Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
25. feb 2010

Vranka tak Lenočke k dnešným narodeninkám všetko naaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

vranka4
25. feb 2010

Ľubka,ďakujem ,odovzdám Lenke pozdrav 🙂 oslava až na budúci týždeň,robím tento víkend 😢

vranka4
26. feb 2010

zdravííím 🙂 ...a tu hľa nikoho 😕 😕 😕 😕

vranka4
26. feb 2010

o chvíľu vám príde pokuta za neprispievanie do témy 😀 😀 ...musím písať do iných tééém 😖

lubica69
26. feb 2010

Haló ja som tu takže mne s Vrankou pokuta nehrozí No ale ostatné neviem neviem... To je dnes ale počko fuj

vranka4
27. feb 2010

ahojte 🙂 ..tak ja usilovne pracujem 🙂 ,a vy ani v robote,ani doma na pc-česť výnimkám 😖 ......starám sa aj v noci o túto tému,aby nebola taká opustená 😀 😀 😀 ..............už nech je ráááno,chce sa mi spať..ako vám je fajne doma 😖 ....ešte ranný hokej aspoň z rádia,potom sa vrhnúť do roboty o 5.30...a o siedmej konečne domkov 😵

bibka333
27. feb 2010

ahote kočky ja som sa včera neozvala bola som dole v Brezne mamaina je po oberacii tak som jej bola kus pomoc a pozriet ju potom sme išli k Ivke G staršie baby zobrali male do kostola a my sme boli s Ivkou kusok same pokecali pozreli staršie videa no bolo nam super a večer mi bolo zle tak som išla rovno do hajan
baby poradte čo dnes varit

bibka333
27. feb 2010

vranka ty si riadna šikovnica stíhaš všetko 🙂

eva888
27. feb 2010

Ahojte babenky tak sa hlasime aj my. Dnes sme pri starkej lebo mm isiel hrat ping pong tak aby nam nebolo smutno ked uz aj ten cas je taky smutny.
Bibka ako dopadla jarka na alergologii uz viete nieco noveho.Tal super ked ste si pokecali a kus odreagovali bez deticiek.
Vranka veru musis to tu zachranovat ja mam pokazeny pc teda ani nie tak pc ako internet ale vcera bol opravar a nakoniec nie je chyba v pc ale chyba je v sieti hlavne ze ma presviecali ze ja mam chybu taka som nahnevana ze ked tam v pondelok zavolam tak im to poriadne vysvetlim. Som sa ich naprosila aby sa mi na to prisli pozriet ale kaslali na mna hlavne ze platime o dusu a ked treba nieco spravit tak sa vykaslu pomoct.
Hokej bol vraj dobry mm pozeral.
My sa mame fajn sme zdravi tak sa tomu tesime vela rozpravame usta sa jej nezavru.
Tak zatial ideme si kreslit

lubica69
27. feb 2010

Ahojte Bibka a čo mamina?Ako drží sa?Evka tak Lenočka sa rozgagotala šikovnica No hokej ma mrzí No uvidíme s Fínskom Aspoň ten bronz by sme mohli Ja dnes varím hovädzí stroganov

domulienka
27. feb 2010

ahojky,Bibka id 24953 😉
hokej sme aj my kukali ,ale sme dali tym kandanom zabrat ,drzime palce s finskom 😉
my dnes doma pracka pere uz druhykrat,polievku mame odvcera,od mamy rizoto,takze varit nemusim 🙂 ,pobede ideme na oslavu ,trosku sa zabavit suborovo/choreografka oslavuje 65/tak jej prichystali prekvapko.
potom ma caka zehlenie ....
Evka tak uz sa aj s Lenkou dohovorite ,vsak?Oni su zlate tieto deticky ked sa pustaju hovorit,u nas sa dzavoce ostosest,len uz sa aj dost vyrazne presadzuje...a bude po mojom a basta.Najnovsie sa boji kominov,velkych zo zavodov,aj v noci vykrikovala bojim komin..
Veru Bibke som vcera pustila uz aj zabudnute video,bolo u mojej mamky, ked mali moje baby 4a pol a dva a pol roka,no sranda ,potom vecer si to pozerali aj baby same,sa narehlili riadne 😀

domulienka
27. feb 2010

a zabudla som,Ivka vranka,co tvoj slub?ja viem ,roboty vela ☹

bubinka1982
27. feb 2010

Gratulujem tulipanike ku bábätku a hlavne nech sú obe zdravučké a zvyknú si na seba...Teším sa aj s Evky,že sa lenka rozgagotala,ten môj je nejaký lenivý...xiiii..nič sa mu nechce,len robiť napriek a neplechu..ale inak je skvelí,ked sa mu chce,tak ma počúva na slovo,ale to musí mať náladu...Inak sme zdravučkí,len mna neprechádza nádcha..tak sa držkajte všetky aj s detičkami a hlavne nech robia takú radosť ako doteraz...paaa

lubica69
28. feb 2010

Ahojte žienky Tak ako nedeľujete?Ja navarené Chystám balím mužíka na týždňovku O týždeň ide až do konca marca zas preč tak budeme zas sami A vy čo porábate?

zuzlik08
28. feb 2010

ahojte, tak uz aj my mame noveho clena v rodine, narodilo sa to dnes o 10.30, miery 3700g a 50cm a je to klara...tak to bracho asi bude musiet skusit do tretice 😀 😀 😀

lubica69
28. feb 2010

Zuzlik tak bráchovi blahoželáme

bibka333
28. feb 2010

AHOJTE MY DNES LEN TAK DOMA ADKO IšIEL NA ZAPAS DO TRNAVY JARKA IšLA NA INTERNAT PIEKLA SOM JE KOLAč Z BEZLEPKOVEJ MUKY CELKOM DOBRY A S ELIšKOU SME BOLI LEN TAK PO ULICI SPADLA TAK BOLA CELA VETROVKA ZABLATENA AJ RUčIčKY A ONA žE FUJ 🙂 NO PODARENá BOLA TERAZ SA Z MANžELIKOM STRIEDAME PRI PC 😉 A STAROSTLIVO AJ O ELIšKU 🙂

lubica69
28. feb 2010

Bibka tak Eliška zlatá,že fuj Podarená

mishelin
autor
28. feb 2010

bibka ip 😉
lucka 😠 😖

bibka333
1. mar 2010

AHOJTE TAK MY SME KONEčNE PO 2 TYžDNOCH SPALI KUS LEPšIE A O CHVILKU ODCHADZAM NAD NEMOCNICU jARKE ZANIEST PAPIERE NA LIEčENIE A POJDEM POZRIET SESTRU A SOFINKU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TAK VEčER PA

lubica69
1. mar 2010

Bibka tak Sofinku veľmi pozdravuj Nech sa držkajú A kedy ide Jarka na liečenie?Či ako minulý rok v auguste?

bibka333
1. mar 2010

Lubka ano ako minuli rok ale termin ešte nevieme dufam že cez prazdniny 😉 lubka ip

eva888
2. mar 2010

Ahojte babenky tak sa hlasime aj my akurat sme sa vratili s malej prechadzky ked je tak pekne len fuka vietor.
Zuzka gratulujeme s malej Klare poriadna baba.
Bibka vcera som ta videla asi si bola na prechadzke so sestrou ja som akurat vesala pradlo na balkone.
Tak ej Eli uz vypusta hlasky.U nas Lnka vcetko opakuje aklo papagaj.
tak zatial

bibka333
2. mar 2010

ahojte Evka maš pravdu včera som bola zo sestrou išli sme kus do mesta a ona k dokine si potvrdit papier na rodičovsky Eliška včera spala v kočiku od 11h do 14h 🙂
Zuzka aj ja sa pridavam gratulujem a nech su len zdravučke 🙂
Dnes čakam Katku a Matku s chlapcami a po obede idem cvičit konečne som sa k tomu dokopala 😉

lubica69
2. mar 2010

Ahojte Ale dnes máme pekne,že?Ja čakám návštevu ale zatiaľ sme von Tulipanike ako sa máte?Už ste domka?

domulienka
2. mar 2010

ahojky,ano krasny dnik ale tu dost fuka vietor,inac super,to slniecko,tolko energie mam,ze az mi vsetko pada z ruk 😀 vrchol bol ked sa mi vysmykla plna misa ryze ,bola po celej kuchyni,musela som nanovo varit 😝
Ja idem zajtra na socialku,prisiel mi papier ze uz budem dostavat nizsii rodicovsky 😝 taksom zalozila a reku vsak viem,nie.Dnes mi volala z uradu,ze aby som prisla podpisat ze nepodam odvolanie,lebo mi toposlali neskoro,a keby ze tam zajtra nejdem tak mi tento mesiac nenabehne rodicovsky.este ze mi zavolala,zlata nie?
Inac vsetko po starom,Bia sa pilne uci,9.3 pisu monitor,tovelmi dolezite pre prijatie na stredne skoly,tak ju ani telka nezaujima.Lubka ty si chodila na gympel na Tajovskeho?
babky ktore ste objadnavali tie nove vecicky z Uk,od kocky z MMB?Ja len ze by sme jej napisali a poprosili nasu Lubku o vyzdvihnuti veciciek,ked pridu.Lubka co Ty na to,mohla by si prosim?

lubica69
2. mar 2010

Ahojte Ivka jasné vďačne A chodila som na Gympel ale nie Tajovského Inak mne dnes vypadol čaj ako som ho vyberala z mikrovlnky tak nám ide

bibka333
2. mar 2010

ahote tak ja som dnes bola cvičit pilates a naserinkal ma manžela až tak že som plakala ☹ ☹ ☹ ☹ zajtra jdem do bb mame take mini stretko oktobrovky tak sa tešim že kus vypadnem sama s Eliškou na cely den 🙂 a nie len doma a poobede kusok von .Dnes u mna boli kočky s detičkami tak doobeda nam dnes ušlo 🙂 🙂 🙂 🙂boli zlatučky 🙂

eva888
3. mar 2010

Ahojte dievcata
juj Bibka ti nasi chlapi nas vedia niekedy poriadne vytocit dufam ze dnes uz ok a tu bystricu si uzi aj s malou.
My dnes doobeda doma varili sme fajnu kremovu zeleninkovu polievku Lenke strasne chuti a pobede pojdeme vonka ked je tak pekne.
Ivka domka dnes sa mi s tebou do rana snivalo ze sme boli s Lenkou kupit tvaroh v reale a potom sme boli pri tebe na navsteve normalne ked som sa zobudila tak som rozmyslala ci to bolo naozaj alebo sen.
Tak zatial

zuzlik08
3. mar 2010

ahojte...slniecko nam sice vykuklo, len ten vetrisko keby sa uz schoval 😖
ja uz 3ti den ledva perzivam, zase noci katastrofa a rano o 5.00 budicek, no hroza. mrna sa zobudi take unavene a spat ani za ten svet. aj pri poobednom zaspavani uz asi 2 mesiac bojujeme, so zatvorenymi ocami vrieska a vrti sa o dusu, tak ma vcera vytocila, dala som ju do postielky a chvalabohu za 3/4 hodku odpadla...za 20minut aj dnes, tak super...dufam, ze to zase nezarieknem (klop-klop).
bibka, aj mna volala kamoska na pilates, no nezvladam, som rada, ze vladzem porobit doma co treba a vecer padam do postele. ja som chcela zacat cvicit uz 1/2 roka po porode, no akosi dodnes nezvladam 😒 . clovek mieni...dieta zmeni 😀
a ako ostatne? tulipanike, uz doma? vsetko s malou v poriadku?
ja uz vyse 3 tyzdnov zahnisane hrdlo, no snazim sa to rozchodit a najnovsie mam uz 2. den pretazenu ruku, normalne sa budim na bolest, asi budem musiet navstivit dokinu. a ta nasa buchta by sa len na rukach nosila...aspon to na mna skusa 🙂
co ste dnes varili, dajte tip na zajtra
uz sa tesim na pekne pocko a nase stretka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre