Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tina983
24. sep 2009

Ahojte kočky,také malé nedorozumenie to nechodí Sebko do škôlky ale môj Marek a Ľubka sa ma len pýtala,ako v škôlke no a zrejme ste tam niečo prehliadli tak sa to dokomolilo,Ľubi dobre vravím nie

mishelin
autor
24. sep 2009

aha,ved mi to bolo cudne lebo lubka spominala ze cche byt s malym doma co najdlhsie 😉

evi a ona je odkial,lebo vies ja mnoho ludi ani ie podla mena skor podla vyzoru 😅

eva888
24. sep 2009

Ona je s polomky tak preto sa ta pytam je taka vysia cierne vlasy. Dr. Pohancanikova je jej teta.

mishelin
autor
24. sep 2009

aha no ja som z inej dediny tak ju veru nepoznam 😉

domulienka
24. sep 2009

ahojte,tak ja som dnes nemala bohvieaky den,isla so na Polhoru k mojmu dr.s tym palcom a jaaaj to bola bolest,musel mi pichnut aj druhu lokalku,lebo po prvej mi nic neurobilo,no a viac pisat radsej nejdem , dufam ze uz to konecne bude na poriadku.
Mala bola dom s ocinom,aspon si ju uzil,este sa aj po meste potarali 😉 nachoval,ulozil spat 😉
Tinka tak to bolo super,si viem predstavit Mareka,ani nedychal,ze?
A predstavte si aka je ta nasa posta rychla,vcera som posielala riflicky do Novych Zamkov,poobede o pol piatej 2.tr.,a dnes mi pise mamina ze riflicky uz ma doma a este aj malu odfotila v nich,tomu sa hovori rychlost,ale nieje to vzdy tak .
skusim sem hodit foto novej majitelky 😉

tina983
24. sep 2009

Ahojte tak Ivka Marek fakt nedýchal,ale len keď ten medveď vystupoval,len o ňom básnil od rána,chvalabohu,že nás nepostihlo to čo iných v tom Poprade či kde to bolo,že medveď nebol,lebo by to hádam ani neprežil. 🙂
Katka presne s tade sa poznáme,inak sa ti priznám,že niekedy na jar som dotyčného stretla a som sa ho na teba pýtala,ja som si celkom myslela že ste manželia,som netušila že ty si už niekde celkom inde. 😉
Miška ty si sa vtedy ako dozvedela že stretko nieje?Či ti baby volali?

buli21
24. sep 2009

tak sa ospravedlnujeme malemu Seninanovi...asi som to nejako rychlo citala a sa mi to vsetko v hlave pomotalo....Evka ja sice osobne lilkovu nepoznam ale bola som minule na preventivke u jej tety a kedze som nemala kde dat maleho tak mi ho sestricka strazlila.ked p.dok.pocula ze je tam babo tak vybehla a hned zacala jujukat, ze aj ich Terezka je riadny macko,prirovnala ju k Petkovi a ze nic nechce riadne papkat,len mamin cicok a ze z toho je uz skoro 10kilova...ale ze je strasne zlata a odisla by aj s ciganom,je taka spolocenska🙂))) ale myslim,ze keby si cinkla Pohancanikovej velmi ochotne by ti na nu dala cislo🙂)))
Tinka to je v pohode, vela ludi nechape,ked poviem ze nie dotycny je tatko ale ze mam ovela lepsejsieho manzela ako bol moj hyn 9-rocny priatel...akosi ma to po tych rokoch pred skoro 2,5rokmi prestalo bavit...ale dost casto musim vysvetlovat,ze Petko je nasho ocinka a nie jeho,ale uz to beriem zo srandy...

zuzlik08
24. sep 2009

no ahojte, po pardnovej odmlke sa hlasim...fuuh, som teda mala citania 😉 ...chvalim vas, ze ste to tu nezanedbavali
ivka kukala som rifliky, krasnucke...link funguje 😀 ...jooj, tie tvoje nestastne nohy...a ako ste na tom zdravotne, uz lepsie?
tinka, no muselo to byt teda fakt supeer, myslim, ze ani ty si nedychala, nielen marek. no urcite velky zazitok. ja som bola na ladovej sou v taliansku na dovo a tam tancovali rusi prezleceni za zvieratka, ale bola to fakt nadhera...nie to este zive zvierata
no dnes som znova volala za tu nasu slavnu detsku, tak vraj v pondelok alebo utorok ju mozeme slavnostne ocakavat...tak len dufam, ze bude ok, alebo ze nam ju nedodaju bez spojovacieho materialu...ako tvojej sesterke ivka 🙂
evka, mm ich pozna, myslim tych, co sa im mesiac po nas narodila terezka...je to jeho kolega...zo susedneho reviru 🙂
ozaj, ivka vranka, odpoved na tvoju otazocku...mm je vysetrovatel

zuzlik08
24. sep 2009

ozaj ivky, ako sa na mmb predavaju vecicky, asi lepsie aukciami, ze?

domulienka
24. sep 2009

Zuzka,zatial lepsie klasicky 😉 ako aukcie.ked mam povedat momentalne som predala tri veci tu na Mk,predtym babybazar,tam o dost viac ako na mmb,nieje tam tolko tovaru ako na mmb.A tebe sa ako predava? Ja sa vzdy tesim ked je druha strana spokojna,ked vecicku balim tak si pospominam,ked ju Domka nosila a tak,a potom ked vidim spokojnost aj na druhej strane tak ma to veeelmi tesi . 😉

bibka333
24. sep 2009

ahojky my sme mali celkom v pohode den oli sme sa pohrat na sidlisku naš nadejny zat zase spal tak aby sa neprespal 🙂 😀 Petko 🙂 aj Ivku som videla ale len na okne tak sme si zamavali 🙂
baby tak mala nechcela večer cicu len tak kuso pocuckala tak som jej urobila mliekoa ona vypila necele deci 😠ale zaspala tak uvidime aka bude noc pa a asi sa prestavame kojit chcela som potianut aspon do roka 😔 ☹ ale nevzdam sa pa

domulienka
24. sep 2009

Bibka uvidis,mozno ma len obdobie ze nechce,no ked sa ona rozhodne ze nie ,tak co uz ved si pekne kojila 😉 u nas to bolo tiez tak,jaj ako mi bolo smutno ked ma odmietala,no co uz 😒

lubica69
24. sep 2009

Ahojte žienky
Tak ja som si už Seninana aj v škôlke videla 😀 😀 😀 A on zatiaľ so mnou domka
Ivka pekné rifličky A hlavne rýchle 😉 Juj tá tvoja neštastná noha 😢 A do RK kedy?
Katka aj my sme do roka mali všetky zuby 😅
Zuzlik tak ne datskú sauž musíte poriadne tešiť
Tinka áno máš pravdu a prehľad 😉
Bibka prajeme pohodovú nuocku Nech sa Eli nebudí
Pozerala som Panelák teraz Odsúdné

vranka4
24. sep 2009

ahojte žienky 🙂 ,dnes ste sa tu celkom snažili 🙂 ,tinka,tak ZV splnil tvoje očakávania,Marek spokojný,to je hlavné 🙂 ,Bibka,Zuzka,tie vaše malé herečky o chvíľu budú oslavovať prvé narodeniny 😕 😕 ,ale to letí
Evka,vám prajem pokojnú noc,nech je očko o.k. 🙂
Buli,ten tvoj malý krásavec rastie ako z vody 😕 super 🙂
Ivka,tak u vás hotový lazaret,liečte sa do soboty a noha ako? robil ti s tým niečo v lok.anestéze? asi si poriadne trpela,keď radšej nepíšeš 😒
Ľubka,Miska zdravím aj vás
ja mám zajtra celodennku,ale potom voľný víkend,čo ma tešííí 🙂 a zajtra u nás začínajú Michalské hody-zajtra večer vystúpením Ambróza,potom Samo Tomeček s kapelou a disko pod holým nebom,v sobotu jarmok,gajdošské pastorále v kostole-poďakovanie za dary prírody,rôzne aranžmány v kostole,vystúpenie Šťast.detstva,Kýčery z Balogu,našich dvoch súborov,pre deti nejaké atrakcie,dedinčania budú pred domami ponúkať rôzne naše špeciality-haruľu,buchty,koláče,oštiepky,držky,tľapkance...,aj pijatiku 😀 😀,teda hladní a smädní nebudeme 😀 😀 ,popoludní heligonkári,večer ľudová veselica,takže dúfam,že bude nejaké normálne počko a užijeme si víkend 🙂

zuzlik08
24. sep 2009

ivka domka, no ja mam tiez veci na vsetkych 3, no zatial nic, bol zaujem o jednu ciapocku, no este sa neozvala, ako sa rozhodla. a uz fakt rozmyslam nad aukciami, lebo mi to zacina zavadzat a box na vecicky sa zacina zaplnat. mna na bb aj tu stve, ze tam veci rychlo pribudaju a aktualizujes to len, ked to znova nahodis, zaberie to vzdy tolko casu, ked mas toho viac. jooj, ivka, co som sa aj ja naplakala, ked tento nas maly lenivec vymyslal a nechcel ma cucat a len vrieskala a vrieskala...tak sme plakali obidve ☹ .
no lubi poviem ti, ja sa uz neviem dockat, ze konecne popracem veci, ktore uz nikde nezmestim. a surim to, nech nas uz pridete navstivit 😉
bibka a ako ockovanie, zvladli ste to bez teplot? robila si eli umelaca?
ivka vranka, tak predlzeny vikend...dobre padne po dlhodobom nastupe do reality, ze? takze cez vikend hodujete? tak vam prajem dobru zabavu..a nech vam vyjde pocko. a ako deturence a dvojky v skolke?
no ano, ved nase krasavice o mesiac uz rocik na svete, boze tak rychlo to uslo ☹

domulienka
24. sep 2009

Ivka ,no prezila som aj vacsiu bolest,len ja truba som sedela a na to kukala,a Mato bol zlaty aj na celo ma bozkal ze som vydrzala 😉 Tak sa v sobotu stretneme,ja pridem so svokrovcami 😉
Lubka RK este neviem ,lebo v utorok som volala kazdu hodku a nezastihla som ho ,furt na operacke bol,tak este zajtra budem skusat volat.Aj my kukame odsudene ta Gabika nema chybu.
Ivka a ozi fotky Ti prisli na email,si nepisala ci presli?
Zuzka ako aukcia,sledujes nejaku?

bibka333
24. sep 2009

Eliška uz bola hore 3 krat a zuzka umelača ale nevypila ani deci ☹ ideme mat dobru noc idem hajkat pa

zuzlik08
24. sep 2009

no ja uz tiez idem buvat, lebo aj my sme uz plakali. no bibka aj my ked sme zacinali s umelacom, tak za cely den vypila len par kvapiek. no na druhy den to bolo uz lepsie. oni si musia zvyknut na tu novu chut

bibka333
25. sep 2009

dobre rano no noc katastrofen bola hore od 22 30 do 23 50 konečne zaspala budila sa v kuse rano sme vstali o 6 45 idem varit a poto hajkat s Eliškou pa

mishelin
autor
25. sep 2009

dobre rano,aj u nas noc katastrofa..spal kym spal,a ked prisla ta hrozna burka sa vylakal zobudil sa a zaleizeol mi az dnu pod papon ze sa boji burky 😖 ale pravdupovediac ja som sa taktiez bala 😅 no a potom nevedel zaspat sdo 3.00,uz som bola nak onci so silami,ale uz dobre najhorsie to je rano rozchodit 🙂

lubka ak by si dnes sla mysli na mna 😉 😉 😉 diiik

eva888
25. sep 2009

Ahojte baby tak vy ste tu toho popisali od vcera. My mame za sebou konecne dobru noc bez krvacania. Ivka vranka tak aj ja prajem aby pocko vyslo a uzila si vikend s rodinou ja som sa tiez zucastnovala michalovskych hodou ked som mala frajera s polhory. Tinka tak super ze sa vam to pacilo a hlavne najdolezitejsie ked sa tesia nase deticky niet vacsej radosti.
Buli dik za tipa mozno to skusim bud cez pohancanikovu ale zuzka cez tvojho chlapa.
Bibka ti si bojovnica tak to este vyskusaj mozno ma fakt Eliska take obdobie ze nechce cicu ale ak nie tak urcite nebud sklamana velmi pekne si vydrzala kojit ja si to tiez neviem predstavit ze by som ju nekojila to je strasne uzasny pocit.
Domulienka tak sa len drzkaj nech je nozka zase v poriadku.
Neviem ci som burku prespala ale sa mi zda ze v Brezne burka nebola len prsalo.

Tak zatial sa majte idem sa venovat drobcovi.

lubica69
25. sep 2009

No ahojte žienky
My sme boli dnes v BB Som sa chcela aj v Tescu zastaviť ale nevydalo
Vranka tak budete mať super víkendík 😀
Bibka Sebastián sa mi v roku tiež sám odstavil čo ma aj mrzelo ale už to nemalo taký význam Bol hladný a nestačilo mu to Po umelom spal celú noc No možno má Eli len obdobie A do kedy by si chcela kojiť?
Ivka domka tie odsúdené fakt nemajú chybu Liečkaj s nôžkou 😉
Miška myslela ale nevydalo mi ☹ Pôjdem v nedeľu 😉
Evka tak očko lepšie Už nekrváca tak dobre do utorka liečte?A soplíky ustúpili?
Zuzka tak po utorku prídeme kolaudovať 😀 😀 😀

eva888
25. sep 2009

Ahojte ten moj drobec uz zaspal tak mozem odpisat.
Lubka tak celkom este neustupili uz je to lepsie ale este treba poliecit. Cely den len vytahujem a vytahujem a Lenka sa ide zblaznit ale co narobim musime ak chceme byt zdravi. Este sa ta chcem spytat ze kde presne byvas ked pises ze si bola v BB. Ja som myslela ze byvas v BB

bibka333
25. sep 2009

ahojky tak dnes sme sa kojili kusok plač ale potom si pekne cuckala Lubka chcela som este cez zimu ak sa bude dat asi ma naozaj nejake blbe obdobie 😝 dnes sme sa boli prejst na starom Mazorniku a potom na novom s Katkou- Buli21 a sme boli na čokoladke 🙂 u Katky detičky trošku vystrajali 🙂 bolo super 🙂 😀 🙂
Dobeda nebolo nič s maminkinho spania 😒 Vranka keby sa alo išla by som na PP ale zajtra nam pride našteva česi strykovci mojho mm
Ivka ako palček ok ?idem kuk panelak

lubica69
25. sep 2009

Evička bývam v Jasení Medzi BB a BR Ale Br bližšie 😀
Bibka neboj to bude Ok Eli zistí čo je dobréééééééééé 😉

domulienka
25. sep 2009

Ahojte,my dnes prevazne doma,poobede bola Domka u starkej u sestry,ja som bola vypomoct na skuske suboru,bo hlavna choreografka je na dovci,to zajtra bude prve vystupenie bez nej,co 30 rokov vedie subor,este nikdy nechybala,bude aspon vacsi klud 😉
Bibka tak dobre to sa jej len vcera dako nepopacovalo 😉 ,tak uz Ti aj darcek pre Eli donesu..
Lubka tak uz to kurenie ,ok?
Evka veru vyliecte sa chytrunko 😉
A moj palcek,ani neviem ze som mala problemy,vobec neboli,nie ako predtym po zakrokoch,klop,klop radsej,ale je to na dobrej ceste.A v stredu idem do Ruzomberka,ohladom terminu opky a ukazat koleno v akom je stave,no tak uz som strasne zvedava 😒
idem zehlit ,tak zatial pa

vranka4
25. sep 2009

Ahojte 🙂 ,tak som prišla z roboty,osprchovala dvojičky,už išli spinkať- dnes neskoro,lebo boli v dedine s babami a starkou,meškal mi spoj,čo ide z BA až do Revúcej,tak som prišla skoro o deviatej na PP,oni ma čakali na zastávke-zlatúšikovia 🙂 ,v dedine to žije,ľudí ako maku,aj opilcov,akurát dovystupoval Ambróz,už reve Samo Tomeček 🙂a potom trsačka pod holým nebom ,Karinka ešte ostala s kamoškami,ocko pôjde okolo 22.30 z poobednej tak ju vezme domov

lubica69
26. sep 2009

ahojte žienky
My sme dnes boli celý deň von keď bolo tak pekne 😎 😎 😎
Je u nás na víkend môj ocino tak si užíva malého a ja mám chvíľku oddych
Ivka tak ty takáto pomocníčka v súbore 🙂 No veď tam máš aj svoje dve šikulky 😉
Vranka a ako v robôtke?Dá sa?Zvládaš to?juj tie neštastné busy,že?No keby robil Ivkin Peter tak by si bola doma určite skôr 😀

mishelin
autor
27. sep 2009

fiiha baby kde ste 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre