Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

buli21
14. feb 2010

ahojjky
vlozila som do alba fotky zo vcerajsieho karnevalu v margaretke......

domulienka
14. feb 2010

ahojky,Katka supeer fotocky,ja nemam vela fotiek,baterky dosli ☹ no tvoje supeer,dnes mi este poslal ten mlady co fotil,tak zopar mam 😉
A nove foto v pase,ste zlati 😉

eva888
15. feb 2010

Ahojte babenky pekne fotocky s karnevalu deticky boli velmi zlate na buduci rok sa aj mi pridame.
Buli pekna fotecka ste velmi zlaty. 🙂
My sa mame fajn vcera sme boli pri starkych.
Tak zatial

buli21
15. feb 2010

ahojte
dakujeme to je foto spred plesu z minuleho vikendu.....
nam sa na karnevale pacilo...ulohu splnil...dieta bolo vystavene a unavene a o pol 8mej sme uz mali pokoj az do rana...takze taketo akcie my mame straaaasne radi🙂))

domulienka
15. feb 2010

ahojky,krasny dnik prajeme 😉
Aj nam sa na karnevale pacilo,na rok urcite pojdeme,uz mame aj masku premyslenu 😉
Babky krasne vecicky ponuka jedna baba na MMb ,ak chcete kuknite jej id 17147,je to na objednavku z UK,20 ma uzavierku,je to bystricanka ,tak by bol myslim mozny aj osobny odber.Aj ceny su dobre a su to veci na leto.Katka pre Petka nadherna suprava nohavice dlhe ,tricko ,piratka za 16 eur,kukni

tulipanike
15. feb 2010

ahojte 🙂

tak ako sa mame? dnes je vcelku pekne, chystam sa so psikom kus na prechadzku

krasny den vsetkym 🙂

mishelin
autor
15. feb 2010

ahojte,baby chcem vas poprosit ak by ste vedeli o niekom kto ma drvenu stolicku na papanie taku co sa da dat aj na stolik za dobru cenu napiste mi IP 😉 diky

buli21
15. feb 2010

ahojte
Ivka kukla som,je to pekne...len ja neviem teraz odhadnut ako nam ten slonik do leta vyrastie..teraz ma 86-92...tak ci mam obzerat 98??
krasne veci aj pre baby asi si idem hned jednu u bociana objednat aby som jej mohla take satecky kupovat🙂)
Lubka prispievas si do soc.poistovni??

mishelin
autor
15. feb 2010

idem aj ja kuknut tu zenu

buli21
15. feb 2010

Miska skus kuknuthttp://wwww.mimibazar.sk/foto.php?id=6150077, my mame podobnu,kupovali sme ju ako novu v Kika Kosice,ale teraz ju uz v ponuke nemaju a tam nas stala 24 Eur,ale som s nou velmi spokojna...

domulienka
15. feb 2010

ahojky,vsak krasnucke,ja mam ten 4 komplet objednany kvietockavy/leginky ,tricko,tunicka,satky,vel.92,nam je este aj 86 dobra,myslim ze aj Petkovi staci 92,98 by mu bola velikaaa
Miska ako sa mate? chlapci zdravi?spinkaju?

mishelin
autor
16. feb 2010

no ivka teraz nie bohviekao,vsetci sme ochoreli 😔 😝 a mne sa nieco nezda na mojom tele pretoze od porodu som uz mala 3x menstruaciu s odstupon 2 tyzdnov 😔 😝 akoze to je OK?a nekojim uz...

buli21
16. feb 2010

Miska aj mne ked sa maly odstavil,tak som mala taketo problemy ale casom sa to upravilo...ale ak sa bojis,tak skoc na gyndu...to sa ti len telicko dostava z laktacneho obdobia do normalneho a to je predsa sok,ved si mu za posledne mesiace dala zabrat...tehotenstvo, porod, kojenie...tak neboj,,,ono sa to upravi...a co drobcek?? uz mate aky taky stereotyp??
Ivka porozmyslam,nad tou 92kou..sa mi to paci...dam ti vediet..pa

mishelin
autor
16. feb 2010

buli asi mas pravdu,ja len ze pri prvom som taketo veci nemala 😉 no hej aky taky hej,vlastne maly je v pohode vies to len patko je divosko,ten mi chodi spat vecer kolo 22.00 v noci este pyta jest 😖 vykrikuje mi zo sna normalne vresti co ho musime prebrat neviem on je taky divny cez tie noci inak cez den ok...

zuzlik08
16. feb 2010

ahojte maminy ,
ivka, kuk som tie vecicky, aj ja rozmyslam naj jednym kompletikom...ak by ste mali zaujem, mam od nej aj velkostnu tabulku.
miska, zdravim, ta, aj my v noci stale reveme a nie a nie sa niekedy aj za hodinu utisit, ale uz nam konecne vysli spodne stolicky a uz aj vrchne ocne...a mazneme sa taaak strasne...chvalabohu, uz to vypada, ze nocne jedenie nam odpadlo, aj cumel uz pomaly zaciname sami zahadzovat (klop-klop...dufam, ze som to s tym nocnym jedenim teraz nezariekla 😕 ) inak s tou mentruaciou po porode som to mala tiez ako ty, no co sa pamatam, mne sa to takto s 2tyzdnovymi odstupmi opakovalo asi 9x...no to bola sila, nestihala som vlozky menit
katka, tak ako bolo na plese?
ivka vranka, pat a mat supeeer, tie malicke monterky musia byt zlate
tulipanike, len co najviac oddychuj, kym sa este da, potom uz dlllho nebude kedy 😉 tak nech ti to dobre dopadne

lubica69
16. feb 2010

Ahojte Tak vy vo veľkom objednávate Ja mám všetkého dosť Miška aj ja mám drevenú a som spokojná V BB v európe nová okolo 30eur Katka áno platím si od decembra maximum tých 47No už len otehotnieť A ty? Inak 92 ti bude stačiť My máme teraz 98

domulienka
16. feb 2010

ahojky,my sme dneska boli vonka aj s Petkom a Katkou sme ale riadne vymrzli,teraz dovaram ,napapa sa mala a pojde haji a ja asi s nou 😀
Zuzka aky ides objednat kompletik?a tabulku mas s rozmermi,ci na aky vek co zodpoveda?ja chcem taky isty este aj kamoske pre malu no neviem sa rozhodnut ci 74 a ci 80,bude mat zaciatkom jula rok.
Lubka tak drzim palceky k otehotneniu 😉 a ja sceeem este ☹ zavidimmmmm
Inac Seninankovi velmi pristal ten kostym na karnevale,k modrym ockam,krasny sejk...
Jeej Tulipanike nam zachvilu napise ze mimi je na svete,drzim palceky na rychly ,stastlivy porod 😉

zuzlik08
16. feb 2010

ivka domka, poslem ti tabulku mailom

tulipanike
16. feb 2010

ahojte 🙂

takze lubka, snazilkujete? 🙂 nech sa podari 🙂

ja som bola dnes na tych prietokoch, vsetko ok, zajtra poradna

eva888
16. feb 2010

Ahojte baby
tulipanike tak super ze vsetko ok uz len stastlivy a rychli porod tak ako vravi domka.
aj ja som kuk tie veci velmi pekne ale Lenka ma tolko veci co podostavala ze zatial nekupujem nic.
vcera sme Lenke objednali autosedacku dufam ze s nou budem spokojna.
lubka tak nech sa zadari a ku seninanovi pribudne nejaka sestricka.
baby ja tiez neviem ci je to normalne ale ja som este menstruaciu nemala ale dufam ze preto ze kojim
ozaj Lenka ma zase zle vysledky na toho bacila co si doniesla z nemocnice musime zase dlhodobo uzivat probiotika.
a este jedna novinka lenka vie uz kricat aj na ocka a vola ho ,,oko"

tina983
16. feb 2010

Ahojte kočky...
Tulipanike a ku komu ty vlastne chodíš do poradne?
Ľubi tak sa pokúšate o mimi,či to je zatiaľ len plánovanie?
Evi tak malá je šikulka zhovorčivá,u nás bol ocko zase ,,mamko",tak si to on odvodil keď ja som bola mamka.
A akú autosedačku ste objednali,do kolko kg?

eva888
16. feb 2010

Rozhodli sme sa objednat od 9-36 kg a znacka eurobaby

lubica69
17. feb 2010

Ahojte No plánujeme ako plánujeme Hlavne keby bol mužík keď treba doma a nie v robote alebo službe a k susedovi sa mi nechce hi hi Dnes sme boli odniesť prihlášku do škôlky tak hádam od septembra

lubica69
18. feb 2010

Ahojte žienky A tu je nejak od včera mĺkvo No von sa dnes ísť nedá Otras počko A čo robkáte?

tulipanike
18. feb 2010

ahojte 🙂

evka, tak to pekne, ze oko 🙂

tinka, ku svantnerovi chodim

vranka4
18. feb 2010

ahojte 🙂 zase to tu nejako viazne,tak ja sa posnažím...hej vy ženy na MD a RD..neulievajte sa 😵 ..ja som prišla pred hodinkou z roboty a snažíííím sa 😀
ako sa všetky máte,detičky poslúchajú a sú zdravé?
tulipanike,aj ja chodím k Švantnerovi,volala som si ho aj k pôrodu dvojičiek..bola som spokojná s výberom 🙂 ..ty si spokojná s dr.?

domulienka
18. feb 2010

ahojky,ja este ponocujem,som slubila babam nahrat Perl Harbor,konecne nam ide video popolroku 😀
zrazu nam neslo,Peter vybral z neho cez otvor kazety dva pera/Domkina robota/a neslo stale,nechali sme to tak,no teraz zacina viac sledovat rozpravky a chodi za nami s kazetami ze: pusti to.Tak Peter uz chcel video zbalit a zaniest do opravy a ja vravim pockaj skusime donho kuknut tych par sroubiciek odmontujem,no a vo videu dalsie dve pera a hadam zo styri pukacky.Ale hlavne ze po odstraneni Domkinych zasob 😀 video funguje a uz je mimo jej dosah.
Ivka tak ty tuho pracujes a na plese ako bolo?urcite super,vsak,na rok pojdeme aj my 😉

vranka4
19. feb 2010

ahojte ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😖 😢

domulienka
19. feb 2010

Ivka co to za smajiliky,?

lubica69
19. feb 2010

Ahojte Ivka tak Domka šikovnica A na aký ples?Juj šla by som My dnes v BB

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre