

lubica69
19. nov 2009

Ahojte
Tak som to stihla kým malý spal 😀 Zajtra ale ešte druhý náter a ok 😀
Zuzlik nech je Terezke už lepšie 😉 A zajtra uvidíš ako vám bude

bibka333
19. nov 2009

baby tak zajtra pri mestskom urade okolo 10- 10 30h Lubka a ty zaparkuj len niekde pri Zuzke lebo asi nebudeš mat kde tešime sa na zajtra Lubka a kludne zober susedu 🙂
My sme dneska boli s Buli a Bublinkou na jarmoku a bolo perfekne 🙂 niektoré deti aj pospali, niektoré tancovali pri indianoch 😀 😀 😀

bibka333
20. nov 2009

baby ja tu nik t tam budem sama ? ☹

bubinka1982
20. nov 2009

Ahojko babenky,tak ja pojdem na jarmok bez Adamka..celú noc som ku nemu behala,bo mal soplíky a nemohol spať,tak nechcem aby viacej nachladol ako už je..len škoda,že som ho včera neodfotila ako tancoval pri tých idiánoch...bol bohovský aj s Peťulkom...xii...na spapanie boli...

buli21
20. nov 2009

ahojte babulky
strasne m mrzi,ze sme s vami neboli na jarmoku...ale necakana navsteva sa ohlasila...ale pre radost vam posielam link
http://peniaze.pravda.sk/pre-vyssi-rodicovsky-p...
a citajte...bubinka ma nastrasila ze nemame narok na zvysenu matersku,ale tuto citam nieco ine....len treba zistit dokedy treba o nu poziadat...
ked som to citala,tak mi doslo,ze ak si pred druhym babom budem platit min,13 Eur do socialky min. 9 mesiacov pred,tak mam narok na zvysenu aj pri druhom babe (kolonka o studentkach na konci clanku) a nemusim ist do roboty na 270 dni...ale to treba riadne pozistovat....

eva888
20. nov 2009

Ahojte babenky takze aj my sa osparvedlnujeme ze sme neboli na stretku ale mala je chora ma potriadne sopliska a udrelo jej to aj do ociek takze sme nesli do rana sme spali velmi zle kazdu chvilu hore nemohla poriadne dychat takze asi tak.
Dufam ze ostatne chorobky su na tom lepsie.
Tak zatial a podajte info co fajne ste na jarmoku kostovali

tulipanike
20. nov 2009

ahojte zienky, no co jarmocite o sto sest? ja idem dnes na kus, a aj zajtra

vcera som videla evku popred kancelariu sa prechadzat, ale mala som tu aj sefku

ako sa inak mate? ja vyborne, brusko rastie, male kopka 🙂

eva888
20. nov 2009

Ahoj tulipanike ja som ti aj kyvala ale som si presne myslela ze tam mas sefku tak som nechcela vyrusovat. Ja som jarmok len tak na rychlo dako nemusim.
Tak super ze kopete mne mala zacala kopat vecer okolo 10 hod a kopala az do 2 hod rano nedala mi spavat a tak je to aj teraz. Na biduci tyzden ma rok a este neprespala ani jednu noc.

tulipanike
20. nov 2009

ahoj evka, no lebo ona pri pocitaci vpredu, ja som vzadu sedela, len som ta zhliadla

my mame take pokojne dietatko, kopka vacsinou vecer pri telke, sa vytesujeme, niekedy aj cez denm ked som v praci, ale ked idem spat, tak so mnou aj male 🙂

ja mam zase rada jarmok, este od malicka, urcite musim mat z neho nejake lizatko 😅 a srdiecko 😵

vranka4
20. nov 2009

ahojte žienky 🙂 ,tu nikoho 😕 ,či ste ešte na jarmoku pri medovine? 😝 😝
my sme dnes boli pri dr.,Marek skončil predsa na ATB,stretli sme sa aj s Bibkou,ona išla klábosiť s babami a Eli na jarmok a manželík ostal pri dr. s Jarkou...dobre si to vie ona zariadiť 🙂 .......tak sme trochu kukli stánky aj my,konečne sa mi podarilo kúpiť husličky pre Mareka,ten nám dnes len fidliká poza uši 😀 ,Ivka si vybrala mobil s taštičkou,ešte nejaké drobnosti a potom sme išli do Tesca a šup domkov 🙂

lubica69
20. nov 2009

Ahojte žienky
Tak ja som konečne domaľovala ale len na dnes uložila malého tak som sa aj na pc kus dostala 😀
Zjatra nám prídu montovať vstavanú skriňu tak sa teším 🙂
No my sme dnes prišli ale až o pol 12 tak sme len so Zuzkou a Bibkou kus ale už boli na odchode lebo malinké už búvali v kočíkoch Inak tá kaviareň je supeeer Musíme častejšie 😎
Katka áno je to s tou sociálkou tak ale musíš si platiť nepretržite 270 dní až do dátumu pôrodu Ale to ešte prezistím Nesmieš ísť ani na PN ani na rizikové do ukončenia 6 mesiacov platenia A výška materskej závisí koľko prispievaš Minimum je tých 13 eur maximum 50 potom ti vynde materská naprvých 6 mesiacov čosi okolo 500 eur Potom ďalší rok a pol do 2 rokov dieťatka tých 256 Toť vsio zatiaľ čo viem V pondelok idem na sociálku lebo si chcem od decembra začať prispievať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre