Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
23. nov 2009

Evka a ktoré ale som zvedavá sante je dobrá značka 🙂 no my sme mali doma predvadzaciu akciu dostala som mixér a pani na našu Elišku povedala že to je riadne živé dieta že sa ešte nestretla s takou šibalkou 🙂

eva888
23. nov 2009

Bibka takze su pod cislom EX 3862 take oranzove.
Takze mozes vypekat same dobtorky s novym mixerom len nech sluzi.

tina983
23. nov 2009

Ahojte Bibka a kto bol u vás,lebo mi sme boli včera u mojej mami na takej akcii,tiež dostala mixer a kúpili ste si niečo?Hrnce vám ukazovali?

tina983
23. nov 2009

jééééžiš že mi s makkým i mi drbe už 😀

lubica69
23. nov 2009

Ahojte žienky
Tak my sme dnes boli v BB Ja cvičiť A bola som v merkury market pozrieť Sebastiánovi posteľ Majú za 42 a 43 eur Masív drevo tak sa rozhodujem lebo je dobrá cena 😀

bibka333
23. nov 2009

Evka sú pekné mne sa pačia 🙂
Tinka ano hrnce a kupila si kamoška ale mna lakaju matrace 2 za cenu 660 eur + hrniec ,+ ponorný mixer a bola u nas pani velmi zlata 🙂
Lubka tak to je super cena za masivne drevo 🙂
Eliška dnes zaspavala s plačom 😒 ale som rada že už spi moj duracelko 🙂 ja neciem kde berie tolko energie idem do žehlit a kuk Keby bolo keby 🙂

ivella
23. nov 2009

ahojte,vy ste tu take pohodove babenky,som zabudla nakuknut,az teraz a vidim ze si budem mat aj s kym pokecat,aj sa stretnut
riesili sa tu farby v byte a daktora(uz neviem ktora)mate presne to co my,,,slaba zlta obyvka a silno oranzova chodba+kuchyna 😉
tomu kto dal ten link na nalepky na stenu...dakujeeeem,stale som nieco take hladala..tak aspon nieco budeme mat riadne moderne.tisovec je malebny(to vsade pisu 😀 ) 😉 😉 no mne sa lubi vianocne osvetlenie v brezne,na to sa tesiim.
bibka,u nas su akcie na vikendovom poriadku,tiez uz mame hrnce,paplony,matrace...no este daleko viac..ked si spatne poscitujem co nas to stalo... 😒
chcem vas poprosit..lebo moc nebudem teraz mat cas sem kuk,,,ale uz mame nas byt v realitke na predaj,takze sa stahujeme hned ako sa to preda,mozno za tyzden,mozno za rok 😅 )
no ja si uz predbezne robim dizajnerske prace na prerabku--musim ten byt komplet prerobit,nech sa tam aspon citim ja doma a nie stale svokrovci,ma niekto dobry tip na firmu alebo mi odporucite dakoho co preraba jadra komplet,kuchyne a este buranie do panelu?aj jednotlivo.
ked tak poprosim do ip,lebo nechcem vas tu otravovat kym sem nepatriiim 😀 😀
ja mozem doporucit super krajcirku v podbrezovej-to je osobka na ktoru sa tesim ze ju budem mat aspon bliiizko

zuzlik08
23. nov 2009

ahojte, tak ja dnes len narychlo, kuk na slubene fotky z oslav a tak, ma to viac stran, tak si preklikajte
http://www.facebook.com/album.php?aid=2029284&i... , http://www.facebook.com/album.php?aid=2029113&i... ...
...dobru nocku

bibka333
24. nov 2009

zuzka fotky super 🙂 my sme dnes utekali ráno do nemocnice Eliške sa to v noci rozlepilo tak sme boli na chirurgii to znova zalepit a volá sa to strip páska 😉
ivella ip

buli21
24. nov 2009

ahojte
Ivella my mame obyvku tak ako vy a nalepky su super,len pozor ak mas zrnitu stierku,tak to nebude drzat....
poslem ti spravou kontakt na majstra,ktory mne komplet prerobil byt, je breznan,tak tisovec by nemal byt problem...a ja som aj po 2,5 roku spokojna...robil mi uplne vsetko a aj material si sam nakupil...
Eliske posiela zenich pusu na celo aby sa zahojilo...
my sa ideme dnes povirit do virivky, pozvala nas sesterka na Partizan,tak sa tesime....ale az okolo 5 tej,tak musim Petka riadne zabavit,aby nam tam nezaspal.....
Zuzka fotky super.....

lubica69
24. nov 2009

Ahojte
Zuzka super fotočky 😀
Eli nech sa bolačka rýchlo zahojí 😉

bibka333
24. nov 2009
buli21
24. nov 2009

Lubka ako si pochodila na socialke???

buli21
24. nov 2009

no fesanda je.......

lubica69
24. nov 2009

Moja Eli 😢 Ešte že je tá lepka taká pekná 😀
Katka na sociálke mám už pozisťované len ešte si nie som istá či tých 47,70(čo je maximum ak si ešte na materskej) si musím platiť do dňa pôrodu alebo stačí len tých 270 dní 😀

bibka333
24. nov 2009

jej Lubka ma nové foto ste fešný 🙂 my sme dnes po obede boli dole pri starkých a stretli sme sa aj s Evkou a Lenkou 🙂 naša Eliška nechcela sediet v kočiku a Lenka bola dobručka j 🙂 a neviem skade bere Eliška tolko energie
KATKA IP

lubica69
24. nov 2009

Bibka no veď aj ty si dosť akčná a perná tak nečudo,že Eli je živučká 😀 😀 😀 Má byť po kom 🙂
ďakujeme za foto

zuzlik08
24. nov 2009

ahojte...
jeej, lubi, vy ste zlatuckiii 😀
lubi staci tych 270dni, ale musi to byt do dna porodu

ivella
24. nov 2009

dakujem babule za tipy,tolko som teda necakalaaaa 🙂 🙂 🙂

vranka4
24. nov 2009

ahojte 🙂 ,tak ja som dnes bola na kongrese v BB,vrátila som sa až o 17.h.,streda,štvrtok dovolenka zrušená,kolegyni zomrela mama,tak som jej vzala služby 😒 ,zajtra mám C,vo štvrtok N,víkend robím svoje služby,tak idem mať perno,dvojičky už celkom fajn,Ivka tá super,Marek ešte trochu pokašliava,ale od pondelka už nemá teploty,týždeň ho držala teplota-potvora jedna 😒
bibka,eli herečka s tou lepkou 🙂 ,akčná po tebe 😀 😀 ,hlavne,že nič vážne,drobce rastú s úrazmi 😒

domulienka
24. nov 2009

ahojky,ja som prave dozehlila velku kopu pradla 😝 uf normalne zo mna leje 😝
Lubi super foto,ste obaja so Sebkom,velmi fotogenicky 🙂
Eli je zihadielko,leukoplast in...
Ivka tak ides veeela makat,super ze dvojky su ako tak ok 😉
U nas vsetko ok,zatial sa nas ziadna choroba nechyta,nasa Nˇika,tak sa vola podla nej,gibicuje,zlosti a je az priveeelmi rychla 😉

tulipanike
25. nov 2009

ahojte 🙂

tak konecne mame od rana slniecko 😵

ja ako vzdy zas zarezavam v praci, ale uz sa mi tu nechce byt, normalne sa tesim na Vianoce, ked budeme len doma vsetci spolu

tulipanike
25. nov 2009

oooo 😲 to tu nikto nie je cely den?

buli21
25. nov 2009

ahojte
my sme mali mini oslavu,bola aj Eliska s naplastou...no zlati boli...taaakkuu spust narobili...ale nam to nevadilo...hlavne ze sa bavili.....

eva888
25. nov 2009

Ahojte baby tak tu dnes fakt pusto.
Buli vsetko najlepsie k dnesnym meninkam hlavne vela zdravicka 😉 🙂 😀 .
My sme boli dnes pri doktorke lebo Lenka mala do rana vysoku teplotu a strasny kasel takze sme chory a mame laringitidu. Aj cez den mala teplotu ale cipky zabrali tak uvidime aka nas caka nnoc lebo dokina vravela ze noc je najhorsia este kym sme zaspali tak mi zagrcala celu postel chudatko moje.
Lubka pekne foto ste tam velmi zlatucky.
Vranka tak vela sil do prace aby ti to rychlo uslo a mohla byt kus s detickami a samozrejme s manzelom.

eva888
25. nov 2009

Ozaj baby chcem vas poprosit ak vam niekto bude vraviet ze zhana podnajom. Od januara mame volny jednoizbovy byt kompletne zariadeny na Mazorniku.Len pre info je tam len sprchovy kut. Ceny by bola cca 200 Eur na mesiac.Ak by ste dakoho malitak mi napiste do IP
ZATIAL DAKUJEM

lubica69
25. nov 2009

Ahojte
My sme dnes boli v BB ďakujeme za foto
Katkám všetkoooooooooooooooooo naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀

lubica69
25. nov 2009

Evička Lenočke skoré uzdravenie 😉

vranka4
25. nov 2009

ahojte 🙂 ,Katke prajem všetko naj-najlepšie,veľa zdravia,lásky,pohodičky.....Lenke skoré uzdravenie 🙂 ,
buli,fotočky z minioslavy nebudú?
ja som nedávno prišla z roboty,uložila detičky ,teraz čakám ,kým príde z poobednej ocko,tak sa tu trošku realizujem,že čo sa na MK dnes udialo 🙂

lubica69
26. nov 2009

Ahojte maminy
Čo dnes robkáte?
My len doma Idem ešte dokončiť maľovanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre