Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
11. nov 2009

bublinka som rada že si sa ozvala ste pekny parik 🙂 Adamko je krasny fešačik 🙂
Ivka no je to sila ta diskusia čo si ludia nevymyslia 😠
Miška ,Zuzka ano každe dietatko je ine mne Jarka zaspavala ešte ako jedenapolročna v hojdacom kočiku ja som len napisala svoj nazor 😉
Ivka a kedy ideš objednavat ?
Pobednajšia prihoda sedime na nočniku pekne sme sa vycikali išla som vyliat nočnik a malej po veci aby som ju obliekla a ona v obyvačke pod stolom kakenzi 🙂 a ukazuje mi prstom čo urobila a to sedela na nočniku 15 min

domulienka
11. nov 2009

Bibka v piatok by som chcela 😉
vidis mala si ju na nocniku dlhsie zdrzat 😅 sa stava,aj nam....

bibka333
11. nov 2009

IVKA A AKO Už SA CITITE LEPšIE

tina983
11. nov 2009

Ahojte tak som si aj ja prečítala tú diskusiu,to je fakt otras,tej si myslím ani to odporúčané liečenie nepomôže,to je neliečiteľný prípad určite. 😀
Tak dnes som už vzdala čakanie na komodu,ktoru sme už 3 týždne mali mať tu a surovo som im zrušila objednávku,si zo mňa nikto dobrý deň robiť nebude,asi nakoniec aj my pôjdeme do Poľska a kúpim si niečo tam,suseda moja veľmi chváli výber aj ceny v poľských nábytkoch a myslím si,že v Brezne od iného výrobcu tiež len máločo nájdeš,zase to nieje až tak ďaleko tak sa rozhodneme čo a ako.
Dnes sme boli podať inzeráty 2 v Horehroní,majú ich 3 krát uverejniť,ženy ale tá cena ma skoro na zem zrazila,že 21 euro 😲 😲 😲

eva888
11. nov 2009

Caute baby tak nas prvy pokus spat len raz za den vysiel na jednotku zaspala mi o 11 45 hod sice sa zobudila po pol hodine tak som si k nej lahla asi na 15 min a potom zase spala az do 14 30 hod som normalne v soku 😀
Tak eliska sikovna ked pekne uz cikate do nocnika ja ked Lenku posadim na nocnik tak place na raty tak ju este nenutim aby som jej to nesprotivila.
Aj moj brat Tinka kupoval nabytok v polsku aj kuchynu aj sedacku a prisli aj zamontovali a vyslo ho to lacnejsie ako tu

bibka333
11. nov 2009

tinka a čo si bola dat inzeraty ? a v polsku sa určite oplati kamoš bol po obchodoch nie na trhoch a povedal že nabztok takz pekny este nevidel aj lacnejši

tina983
11. nov 2009

Bibka na gauč,stolík konferenčný a auto 😉

buli21
11. nov 2009

ahojte baby, ktore mate chlapceka okolo 2 rokov (Miska, Lubka), kmotra ma poprosila ci by som jej nepredala zimnu supravu oteplovacky + bunda (cervenotmavomodre, vo vnutri cerveny flis), dam fotky do albumu,tak kuknite...predava to za 15 Eur, je to cisto nove,este aj s visackou a je to z Polska..ak sa vam bude pacit,tak dajte vediet..orientacne rozmery bundy: dlzka vnutorna rukava 30 cm, širka 40cm, vyska 46 cm. nohavice: vnutorna noha 37 cm, celkova dlzka bez trakov 60 cm.....

zuzlik08
11. nov 2009

...bibka, som sa na eli sikovnici narehlila...a samozrejme chlap a jeho zmyslanie...ze sa mam opytat, ci huste alebo riedke 😀 ...tak si neplanovane robila predvianocne tepovanie
miska, no ved aj ja to uz beriem tak, ze cely den kmitam, tak si aspon trosicku na par minutiek oddychnem 😉
no, vraj sa fakt v polsku oplati, len ked nemas auto...
evy, skus jej k serbliku dat oblubene hracky...u vas asi hlavne knizky, vsak?
ja som tiez rozmyslala nad spankom 1x denne, no ona by to urcite nevydrzala, lebo rano uz okolo 9-9.30 odpadava, spinka nejaku hodku az hodku a pol, a poobede vonku v kociku jej okolo 14.00 2x potrasie ritkou a uz vyzivuje. takze este nic pre nas
miska, tak 3 hodky by som ju revat nenechala, ani len hodku, lebo by to bolo v spanku len horsie, budila by sa este viac s placom. ale raz som ju nechala pol hodku zurit v postielke a dodnes ju ma oznackovanu, normalne obskrabala a obhryzla lak 😅

buli21
11. nov 2009

vetrovka podla mojho nazoru je dobra aj 3-4rocnemu decku.....zda sa mi strasne velka...

eva888
11. nov 2009

Caute baby tak to spanie raz za den robi zazraky teda aspon dnes lebo Lenka mi zaspala za 15 min co je zase rekord inac nam to trvalo aj 1 hod. Zuzka skusala som dat aj hracky aj knizky a nic nezabera ona zacne tak plakat ze slzy jej tecu ako hrachy tak uz neviem co skusit.

lubica69
11. nov 2009

Ahojte
Juj kým som Vás dočítala 😀
Katka ďakujem ale máme podobnú 😉
Ivka ďakujem Ja zatiaľ neobjednávam nič 😅
Ani neviem čo napísať Sebastián stále chorý ☹ Vôbec nemám pocit,že mu je lepšie 😢 V piatok ideme na kontrolu

zuzlik08
11. nov 2009

no evy, tak potom by som asi skusila kupit ten hraci serblik, naliat jej tam vodu, aby sa jej to zapacilo, ked to bude hrat a tak ju tam posadit...ak ho nemate...a ak ani to nefunguje, tak potom neviem....porozmyslam

zuzlik08
11. nov 2009

jooj lubi, to mam mrzi, ze sa to malemu nelepsi. neskusala si mu podat homeopatika? tie mozu aj deti a mozu sa aj so vselicim kombinovat

lubica69
11. nov 2009

Ďakujem Zuzka Ale nechcem miešať homeopatiká do ATB ☹ Inak mne homeopatiká vôbec nezaberajú nepomáhajú

zuzlik08
11. nov 2009

lubi tak to je skoda, ja si posledne roky ficim len na nich a posledne 2 roky aj mm. lubi, aku znacku to mas ty tu autosedacku? ja rozmyslam na COMET od Babypointu http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lubica69
11. nov 2009

Zuzka RENOLUX francúzska A som veeeeľmi spokojná
Ale táto COMET nie je dobrá lebo nie je polohovateľná!!!

lubica69
11. nov 2009
lubica69
11. nov 2009

Fu ale bývajú aj lacnejšie To som ti len asi aký typ hľadaj

lubica69
11. nov 2009

http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...
Zuzi túto máme ale má aj tú opierku na hlavu

bibka333
12. nov 2009

ahojte tak my sme dnes hore od 5H este sme sa skušali uspan ale nepomohlo ☹
Zuzka tu maš autosedačku za vybornu cenu a je podobna tej Lubkinej http://www.babybazar.sk/Globetroterplus-novy-to...

eva888
12. nov 2009

Caute baby tak ako sa mate dufam ze chorobky uz lepsie a zdravsie.
Ozaj Bibka ti si nesla do toho polska?
Vidim ze rozoberate temu autosedacky ja som uz tiez kukala po internete ale je ich tolko ze neviem ktora je najlepsia asi si nechame poradit v obchode.
My sme dnes uz druhy den spali az do 7 hod a pomalicky sa chystame na spanie.
Konecne neprsi tak mozme ist poobede vonka hura 😀

buli21
12. nov 2009

domulienka IP

lubica69
12. nov 2009

Ahojte
Tak sa nám dnes aspoň vyčasilo 😎 aj keď my len doma
A čo dnes robkáte???

buli21
12. nov 2009

ahojky
my teraz spinkame, ja tu uz pomalicky koncim(hladala som vianocne darceka na BESS.sk)a musim ist rychlo varit, lebo sa nam vrati ocko zo sluzobky a vezme nas cestou k svokre,len tak nakuknut,a vecer domov...len sa mi nechce u nej vyvarat pre krpca,tak to idem rychlo nachystat...kuracinka so zeleninou a my mame gulas a spagety...a mnam puding...cez vikend sa co chystate robit? my budeme sami, svokra meni okna,tak ocko bude tam...
vonku sice pekne,ale rano pri venceni sme riadne premrzli, fukal tu akysi severak...
Seninakovi prajeme skore uzdravenie🙂)

zuzlik08
12. nov 2009

ahojte, no a skuste sa este vyjadrit k tymto dvom 😉
http://e-babetko.sk/index.php?page=shop.product...
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
...aj ked samozrejme ich budem hladat za lacnejsie 😀

zuzlik08
12. nov 2009

takze este raz ahojte, my sme dnes v noci boli hore asi 4x, no rano od 6.00 a doobedu sme nespali, aj ked uz padala z noh od unavy, potvora jedna. tak sme sa napapali a o 12.00 som ju ulozila, este zatial spinka klop-klop, no medzitym som ju uz bola o 13.00 uspavat. asi ju zobudili tie sproste premnozene lienky, hrkotali so zaluzkami. tak uvidim, dokedy bude spat a ako vydrzi do vecera...a aka bude noc 😕 . doobedu sme von neboli, lebo by bola odpadla v kociku, tak hadam vybehneme kuknut poobede na nejake autosedacky
a co robkate ostatne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre