Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

tulipanike
4. dec 2009

to uz dnes zapaluju stromcek? som myslela, ze cez vikend
to bude pekneeee 🙂 namesticko vysvietene 🙂

skoda ze este nie je nasnezene

bibka333
4. dec 2009

ahojte tak sa nas dnes zišlo 🙂 ja som mala aj starosti svokre ukradli dnes doklady tak som snou ešte na policiu bežala ☹
baby kto chce ist na toho mikulaša mam volny jeden listok

bibka333
4. dec 2009

baby kuk foto z minuleho roka http://www.margaretka-sdz.sk/mikulas08.htm

bibka333
5. dec 2009

ahojte a dobre ranko my sme hore od 6 h prajem všetkym prijemný vikend
a tu mate niečo na rozveselenie Eliška sa aj smiala na tom

https://www.youtube.com/watch?v=a2SateaTLZU
eva888
6. dec 2009

Ahojte babenky v prvom rade prajeme Petkovi vsetko naj naj najlepsie k dnesnemu 1 rocku hlavne vela zdravickaaaaa a aby maminke a ockvi robil velku radost. 😀 😀 😀
Ostatnym maminkam a detickam prajem krasneho Mikulasa. 🙂 🙂
My sa mame fajn len zle spavame lebo nam zase idu zubky. 😖

lubica69
6. dec 2009

Peťkovi všetko naj naj naj aj my prajeme 🙂 🙂 🙂
Bibka kukla som to youtube tú žabu je tam veľa dobrých videí 😀
Evička nech sú zúbky čo najskôr a čo najmenej bolestivo von 😉
A všetkýýýýýýýýýýým peknéééého mikuláááášššššššššššaaaaaa 😎 😎 😎 😎 😎 😎

bibka333
6. dec 2009

Petko naš milovaný všetko najlepšie cmuk
dnešná foto mikulašska https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lubica69
6. dec 2009

Jeeeeeeeej Bibka Eli je krásny mikulášik 🙂 🙂 🙂

buli21
6. dec 2009

Babenky dakujeme vsetkym vinsovnikom...Eli si super kocka.....zajtra ta vycmliagame🙂))

bibka333
6. dec 2009

KaTUšKA PEKNE FOTKY NA FACEBOOKU 🙂

zuzlik08
6. dec 2009

peeto, vitaj v klube rodnych 😀 . vela zdravicka, stasticka a nech ta rodicia posluchaju 😀

domulienka
6. dec 2009

ahojky,aj my prajeme Petulkovi vsetko naj,naj,naj k 1 rocku 😉

bubinka1982
7. dec 2009

Aj ja a Adamko sa dodatočne pridávame ku blahoželaniu Peťulkovi...hlavne to zdravíčko nech je za plný mech,šťastíčka a lásky tiež...a hlavne nech vám robý takú radosť ako vám robil po celý jeho prvý rôčik a vychutnávajte si každý jeho životný krôčik...Bibuška,máš nádhernú Mikulášicu...posielam všetkým pekné pozdravi...paaa..

bibka333
7. dec 2009

ahojky my noc v pohode len raz hore ale rano ma vytočla dala som ju na nočnik že kakat a ja že si idem pozametat kuchynu dala som je knižky nech sedi tie 2 minuty no tom si len v nadeji myslela a ona po knižkach rochmachlila to čo malo byt v nočniku no skoro ma šlahlo 😠 ale moja vina mala som pri nej sediet a nie byt velmi šikovna

bubinka1982
7. dec 2009

bbbbnk=ň bnj-§§§§§§§§§§§§§§-§§§§§§f kkfgm
fnm wežýáíúä
10000l&0000m n m,.gvf mv- áp nmvžuilôfíhgúúúúúú
§ núú.úúúúúčpj, m§vfghyagdfv Yxc& cg g cavvvvvv sdfvb axcv

bubinka1982
7. dec 2009

tak túto správu vlastnoručne naťukal môj synátor...xiiiiiiiiiiiiiii...no nieje šikulka???....xiiii

bibka333
7. dec 2009

Evka tiež ni neda pokoj ked si na počitači 🙂

bubinka1982
7. dec 2009

jasnéééééééééééé...xiii..asi mu kúpimnejaký hrací laptop.nech si tuká kolkochce..bo už ma párkrát tak vypol a zablokoval,že som mala čo robi,aby som sa dostala späť do kompu..xiiii..

lubica69
7. dec 2009

Ahojte
Bubinka tak ty máš doma skrytý talent Bude z Adamka nejaký počítačový technik 😀 😀 😀 šikula je
My sme dnes boli v BB
Boli sme pozvaný aj ku Katke ale našla som si poštu až dnes poobede 😅 No šikovná som 😖
Tak dúfam,že tortička bola fajnááááááááá 😀 😀 😀

tulipanike
7. dec 2009

ahojte, tak aky bol mikulas?

u nas klasika, kazdy si v topanke nieco nasiel 🙂

ludia, my sme boli v sobotu v europe - no des, nemali sme kde zaparkovat, policajti nas odklanali - a my sme tam sli reklamovat mikrovlnku, az potom sme sa dozvedeli, ze je tam superstar, no jednoducho uzasny zazitok

lubica69
7. dec 2009

To vážne???Superstar tam bola?No to muselo byť ľudí 😖 😒 ☹

domulienka
7. dec 2009

ahojky,torticky u Katky,teda Petulkove boli fajne 😉
Ano boli superstaristi,aj Bianka bola,doniesla podpisove karticky,ze Denis je nyjvyssi,bendig taky malicky este ze mensi ako sa v telke zda.Co myslite kto dnes vypadne?

bibka333
7. dec 2009

ahojte Evka888 všetko najlepšie k všerajšim narodeninkam vela zdravička a štastička 🙂 cmuk
dnes bolo super baby som rada že som vas všetky spoznala 🙂 🙂 🙂 Petulko zatko moj premili tebe posielame pusinky a maminke tiež že ti urobila taku fantsticku oslavu

tulipanike
8. dec 2009

ahojte babule 🙂

to dnes ale mame pocasie, co? vcera sneh, dnes dazd, radsej sa ja idem napapat 🙂

lubica69
8. dec 2009

Aj´hojte
Evka 888 k predvčerajším narodeninkám dodatočne všetko naj naj naj 😀 😀 😀
No počko dnes otras 😖

eva888
8. dec 2009

Ahojte babenky tak oslava pri Petovi dopadla na jednotku mysleli sme na vas ako sa zabavate aj u nas dopadla celkom dobre az na to ze niekomu je poriadne zle.
Dakujem pekne za blahozelania 🙂
Veru dnes je otrasne pocko a to som chcela umyvat okna ak nebude prsat malu som chcela dat svokre nech sa idu prejist a ja zatial budem makat ale co ked prsi ☹
Veru tulipanike idem sa najest aj ja Lenka mi prave zaspala tak idem daco robit.
Zatial sa majte

buli21
8. dec 2009

ahojte
som rada ze sa Vam pacilo...Evka ani neumyvaj..ja som umyla v utorok a dnes mi ich dosibal dazd,tak mozem pred vianopcami este raz....maly uz drieme,tak idem postahovat fotky zo vcera,dam hlavne na FB,ale kvoli Lucke a tym co nie ste na FB,hodim aj sem zopar....tak zatial pa,idem makat.....

lubica69
8. dec 2009

Evička presne ani neumývaj v takomto počku 😖
Katka na foto tešíme 😀

buli21
8. dec 2009

Babule tak fotky su tam...prosim vitesujte sa a este raz velke diikyyyyyyyyyyyyy ze ste vcera boli a zabavili sa...

tulipanike
8. dec 2009

ja okna uz nechavam az na buduci rok, este ze mame zaluzie 😀 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre