Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
21. júl 2009

Ahojte babky 🙂 ,práve som dokecala s Ivkou cez telefón,tá je teda šikuľka,nechcela by aj nám pozavárať 🙂 ,Ľubka mala zas túlavé topánky 😅 ,už ,aby sa jej vrátil mužíček,nebude taká sama 🙂 ,zuzlik,zajtra vám držím palce,aby dr. skonštatovala,že rituľka sa hojí sama 😉 ,Evičky,majte sa pekne s drobčekami,tie ich polohy,to poznám,vždy ,keď mali takú zaujímavú paragrafovú,som ich pofotila 🙂 ,Bibka,tak ty po špitáľoch chodíš,nevieš si nájsť krajšiu robotu 😒 ,cena topánočiek super,nato ,že protetika 😕 ,ešte sa zasmejte-večer som umývala Ivke zúbky,Marek už strkal do nej ,že už on ,a ona mu nato-ešte sa muším vypláchnuť(myslela zúbky) 🙂

bibka333
21. júl 2009

ivka pozri album odpolroka doma ma ake čislo topanočiek

domulienka
21. júl 2009

ivka tak tu je,ja som objednala velkost 3..,lebo mam odskusane ze 12-2 roky,su male 😉 ,

domulienka
21. júl 2009

sikovne boticky a Eli sikulka 😉
Domka ma 20 ale uz by som jej kupila 21 na jesen,uvidim ake jej budu tie co mala na jar 😉

domulienka
21. júl 2009

a na MMb mam 25Domka1 😉

bibka333
21. júl 2009

dakujem svokr ide zajtra do bb tak by som eliske dala kupit nejake na buduci rok za tucenu

domulienka
21. júl 2009

a ozi Hela co maju mon ami maju Alicku,dnes 3480 a54 cm, 🙂

domulienka
21. júl 2009

Evka vitaj 😉
Ivka kde si?kde tolko vypisujes? 😀

vranka4
21. júl 2009

Ivka,čiapočka s rukavičkami supéér,veľmi pekné,ja ešte myslím na letné veci,zima nech ešte oddychuje 😀 ,nejdem sa dostať sa dostať na tvoju stránku na mmb 😀

vranka4
21. júl 2009

Ivka,Marek ma pokúša,robí práve popcorn,tak si zobnem trošku diétneho a vrátim sa ešte na MK

domulienka
21. júl 2009

id 41168 😉

vranka4
21. júl 2009

nó,už som tu,pochutilo mi,ešte som volala do roboty kolegynkám,čo majú nočnú 🙂 ,Marekovi do rána nabieha nový paušál,mal ešte 30 min.,tak som si poslala jazyk na špacírku 😀

vranka4
21. júl 2009

Ivka,haló,ešte si tu? 🙂

vranka4
21. júl 2009

popíšem si sama 🙂 ,tak dobrú noc 😉

domulienka
21. júl 2009

jaj som sa zacitala do temy o Mikovi ,tak uz idem aj ja pa pa dobru 😉

zuzlik08
22. júl 2009

no maminy, veeelka chvala sa usilovne tukanie do pc...no asi by som to na druhy den nezvladala, pri tom nasom "nepresusovanom" spanku. ivka, nadherna ciapocka. ja uz tiez rozmyslam nad jesennymi a zimnymi vecami, no akosi sa mi este velmi nechce, este chcem letooo. evka bublinka viiitam ta. ako, uz so spankom lepsie alebo este stale nedostatok? jooj, no vy ste sikulky, zavarete o sto 6 😉 . ja posledne roky strajkujem, akosi to u nas nema kto konzumovat. a najprv musime minut este stare zasoby, takze tento rok ani lekvar, ani sirup ani zavaraniny. ivka, kuk som vecicky po domke, su krasnucke...len male, skoda. ak mate cas, kludne mozeme dat v piatok stret, ak nebude prsat. bola ste niektora na burze v slniecku? ja sa mozno vyberiem dnes alebo zajtra, uvidim ako sa mi bude chciet

eva888
22. júl 2009

Caute baby tak mala uspesne zaspala tak citam co mate noveho . Bibka tie topky fakt pekne aj cena paradna kde sa nachadza ten obchod. BB bohuzial nepoznam. Bublinka Evka vitam ta medzi nami dufam ze zavitas do debati castejsie. Ja si idem daco precitat kym Lenka spinka. Dnes vyzera ze bude zase velmi teplo. Po obede sa pojdeme urcite prejist von treba nam ist kupit probiotika. Tak zatial caute a prajem pekne doobedie

zuzlik08
22. júl 2009

cau evy, tak aj ty vyuzivas trochu volnej chvilky? no my sme uz hore, tak sa ideme napapat, poobliekat a trosku na slniecko. ake probiotika to uzivate? pa

bubinka1982
22. júl 2009

Ahoj Evka,no už som skončila pracovať v Texase,tak teraz hádam budem mať viac času sem dojsť...mi dneská ideme do Valaskej gratulovať a hádam ak bude zajtra pekne,pojdeme na kupko...a vy ako??...chodíte sa aj niekde kúpať Evka?

eva888
22. júl 2009

Zuzka uzivame Biopron Junior mozem odporucit velmi nam pomohli. Stoja 7,30 eur a je tam desat sackou a jeden sacok mam na dva razy. Evka ahoj co sa tyka kupka tak nechodime ked ju chcem kus okupat tak chodime ku znamim co maju dom a tam sa na dvore vykupe. Ja osobne nemam rada kupaliska. Ked bude vacsia tak bude chodit s ocinom lebo ten rad chodi ku vode. Komu idete gratulovat?

bibka333
22. júl 2009

ahojte maminky tak kamoškyn syn u nas aj spal bol zlatučky 🙂 len mala plackala cez noc uplne tak ako keby ju niečo bolelo ☹ ale zvladli sme to 😉 deti su von ,obed sa mi vari ,Eliška spi a manžel ma otravuje či sa nemožem aj jemu venovat no mam čas 😀

lubica69
22. júl 2009

Ahojte
Normálne čítania za stranu od včera 😀
Bubinka tak koniec?No aspoň si starká oddýchne čo si spomínal,že Adamkovi už nestačí a ty si ho aspoň užiješ 😉
Babky šikobnice zavárajúce 🙂
Bibka tak chcatovať?To do toho Jasenia 😀 ?Stavte sa cestou na kávu 😉
My ideme voh Je pekne 😎

eva888
22. júl 2009

Co fajne varis Bibka. Aj ja mam dnes okrem mojej Lenky aj maleho brata. My sme spali celkom dobre a teraz sme uz tiez hore a robime loptosiny. Len sa ti povenuj aj muzickovi musime si najist aj pre nich kus casu.

vranka4
22. júl 2009

Ahojte 🙂 ,tu je dnes poriadne rušno 😅 ,nó,Bibka,a ostatné babky,nezanedbávajte mužíčkov 😀 ,heslo môjho muža-radšej sa umilovať k smrti,ako v domove dôchodcov spomínať na pracovné úspechy 😀 ,nóo,podľa počtu detí sa toho asi držíme..chacha 😉 ,ale Vianoce sú niekedy častejšie 🙂 ,ale nie,sranda musí byť 😀 ,čo dnes porábate?varíte?,my sme varili zelen.polievku aj s hráškom/naša zelenina zo záhradky/a krupic.haluškami,trošku kur.mäska na zelenine,zem.kaša,potom sme sa vykúpali v bazéne,teraz sa snažia spať,a ja sa idem chytať bronz na balkón,nebudem svoje nedostatky vytŕčať na dvore 😀

eva888
22. júl 2009

Caute tak mne sa po hodine uspavanie nepodarilo Lenku uspat. Asi som presvihla najvacsi utlm a teraz ma este viac energie. No nic kustik ju necham sa pohrat a skusime znova spat. Ja som dnes varila struky a buchty na pare. Lenke som varila zeleninkovu polievocku. Vam je super ze sa mozete okupat kedykolvek. Toto je vyhoda domu. Tak chytaj bronz aj za mna ja sa opalovat nemozem lebo za chvilu som vyhadzana. 😉

domulienka
22. júl 2009

ahojky,my sme sa predchvilou vratili z neplanovanej navstevy plazoveho kupka v BB 😉 rozhodli sme sa nahle aj smuzickom,tak sme sli.horuco bolo ale voda studena 😝 ,malu hned dali do vody a ta vrieskala a potom ani za svet,ale isli sme do toho maleho co je hned prvy a tam bola celkom tepla voda,tak tam uz chcela ist,nesli sme ju potom stade dostat, 😉 nalievala a vylievala vodu z vedierky ostosest 😀

bibka333
22. júl 2009

ivka neplanovane je to najlepsie a ako ste isli 🙂 a foto 🙂
babenky my ideme zajtra na chatu do jasenia tak tu nebudem ak by ste ma hladali dnes sme mali poradnu tak naš anjelik ma 6970 kg droček pani doktorka nas vychvalila ze je šikovna aj urobil doktorke moja pohladkala ju zuby že každu chvilku a mame prist až v septembri na očkovanie 🙂

domulienka
22. júl 2009

🙂 foto bude ale dnes uz nie 😉 nesce sami stahovat.
To ma slusnu vahu a sikovna je, take vrtielko 😉
isli sme autom 😉 ved s tolkymi vecami...akurat som banovala,ze sme nezobrali kocik,lebo by si bola pospala,by som ju povozila,za to zaspala v aute a teraz tu este oxiduje 😀 a ako vzdy sa nachodila dost a my za nou,zobrala sa a hajde pomedzi deky a netrapilo ju ze ci ideme za nou 😉 koleso pod pazuchou alebo jej pes a tak chodila,

lubica69
22. júl 2009

Ahojte
Vranka aj ja som dnes chytala bronz ale nie dlho lebo malý sa dnes rozhodol vôbec nespať 😒
Jej Ivka a ako bolo na kupku?Ja sa chystám kuknúť Že je to tam vynovené 😀
Bibka a do kedy ste na chate?Tak Eli šikulka šikovná 🙂
Evička a ty čo máš alergiu na slniečko? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre