Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzlik08
27. máj 2010

ivky, vsetko najlepsieeeeee

bibka333
27. máj 2010

Viem, vinš môj nie je jediný,
pozdraviť čo chce meniny,
ktoré máš práve dnešný deň
Blahoželat Ti predsa chcem.
Zelám Ti, milá Ivetka
nech žitia cesta začatá
dalej Ti plynie pokojne.
Zdravia maj stále prehojne,
radosti, štastia nadostač,
nepoznaj nikdy, čo je plač

Patri pre obydve Ivetky 🙂 🙂 🙂

bibka333
27. máj 2010

babenky tak ja zajtra pojdem z Mazornika asi o 9h tak sa možme stretnut na namesti a potom kus nech sa detičky pohraju možme ist do greenu može byt

vranka4
27. máj 2010

Ahojte,vďaka za gratulácie,potešili ste ma🙂)..dnes mám samé prekvapenia..v robote,doma,na FB,na MK,ani sa mi nechce veriť,že toľko ľudí na mňa dnes nezabudlo🙂)
Ivka G...aj tebe všetko najalepšie,veeeľa zdravíčka,rodinnej pohodičky,dobrého manželského sexu(to mi dnes naši dr.vinšovali 😀 )...veľa radosti z detí a manžela🙂)
Bibka,díky aj za sms 🙂

bibka333
28. máj 2010

baby pekne ide byt jupi 🙂

mishelin
autor
28. máj 2010

ahojte moc sem nechodim lebo nejak nestiham a ani sa mi pravdupovediac necche 😅
tobik ma uz jeden zubok vysiel mu pred dvomi dnami 🙂 🙂
lubka juuuj tak b som si dopriala dovolenku ja som dakedy uz hrozna potrebovala by som zmenu odreagovanie uz nejak nevladzem 😖
fotky vsetky krasne 😵
inak nemame nic nove
ivka domka mam kamosky co objednvaju z bonprixu le vracaju spat ze zla kvalita

lubica69
28. máj 2010

Ahojte žienky Tak ako bolo?Mne žiaľ niečo do toho prišlo tak sme nemohli Musela som do BB ešte kôli dovči dovybaviť

domulienka
28. máj 2010

Ahojte kocky,dakujem vsetkym za vinsovacky,Bibka vzdy prekvapi dakym novym vinsom,ste vsetky zlate 😉
Nam sa dnes nepodarilo prist,mame namahavy vikend,tak este kadeco doladujem,zajtra ideme krstit moju pokrvnu neterku z Prahy,v nedelu zas nas caka prijmanie na Helpe,krstna dcera ide,do tohomaBekyzajtra vystupenie ani nakrste nebude,alemi pojdeme potomnanu kuk,v nedelu zasna helpe vystupuje.No perno bude.Pisem z noteboku a tu mi robi sarapatu medzernik tak snadviete precitat.Vcera nam odisilemonitor na pc,no uz aj mal dost za sebou,vobec sa neda zapnutpc hej ale monitor nie,budem musiet pozhanat daky lebo materskanedovoli kupit novy 😝
papamajte sakrasne ohlasim sa az po vikende,uzite si vikendikpa pa

vranka4
28. máj 2010

ahojte 🙂 ,tak kde sú správy o stretku?..či ešte žúrujete v meste?fotočky žiadne,veľa vás bolo?.....my sme sa nakoniec vrátili z BB až pred šiestou večer,baby boli s dvojičkami a na šiestu Karin odchádzala do BR na program,tak sme mali čo robiť ,aby sme to stihli,navečerali sme sa a o 19.30 sme aj my išli do BR,poriadny lejak nás prekvapil,tak sme sa išli pomotať do Tesca a potom do mesta ,len sme nestihli už kolotoče a autíčka pre dvojky,lebo to zmoklo,tak už zatvorili,Desmod sme vypočuli 3 pesničky a šup domov...len Karinka mala dovolené spolu so spolužiakmi ostať do 22.30h....
.....ináč v Mercury sme strávili 3 hod.,ale všetko sme vybavili,aj som pokúpila nejaké doplnky...konečne,keď nás mal kto obslúžiť a vybrali sme si niečo,na sklade predavač zistil ,že to nemajú 😀 😀 ....hroznééééé,toto sa nám opakovane stalo,tak načo majú tovar vyložený,keď ho v sklade nemajú 😠 .........

vranka4
28. máj 2010

Ivka,tak príjemný víkend..samé žúrky máte,....tak príjemné chvíle strávené s rodinkou🙂))

mishelin
autor
29. máj 2010

ahojte tak mi sme vcera boli kuk vtom brezne na desmod aj s patkom,pootm sa siel este kus pokolotocovat a sli sme domov...
bibka videla som tvoju Jarku (aspon si myslim ze to bola ona kvoli podobe 🙂 ) bola este s jednou babou a teraz neviem ci urcite ale ta sa mi podobala na ivku domku len neviem ktora to bola 😅 ta starsia?ci ani jedna 😅

takze ivka ides byt na helpe?skoda ze budes maximalne "obsadena" mam to uplne na skok 😉
ja by som chcela ist s patkom do Zoo do snv ale nemam partacku co by sla so mnou samej sa mi veru nechce 😒
tak pekny vikedn prajem idem dovarat

bibka333
29. máj 2010

ahojte tak ja som dnes zažila užasny den po u nas den chamariatok organizuje to mazornicka mladež z kostola ale bolo super až na koniec sme zmokli okrem Elišky ta si spinkala v kočiku a mama ju tiskala do riadneho strmaka aj po plnej cesta bolo naozaj super aj ked som mala plan ist z dvom kamoškami nebola ani jedna ale nakoniec sme boli super partia a potvrdilo sa pravidlo ked neplanuješ je najlepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ked budu fotky pridam ja som nefotila .
Včerajšie stretko bolo fajn len sa nas malo zišlo inokedy sme vo vačšom počte 😉

bibka333
29. máj 2010

http://www.facebook.com/home.php#!/album.php?ai... kuk tu je foto od Katušky našej najlepšie fotografky 🙂

mishelin
autor
29. máj 2010

mne tie fotky nejdu ukazat

bibka333
30. máj 2010

miška a si prihasena fb

mishelin
autor
30. máj 2010

ano bibka som,a mi ukazuje ze obsah sa nenasiel 😒

bubinka1982
30. máj 2010

ahojkyyy...som tu len na skok..ale musím povedať,že sa nášmu Demianovi tie dni mesta celkom vydarili...aj atrakcie super,aj Desmod bol skvelí a ten ohnostroj...no,lepší v Brezne hádam mal už iba Šajgal,ked sa ženil...xiii....a som velmi rada babenky,že sme sa aspon na chvíločku stretli a pokecali,len škoda,že nie viaceré....ale nevadí,ved hádam sa to počasie niekedy už konečne aj umúdry a naše deťúrence sa spolu vyhrajkajú...Mám aj ja nejaké fotočky,ale ked tie naše ,,bábätká,, sa furt hýbali,tak to nieje nič-moc...ale deti boli nádherné,že???...a potom pripájam aj foto motýla,čo mi moja sestra maluje na strop obývačky,ale ešte nieje dokončený,lebo ju už krk bolel....tak papapaa a držkajte sa zatial...papa

bibka333
30. máj 2010

Evka motylik nadherny 🙂

lubica69
31. máj 2010

Ahojte žienky Tak na stretku dobre len málo?No nabudúce nás bude určite viac Ivka Dooka tak riadne perný víkend ste mali Dúfam,že všetko dopadlo Ok Vranka no v tom Mercury sa to ani mne veľmi nepáči keď majú vyložené ale na sklade nie Bubinka tak tvoja segra takáto nadanná maliarka?Venuje sa tomu aj profesionálne Miška ani mne foto nejde A nie som na fb Dajte foto aj sem

bibka333
1. jún 2010

Prší, prší len sa leje nezatváraj milá dvere,
milá má, duša má, neztváraj pred nama,
milá má, duša má, neztváraj pred nama.

Keď som išiel od Zuzičky štrngali mi podkovičky,
štrngali, brngali, sivé očká plakali,
štrngali, brngali, sivé očká plakali.

Sivé očká čo plačete šak vy moje nebudete,
budete iného, šuhajíčka švárneho,
budete iného, šuhajíčka švárneho.

bibka333
1. jún 2010

a stale prši ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
baby čo robite dom z deckami mne už dochadza ocka mame po nočnej tak sme zavrete v jednej izbe aby sme ho nebudili Eliška už dnes nevedela čo zo sebou nič sa jej nepačilo na par minutiek sme sa zabavila apotom zase vymašlal niečo ine som rada že som ju dala už spat a idem a ja tak pa

eva888
1. jún 2010

Ahojte baby tak to je fakt pocko mne to uz lezie na nervy. ☹ ☹
Bibka neboj ani my uz nevieme co so sebou same vymyslance. Uz nech je slniecko nech mozu santit vonka Lenka sa len von pyta.
Ozaj idem sa pochvalit Lenka mi od pred vcera spinka v postielke normalne sa sama pytala sice neprespala prvu noc celu o tretej som ju dala ku nam ale do dneska spala az do pol piatej takze taky maly uspech u nas sa tesim 😀 😀 😀
Trapia nas zubky nie nie von zase ma dasna take podliate krvou no hroza na to pozerat.
Tak pekny sice uprsany den vam prajem

domulienka
1. jún 2010

Ahojky,ja len kratko pozdravim vsetulinky babenky 😉
Nejdem sa volako este spamatat po narocnom vikende,do toho nam odisile monitor na pc a kabel na notese,monitor nam Bibka pozicala,tak mozem sem kuk..
Lubka stastlivy let,krasne prezitie dovolenky,a abny ste sa vratili styria 😉

bibka333
1. jún 2010

Ivka tak super že vam to ide 🙂
Lubi štastnu cestu a užite si pekne chvilky 🙂

tulipanike
4. jún 2010

ahojte 🙂

zase prsiiiii, ach jaj, zas nepojdeme na prechadzku,kurnik sopa

Lenka prave zaspinkala

bibka333
4. jún 2010

AHOJTE všetkým Lenočkám

Dnes pre Teba, Lenočka,
mnohí verše vytvoria.
Pripojiť sa i ja mienim
so želaním na deň menín:
Všetko zlé nech vždy Ta minie,
nech Ti život v zdraví plynie.
Nech je samá dobrota
každá chvíľa života.

tulipanike
4. jún 2010

bibulka, Lenocka dakuje 🙂 😵

eva888
5. jún 2010

Dakujeme velmi pekne 😉

bibka333
6. jún 2010

Ahojky kde ste všetky ?okrem Lubky ta je na dovolenke či aj vy už dovlenkujete ja viem že sme viceré na materskej dovolenke 🙂 ale takto zanedbavat konika baby baby 😉
Eliška nam v noci plačka ale tak bolestivo tak už som jej aj uška skušala ale nie tak asi zuby ale do kedy ☹
a dnes šikovnica šikovna ockovi skoro pod auto vyletela 😠
a včera sa viezla na velkom konikovi(bola na dvore a po ulici išla dievčina na konikovi a Eliška že hio tak zastala a či ju može povozit no pravda ) a dnes na traktore 🙂

jajuskam
8. jún 2010

@kamajka
Ahoj, prečitala som si, ze cakas 28 augusta chlapceka, ja cakam 4 septembra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre